Nieuws - Mooie (jeugd) affiches!
31 oktober 2014

AFC F4 speelt om 9:00 uur tegen mede koploper RKAVIC F1. Het team van Harley Colle staat met  18 punten uit 6 wedstrijden gedeeld eerste.

AFC E1 speelt om 10:00 uur voor het kampioenshap in de Hoofdklasse 1 tegen Almere City E1. Omdat de E-pupillen hoofdklasse 3 fases spelen is de ontknoping morgen op Sportpark Goed Genoeg.

AFC C2 speelt om 10:15 uur  tegen de koploper,  Volendam C1. Na het verlies van vorige week hebben de mannen van Rinse Keizer het e.e.a. goed te maken.

AFC E11 speelt de Amsterdam-Zuid derby tegen Buitenveldert E8 om 10:15 uur. Het team van Hermen Hulst staat samen met Buitenveldert bovenaan. Wie gaat er winnen?

AFC F1 speelt ook om 10:15 uur tegen Buiksloot F1. Laten de mannen van Jack Bijsterveld wederom mooi voetbal zien met vele hoogstandjes?

AFC A2 speelt om 12:15 uur tegen Quick’20 A1. De ploeg van Maarten van de Schaaf is na de winst van vorige week de weg naar boven in geslagen. Wordt daar een vervolg aan gegeven?

AFC B2 speelt om 12:45 uur tegen Jodan Boys B1. De talentvolle ploeg van Johnny Merks zal voor de winst gaan en proberen aansluiting te vinden bij de 2 koplopers.

AFC A1 speelt om 14:45 uur tegen koploper Ajax A2. Het team van Benno Nihom staat na 7 wedstrijden op een knappe 5e plaats (gedeeld 3e). Echter gaan de eerste 4 ploegen na de winterstop naar de “overgangspoule”.

AFC Zaterdag 1 speelt ook om 14:45 uur tegen Amstelveen. Geeft de ploeg van Wessel Colijn een vervolg aan de mooie overwinning van vorige week (0-3 uit bij Marken)?

Kortom, veel mooie wedstrijden komende zaterdag op Sportpark Goed Genoeg.

Komt dat zien!

 

Jeugd nieuws
facebook twitter
31 okt Mooie (jeugd) affiches!
31 okt Bestuursmededeling Contributie
31 okt Normen en Waarden en aanwez...
30 okt Verzamelplek bij uitwedstri...
29 okt Verzoek leiders E & F-teams
22 okt Trainingen 22/10 gaan door
20 okt Gele en rode kaarten
17 okt Trainingsschema AFS update
16 okt AFC F3 wint HETT Toernooi Ajax
15 okt Uitslag loterij cursus Fout...
14 okt Herfst2Daagse - Leuk en her...
6 okt Succesvol 6x6 toernooi E3
6 okt 10-1 Uitwisseling met Kon.HFC
3 okt Belactie: AFC en de Vriende...
2 okt Kledingvoorschriften
23 sep Laat je team zien !!!
22 sep D1 wint niet bij Feyenoord
20 sep Kick-off Blauwe Kaart bij AFC
17 sep Ga nu je teamfoto en versla...
12 sep Verzoek aan leider/trainers...
11 sep Arieh (D4) op TV
11 sep AFC-vrienden in Oranje
10 sep Teamindelingen Interne Comp...
10 sep Ouderavond DEF-pupillen
8 sep The School Huiswerkbegeleid...
4 sep vrijdag techniek training VOL
2 sep Ouderavond onderbouw select...
1 sep MB1 speelt eerste competiti...
1 sep AFC Fysio Dienst
1 sep PRIMEUR: Vrouwen 1 en Manne...
30 aug Uitslagen 30 en 31 augustus...
29 aug Eerste meisjes/vrouwen weds...
27 aug DEF-selectieteams informati...
24 aug Amsterdamsche Football School
22 aug Teamindelingen jeugd update
21 aug Contributiebetaling 2014-2015
20 aug Seizoensstart DEF-pupillen!
18 aug Trainingsschema jeugd
18 aug AFC Zomer Voetbalkamp, dag ...
17 aug Informatie DEF-pupillen '14/15
17 aug Kon. HFC te gast bij AFC
16 aug Oefenwedstrijden F6, F7, F8...
16 aug Info keeperstrainingen F + E
16 aug Begin CL/ WC woensdag 20-8
14 aug AFC Zomer Voetbalkamp, dag 4
13 aug AFC Zomer Voetbalkamp dag 3
12 aug Oefenwedstrijd AFC D3 - AFC D5
12 aug AFC Voetbalkamp dag 2, met ...
11 aug Informatie 5, 6 en 7 jarigen
11 aug 7e AFC Zomer Voetbalkamp va...
29 jul Aanmelden Voetbalkamp niet ...
14 jul AFC Voetbalkamp juli 2014
11 jul Verslag AFC Voetbalkamp, dag 5
10 jul Verslag AFC Voetbalkamp, dag 4
9 jul Verslag AFC Voetbalkamp, dag 3
8 jul Verslag AFC Voetbalkamp, dag 2
7 jul Verslag AFC Voetbalkamp, dag 1
4 jul Laatste nieuws meisjes/vrou...
1 jul Competitie indelingen 2014/15
1 jul AFC en ROC gaan samenwerken
28 jun Enkele plaatsen vrij kamp 1
22 jun Seizoensboekje AFC C4
19 jun AFC jeugdspelers vertrekken...
16 jun Informatie voor 'Eredivisie...
15 jun Topdag Mini WK met verslag
15 jun AFC wint Rinus Michels toer...
12 jun Mini WK op zondag 15 juni
12 jun Acties tijdens het mini WK
10 jun AFC MINI WK op zondag 15 juni
10 jun E3 wint Super 't Gooi toernooi
9 jun Rinus Michels toernooi
1 jun Nieuwe D1 wint toernooi!
1 jun Zondag A1 naar de hoofdklasse!
30 mei Overschrijven/opzeggen als lid
30 mei Update: Toernooi WC op 7 juni
29 mei WC&CL op 31/5 om 10.00 uur
26 mei Dick van der Klaauw toernoo...
26 mei Jeugdtrainingen update 26/5
26 mei Keeperstrainingen update 26/5
20 mei Dick van der Klaauw jeugdto...