Teamindeling Jongens

Hieronder tref je de VOORLOPIGE teamindeling aan voor het seizoen 2020-2021.

De ervaring heeft ons geleerd dat er na deze voorlopige indeling nog vragen kunnen zijn.
Ook kan het zijn dat wij ondanks de controle een spelfout in een naam hebben laten staan. In beide gevallen kun je dit alleen via het mailadres jeugd@afc.nl aan ons doorgeven.

Het gebruik van dit centrale mailadres geeft ons de mogelijkheid goed overzicht te houden.
Wij zullen eventuele reacties eerst verzamelen en vanaf 15 augustus worden de mails die verstuurd zijn aan jeugd@afc.nl door ons beantwoord.

Spelfouten zullen wij tussentijds corrigeren.

Wij wensen iedereen een fijne vakantie toe en hopen jullie weer terug te zien bij de start van de nieuwe competitie.

Namens de Jeugdcommissie AFC

 

JO18-1 Divisie 2 JO17-1 Divisie 2 JO16-1 Divisie 3
1 Kayne van Oevelen (K) 1 Lukas van Ingen (K) 1 Dirk Hotrop (K)
2 Jao Mulder (K) 2 Jesse Goes (K) 2 Paul Reverson (K)
3 Joshua Wolff 3 Nick Bomer 3 Emmanuel Danso
4 Arya Gordshidian 4 Jesse Boonstoppel 4 Devyn Payne
5 Marouan Mahria 5 Philippe Markvoort 5 Miles Ottink
6 Lezil da Silva 6 Alvaro Dos Santos 6 Thomas Jesse
7 Thom Zantingh 7 Emiel Nieuwhof 7 Alexander Mantel
8 Abel Abraha 8 Faas Dankaart 8 Afie Peters
9 Marijn Borst 9 Mauro Zijlstra 9 Djevaino van der Kust
10 Oliver Bieleveldt 10 Dylan Bensi 10 Richie Lindeman
11 Naoufal el Harmouz 11 Ahmet Celik 11 Nick van Nieuwkerk
12 Yves Vorst 12 Chivu Gathier 12 Lucas van Batenburg
13 Stefan de Bruijn 13 Armanc Yildirm 13 Daniel Premraj
14 Aaron Misehouy 14 Radjenio Fonseca 14 Dani Scuderi
15 Kiet Scholten 15 Denzel Toure Lemy 15 Mansour Jabbar
16 Tristan van Gilst 16 Ties Hovenkamp 16 Jesse Misehouy
17 Dirk de Jong 17 Antonio Kasmi 17 Silvan van der Knaap
18 Noah Tevreden 18 Anwar Kasmi 18 Senna de Bont
           
JO15-1 Divisie 3 JO14-1 Divisie 1 JO13-1 Divisie 2
1 Borga Tier (K) 1 Daan van den Bos (K) 1 Mick Tiel (K)
2 Storm Huijsman (K) 2 Jack Velthoven (K) 2 Emil Virginia (K)
3 Lino Vyent 3 Ishak Mayda 3 Mees Kout (K)
4 Jesse Teijsse 4 Gulliano Arnhem 4 Klaas Carpentier
5 Carlito Sordam 5 John Cornelissen 5 Ofek Levy
6 Rody Schouren 6 Jeremiah Yiadom 6 Eliav Adjedj
7 Logan Rakotosoely 7 Maurits Scheij 7 Walt Brender a Brandis
8 Toby King 8 Rijk van der Vlucht 8 Juan Lindeman
9 Dax Keller 9 Yannick da Souza 9 Rutger Visser
10 Prio Hamid 10 Jay de Longte 10 Max Boskamp
11 Ticho Groeneveld 11 Kobus Ringeling 11 Dani Bakker
12 Roderick de Graaf 12 Rijairo Poulina 12 Jayden Jansen
13 Baruch van der El 13 Gyvanni de Jager 13 Keanu Leysner
14 Boris Carpentier 14 Zinedinne Boussakouk 14 Boele Zwartle
15 Senna Antonelli 15 Sjeng Rutten 15 Tom Verbruggen 
16 Reijer Landzaat 16 Sota Fujii 16 Jayden van der Graaf
17 Julius de Vries 17 Jayden Naber 17 Cameron Fernie
18 Gaston Meridina 18 Semmy Bruinsma 18 Semih eren Akson
19 Ori Hacmon 19 Mick van Gelder 19 Dex Nieuweweme
        20 Koen van Ommeren
JO13-2 Divisie 3     21 Hugo Hustinx 
1 Yannick Boerleider (K)        
2 JO13-1 (K)        
3 Rens van Batenburg        
4 Daniel van der Broek        
5 Janoa Elias        
6 Alessio Landzaat        
7 Jehnoah Leonard        
8 Daeley Naber        
9 Esmat el Refaey        
10 Nicolas Sala        
11 Sasha Shenkman        
12 Tal Shenkman        
13 Julian Short        
14 Pieter van der Schaar        
15 Oktay Bozyigit        
16 JO13-1        
17 JO13-1        

 

JO19-1 zondag Hoofdklasse JO19-2 zondag 1e Klasse JO19-3 zondag 3e Klasse
1 Hoogstraten, Maui 1 Pesman, Sam 1 Alberts, Mees
2 Agzanay, Saifeddine 2 Bodewus, Lucas 2 Poppe, Ruben
3 Sinouh, Adam 3 Carmelitano, Elio 3 Borst, Monty de
4 Klinkeberg, Yuval 4 Graft, Skipper 4 Pieper, Hidde
5 Yahiaoui, Sohaib el 5 Groen, Jacco 5 Actor, Daniel
6 Gonzalez Quijana, Sebastiaan 6 Haraburda, Louis 6 Gool, Hugo Jan van
7 Dekkers, Bart 7 Kamp, Mickey van de 7 Hoekstra, Kilian
8 Plotske, Nathan 8 Bijlsma, Guy 8 Jong, Quint de
9 Kuiper, Giovanni 9 Qahoui, Rayan 9 Maas, Titus van (k)
10 Marquez, Danial 10 Refos, Chaneiro 10 Middag, Julian
11 Ait Ali, Ayoub 11 Sevaux, Alexander de 11 Moppes, Noah van
12 Bommel, David van 12 Tilkioglu, Kaya 12 Pas, Storm te
13 Dam, Douwe van 13 Veldkamp, Jim 13 Rijckevorsel, James van
14 Hagenberg, Willem 14 Flint, Louis 14 Schaillee, Maxim
15 Nijs, Teun de 15 Mouthaan, Job 15 Stolte, Pepijn
16 Sen, Giovanni 16 Immink, Augustus (K) 16 Velpen, Vincent van der
17 Umucu, Osman Talha 17 Leroy/Theeboom, Yoshua    
18 Boonstoppel, Job        
19 Citak, Yigitcan        
           
JO17-2 zaterdag 3e Divisie JO17-1 zond. Hoofdklasse JO17-2 zondag 2e Klasse
1 Arik, Aram 1 Berg, Pirmin van der 1 Hendrick, Lucas
2 Kamminga, Matthijs 2 Bruijn, Wik de 2 Hicyilmaz, Kolya
3 Lawoasal, Simao 3 Denneboom, Wolf 3 Jongen, Julian
4 Linden, Guus van der (k) 4 Eindhoven, Ruben 4 Klinkenberg, Dave
5 Mertens, Eran 5 Exposito-Jerez, Yairo 5 Kock, Thijs
6 Mesic-Espinoza, Milos 6 Hemert, Steijn van (k) 6 Kuiper, Seger
7 Mills, Liam 7 Keijzer, Lars 7 Marijanan, Jairzino
8 Mouthaan, Max 8 Schwartz, Danilo 8 Nasim, Joshua
9 Nieuwkerk, Flemming van (k) 9 Sijtsma, Robbin 9 Rakic, Luka
10 Oevelen, Sander van 10 Smila, Michael 10 Sijmonsbergen, Roemer
11 Philips, Benjamin 11 Tuur, Pepeyn 11 Verhoef, Sam
12 Reijns, Didier 12 Vereecken, Victor 12 Witte, Morris
13 Roos, Julian de 13 Zutphen, Jesse van 13 Woensel Kooy, Samuel van
14 Scheij, Pieter 14 Maas, Yasha 14 Wal, Floris van der
15 Sluiter, Jan 15 Stelzer, Daniel (k) 15 Gota-Toudji, Djiyedjome
16 Withagen, Davy 16 Smulders, Max 16 Evers, Yehuda
17 Feen, Niels van der 17 Rijven, Maliq    
18 Aimane Ouamar         
           
JO17-3 zondag 2e Klasse JO17-4 zondag 3e Klasse    
1 Tomasevic, Luka 1 Albeda Jelgersma, Eddy    
2 Verheij, Jelle 2 Asplin, Sean    
3 Derwig, Roman 3 Badjuber, Muhammad    
4 Ettekoven, Bram van 4 Brown, Ben    
5 Ettekoven, Jascha van 5 Bruggink, Boet    
6 Faas, Max 6 Cathersides, Oliver    
7 Knies, Cooper 7 Donk, Thomas van    
8 Sigling, Ricco 8 Driouch, Youssef    
9 Stok, Teun van der 9 Flint, George    
10 Visch Zyto, Eli 10 Huijgen, Tobias    
11 Darley, Quintus 11 Lal, Anant    
12 de Man, Rutger 12 Overmeer, Noam    
13 Ayfaz, Kaan (k) 13 Riet, Morris van    
14 Berg, Quinten van den 14 Verdorst- Esteban, Tim    
15 Hof, Luca van het 15 Bruins, Justus    
16 Jongerius, Enno 16 Diagne, Max    
17 Raalte, Kiet 17 Rijkervoorsel, Samuel van    
18 Vries, Sybren de        
           
JO16-1 zondag Hoofdklasse JO16-2 zondag 2e Klasse JO16-3 zondag 2e Klasse
1 Boer, Felix de (K) 1 Dersjant, Paco 1 Bakker, Gaaijes
2 Bokhorst, Noah (K) 2 Maenhout, Ralph 2 Beeck, Morris van
3 Boezerman, Virgill 3 Noordervliet, Flip 3 Bodewus, Tomas
4 Cohen, Sem 4 Salomon, Nadav 4 Bornshtain, Rom
5 Jackman, David 5 Schuirink, Finn 5 Bouw, Judah (k)
6 Kemper, Vince 6 Sijbesma, Bram 6 Castelijn, Peer
7 Merkus, Yannick 7 Veldkamp, Bob 7 Dolen, Thijs van
8 Porskamp, Tijl 8 Veldkamp, Luke 8 Eck, Mats van
9 Soydas, Arda 9 Weijel, Orry (k) 9 Gelder, Boaz van
10 Bus, Nick 10 Abraham, Julian 10 Hamsvoort, Jonathan van der
11 Wilsum, Sierd van 11 Jacobovits de Szeged, Marnix 11 Koetsier, Pelle
12 Waals, Kick van der 12 Jongeneel, Vincent 12 Mulder, Feiko
13 Haddi, Bilal 13 Mathijse, Sam 13 Swaan, Badu de
14 Neter, Rafael 14 Poelmans, Rover 14 Ziekman, Gijs
15 Bouw, Ilias 15 Vafaie, Emil 15 Zijl, Keano
16 Jeu, Ian de 16 Karenmaker, Max 16 Block, Vijay
17 Korenyugin, Stephan 17 Rodriques 17 Broad, Liam
    18 Elmont, Jamill 18 Brahma, Yannick
    19 Lampe, David    
    20 Muller, Mauro    
           
JO15-2 zaterdag 3e divisie JO15-1 zondag 1e klasse JO15-2 zondag 2e klasse
1 Waard, Boots de (K) 1 Adam, Scato 1 Andringa, Dean
2 Blok, Douwe (K) 2 Anwar, Amir (K) 2 Borsboom, Moos
3 Van der Velde, Nick 3 Beesemer, Dylan 3 Bruitsman, Beau
4 Eeden, Marijn van den 4 Blaffert, Tibor 4 Eerenbeemt, Willem van den
5 Scheers, Brecht 5 Blom, Stefano 5 Heeg, Fabio
6 Bouwman, Rayven 6 Bouw, Samuel 6 Houben, Cedric
7 Disselkoen-Rehan, Senna 7 Breukelen, Bonne van 7 Jessurun, Anthony
8 Godo, Ryusei 8 Holtz, Roef 8 Livramento, Djenini Silva
9 Groenendaal, Byron 9 Jaouhari, Rayan El 9 Peper, Sam Levy
10 Heijden, Wietse van der 10 Malenstein, Wieger 10 Rodijk, Diego
11 Lobatto, Benjamin 11 Peters, Roemer 11 Rodijk, Salvador
12 Nijsse, Otto 12 Singels, Dylan 12 Valmont, Christopher
13 Tese, Chibueze 13 Verdonck, Louis 13 Vuuren, Jillis van
14 Verhoef, Mats 14 Vuijsje, Sonny 14 Welman, Djaylen
15 Visser, Benjamin 15 Santcroos, Lior 15 Steijnraht, Manello
16 Vroe, Dirk de 16 Akachar, Aziz 16 Trijbits, Levi
17 Zee, Hidde van der        
18 Brat, Niek        
19 JO15-2        
           
JO15-3 zondag 3e klasse     JO14-1 zondag Hoofdklasse
1 Beugen, Max van     1 Arik, Jozeph (K)
2 Blomme, Felix     2 Asafiati, Raid
3 Cornelatti, Lucas     3 Bakker, Niels
4 Dijk, Beau van     4 Bakker, Teeuwis
5 Hendrick, Justus     5 Blom, Ziggy
6 Josselet, Simon     6 Dersjant, Duco
7 Kelly, Jaydrian     7 Dool, Dante van den
8 Khalid, Hashim     8 Hoekstra, Bas
9 Lier, Lukas van     9 Jonker, Thijs
10 Prent, Wisse     10 Kamerling, Joel
11 Rodriguez, Francisco     11 Leddy Gouveia, Bruno
12 Sanders, Gidi     12 Meij, Robbie van der
13 Walkate, Oscar     13 Veggel, Simon van
14 Weijel, Tom     14 Weijer, Storm
15 Dijkhuis. Rodrigo     15 JO14-1 Zaterdag
16 Pekel, Joey     16 JO14-1 Zaterdag
17 Ramnath, Noah        
           
JO14-2 zondag 1e klasse JO14-3 zondag 2e klasse JO14-4 zondag 3e klasse
1 Aijal, Jedaja 1 Blumberg, Raphael Isaac 1 Actor, Ruben (K)
2 Nieuweweme, Thije 2 Dailey, Finn 2 Beucker Andreae, Gijs
3 Galavazi, Jonas 3 Engler Reynolds, Joao 3 Dees, Daan
4 Geelen, Lunn 4 Gerrits, Marius 4 Kool, Julian
5 Gerhards, Nick 5 Moppes, Boaz van (K) 5 Golsteijn, Floris
6 Horst, Chris van der (K) 6 Mouhandiz, Nouri el 6 Hoekx, Ward
7 Lasala Goff, Maximilian 7 Niet, Valentijn 7 Meijden, Philip Willem van der
8 Leilis, Melano 8 Plas, Tijmen van der 8 Poelmans, Max
9 Lokin, Benjamin 9 Schoot, Toni van der 9 Porskamp, Faas
10 Merckx, Thierry 10 Tempelman, Boet 10 Spier, Nathan
11 Slisser, Daniel 11 Huygens, Mitch 11 Ven, Naud van der
12 Westerburgen, Teun 12 Kenbeek, Zac 12 Zafrir, Yarin
13 Worst, Tobias 13 Snoek, Tim 13 Unk, Fynce
14 Zeelenberg, Zoe 14 Ferilli, Matteo 14 Chevalier, Mack
15 Leeuw, Valentijn de 15 Lier, Julian van 15 Talebpours, Aydin
16 Quaars, Ryan 16 Kroon, Mikai 16 Weers, David de
           
JO13-3 Hoofdklasse JO13-4 2e klasse JO13-5 3e klasse
1 Diem, Noah 1 Arcos Sundqvist, Oliver 1 Boode, Armijn de
2 Gaspers, Benaja-Luca 2 Lodder, Sam 2 Arondeus, Maurits
3 Horsman, Derek 3 Ben Kaddour, Ashraf 3 Binnekade, Ruben
4 Kragbe, Ivan 4 Rengers, Finn 4 Brenk, Splinter van
5 Noudari, Noah 5 Zhao, Hengliang (K) 5 Breuer, Nicolas (k)
6 Rijsewijk, Noah 6 Bouwman, Rio  6 Farhi, Yam
7 Sade, Semi 7 Dvorin, Or 7 Haas van Dorsser, Steef de
8 Klein, Morrison 8 Grimm, Julius 8 Jilali, Sami el
9 Weijde, Daan van der 9 Haverkort, Vasco 9 Demir, Levi
10 Alim, Usaid 10 Ligtenberg, Enzo 10 Vink, Abel
11 Holtrop, Hidde 11 Raap, Renzo 11 Kose, Mennan
12 Teijema, Teije 12 Scholvinck, Vos 12 Flik, Vic
13 Gijsbers, Julian 13 Singels, Luca 13 Ramnath, Benjamin
14 Meester, Bas 14 Vink, Eli 14 Aling-Levy, Tommy
15 Lottum, Milan van 15 Journee, Hein 15 Balesar, Ruchir
16 Schleiffert, Jason (K) 16 Wortelboer, Thijmen 16 Voute, Louie
17 Singels Boukrim, Vin (K)     17 Smits, Quintijn
           
JO13-6 4e klasse JO12-1 Hoofdklasse JO12-2 Hoofdklasse
1 Fan, Puzhan  1 Bayonne, Seraphin 1 Bosch, Donny van den
2 Cihangir, Loran 2 Bruin, Mink de 2 Donicie, Quinten
3 Forest, Elliott 3 Castelijn, Maas 3 Errakli, Rayan
4 Jurgens, Thijs 4 Dalkiran, Semih 4 Feen, Sem van der
5 Wilson, Ronan 5 Kari, Jason 5 Gerding, Kayne
6 Abdelwajid, Safouan 6 Meer, Pijke van der 6 Peters, Bliss
7 Brouwer, Oscar 7 Rijkaard, Santi 7 Waalder, Alexandro
8 Das Gupta, Splinter 8 Sharon, Tomer 8 Rijp, Malechai de
9 Dols, Stijn 9 Slutski, Liam 9 Jansen, Damian
10 Fehmers, Felix 10 Vat, Senne van der 10 Teijema Valentijn
11 Gerretsen, Benjamin 11 Wolferen, Hugo van 11 Marzouk Mook
12 Herrie, Mees Friso 12 Höfelt, Milan    
13 Kanger, Dante        
14 Kanger, Renze        
15 Cuciniello, Mauro        
16 With, Thymen        
           
JO12-3 1e Klasse JO12-4 1e Klasse JO12-5 2e Klasse
1 Biberoglu, Kayra 1 Broeke, James 1 Brans, Bjorn
2 Buchaar, Aniss 2 Bruijn, Daniel 2 Breukelen, Henri van
3 Carr, Grayson Michael 3 Chiprut, Nitai 3 Ekman, Gustav
4 Duis, Christopher 4 Copijn, Cedric 4  
5 Monod de Froideville, Viggo 5 Desai, Nayan 5 Koster, Stan
6 Porskamp, Roef 6 Hoop, Mendo 6 Purperhart, Maxwell
7 Tjon, Djero 7 Kip, Levi 7 Soetendorp, Max
8 Wolff, Sammy de 8 Muller, Mimo 8 Visser, Maurits
9 Ziekman, Hidde 9 Ruijter, Liam de 9 Vreede, Boele de
10 Luuk Pruim 10 Solomons, Joshua 10 Yilderim, Yigit
11 Kerkhoffs, Jan 11 Vlugt, Roemer van der 11 Willemse, Matteo
           
JO12-6 3e Klasse JO12-7 3e Klasse JO12-8 4e Klasse
1 Berthauer, Nathan 1 Bemmelen, Sjaak van 1 Dean, Denne
2 Fritzsche, Pim 2 Gassler, Boris 2 Krant, Meijer
3 Honnebier, Willem 3 Geeratz, James 3 Meijer, Jonathan
4 Hopman, Max 4 Gonzalez Quijano, Luis  4 Nievaart, Hugo
5 Junge, Yaniv 5 Lans, Ylias 5 Prenen, David
6 Kargic, Noam 6 Peetoom, Finn christiaan 6 Rappard, Gaius
7 Lohmann, Luc 7 Semmoh, Dexter 7 Smit, Teun
8 Marel, Feer van der 8 Smits, Quintijn 8 Winkel, Sef van de
9 Ouwerkerk, Storm 9 Triest, Mik van 9 Zeelenberg, Kees
10 Ru, Pieter de 10 Vis, Thomas 10 Horbeek, Valentijn
11 Wild, Johnny Otto de 11 Gockel, Thibaut 11 Woesteijne, Max van de
           
JO11-1 Hoofdklasse JO11-2 Hoofdklasse JO11-3 1e Klasse
1 Blink, Sebastiaan van den 1 Gennip, Thiago van 1 Breugel, Ramos van
2 Bos, Tom van den 2 Hasselbaink, Jordan 2 Gelfort, Steffen
3 Dijkstra, Nicolas 3 Heuvel, Alan van den 3 Groenteman, Santi
4 Gussinklo Ohmann, Gijs te 4 Reiziger, Fabrice 4 Lier, Stefan van
5 Jelles, Stein 5 Scholvinck, Thije 5 Meester, Joep
6 Maas, David 6 Schutte, Damian 6 Metz, Benjamin
7 Porat, Liam 7 Vertregt, Joep 7 Nijs, Kick de
8 Weijer, Zeger 8 Wielkens, Keljenn 8 Oosterman, Valentijn
9 Plas, Tommie van der 9 Bornshtain, Yul 9 Ben Slimane, Kayne
10 Nieuweweme, Beau 10 Riven Heerland 10 Smit, Kai
11 Serge Novikov 11 Gouch, Haitam El 11 Schild, Raffi
           
JO11-4 1e Klasse JO11-5 2e Klasse JO11-6 3e Klasse
1 Aggelen, Pep van 1 Attali, Adam 1 Mammen, Ben Christopher
2 Bouw, Abel 2 Brender a Brandis, Mads 2 Mulkens, Max
3 Bussink, Olaf 3 Hartog, Jamian 3 Nieuwburg, Tijn
4 Cohen, Milo 4 Koole, Tijn 4 Bos, Jagger
5 Gool, Morris van 5 Mathu, Daniel 5 Botter, Charlie
6 Otte, David 6 Oosterhoff, Daniel 6 Kragbe, Daniil
7 Heering, Boet 7 Wakkie, Samuel 7 Nali, Rayan
8 Priem, Daan 8 Bosch, Julian van den 8 Rosenmuller, Frankie
9 Heijden, Olivier van der 9 Bruynzeel, Hugo 9 Rozemeijer, Mik
10 Prenen, Tex 10 Das, Derrick 10 Vink, David
11 Saddrati, Youssef 11 Geluk, Ruhi 11 Westenbroek, Taeke
           
JO11-7 3e Klasse     JO10-1 Hoofdklasse
1 Arens, Maas     1 Desai, Dylan
2 Groot, Viann de     2 Wolf, Jelle van der
3 Kaandorp, Darius     3 Wisler, Massimo
4 Reimert, Gijs     4 Peters, Cis
5 Roks, Peer     5 Roos, Julius
6 Schaedel, Berke     6 Rote, Can
7 Schoonenberg, Ward     7 Breukhoven, Fabian
8 Silva, Thiago     8 Starke, Jayden
9 Vreede, Maurits de     9 Levy, Ori
10 Abay, Mert        
11 Amstel, Iggy van        
           
JO10-2 Hoofdklasse JO10-3 1e Klasse JO10-4 2e Klasse
1 Ergezen, Demir 1 Boersma, Ferre 1 Lucas Storm
2 Pinto, Joshua 2 Drunen, Teun van 2 Dex Benjamin Biesma
3 Haas van Dorsser, Hein de 3 Hoksbergen, Thomas 3 Benjiro van der Schoor 
4 Lauwerier, Sem 4 Lenart, Jakub 4 Malenstein, Christiaan
5 Siljade, Valerius 5 Sieders, Christian 5 Beljon, Liam
6 Hillen, Lukki 6 Teerink, Teun 6 Ronin Behari
7 Kwik, Bastiaan 7 Vroe, Marius de 7 Alexander Rademakers
8 Dimitrijevic, Lazar 8 Waard, Jan de 8 Flint den Boer
9 Heldoorn, Buster 9 Willems, Gregor 9 Baars, Evan
           
JO10-5 2e Klasse JO10-6 3e Klasse JO10-7 4e Klasse
1 Ben Slimane, Julian 1 Amstelveen, Jairo 1 Aguilar Kwee, Xabier
2 Bentohami, Sami 2 Blomme, Oscar 2 Arxhoek, Dion
3 Ben-Yosseph, Raphael 3 Gorre, Phyllon 3  
4 Carr, Charles Hayden 4   4 Broekhuizen, Daniel van
5 Dijk, Junior van 5 Muller, Hugo 5 Kort, Deen de
6 El Shanwany, Ramsy 6 Schilder, Roemer 6 Tomasevic, Marko
7 Jorna, Sweder 7 Schrier, Luuk 7 Vromans, Yair
8 Zurel, Aiden 8 Visser, IJsbrand 8 Yilderim, Senna Giann
    9 Melchers, Mees 9 Bansi, Zubair
           
JO9-1 Hoofdklasse JO9-2 Hoofdklasse JO9-3 1e Klasse
1 Barendse, Ricky 1 Abma, Gijs 1 Hoop, Damian
2 Bosman, Mason Roelof 2 Bos, Alexander 2 Bemmelen, Harvey van
3 Broeders, Aiden 3 Bruijninckx, Wieger 3 Dirkzwager, Florijn
4 Isidora, Shadaem 4 Hiemstra, Boris 4 Vlaar, Pieter
5 Kamerling, Levi 5 Pouw, Mathis 5 Beek, Bodhi van der
6 Scorsolini, Jamie 6 Roeg, Zen 6 Nuijens, Sepp
7 Slutski, Max 7 Teijema, Duco 7 Bergh, Benjamin van der
8 Zlatanovic, Maksim 8 Cheung Tam He, Zeno 8 Chawla, Aman
    9 Velden, James van de 9 Postma, Loek
           
JO9-4 1e Klasse JO9-5 2e Klasse JO9-6 2e Klasse
1 Boubaouch, Walid 1 Barendregt, Floris 1 Blankvoort, Hayden
2 Brom, Ramses 2   2 Bokian, Liam
3 Diepeveen, Willem 3 Schalie, Beau van der 3 Geen, James van
4 Hopman, Tom 4 Spenk, Enzo te 4 Keijzer, Boaz
5 Ketelaar, Wolf 5 Tete, Lennox 5 Koole, Duuk
6 Komor, Willem 6 Voldere, Filip De 6 Vermeulen, Jimmy
7 Koppes, Stan 7 Heemskerk, Matthias 7 Lionel Meir
8 Swalef, Nadav 8 Peetoom, Joe 8 Wamelink, Rutger
9 Harkisoon, Levy        
           
JO9-7 3e Klasse JO9-8 3e Klasse JO9-9 4e Klasse
1 Bulut, Ahmet Ergin 1 Barneveld, Kick 1 De Hoop, Koen
2 Faber, London 2 Camp, Raph 2 Afman, Axel
3 Kornelis, Sweder 3 Chen, Zixuan 3 Tooren, Mert
4 Kropf, Benjamin Giogrio 4 Feenstra, Reinier 4 Daoui, Rayan
5 Polyakov, Artem 5 Hu, Mike Di 5 Bergh, Mick van den
6  Spraque, Parker 6 Marsman, Sam 6 Loupatty, Mikel
7 Thung, Vernon VLS 7 Toh, Christopher Hayden 7 Tuinstra, Leroy
8 Kurz, Cooper Anthony 8 Helberg, Odair 8 Sloots, Micha
9 Giannini, Luca Webber     9 Wingender, Ramses George
           
JO8-1 Hoofdklasse JO8-2 Hoofdklasse JO8-3 1e Klasse
1 Alex Bovenkerk 1 Amin Assaidi 1 Borjan Naumovski
2 Ari Sindy 2 Charly nieuweweme 2 Jaimy Kint
3 Danial Shah 3 Kenan Yucesoy 3 Jelmen Kamstra
4 Daniël Lutz 4 Kick Renee 4 Mick Reimert
5   5 Maximillian Hartog 5 Nino van Aggelen
6 Jesiah Mac Donald 6 Naud Robert 6 Simeon Kragbe
7 Omer Mirza Yaman 7 Sam Muller 7 Thomas Roos
8 Sean Lenahan 8 Thiago de Groot 8 Zeeger Tromm
9 Yassir El Moussaoui        
           
JO8-4 1e Klasse JO8-5 2e Klasse JO8-6 2e Klasse
1 Thomas van Son 1 Mika Vaper 1 Valentijn Moser
2 Noah Dermout Cramer 2 Bento Heyendael 2 Boris van Oosten
3 Simon Polak 3 Harrison Ruys 3 Boele Jorna
4 Benjamin Sedee 4 Willem Friso Halm 4 Yassine El Yahiaoui
5 Dean Kuiters 5 Tom Tukker 5 Thor Lukas Widell
6 Mick Binnekade 6 Fabrice Linthorst 6 Philip Corbey
7 Olivier Lugtenburg 7 Willem Teengs Gerritsen 7 Rayan Ramsahai
8 Otis Lauwerier 8 Tobias Rikken 8 Kenter, Sam
9 Lennox Soetosenojo 9 Maxim Malenstein 9 Niklas Parlevliet
           
JO8-7 3e Klasse JO8-8 3e Klasse JO8-9 4e Klasse
1 Rem Martin Scholten 1 Mink van Engelshoven 1 Arjun Jiawan
2 Faas Roks 2 Lars Kras 2 Mason van Mechelen
3 Nathaniel Brown 3 Bastiaan van Helbergen 3 Vincent van Mechelen
4 Roos, Shai 4 Thymen Boks 4 Kooistra, Oscar
5 Boaz Solomons 5 Rafael Bouwens 5 oscar Jacobs
6 Liam Magid 6 Adam el Mahdaoui 6 Otte, Simon
7 Jonas Blaffert 7 Joris Verkerk 7 Leusden, Frederik van
8 June Vegter 8 Eytan Wagschal 8 Johnny Avetisian
9 Tadic, Petar 9 Sun, Leo 9 Noah Rappard

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site