Teamindelingen

Hieronder tref je de VOORLOPIGE teamindeling aan voor het seizoen 2018-2019. De ervaring heeft ons geleerd dat er na deze voorlopige indeling nog vragen kunnen zijn. Ook kan het zijn dat wij ondanks de controle een spelfout in een naam hebben laten staan. In beide gevallen kun je dit alleen via het mailadres jeugd@afc.nl aan ons doorgeven. Het gebruik van dit centrale mailadres geeft ons de mogelijkheid goed overzicht te houden. Wij zullen eventuele reacties eerst verzamelen en vanaf 15 augustus worden de mails die verstuurd zijn aan jeugd@afc.nl door ons beantwoord. Spelfouten zullen wij tussentijds corrigeren. Wij wensen iedereen een fijne vakantie toe en hopen jullie weer terug te zien bij de start van de nieuwe competitie. Namens de Jeugdcommissie AFC

JO19-1 Zaterdag 2e divisie JO19-2 Zaterdag 3e divisie
1 Tim  Brands 1 Saber  Ben Khalou
2 Koen Bruning 2 Souhail  Benabdeslam
3 Stefan  Dekkers 3 Saad Daoud
4 Milan  Egberts 4 Bob  Dijk, van (k)
5 Shaquille Imanuel 5 Dayen  Gentenaar (k)
6 Mozes  Gelder, van 6 Cas  Gratama
7 Ibrahim  Gumma 7 Piet  Kooyman
8 Sharique Hovenkamp (k) 8 Wouter  Ligt, de
9 Jakub Jan Kacperski 9 Moad Loukili
10 Niroel  Kanhai 10 Mohamed Sabri Tardha
11 Andrew  Kanters 11 Jaimy  Roemer
12 Berkay  Kara 12 Atreyon Romeo
13 Douwe Leenders 13 Turgay  Sener
14 Abraham  Misehouy 14 Ojani  Nijda
15 Michael Mol 15 Denis  Wooninck
16 Ramen  Ramkhelawan 16 Daniel  Zoutberg
17 Brian  Roeg 17 vanuit JO19-1 nog in te vullen
18 Simon  Roozendaal 18 vanuit JO19-1 nog in te vullen
19 Dean  Zwieten, van       
           
JO17-1 Zaterdag 1e divisie JO17-2 Zaterdag 3e divisie
1 Safouane Aoulad Zian 1 Achraf  Abouharrou
2 Jesse Appiah Asante 2 Abel  Abraha
3 Saber  Charif 3 Mahdi  El Bazi, (k)
4 Samuel Dundas 4 Oliver Bieleveldt
5 Jesaja Gemin 5 Kai   Boham
6 Lode Hattum, van (k) 6 Jaden Donald
7 Sam Lucca Honsdrecht 7 Tristan Gilst, van
8 Miro Kirschner 8 Poernomo Hamid
9 Mika Komduur 9 Naoufal   Hamouz, el
10 Niels Abe Kuipers 10 Soufouane Mandili, el
11 Sisqo Lever 11 Aaron Misehouy
12 Jaylon Moi- Thuk-Shung 12 Kayne Oevelen, van (k)
13 Michau  Ophuizen, van  13 Lucas Santos Kombrink, dos (k)
14 Xamm Remming 14 Axel Schouwstra
15 Randy  Schalkwijk 15 Jaerden  Vijent
16 Salaheddine Sekalli 16 Yves Vorst
17 Calvin Sluiter (k) 17 Benjamin Warrens
18 vanuit JO17-2 nog in te vullen 18 Joshua Wolff
19 vanuit JO17-2 nog in te vullen 19 Thom Zantingh
           
           
JO15-1 Zaterdag 1e divisie JO15-2 Zaterdag 3e divisie
1 Dylan  Bensi 1 Lucas  Batenburg, van
2 Nick Bomer 2 Senna  Bont, de
3 Jesse Boonstoppel 3 Dirk  Holtrop (k)
4 Massin Boutakbach 4 Thomas  Jesse
5 Achmed  Celik 5 Arouna  Kabba (k)
6 Mihlis Dagasan  6 Silvan  Knaap, van der 
7 Faas Dankaart 7 Niels  Lange
8 Teun Gieling 8 Alexander  Mantel
9 Ties Hovenkamp 9 Jesse  Misehouy
10 Lukas Ingen, van (k) 10 Emiel  Nieuwhof
11 Anwar Kasmi 11 Nick  Nieuwkerk, van 
12 Antonio Lazerri 12 Miles  Ottink
13 Kyan  Lever 13 Alphons Peters
14 Phillipe Markvoort Beke 14 Selim  Sonmez
15 Denzel Toure Lemy 15 Daniel  Premraj
16 Joey  Velde, van der  16 Maricio  Wallerlei
      17 Sil  Wegen, van der 
           
JO13-1 Zaterdag 1e divisie JO13-2 Zaterdag Hoofdklasse
1 Mick  Aar, van der 1 Luca Atmodimedjo
2 Tijn Boggende, den 2 Niels Bakker
3 Rayven Bouwman 3 Daan Bos, van den (k)
4 Boris Carpentier 4 Johnny Cornelissen
5 Baruch El, van der 5 Marijn Eeden, van den 
6 Ticho Groeneveld 6 Denchello Eind
7 Prio Hamid 7 Mick Gelder, van
8 Dax Keller 8 Gyvani Jager, de 
9 Toby  King 9 Ishak Mayda
10 Yassir  Omar, ben (k) 10 Kobus Willem Ringeling
11 Brecht Scheers 11 Sjeng Rutten
12 Carlito Sordam 12 Maurits Scheij
13 Jesse  Teijsse 13 Rody Schouren
14 Borga  Tier (k) 14 Leonidas Tam
15 vanuit JO13-2 nog in te vullen 15 Nick Velde Martinez, van der 
16 vanuit JO13-2 nog in te vullen 16 Jackson  Veldhoven (k)
      17 Rijk Vlugt, van der 
      18 Jeremiah Yiadom
      19 vanuit JO13-3 nog in te vullen
           
JO13-3 Zaterdag 1e klasse JO13-4 Zaterdag 2e klasse
1 Olav Alders (k) 1 Scato Adam
2 Gustav Arcos Sundqvist 2 Tibor Blaffert
3 Niek Brat 3 Samuel  Bouw
4 Senna Disselkoen 4 Bonne Breukelen, van
5 Nathan  Eindhoven 5 Ryusei Godo
6 Byron Groenendaal 6 Ori Hacmon
7 Kenzo Haan, de  7 Rayan  Jaouhari, el
8 Wietze Heijden, van der 8 Roemer Peters
9 Orville Jozefzoon 9 Wisse Prent
10 Benjamin Lobatto 10 Dylan Singels
11 Otto Nijsse 11 Noah Stockhammer
12 Daan Spithoven (k) 12 Louis  Verdonck
13 Mats Verhoef 13 Sonny Vuijsje
14 Benjamin Visser      
15 Dirk Vroe, de      
16 Hidde  Zee, van der       
           
JO13-5 Zaterdag 2e klasse JO13-6 Zaterdag 3e klasse
1 Dean Andringa 1 Daniel Bezaan
2 Dylan Beesemer 2 Moos Borsboom
3 Mario Berti 3 Julius Defares
4 Beau Bruitsman 4 Nils Gardaier (k)
5 Devon Chu 5 Justus Hendrick
6 Beau Dijk, van 6 Jaydrian Kelly (k)
7 Derk Grimm 7 Sam Levy Peper
8 Fabio Heeg 8 Rafael Ruperink
9 Roef Holtz 9 Robert Smallenbroek
10 Cedric Houben 10 Ole Stradmeijer
11 Anthony Jessurun 11 Nicolas Voorhoeve
12 Hashim Khalid 12 Jillis Vuuren, van
13 Lukas Lier, van 13 Oscar Walkate
14 Diego Rodijk      
           
JO13-7 Zaterdag 10e (v/h JO11 9v9) JO12-1 Zaterdag 1e klasse
1 Eliav Adjedj 1 Jozeph Arik (k)
2 Dani Bakker 2 Teeuwis Bakker
3 Max Boskamp 3 Duco  Dersjant
4 Walt Brender á Brandis 4 Tommy  Gal
5 Klaas Carpentier 5 Bas Hoekstra
6 Hugo Hustinx 6 Robbie Meij, van der
7 Jayden Jansen 7 Beau Silva
8 Ofek Levy 8 Dante  Dool, van den
9 Mick Tiel (k) 9 Dante Vat, van der 
10 Yordi Velde, van der 10 Simon  Veggel, van
11 Tom Verbruggen 11 Storm Weijer
12 Boele Zwartele      
           
JO12-2 Zaterdag 2e klasse JO12-3 Zaterdag 3e klasse
1 Raid Asafiati 1 Jedaja  Aijal
2 Ziggy Blom 2 Lunn Geelen
3 Jonas Galavazi 3 Nick Gerhards
4 Thijs  Jonker 4 Tim Gerhards
5 Joel Kamerlingh 5 Chris Horst, van der
6 Bruno Leddy Gouveia 6 Elja  Jun
7 Thierry Merckx 7 Maximilian Lasala Goff
8 Oriel Miller Hentzen 8 Melano Leilis
9 Anies Mouallem, el 9 Teun Westerburgen
10 Boots Waard, de (k) 10 Tobias Worst
      11 Zoe Zeelenberg
           
JO12-4 Zaterdag 3e klasse JO12-5 Zaterdag 4e klasse
1 Gijs Beucker Andreae 1 Max Beugen, van (K)
2 Floris Golsteijn 2 Benjamin Bezaan
3 Ward Hoekx 3 Boas Cohen
4 Mitch Huygens 4 Or Dvorin
5 Zac Kenbeek 5 Joao Engler Reynolds
6 Valentijn Leeuw, de 6 Vic Flik
7 Boaz Moppes, van 7 Nouri Mouhandiz, el
8 Tijmen Plas, van de 8 Ian-John Plas, van der
9 Faas Porskamp 9 Benjamin Ramnath
10 Ryan  Quaars 10 Boet Tempelman
11 Toni Schoot, van der  11 Ronan Wilson
           
JO12-6 Zaterdag 5e klasse JO11-1 Zaterdag Hoofdklasse
1 Ruben Actor 1 Oliver Arcos Sundqvist
2 Raphael Blumberg (k) 2 Noah  Diem
3 Daan Dees 3 Benaja-Luca Gaspers
4 Matteo Ferilli 4 Derek Horsman
5 Semm Haas, de  5 Ivan Kragbe
6 Achraf Kaddour, ben 6 Keanu Leysner
7 Julian Lier, van 7 Noah Noudari
8 Max Poelmans 8 Koen Ommeren, van
9 Nathan Spier 9 Noah Guido Rijsewijk
10 Naud Ven, van der 10 Semi Sade
      11 Emil Virginia (k)
      12 Rutger Visser
      13 Daan Weijde, van der 
  Vanuit JO11-1 gaan nog twee spelers verplaatst worden naar de JO13-7 (10e klasse 11 vs 11)
           
           
JO11-2 Zaterdag Hoofdklasse JO11-3 Zaterdag 1e klasse
1 Rens Batenburg, van 1 Usaid Alim
2 Kenji Bont, de 2 Julian Gijsbers
3 Daniel Broek, van de 3 Hidde Holtrop
4 Luca Hamersma 4 Morrison Klein
5 Jason Karikari 5 Ruben Kuipers
6 Jehnoah Leonard 6 Sam Lodder
7 Duncan Lionarons 7 Milan Lottum, van
8 Daeley Naber 8 Bas Meester
9 Tal Shenkman 9 Jason Schleiffert (k)
10 Sascha Shenkman 10 Eli Vink
11 Hugo (k) Wolferen, van       
           
JO11-4 Zaterdag 2e klasse JO11-5 Zaterdag 3e klasse
1 Deneyo Codfried 1 Maurits Arondeus
2 Enzo Ligtenberg 2 Nicolas Beuer (k)
3 Jaylen Codfried 3 Rio Bouwman
4 Julius  Grim 4 Splinter  Brenk, van
5 Luca Singels 5 Levi Demir
6 Teije Teijema 6 Steef Haas van Dorsser, de
7 Vasco Haverkort 7 Sami Jilali, el
8 Vin Singels (k) 8 Finn Rengers
9 Vos Scholvinck 9 Owen Schaedel
      10 Abel Vink
           
JO11-6 Zaterdag 3e klasse JO11-7 Zaterdag 4e klasse
1 Tommy Aling-Levy 1 Ruben Binnekade
2 Ruchier Balezar 2 Oscar Brouwer
3 Levy Bialystock 3 Finn Doeksen
4 Loran Cihangir 4 Olivier Engelbertink
5 Jaivey Elberts 5 Splinter Gupta das
6 Yam Farhi 6 Renze Kanger
7 Mendo Hoop 7 Dante Kanger
8 Thijs  Jurgens 8 Renzo Raap
9 Nitay Levy 9 Wessel Sijmonsbergen
10 Damian Yin (k) 10 Tijn Vreede, de
           
JO11-8 Zaterdag 4e klasse JO10-1 Zaterdag Hoofdklasse
1 Safouan Abdelwajid 1 Seraphin Bayonne
2 Armijn Boode, de 2 Tuncay Boylas
3 Stijn Dols 3 Maas Castelijn
4 Benjamin  Gerretsen 4 Alessio Landzaat
5 Mees Friso Herrie 5 Pijke Meer, van de
6 Hein Journee 6 Nicolas Sala
7 Mennan Kose 7 Julian  Short
8 Louie Voute 8 Senne Vat, van der 
9 Henglian Zhao      
           
           
JO10-2 Zaterdag 1e klasse JO10-3 Zaterdag 1e klasse
1 Kayra Biberoglu 1 James Broeke
2 Aniss Buchaar 2 Daniel Bruijn
3 Christopher Duis 3 Nitai Chiprut
4 Thibaut Gockel 4 Cédric Copijn
5 Viggo Monod de Froideville 5 Eik Langeveld, van
6 Roef Porskamp 6 Mimo Muller
7 Djero Tjon 7 Liam Ruijter, de 
8 Sammy Wolff, de 8 Tomer Sharon
9 Hidde Ziekman 9 Roemer Vlugt, van der
           
JO10-4 Zaterdag 2e klasse JO10-5 Zaterdag 3e klasse
1 Nathan Berthauer 1 Mink Bruin, de
2 Bjorn Brans 2 Yaniv Junge
3 Henri Breukelen, van 3 Stan Koster
4 Gustav Ekmen 4 Vince Kwast, van der
5 Pim Fritzsche 5 Jack Liefting
6 Milan Hofelt 6 Osher Polak
7 Maurits Visser 7 Maxwell Purperhart
8 Boele Vreede, de 8 Max Soetendorp
9 Matteo Willemse 9 Johny Otto Wild, de
           
JO10-6 Zaterdag 4e klasse JO10-7 Zaterdag 4e klasse
1 Nayan Desai 1 Luis Alejandro Gonzalez Quijano
2 Willem Honnebier 2 Sjaak Bemmelen, van
3 Max Hopman 3 Boris Gassler
4 Noam Kargic 4 James Geeratz
5 Luc Lohmann 5 Finn Peetoom
6 Feer Marel, van der 6 Dexter Semmoh
7 Storm Ouwekerk 7 Mik Triest, van
8 Pieter Ru, de 8 Thomas Vis
9 Joshua Solomons      
           
JO10-8 Zaterdag 4e klasse JO9-1 Zaterdag Hoofdklasse
1 Grayson  Carr 1 Sebastiaan Blink, van den 
2 Denne Dean Dia 2 Sem Feen, van der 
3 Mathijs Golsteijn 3 Kayne Gerding
4 Max Golsteijn 4 Denthen Pengel
5 Meijer Krant 5 Bliss Peters
6 David Prenen 6 Ty Tosch
7 Gaius Rappard, van 7 Tijmen Vis
8 Teun Smit 8 Alexandro Waalder
9 Liam Vries, de      
           
JO9-2 Zaterdag 1e klasse JO9-3 Zaterdag 3e klasse
1 Emanuel Boers 1 Ramos Breugel, van
2 Tom  Bos, van den 2 Steffen Gelfort
3 Nicolas Dijkstra 3 Santi Groenteman
4 Damian  Jansen 4 Stefan Lier, van
5 Stein Jelles 5 Joep Meester
6 David Maas 6 Kick  Nijs, de
7 Benjamin  Metz 7 Gijs Ohmann
8 Zeger Weijer 8 Valentijn Oosterman
           
JO9-4 Zaterdag  3e klasse JO9-5 Zaterdag 4e klasse
1 Pep Aggelen, van 1 Mads Brender a Brandis
2 Abel Bouw 2 Jamian Hartog
3 Ramos Breugel, van 3 Olivier Heijden, van der
4 Olaf Bussink 4 Tijn Koole
5 Milo Cohen 5 Daniel Mathu
6 Morris Gool, van 6 Daniel Oosterhoff
7 Tommie Plas, van der  7 Tex Prenen
8 Raffie Knox Schild 8 Samuel Wakkie
      9 Adam  Attali
           
JO9-6 Zaterdag 4e klasse JO9-7 Zaterdag 4e klasse
1 Julian Bosch, van den 1 Jagger Bos
2 Derrick Das 2 Charlie Botter
3 Ben Mammen 3 Daniil Kragbe
4 Ruhi Geluk 4 Rayan Nali
5 Max Mulkens 5 Frankie Rosenmöller
6 Tijn Nieuwburg 6 Mik Rozemeijer
7 Kayne Slimane, Ben 7 David Vink
8 Kai Smit 8 Taeke Westenbroek
           
JO9-8 Zaterdag 4e klasse JO9-9  Zaterdag 4e klasse
1 Maas Arens 1 Hugo Bruynzeel
2 Evan Baars 2 Lazar Dimitrijevic
3 Darius Kaandorp 3 Xavi Griffioen
4 David Otte 4 Viann Groot, de
5 Liam Porat 5 Che Quarrie
6 Daan Priem 6 Gijs Reimert
7 Berke Schaedel 7 Peer Roks
8 Ward Schoonenberg 8 Thije Scholvinck
9 Thiago Silva 9 Maurits Vreede, de 
           
JO8-1/2 Zaterdag Hoofdklasse (definitieve invulling van de JO8-1 of 2 volgt later)
1 Yul Bornshtain 9 Julius Roos
2 Fabian Breukhoven 10 Can Rote
3 Dylan Desai 11 Damian Schutte
4 Thiago Gennip, van 12 Jayden Starke
5 Jordan Hasselbaink 13 Joep Vertregt
6 Alan Heuvel, van den 14 Keljenn Wielkens
7 Cis Peters 15 Massimo Wisler
8 Fabrice Reiziger 16 Jelle Wolf, van der
           
JO8-3 Zaterdag 1e klasse JO8-4 Zaterdag 1e klasse
1 Hein Haas van Dorsser, de 1 Julius Abma
2 Lukki Hillen 2 Ferre Boersma
3 Thomas Hoksbergen 3 Teun Drunen, van
4 Bastiaan Kwik 4 Bram Floot
5 Ori Levy 5 Jakub Lenart
6 Joshua Pinto 6 Teun Teerink
7 Christian Sieders 7 Marius Vroe, de
8 Valerius Siljade 8 Jan  Waard, de
           
JO8-5 Zaterdag 2e klasse JO8-6 Zaterdag 2e klasse
1 Sami Benthohami 1 Oscar Blomme
2 Raphael  Ben-Yosseph 2 Phyllon Gorre
3 Hayden Carr 3 Mateo Groothuis
4 Angelo Jackson 4 Roemer Schilder
5 Ramsy Shanwany, el 5 Luuk Schrier
6 Julian Slimane, Ben 6 Tijn Verhelst
7 Aiden Zurel 7 Ijsbrand Visser
           
           
JO8-7 Zaterdag 2e klasse JO8-8 Zaterdag 2e klasse
1 Junior Dijk, van 1 Xabier Aguilar Kwee
2 Valentijn Hoogstraten 2 Daniel Broekhuizen, van
3 Sweder Jorna 3 Deen Kort, de
4 Mees Melchers 4 Ebe Junior Riessen, van
5 Marko Tomasevic 5 Samuel Simons
6 Oscar  Voorst, van  6 Yaïr  Vromans
7 Fabian Westra      
           
           
MO19-1 Zondag 1e klasse MO17-1 Zondag 1e klasse
1 Isa Bertram 1 Claudia  Besali
2 Hind Bouyahyi 2 Liv Beukema
3 Emma Gans, de 3 Aya Cassime
4 Charlotte  Groot 4 Anina Cohen
5 Juliette Groot 5 Yasmina  Djuric
6 Yael Grunwald 6 Lizzie Hoekx
7 Flore Hoeneveld 7 Raonah  Italiaander
8 Indy Kitseroo 8 Shosha Jong
9 Noor Kurk 9 Jaimey Koom
10 Sera Langen, van 10 Lidewij Mes
11 Yardena  Markuszower 11 Frida Nodelijk
12 Renee Meershoek 12 Sarah Peper
13 Mensa Menic 13 Khansae Raji
14 Lea Wechem, van 14 Ella Vellekoop
15 Merijn Westerveld 15 Lara Verhoef
16 Mariah Wiering 16 Rebecca Walker
           
MO17-2 Zondag 2e klasse MO15-1 Zaterdag 1e klasse
1 Maroua Aouriaghel 1 Soraya Aaddaoui
2 Jet  Belles 2 Lisa Bakker
3 Zoe  Egmond, van 3 Sanna Coppens
4 Jolie  Eman 4 Baduh  Dijksteel
5 Liesje Geluk 5 Rose Mc Komiskie
6 Anne  Hellendoorn 6 Fay Mills
7 Yara  Kamphuis 7 Sarah Plaza
8 Maria  Kluskens 8 Michal Shabi
9 Jean  Nelstein 9 Amira Shissah
10 Rose  Recourt 10 Charlotte Stepanian
11 Yman Sherifa Dannoun 11 Sophie Tilman
12 Ilene  Workum, van 12 Boudine Tuinen, van
13 Zoe  Versluijs 13 Pilou Veldhoven
      14 Zoe Wainstein
      15 Yasmine Myrlène  Worp
      16 Tosca Zabalza Beñaren 
           
MO13-1 Zaterdag 2e klasse MO13-2 Zaterdag 4e klasse
1 Lana Brems 1 Sarah  Boskamp
2 Lotus Broekhuizen 2 Isabella Brom
3 Cleo Drijftholt 3 May Flint
4 Rosa  Hageman 4 Maybel  Hummel
5 Coco Hemert, van  5 Liliane Mahoney
6 Alba Hustinx 6 Carlijn Nijsse
7 Josefien  Korfmann 7 Sarah  Pais
8 Bobbie Priem 8 Emily Rose Anna  Reijs 
9 Carmen Sade 9 Annabel  Smith 
10 Sienna Schaillee 10 Cato Vreden, van
11 Rosa  Tiel 11 Millie Winkel, van de 
12 Danique Vries, de       
13 Lima Zeijlstra      
           
MO11-1  Zaterdag Hoofdklasse MO11-2 Zaterdag 3e klasse
1 Zahra Behrens 1 Narjis Ben Yaacoub Imrani
2 Puck Gijselhart 2 Defne Donmez
3 Jaeda Johnson 3 Jade Groenteman
4 Kate Mills 4 Eloisa Hene
5 Chiara Morel 5 Neda Kaandorp
6 Pien Mustert 6 Hannah Kras
7 Isabella  Ramkhelawan 7 Emily Mathu
8 Noor Rohde 8 Yasemin Rote
9 Sharai Troostwijk 9 Sari Swaan
      10 Inass Tarhouchi
      11 Tzippy Wolff, de
           
MO11-3 Zaterdag 3e klasse MO9-10 Zaterdag 10e klasse (M)
1 Felicia Ansink 1 Rosa Chiangir
2 Faye  Brom 2 Faye  Fischer
3 Lila Denneboom  3 Livvy Joosten
4 Daphne Dolen, van 4 Amalia Nedyalkov
5 Stella Hovers 5 Marceline Nicolai
6 Joelle Jansen 6 Estelle Nicolai
7 Sophie Leeuw, de  7 Evy Schoonhagen
8 Thayla Oedit 8 Noya Sharon
9 Anouk Stevens      
10 Maya Tavares      
           
MO9-11 Zaterdag 10e klasse (M) MO9-12 Zaterdag 10e klasse (M)
1 Julia Bruijn 1 Lynn  Bremmelen, van
2 Quinn Hausel 2 Luz  Hamsvoort, van der
3 Camilla Loda 3 Lucy Hel, van de 
4 Puck Reus, de 4 Sam Nelisse
5 Megan Schermers 5 Fe Schutte
6 Lois Semmoh 6 Sabine Smit
7 Isabel de Jong 7 Louise  Smit
8 Liv  Vries, de 8 Elisa Vermeulen
9 Bardot Yavuz 9 Julie  Timmermans
           
           
JO19-1  Zondag 1e klasse JO19-2 Zondag 2e klasse
1 Noa  Aarten 1 Nizar Abbassi, el 
2 Hamza Asafiati 2 Armin Amiri
3 Rens Banjaktoetoer 3 Douwe Boonstoppel
4 Livio Bok, de  4 Mohammed Boulnouar
5 Noa Bussman 5 Emre Boyraz
6 Mouaad Hamdani, el 6 Adam Buchaar
7 Bron Hollander 7 Zana Cihangir
8 Ferhat Iz 8 Reyer Clumpkens (k)
9 Imad Loukili 9 Ties Dankaart
10 Jens Man, de 10 Sander Genot
11 Feyo Putker 11 Storm Graft
12 Brian Verwoord 12 Pierre Holthuis
13 Daniel Vorst 13 Guy  Kooye, van der 
14 vanuit JO17-1 zat nog in te vullen  14 Skip Noot
15 vanuit JO19-2 zon nog in te vullen 15 Martijn Pardede
      16 David Rienks
      17 Mees Witsenboer (k)
           
           
JO17-1  Zondag  1e klasse JO17-2 Zondag 2e klasse
1 David Bommel, van 1 Abdullah Ahmidi (k)
2 Stefan Bruin, de 2 Bart Dekkers
3 Duco Deetman 3 Louis Flint
4 Joshua  Grand 4 Rijk Gratema
5 Jayden Gentenaar 5 Daniël Heijden, van der
6 Sebastiaan Gonzalez Quijana 6 Maui Hoogstraten
7 Robenson Holtzer 7 Yuval Klinkeberg
8 Tyro Lynch 8 Nathaniel Kop
9 Zep Quay, de 9 Giovanni Kuiper
10 Adam Sinouh 10 Job Mouthaan
11 Gerben Tuinen, van  11 Alessio Negru
12 Olle Vink 12 Teun Nijs, de
13 Sohaib Yahiaoui, el 13 Olivier  Oijen, van (k)
14 vanuit JO17-2 zat nog in te vullen 14 Ivo Pelleboer
15 vanuit JO17-2 zon nog in te vullen 15 Nathan Plotske
16 vanuit JO17-2 zon nog in te vullen 16 Manny Veluwen, van
      17 Tom Voorwinde
      18 Demian Wijdeven
      19 Johannes Zandwijk, van
           
JO17-3  Zondag 2e klasse JO17-4 Zondag 3e klasse
1 Ayoub Ait Ali 1 Lorenzo Baldi
2 Anouar Aulad Abdellah 2 Nadav Blazer
4 Guy Bijlsma 3 Julian Bouw
3 Job Boonstoppel 4 Omri Chiprut
5 Douwe Dam, van 5 Gideon Embden, van
6 Skipper Graft 6 Julius Geldof
7 Jacco Groen 7 Arieh Kleerekoper
8 Willem Hagenberg 8 Gabriel Kornmehl
9 Sonny Harrington 9 Dario Mari
10 Mickey Kamp, van der  10 Daniel Marquez
11 Sam Pesman (k) 11 Ruben Poppe
12 Alexander Sevaux, de 12 Daan Schuirink
13 Finnegan Tan 13 Melle Seunke
14 Kaya Tilkioglu 14 Gil  Stokvis (k)
15 Jim Veldkamp 15 Joshua  Swaan, de
16 Mees Woensel, van 16 Skye Witte, de
           
JO17-5 Zondag 3e klasse JO17-6 Zondag 3e klasse
1 Amen Babangida 1 Omar Ahmed
2 Toon Blokker 2 Lucas Bodewus
3 Monty Borst, de 3 Elio Carmelitano
4 Tom Brinkhorst 4 Shemar Dorn
5 Sam Bulters 5 Julian Ferdinandusse
6 Rover Castelijn 6 Evan Fraser
7 Valentijn Hoffman 7 Hugo Gool, van 
8 Stijn Kemper 8 Cezar Groenendaal
9 Titus Linde, van der 9 Benjamin Gutlich (k)
10 Bono Mol, de 10 Louis Haraburda
11 Hidde Pieper 11 Kilian  Hoekstra
12 Willem Schipper 12 Ole Johansson
13 Maurits Sijmonsbergen 13 Omar Mashhour
14 Michiel Snel 14 Stan Matroos
15 Max Wiewel 15 Vincent Velpen, van der
16 Bart Zondervan (k) 16    
           
JO17-7 Zondag 4e klasse JO15-1 Zondag Hoofdklasse
1 Daniel Actor 1 Aram Arik
2 Yigal Blazer 2 Noah Bokhorst (k)
3 Quintus Darley 3 Sem Cohen
4 Nick Edelsztejn 4 Niels Feen, van der
5 Martijn Hutschemakers 5 Matthijs Kamminga
6 Joshua Kamp (k) 6 Simao Lawassal
7 Julian Middag 7 Milos Mesic-Espinoza
8 Noah Moppes, van 8 Liam Mills
9 Storm Pas, te 9 Max Mouthaan
10 James Rijckevorsel, van 10 Flemming Nieuwkerk, van (k)
11 Maxim Schaillee 11 Sander Oevelen, van
12 Luca Ster, van der 12 Benjamin Philips
13 Teun Stok, van der 13 Edward Pickkers
14 Pepijn Stolte 14 Didier Reijns
15 Luka Tomasevic 15 Julian  Roos
16 Vincent Vierhout 16 Jojo Silva, da
17 Morris Walkate 17 Jan Sluiter
           
JO15-2 Zondag 1e klasse  JO15-3 Zondag 2e klasse 
1 Pirmin Berg, van der 1 Maxim Arandelovic
2 Wik Bruijn, de 2 Angelo Boerema
3 Wolf Denneboom 3 Jonas Eeden, van den
4 Ruben Eindhoven 4 Lucas Hendrick
5 Ilai Hacmon 5 Kolya Hicyilmaz
6 Steijn Hemert, van (k) 6 Thijs Kock
7 Yairo Jerez 7 Seger Kuiper
8 Lars Keijzer 8 Guus Linden, van der
9 Valentijn Logher (k) 9 Jairzino Marijanan
10 Amin Ouldsaddik 10 Joshua Nasim
11 Danil Schwartz 11 Luka Rakic
12 Michael Smila  12 Pieter Scheij
13 Robin Sytsma 13 Saadique Sedoc
14 Victor Vereecken 14 Marcello Segall (k)
15 Jelle Verheij 15 Roemer Sijmonsbergen
16 Sam Verhoef 16 Morris Witte
17 Jesse Zutphen, van      
           
JO15-4  Zondag 2e klasse JO15-5 Zondag 4e klasse
1 Gaaijes Bakker 1 Sean Asplin
2 Olivier Bouw 2 Muhammad Badjuber
3 Justus Bruins 3 Ben Brown
4 Dj Carton 4 Boet Bruggink
5 Darren Chu (k) 5 Oliver Cathersides
6 Max Diagne 6 Thomas Donk, van
7 Jesse Ermers 7 Youssef Driouch
8 Kian Farshidzad 8 George Flint
9 Tommy Greijmans 9 Tobias Huijgen
10 Max Hulst 10 Tom  Kooiman
11 Julian Jongen 11 Anant Lal
12 Rutger Man, de 12 Justin  Lam, van 't
13 Jamie Peufflik, van 13 Noam Overmeer
14 Yaniv Soesan 14 Morris Riet, van
15 Azedin Tissoudali 15 Daniel Stelzer (k)
16 Floris Wal, van der 16 Tim Verdorst- Esteban
17 Samuel Woensel Kooy, van      
           
JO14-1 Zondag Hoofdklasse JO14-2 Zondag Hoofdklasse
1 Felix Boer, de (k) 1 Bing Anderiesen
2 Virgill Boezerman 2 Morris Beeck, van
3 Nick Bus 3 Tomas Bodewus
4 Nouk Fokke 4 Rom Bornshtain
5 Zia Hasnoe 5 Peer Castelijn
6 David Jackman 6 Thijs Dolen, van
7 Vince Kemper 7 Mats Eck, van
8 Keano Mul 8 Boaz Gelder, van
9 Tijl Porskamp 9 Jonathan Hamsvoort, van der
10 Max Smulders 10 Yannick Merkus
11 Arda Soydas 11 Tijn Pepijn Mourik, van
12 Badu Swaan, de 12 Feiko Mulder
13 Zeb Troostwijk 13 Gijs Ziekman
14 Daniel Veer, de 14 vanuit JO14-1 nog in te vullen
15 Kick Waals, van der 15 vanuit JO14-1 nog in te vullen
16 Senna Warmerdam (k)      
17 Sierd Wilsum, van      
18 Davy Withagen      
19 Keano Zijl      
  Vanuit de JO14-1 zullen nog twee spelers naar de JO14-2 geplaatst worden.       
       
           
JO14-3 Zondag 2e klasse JO14-4 Zondag 2e klasse
1 Paco Dersjant 1 Julian Abraham
2 Nathan Eitje 2 Vijay Block
3 Clay Jansen 3 Ilias Bouw
4 Ian Jeu, de 4 Judah Bouw (k)
5 Elia Loeb 5 Yannick Brahma
6 Ralph Maenhout 6 Bilal Haddi
7 Rafael Neter 7 Marnix Jacobovits de Szeged
8 Flip Noordervliet 8 Vincent Jongeneel
9 Dexter Ruygrok 9 Pelle Koetsier
10 Nadav Salomon 10 Sam Mathijse
11 Lior Santcroos 11 Mauro Müller
12 Finn Schuirink 12 Rover Poelmans
13 Bram Sijbesma 13 Samuel Rijckevorsel, van
14 Benjamin Veenstra (k) 14 Gidi Sanders
15 Bob Veldkamp 15 Gili Stern
16 Luke Veldkamp 16 Wick Vreden, van
17 Orry Weijel (k) 17 Tom  Weijel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site