PROGRAMMA  AFC 1

PROGRAMMA AFC 1

PROGRAMMA 2e Divisie 2023-2024

19 augustus 2023 (speelronde 1) 26 augustus 2023 (speelronde 2)
ACV Jong Sparta 4-2 GVVV De Treffers 1-1
Excelsior M. HHC Hardenberg 0-1 Spakenburg Rijnsburgse Boys 2-0
Katwijk FC Lisse 3-1 Kozakken Boys Koninklijke HFC 1-2
AFC Jong Almere City 4-1 Noordwijk AFC 1-1
Koninklijke HFC Noordwijk 2-2 Jong Almere City Katwijk 0-1
Rijnsburgse Boys Kozakken Boys 2-1 FC Lisse Excelsior M. 1-1
Scheveningen Spakenburg 1-2 HHC Hardenberg ACV 3-0
De Treffers Quick Boys 1-3 Jong Sparta ADO ’20 0-1
ADO ’20 GVVV 2-2 Quick Boys Scheveningen 5-1
.
2 en 3 september 2023 (speelronde 3) 9 september 2023 (speelronde 4)
ACV FC Lisse 2-0 GVVV Rijnsburgse Boys 1-4
Excelsior M. Jong Almere City 5-3 Quick Boys Koninklijke HFC 1-2
Katwijk Noordwijk 2-2 Spakenburg AFC 0-2
AFC Kozakken Boys 2-1 Kozakken Boys Katwijk 1-2
Koninklijke HFC Spakenburg 2-1 Noordwijk Excelsior M. 1-1
Rijnsburgse Boys Quick Boys afg. Jong Almere City ACV 3-1
De Treffers ADO ’20 3-0 FC Lisse HHC Hardenberg 0-5
HHC Hardenberg Jong Sparta 2-0 Jong Sparta De Treffers 0-1
Scheveningen GVVV 3-1 ADO ’20 Scheveningen 4-1
.
16 september 2023 (speelronde 5) 23 en 24 september 2023 (speelronde 6)
ACV Noordwijk 1-1 De Treffers Rijnsburgse Boys 2-0
Excelsior M. Kozakken Boys 0-0 ADO ’20 Koninklijke HFC 1-4
Katwijk Spakenburg 1-4 GVVV AFC 3-0
AFC Quick Boys 0-3 Spakenburg Excelsior M. 4-2
Koninklijke HFC GVVV 0-1 Kozakken Boys ACV 0-0
Rijnsburgse Boys ADO ’20 0-1 Noordwijk HHC Hardenberg 1-0
Scheveningen De Treffers 5-0 Jong Almere City FC Lisse verv.
FC Lisse Jong Sparta 4-7 Jong Sparta Scheveningen 1-2
HHC Hardenberg Jong Almere City 1-0 Quick Boys Katwijk 2-0
.
30 september + 1 oktober 2023 (speelronde 7) 7 oktober 2023  (speelronde 8)
ACV Spakenburg 1-2 Scheveningen Koninklijke HFC 1-1
Excelsior M. Quick Boys 2-4 De Treffers AFC 5-1
AFC ADO ’20 2-0 Quick Boys ACV 0-3
Koninklijke HFC De Treffers 0-2 Spakenburg HHC Hardenberg 1-0
Rijnsburgse Boys Scheveningen 0-0 Kozakken Boys FC Lisse 2-0
Jong Almere City Jong Sparta verv. Noordwijk Jong Almere City 0-0
FC Lisse Noordwijk 1-3 Jong Sparta Rijnsburgse Boys 2-1
HHC Hardenberg Kozakken Boys 0-0 ADO ’20 Katwijk 2-1
Katwijk GVVV 0-2 GVVV Excelsior M. 2-1
.
14 oktober 2023 (speelronde 9) 21 oktober 2023 (inhaalronde)
ACV GVVV 3-0 Rijnsburgse Boys Quick Boys 1-1
Excelsior M. ADO ’20 0-1
Katwijk De Treffers 0-1
AFC Scheveningen 1-1
Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys 4-0
Noordwijk Jong Sparta 0-2
Jong Almere City Kozakken Boys 1-1
FC Lisse Spakenburg 1-3
HHC Hardenberg Quick Boys 1-3
.
28 oktober 2023 (speelronde 10) 4 en 5 november 2023 (speelronde 11)
Rijnsburgse Boys AFC 1-1 ACV De Treffers 2-3
De Treffers Excelsior M. 4-0 Excelsior M. Scheveningen 2-2
ADO ’20 ACV 1-2 Katwijk Rijnsburgse Boys 3-0
GVVV HHC Hardenberg 2-1 AFC Koninklijke HFC 1-3
Quick Boys FC Lisse 3-0 Kozakken Boys Jong Sparta 1-2
Spakenburg Jong Almere City 4-3 Noordwijk Spakenburg 0-3
Kozakken Boys Noordwijk 1-3 Jong Almere City Quick Boys 2-0
Jong Sparta Koninklijke HFC 4-1 FC Lisse GVVV 2-2
Scheveningen Katwijk 0-4 HHC Hardenberg ADO ’20 1-0
.
11 en 12 november 2023 (speelronde 12) 18 november 2023 (speelronde 13)
Koninklijke HFC Katwijk afg. ACV Rijnsburgse Boys 2-1
Rijnsburgse Boys Excelsior M. afg. Excelsior M. Koninklijke HFC uitg.
Scheveningen ACV 2-3 Katwijk AFC 2-0
De Treffers HHC Hardenberg 1-1 Spakenburg Jong Sparta 3-1
ADO ’20 FC Lisse 1-2 Kozakken Boys Quick Boys 1-2
Quick Boys Noordwijk 0-5 Noordwijk GVVV 0-0
Spakenburg Kozakken Boys 3-1 Jong Almere City ADO ’20 4-1
Jong Sparta AFC 0-0 FC Lisse De Treffers 0-2
GVVV Jong Almere City 0-0 HHC Hardenberg Scheveningen 3-4
.
21 november 2023 (inhaalronde)
Jong Almere City Jong Sparta 1-1
.
25 en 26 november 2023 (speelronde 14) 2  december 2023 (speelronde 15)
AFC Excelsior M. 2-2 ACV AFC 0-2
Koninklijke HFC ACV 2-4 Excelsior M. Katwijk 1-2
Rijnsburgse Boys HHC Hardenberg 2-1 Quick Boys Jong Sparta 3-1
Scheveningen FC Lisse 2-2 Spakenburg GVVV 4-1
De Treffers Jong Almere City 0-2 Kozakken Boys ADO ’20 2-3
ADO ’20 Noordwijk 1-1 Noordwijk De Treffers 2-2
GVVV Kozakken Boys 2-1 Jong Almere City Scheveningen 4-1
Quick Boys Spakenburg 1-1 FC Lisse Rijnsburgse Boys 1-2
Jong Sparta Katwijk 0-2 HHC Hardenberg Koninklijke HFC 3-2
.
9 december 2023 (speelronde 16) 16 december 2023 (speelronde 17)
Excelsior M. Jong Sparta 0-1 ACV Excelsior M. 3-1
Katwijk ACV 2-0 Spakenburg De Treffers 3-0
AFC HHC Hardenberg 2-2 Kozakken Boys Scheveningen 1-1
Koninklijke HFC FC Lisse 1-4 Noordwijk Rijnsburgse Boys 1-4
Rijnsburgse Boys Jong Almere City 1-2 Jong Almere City Koninklijke HFC 1-1
Scheveningen Noordwijk 0-0 FC Lisse AFC 0-1
De Treffers Kozakken Boys 4-1 HHC Hardenberg Katwijk 1-2
ADO ’20 Spakenburg 1-2 Jong Sparta GVVV 0-3
GVVV Quick Boys 0-1 Quick Boys ADO ’20 1-0
.
13 en 16 januari 2024 (speelronde 18) 20 en 21 januari 2024 (speelronde 19)
Quick Boys De Treffers 2-4 ACV HHC Hardenberg afg.
Spakenburg Scheveningen 2-0 AFC Noordwijk uitg.
Kozakken Boys Rijnsburgse Boys 1-2 Koninklijke HFC Kozakken Boys 1-1
Noordwijk Koninklijke HFC 1-1 Rijnsburgse Boys Spakenburg afg.
Jong Almere City AFC 1-5 De Treffers GVVV afg.
GVVV ADO ’20 2-1 ADO ’20 Jong Sparta 1-5
HHC Hardenberg Excelsior M. afg. Excelsior M. FC Lisse 5-0
Jong Sparta ACV 3-1 Katwijk Jong Almere City 1-3
FC Lisse Katwijk afg. Scheveningen Quick Boys 0-5
.
27 en 28 januari 2024 (speelronde 20) 3 en 4 februari 2024 (speelronde 21)
ADO ’20 De Treffers 0-2 ACV Jong Almere City 1-0
Quick Boys Rijnsburgse Boys 2-2 Excelsior M. Noordwijk 1-0
Spakenburg Koninklijke HFC 2-1 Katwijk Kozakken Boys 3-2
Kozakken Boys AFC 0-5 AFC Spakenburg 1-3
Noordwijk Katwijk 0-1 Koninklijke HFC Quick Boys 1-1
Jong Almere City Excelsior M. 2-1 Rijnsburgse Boys GVVV 1-2
FC Lisse ACV 0-1 De Treffers Jong Sparta 2-1
Jong Sparta HHC Hardenberg 0-3 HHC Hardenberg FC Lisse 1-1
GVVV Scheveningen 1-0 Scheveningen ADO ’20 0-1
.
6 februari 2024 (inhaalronde) 13 februari 2024 (inhaalronde)
AFC Noordwijk 1-3 Rijnsburgse Boys Excelsior M. 5-0
.
10 februari 2024 (inhaalronde)
Excelsior M. Koninklijke HFC 0-3
Katwijk Quick Boys 0-1
Jong Almere City FC Lisse 6-1
ACV HHC Hardenberg 1-3
.
17 februari 2024 (speelronde 22) 24 februari 2024 (speelronde 23)
De Treffers Scheveningen 2-1 ACV Kozakken Boys 1-2
ADO ’20 Rijnsburgse Boys 0-1 Excelsior M. Spakenburg 1-1
GVVV Koninklijke HFC 2-2 AFC GVVV 3-1
Quick Boys AFC 2-5 Koninklijke HFC ADO ’20 3-0
Spakenburg Katwijk 2-2 Rijnsburgse Boys De Treffers 2-4
Kozakken Boys Excelsior M. 2-1 Scheveningen Jong Sparta 0-3
Noordwijk ACV 2-3 FC Lisse Jong Almere City 1-1
Jong Almere City HHC Hardenberg 1-0 HHC Hardenberg Noordwijk 1-0
Jong Sparta FC Lisse 3-1 Katwijk Quick Boys  verv.
.
27 februari 2024 (inhaalronde) 2 en 3 maart 2024 (speelronde 24)
FC Lisse Katwijk 1-5 Scheveningen Rijnsburgse Boys 0-2
De Treffers Koninklijke HFC 1-2
ADO ’20 AFC 3-0
Spakenburg ACV 2-1
Kozakken Boys HHC Hardenberg 1-1
Noordwijk FC Lisse 3-2
Jong Sparta Jong Almere City 2-0
GVVV Katwijk 2-4
Quick Boys Excelsior M. 5-0
.
9 maart 2024 (inhaalronde) 16 maart 2024 (speelronde 25)
HHC Hardenberg Excelsior M. 1-0 ACV Quick Boys 1-0
Koninklijke HFC Katwijk 2-0 Excelsior M. GVVV 2-0
De Treffers GVVV 1-4 AFC De Treffers 1-1
Rijnsburgse Boys Spakenburg 4-3 Koninklijke HFC Scheveningen 1-0
Rijnsburgse Boys Jong Sparta 1-4
Jong Almere City Noordwijk 3-1
FC Lisse Kozakken Boys 2-1
HHC Hardenberg Spakenburg 2-0
Katwijk ADO ’20 4-2
.
23 maart 2024 (speelronde 26) 30 maart 2024 (speelronde 27)
Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 0-2 ACV ADO ’20 2-2
Scheveningen AFC 1-1 Excelsior M. De Treffers 0-1
De Treffers Katwijk 3-0 AFC Rijnsburgse Boys 1-1
GVVV ACV 3-1 Koninklijke HFC Jong Sparta 1-1
Quick Boys HHC Hardenberg 3-2 Noordwijk Kozakken Boys 1-2
Spakenburg FC Lisse 3-1 Jong Almere City Spakenburg 2-2
Kozakken Boys Jong Almere City 3-4 FC Lisse Quick Boys 0-2
Jong Sparta Noordwijk 0-0 HHC Hardenberg GVVV 0-1
ADO ’20 Excelsior M. 3-0 Katwijk Scheveningen 0-2
.
6 april 2024 (speelronde 28) 13 april 2024 (speelronde 29)
Koninklijke HFC AFC 0-2 ACV Scheveningen 0-3
Rijnsburgse Boys Katwijk 0-3 Excelsior M. Rijnsburgse Boys 2-0
De Treffers ACV 2-1 Katwijk Koninklijke HFC 3-1
ADO ’20 HHC Hardenberg 3-0 AFC Jong Sparta 3-1
GVVV FC Lisse 2-2 Kozakken Boys Spakenburg 0-3
Spakenburg Noordwijk 8-0 Noordwijk Quick Boys 0-0
Jong Sparta Kozakken Boys 1-0 Jong Almere City GVVV 3-3
Scheveningen Excelsior M. 2-2 FC Lisse ADO ’20 0-1
Quick Boys Jong Almere City 4-1 HHC Hardenberg De Treffers 1-3
.
20 en 21 april 2024 (speelronde 30) 27 en 28 april 2024 (inhaalronde)
AFC Katwijk 3-2
Koninklijke HFC Excelsior M. 1-2
Rijnsburgse Boys ACV 1-1
Scheveningen HHC Hardenberg 2-2
De Treffers FC Lisse 2-1
GVVV Noordwijk 2-1
Quick Boys Kozakken Boys 1-1
Jong Sparta Spakenburg 1-2
ADO ’20 Jong Almere City 1-1
.
4 mei 2024 (speelronde 31) 11 mei 2024 (speelronde 32)
ACV Koninklijke HFC 0-0 AFC ACV 3-0
Excelsior M. AFC 2-1 Koninklijke HFC HHC Hardenberg 1-1
Katwijk Jong Sparta 3-4 Rijnsburgse Boys FC Lisse 1-1
Spakenburg Quick Boys 5-1 De Treffers Noordwijk 0-1
Kozakken Boys GVVV 0-4 ADO ’20 Kozakken Boys 4-2
Noordwijk ADO ’20 2-2 GVVV Spakenburg 2-3
Jong Almere City De Treffers 1-3 Jong Sparta Quick Boys 2-2
FC Lisse Scheveningen 0-2 Katwijk Excelsior M. 2-1
HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys 3-3 Scheveningen Jong Almere City 2-2
.
18 mei 2024 (speelronde 33) 25 mei 2024 (speelronde 34)
ACV Katwijk 3-1 Excelsior M. ACV 2-0
Quick Boys GVVV 4-1 Katwijk HHC Hardenberg 1-0
Spakenburg ADO ’20 3-0 AFC FC Lisse 4-0
Kozakken Boys De Treffers 1-2 Koninklijke HFC Jong Almere City 0-2
Noordwijk Scheveningen 2-2 Rijnsburgse Boys Noordwijk 2-3
Jong Almere City Rijnsburgse Boys 0-2 Scheveningen Kozakken Boys 0-1
FC Lisse Koninklijke HFC 2-1 De Treffers Spakenburg 1-3
HHC Hardenberg AFC 1-2 ADO ’20 Quick Boys 1-1
Jong Sparta Excelsior M. 2-2 GVVV Jong Sparta 2-2
.

PROGRAMMA AFC 1