Wedstrijdprogramma

Filteren:
Datum
Tijd
Thuis
Uit
ma, 20 mei
11:00
WV-HEDW JO17-1
AFC JO17-1
ma, 20 mei
11:30
JOS Watergraafsmeer JO18-1
AFC JO18-3
ma, 20 mei
13:00
ASV Arsenal 3
AFC 2
ma, 20 mei
13:30
AFC JO17-2
AFC IJburg JO17-2
ma, 20 mei
13:30
AFC 11
FIT avv 6
ma, 20 mei
13:30
AFC JO15-1
WV-HEDW JO15-2
ma, 20 mei
13:30
AFC JO14-2
Diemen sv. JO14-2
ma, 20 mei
14:00
AFC VR1
ADO ’20 VR1
di, 21 mei
16:00
AFC O12-2 (11v11)
Buitenveldert O12-1 (11v11)
di, 21 mei
19:00
Almere City JO14-1
AFC JO14-1
di, 21 mei
19:00
TOS-Actief MO13-1
AFC MO13-2
wo, 22 mei
16:15
AFC JO9-2
AFC Ajax JO8-1
wo, 22 mei
19:00
CSW MO15-1
AFC MO15-1
wo, 22 mei
19:00
RODA ’23 Rksv JO12-4
AFC JO12-8
wo, 22 mei
19:00
Overbos sv. MO17-1
AFC MO17-1
wo, 22 mei
20:00
WV-HEDW 4
AFC 2
wo, 22 mei
20:00
AFC 5
Dijk De asv 2
do, 23 mei
18:30
AFC JO17-1
Hercules JO17-1
vr, 24 mei
18:30
AFC JO17-1
Swift JO17-1
za, 25 mei
08:30
AFC MO11-2
IVV MO11-1
za, 25 mei
08:30
AFC MO13-2
Amstelveen/Heemraad MO13-1
za, 25 mei
08:30
Sporting Martinus JO12-2
AFC JO12-3
za, 25 mei
08:30
AFC JO10-5
Buitenveldert sc. JO10-3
za, 25 mei
08:30
Ilpendam JO8-1
AFC MO8-1
za, 25 mei
08:30
AFC JO11-5
ASV Blauw-Wit JO11-3
za, 25 mei
08:30
AFC JO11-6
RAP sv. JO11-2
za, 25 mei
08:30
Diemen sv. JO8-2
AFC JO8-5
za, 25 mei
08:30
AFC JO8-7
Ouderkerk sv. JO8-3
za, 25 mei
08:30
AFC JO8-8
SCPB’22 JO8-8
za, 25 mei
08:30
AFC JO8-9
RAP sv. JO8-1
za, 25 mei
08:30
AS’80 JO13-3
AFC JO13-4
za, 25 mei
08:30
AFC JO8-6
Buitenveldert sc. JO8-2
za, 25 mei
08:30
Buitenveldert sc. JO11-2
AFC JO11-4
za, 25 mei
08:30
Sporting Martinus JO12-1
AFC JO12-1
za, 25 mei
08:30
AFC JO12-8
Buitenveldert sc. JO12-4
za, 25 mei
08:30
WV-HEDW JO11-2
AFC JO11-2
za, 25 mei
08:30
TOS-Actief JO10-4
AFC JO10-8
za, 25 mei
08:30
Zeeburgia avv JO8-3
AFC JO8-3
za, 25 mei
09:00
RAP sv. JO9-1
AFC JO9-5
za, 25 mei
09:00
SCPB’22 JO9-6
AFC JO9-7
za, 25 mei
09:00
DCG Rksv JO13-1
AFC JO13-3
za, 25 mei
09:30
CTO ’70 vv JO10-3
AFC JO10-7
za, 25 mei
09:45
AFC JO10-2
Abcoude fc JO10-3
za, 25 mei
09:45
AFC JO10-4
NFC JO10-1
za, 25 mei
09:45
AFC JO8-1
S.V. Houten JO8-1
za, 25 mei
09:45
AFC MO10-2
DSS MO10-1
za, 25 mei
09:45
TABA afc JO12-1
AFC JO12-7
za, 25 mei
09:45
SDO JO17-1JM
AFC JO17-2
za, 25 mei
10:00
FC Amsterdam JO14-1
AFC JO14-2
za, 25 mei
10:00
Ouderkerk sv. JO8-1
AFC JO8-2
za, 25 mei
10:00
AFC JO13-2
AFC ’34 JO13-2
za, 25 mei
10:00
KDO sv MO14-1
AFC JO13-6
za, 25 mei
10:00
GeuzenMiddenmeer JO11-3
AFC JO11-7
za, 25 mei
10:15
SCPB’22 MO10-1
AFC MO10-1
za, 25 mei
10:15
AFC JO11-1
Swift JO11-4
za, 25 mei
10:15
AFC JO12-2
Legmeervogels JO12-1
za, 25 mei
10:15
AFC MO11-1
Swift JO11-6
za, 25 mei
10:15
Reiger Boys JO9-1
AFC JO9-1
za, 25 mei
10:15
AFC MO12-1
GeuzenMiddenmeer JO12-1
za, 25 mei
10:30
Real Sranang sv. 45+2
AFC 45+1
za, 25 mei
10:30
Waterwijk asc JO9-4
AFC JO9-4
za, 25 mei
10:30
AFC MO13-1
TABA afc JO13-2
za, 25 mei
11:00
Zuidoost United JO8-1
AFC JO8-4
za, 25 mei
11:00
AFC JO9-9
Sporting Martinus JO9-9
za, 25 mei
11:00
AFC JO9-8
Abcoude fc JO9-5
za, 25 mei
11:00
AFC JO9-6
Hoofddorp s.v. JO9-4
za, 25 mei
11:00
AFC JO9-3
Amstelveen/Heemraad JO9-1
za, 25 mei
11:15
Sloterdijk avv. JO12-1
AFC JO12-6
za, 25 mei
12:00
AFC JO13-1
csv Apeldoorn JO13-1
za, 25 mei
12:00
AFC JO12-4
Altius JO12-1
za, 25 mei
12:00
AFC JO12-5
Sporting Martinus JO12-3
za, 25 mei
12:15
AFC MO15-2
Waterwijk asc MO15-2
za, 25 mei
12:15
AFC MO17-1
Argon MO17-1
za, 25 mei
12:45
SVA JO12-6
AFC MO12-2
za, 25 mei
12:45
AFC JO16-2
BFC JO16-1
za, 25 mei
13:00
Buitenveldert sc. JO10-5
AFC JO10-6
za, 25 mei
13:00
Diemen sv. JO11-3
AFC JO11-3
za, 25 mei
13:15
TABA afc 4
AFC 8
za, 25 mei
13:30
Swift MO15-1
AFC MO15-1
za, 25 mei
13:45
AFC 3
NFC 2
za, 25 mei
14:00
Zeeburgia avv 3
AFC 5
za, 25 mei
14:15
AFC 6
Buitenveldert sc. 3
za, 25 mei
14:30
AFC 1
Jong Holland 1
za, 25 mei
14:30
Argon 4
AFC 4
za, 25 mei
14:30
AFC Klassiek
Hercules
za, 25 mei
14:45
Buitenveldert sc. MO20-1
AFC MO20-1
za, 25 mei
14:45
Buitenveldert sc. 6
AFC 10
za, 25 mei
15:00
Sporting Martinus 35+1
AFC 35+1
za, 25 mei
15:00
Victoria JO10-3
AFC JO10-3
za, 25 mei
15:30
AFC
FC Lisse
za, 25 mei
16:15
AFC 7
Ouderkerk sv. 3
za, 25 mei
16:30
AFC 45+2
TABA afc 45+1
za, 25 mei
16:45
AFC 9
Sporting Martinus 4
za, 25 mei
17:00
DTA Fortius asv JO18-2
AFC JO18-2
zo, 26 mei
09:00
AFC JO14-4
Koninklijke HFC JO14-3
zo, 26 mei
09:00
AFC JO14-1
SDW JO14-1
zo, 26 mei
09:00
AS’80 JO15-2
AFC JO15-3
zo, 26 mei
10:00
Buitenboys sc. JO14-3
AFC JO14-3
zo, 26 mei
10:20
GeuzenMiddenmeer JO16-1
AFC JO16-2
zo, 26 mei
10:30
Swift JO15-1
AFC JO15-1
zo, 26 mei
10:30
Waterwijk asc JO14-3
AFC JO14-2
zo, 26 mei
11:00
Hoofddorp s.v. O23-1
AFC O23-2
zo, 26 mei
11:00
Hoofddorp s.v. JO18-1
AFC JO18-4
zo, 26 mei
11:00
AFC 2
Sporting Martinus 2
zo, 26 mei
11:00
AFC JO15-2
AS’80 JO15-3
zo, 26 mei
11:00
Almere FC 2
AFC 3
zo, 26 mei
12:00
Eendracht ’82 sc. 4
AFC 4
zo, 26 mei
12:00
Rijp (de) JO18-1
AFC JO18-1
zo, 26 mei
12:45
AS’80 2
AFC 7
zo, 26 mei
13:00
Buitenboys sc. JO17-1
AFC JO17-2
zo, 26 mei
13:15
AFC 8
Eendracht ’82 sc. 7
zo, 26 mei
13:15
AFC 9
Eendracht ’82 sc. 8
zo, 26 mei
14:30
DRC 2
AFC 5
zo, 26 mei
15:00
ASV Arsenal 9
AFC 11
zo, 26 mei
15:30
SDZ 7
AFC 10
zo, 26 mei
15:45
AFC JO16-3
AS’80 JO16-2
zo, 26 mei
15:45
AFC JO16-1
TOS-Actief JO16-1
ma, 27 mei
16:30
Sporting Martinus JO10-2
AFC JO10-2
ma, 27 mei
18:30
AFC MO17-1
DIOS sv. MO17-1
wo, 29 mei
18:00
Be Friends Cup
Be Friends Cup