Keepers
AFC lid sinds: 2023
Positie: Keeper
Vorige verenigingen: Forum Sport, Sparta R’dam, Forum Sport
AFC lid sinds: 2016
Positie: Keeper
Vorige verenigingen: FC Utrecht jeugd, Almere City, AFC Jeugd, AFC zat. 1
AFC lid sinds: 2023
Positie: Keeper
Vorige verenigingen: Ajax jeugd, Heerenveen O21, Jong Almere City
Verdedigers
AFC lid sinds: 2019
Positie: Linksback
Vorige verenigingen: Ado 019, Sparta, SC Cambuur
AFC lid sinds: 2018
Positie: Centrale verdediger
Vorige verenigingen: Jong NAC, MVV, FC Den Bosch
AFC lid sinds: 2019
Positie: Centrale verdediger
Vorige verenigingen: FC Utrecht, Helmond Sport, Ijsselmeervogels
AFC lid sinds: 2019
Positie: Rechtsback
Vorige verenigingen: Elinkwijk
AFC lid sinds: 2020
Positie: Verdediger
Vorige verenigingen: AZ, FC Dordrecht, vv Katwijk
AFC lid sinds: 2022
Positie: Verdediger
Vorige verenigingen: FC Volendam jeugd, AFC O21
AFC lid sinds: 2020
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: AFC
AFC lid sinds: 2018
Positie: Verdediger
Vorige verenigingen: AGOVV, Vitesse, De Graafschap, Berliner AK
Middenvelders
AFC lid sinds: 2019
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: AFC, Turkiyemspor, Rijnsburgse Boys, Hoek, Beerschot (B.), Herentals (B.), Lyra (B.)
AFC lid sinds: 2020
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: Ajax, ADO, Scheveningen, Spakenburg, Rijnsburgse Boys
AFC lid sinds: 2019
Positie: Verdediger
Vorige verenigingen: AFC, Almere City jeugd, AFC zat. 1
AFC lid sinds: 2009
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: AZ Jeugd, AFC zat. 1
AFC lid sinds: 2017
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: Telstar, Jong AZ, AZ, Quick Boys
AFC lid sinds: 2004
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: University of Delawere, Swift
AFC lid sinds: 2021
Positie: Middenvelder
Vorige verenigingen: HVV, Feyenoord
Aanvallers
AFC lid sinds: 2023
Positie: Spits
Vorige verenigingen: SDV Barneveld, Barnet (Eng.), Katwijk, TEC
AFC lid sinds: 2001
Positie: Aanvaller
Vorige verenigingen: AFC
AFC lid sinds: 2022
Positie: Spits
Vorige verenigingen: FC Volendam, NEC, VVV, Telstar, Bali United, Bhayangkara
AFC lid sinds: 2023
Positie: Aanvaller
Vorige verenigingen: AFC, Jong PSV, St. Mirren (SCH.), St. Johnstone (Sch.), Excelsior, H. Beer Sheva (Isr.), Bnei Saklnin (Isr.)
AFC lid sinds: 2020
Positie: Aanvaller
Vorige verenigingen: Zeeburgia, Ter Leede, FC Lisse
AFC lid sinds: 2021
Positie: Aanvaller
Vorige verenigingen: Foreholte, ADO Den Haag, NEC, Noordwijk
AFC lid sinds: 2019
Positie: Aanvaller
Vorige verenigingen: DWS, Buitenveldert
Trainer/coach
AFC lid sinds: 1992
Positie: Coach
Vorige verenigingen: AFC jeugd, AFC zat 1, Ajax vrouwen
Assistent-trainer/coach
AFC lid sinds: 2019
Positie: Assistent
Vorige verenigingen: FC Almere, ASC Waterwijk
AFC lid sinds: 2019
Positie: Assistent
Vorige verenigingen: Purmerland, FC Purmerend, Purmersteijn, AZ Jeugd
AFC lid sinds: 2019
Positie: Assistent
Vorige verenigingen: Volewijckers, DWS, Ajax, FC Dordrecht, AZ, Groningen, NEC, Willem II, Dundee United, Bali United
Keeperstrainer
AFC lid sinds: 2008
Positie: Keeperstrainer
Vorige verenigingen: DWS, VV Zwanenburg, Buitenveldert
Performance coach
AFC lid sinds: 2007
Positie: Performance Coach
Vorige verenigingen: Ajax vrouwen, KNVB
Video Analist
AFC lid sinds: 2021
Positie: Data analist
Vorige verenigingen: Stormvogels, AFC ’34, Ado ’20, Telstar, AZ, Armeense voetbalbon, Bangladesh voetbalbond, Ajax
Data analist
Teammanager
AFC lid sinds: 2010
Positie: Teammanager
Vorige verenigingen: ODIN ’59, AFC, Ajax vrouwen
Fysiotherapeut
AFC lid sinds: 2010
Positie: Fysiotherapeut
Vorige verenigingen: AFC
Verzorgers
AFC lid sinds: 2016
Positie: Verzorger
Vorige verenigingen: FC Aalsmeer & Roda ’23
AFC lid sinds: 2008
Positie: Verzorger
Vorige verenigingen: AFC
Clubarts
AFC lid sinds: 2014
Positie: Clubarts
Vorige verenigingen: EVV, AFC zat 1
Orthopedisch Specialist
Team | G | W | GL | V | P | DV | DT | PM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spakenburg | 25 | 18 | 3 | 4 | 57 | 57 | 30 | x |
2 | De Treffers | 25 | 15 | 5 | 5 | 50 | 49 | 33 | x |
3 | Katwijk | 25 | 15 | 2 | 8 | 47 | 47 | 32 | x |
4 | Quick Boys | 25 | 14 | 4 | 7 | 46 | 51 | 34 | x |
5 | HHC Hardenberg | 25 | 12 | 5 | 8 | 41 | 38 | 24 | x |
6 | ACV | 25 | 13 | 2 | 10 | 41 | 41 | 37 | x |
7 | Jong Almere City FC | 25 | 11 | 6 | 8 | 39 | 44 | 35 | x |
8 | GVVV | 25 | 11 | 6 | 8 | 39 | 37 | 37 | x |
9 | Kon. HFC | 25 | 10 | 8 | 7 | 38 | 43 | 35 | x |
10 | Jong Sparta Rotterdam | 25 | 12 | 2 | 11 | 38 | 45 | 38 | x |
11 | AFC | 25 | 10 | 7 | 8 | 37 | 43 | 39 | x |
12 | Rijnsburgse Boys | 25 | 10 | 4 | 11 | 34 | 39 | 41 | x |
13 | Noordwijk | 25 | 6 | 11 | 8 | 29 | 33 | 34 | x |
14 | ADO '20 | 25 | 8 | 2 | 15 | 26 | 28 | 45 | x |
15 | Scheveningen | 25 | 4 | 7 | 14 | 19 | 28 | 51 | x |
16 | Excelsior M | 25 | 4 | 6 | 15 | 18 | 29 | 50 | x |
17 | Kozakken Boys | 25 | 3 | 7 | 15 | 16 | 26 | 45 | x |
18 | FC Lisse | 25 | 3 | 5 | 17 | 14 | 28 | 66 | x |
# | Wedstrijd | Uitslag | Datum | Accommodatie | Status |
---|---|---|---|---|---|
3337 | AFC - Jong Almere City FC | 4 - 1 | 19 aug. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3405 | Noordwijk - AFC | 1 - 1 | 26 aug. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3338 | AFC - Kozakken Boys | 2 - 1 | 2 sep. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3304 | Spakenburg - AFC | 0 - 2 | 9 sep. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3339 | AFC - Quick Boys | 0 - 3 | 16 sep. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3322 | GVVV - AFC | 3 - 0 | 23 sep. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3340 | AFC - ADO '20 | 2 - 0 | 1 okt. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3544 | De Treffers - AFC | 5 - 1 | 7 okt. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3341 | AFC - Scheveningen | 1 - 1 | 14 okt. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3460 | Rijnsburgse Boys - AFC | 1 - 1 | 28 okt. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3342 | AFC - Kon. HFC | 1 - 3 | 5 nov. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3580 | Jong Sparta Rotterdam - AFC | 0 - 0 | 11 nov. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3496 | Katwijk - AFC | 2 - 0 | 18 nov. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3343 | AFC - Excelsior M | 2 - 2 | 25 nov. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3293 | ACV - AFC | 0 - 2 | 2 dec. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3344 | AFC - HHC Hardenberg | 2 - 2 | 9 dec. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3430 | FC Lisse - AFC | 0 - 1 | 16 dec. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3567 | Jong Almere City FC - AFC | 1 - 5 | 13 jan. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3517 | Kozakken Boys - AFC | 0 - 5 | 27 jan. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3346 | AFC - Spakenburg | 1 - 3 | 3 feb. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3345 | AFC - Noordwijk | 1 - 3 | 6 feb. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3450 | Quick Boys - AFC | 2 - 5 | 17 feb. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3347 | AFC - GVVV | 3 - 1 | 24 feb. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3399 | ADO '20 - AFC | 3 - 0 | 3 mrt. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3348 | AFC - De Treffers | 1 - 1 | 16 mrt. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
# | Wedstrijd | Uitslag | Datum | Accommodatie | Status |
---|---|---|---|---|---|
3371 | Excelsior M - HHC Hardenberg | 0 - 1 | 19 aug. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3286 | ACV - Jong Sparta Rotterdam | 4 - 2 | 19 aug. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3473 | Scheveningen - Spakenburg | 1 - 2 | 19 aug. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3456 | Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys | 2 - 1 | 19 aug. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3337 | AFC - Jong Almere City FC | 4 - 1 | 19 aug. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3388 | ADO '20 - GVVV | 2 - 2 | 19 aug. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3490 | Katwijk - FC Lisse | 3 - 1 | 19 aug. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3354 | Kon. HFC - Noordwijk | 2 - 2 | 19 aug. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3541 | De Treffers - Quick Boys | 1 - 3 | 19 aug. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3303 | Spakenburg - Rijnsburgse Boys | 2 - 0 | 26 aug. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3422 | FC Lisse - Excelsior M | 1 - 1 | 26 aug. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3320 | GVVV - De Treffers | 1 - 1 | 26 aug. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3524 | HHC Hardenberg - ACV | 3 - 0 | 26 aug. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3405 | Noordwijk - AFC | 1 - 1 | 26 aug. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3507 | Kozakken Boys - Kon. HFC | 1 - 2 | 26 aug. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3439 | Quick Boys - Scheveningen | 5 - 1 | 26 aug. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3575 | Jong Sparta Rotterdam - ADO '20 | 0 - 1 | 26 aug. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3558 | Jong Almere City FC - Katwijk | 0 - 1 | 26 aug. | Yanmar Stadion | Gestaakt |
6058 | Jong Almere City FC - Katwijk | 0 - 1 | 29 aug. | Yanmar Stadion | Uitgespeeld |
3491 | Katwijk - Noordwijk | 2 - 2 | 2 sep. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3474 | Scheveningen - GVVV | 3 - 1 | 2 sep. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3287 | ACV - FC Lisse | 2 - 0 | 2 sep. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3372 | Excelsior M - Jong Almere City FC | 5 - 3 | 2 sep. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3525 | HHC Hardenberg - Jong Sparta Rotterdam | 2 - 0 | 2 sep. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3338 | AFC - Kozakken Boys | 2 - 1 | 2 sep. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3355 | Kon. HFC - Spakenburg | 2 - 1 | 2 sep. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3542 | De Treffers - ADO '20 | 3 - 0 | 3 sep. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3321 | GVVV - Rijnsburgse Boys | 1 - 4 | 9 sep. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3406 | Noordwijk - Excelsior M | 1 - 1 | 9 sep. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3423 | FC Lisse - HHC Hardenberg | 0 - 5 | 9 sep. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3440 | Quick Boys - Kon. HFC | 1 - 2 | 9 sep. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3508 | Kozakken Boys - Katwijk | 1 - 2 | 9 sep. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3389 | ADO '20 - Scheveningen | 4 - 1 | 9 sep. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3304 | Spakenburg - AFC | 0 - 2 | 9 sep. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3576 | Jong Sparta Rotterdam - De Treffers | 0 - 1 | 9 sep. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3559 | Jong Almere City FC - ACV | 3 - 1 | 9 sep. | Yanmar Stadion | Uitgespeeld |
3288 | ACV - Noordwijk | 1 - 1 | 16 sep. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3424 | FC Lisse - Jong Sparta Rotterdam | 4 - 7 | 16 sep. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3373 | Excelsior M - Kozakken Boys | 0 - 0 | 16 sep. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3475 | Scheveningen - De Treffers | 5 - 0 | 16 sep. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3526 | HHC Hardenberg - Jong Almere City FC | 1 - 0 | 16 sep. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3458 | Rijnsburgse Boys - ADO '20 | 0 - 1 | 16 sep. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3339 | AFC - Quick Boys | 0 - 3 | 16 sep. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3492 | Katwijk - Spakenburg | 1 - 4 | 16 sep. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3356 | Kon. HFC - GVVV | 0 - 1 | 16 sep. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3407 | Noordwijk - HHC Hardenberg | 1 - 0 | 23 sep. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3322 | GVVV - AFC | 3 - 0 | 23 sep. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3560 | Jong Almere City FC - FC Lisse | 1 - 1 | 23 sep. | Sportpark Fanny Bl Koen | Gestaakt |
3509 | Kozakken Boys - ACV | 0 - 0 | 23 sep. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3441 | Quick Boys - Katwijk | 2 - 0 | 23 sep. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3305 | Spakenburg - Excelsior M | 4 - 2 | 23 sep. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3577 | Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen | 1 - 2 | 23 sep. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3543 | De Treffers - Rijnsburgse Boys | 2 - 0 | 23 sep. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3390 | ADO '20 - Kon. HFC | 1 - 4 | 24 sep. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3425 | FC Lisse - Noordwijk | 1 - 3 | 30 sep. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3289 | ACV - Spakenburg | 1 - 2 | 30 sep. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3374 | Excelsior M - Quick Boys | 2 - 4 | 30 sep. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3527 | HHC Hardenberg - Kozakken Boys | 0 - 0 | 30 sep. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3459 | Rijnsburgse Boys - Scheveningen | 0 - 0 | 30 sep. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3357 | Kon. HFC - De Treffers | 0 - 2 | 30 sep. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3561 | Jong Almere City FC - Jong Sparta Rotterdam | 1 - 0 | 30 sep. | Sportpark Fanny Bl Koen | Gestaakt |
3493 | Katwijk - GVVV | 0 - 2 | 30 sep. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3340 | AFC - ADO '20 | 2 - 0 | 1 okt. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3323 | GVVV - Excelsior M | 2 - 1 | 7 okt. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3408 | Noordwijk - Jong Almere City FC | 0 - 0 | 7 okt. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3476 | Scheveningen - Kon. HFC | 1 - 1 | 7 okt. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3442 | Quick Boys - ACV | 0 - 3 | 7 okt. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3510 | Kozakken Boys - FC Lisse | 2 - 0 | 7 okt. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3306 | Spakenburg - HHC Hardenberg | 1 - 0 | 7 okt. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3391 | ADO '20 - Katwijk | 2 - 1 | 7 okt. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3578 | Jong Sparta Rotterdam - Rijnsburgse Boys | 2 - 1 | 7 okt. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3544 | De Treffers - AFC | 5 - 1 | 7 okt. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3290 | ACV - GVVV | 3 - 0 | 14 okt. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3375 | Excelsior M - ADO '20 | 0 - 1 | 14 okt. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3426 | FC Lisse - Spakenburg | 1 - 3 | 14 okt. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3528 | HHC Hardenberg - Quick Boys | 1 - 3 | 14 okt. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3409 | Noordwijk - Jong Sparta Rotterdam | 0 - 2 | 14 okt. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3341 | AFC - Scheveningen | 1 - 1 | 14 okt. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3562 | Jong Almere City FC - Kozakken Boys | 1 - 1 | 14 okt. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3358 | Kon. HFC - Rijnsburgse Boys | 4 - 0 | 14 okt. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3494 | Katwijk - De Treffers | 0 - 1 | 14 okt. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3457 | Rijnsburgse Boys - Quick Boys | 1 - 1 | 21 okt. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3324 | GVVV - HHC Hardenberg | 2 - 1 | 28 okt. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3477 | Scheveningen - Katwijk | 0 - 4 | 28 okt. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3443 | Quick Boys - FC Lisse | 3 - 0 | 28 okt. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3307 | Spakenburg - Jong Almere City FC | 4 - 3 | 28 okt. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3460 | Rijnsburgse Boys - AFC | 1 - 1 | 28 okt. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3392 | ADO '20 - ACV | 1 - 2 | 28 okt. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3511 | Kozakken Boys - Noordwijk | 1 - 3 | 28 okt. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3579 | Jong Sparta Rotterdam - Kon. HFC | 4 - 1 | 28 okt. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3545 | De Treffers - Excelsior M | 4 - 0 | 28 okt. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3291 | ACV - De Treffers | 2 - 3 | 4 nov. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3376 | Excelsior M - Scheveningen | 2 - 2 | 4 nov. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3529 | HHC Hardenberg - ADO '20 | 1 - 0 | 4 nov. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3410 | Noordwijk - Spakenburg | 0 - 3 | 4 nov. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3427 | FC Lisse - GVVV | 2 - 2 | 4 nov. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3512 | Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam | 1 - 2 | 4 nov. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3563 | Jong Almere City FC - Quick Boys | 2 - 0 | 4 nov. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3495 | Katwijk - Rijnsburgse Boys | 3 - 0 | 4 nov. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3342 | AFC - Kon. HFC | 1 - 3 | 5 nov. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3325 | GVVV - Jong Almere City FC | 0 - 0 | 11 nov. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3478 | Scheveningen - ACV | 2 - 3 | 11 nov. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3444 | Quick Boys - Noordwijk | 0 - 5 | 11 nov. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3308 | Spakenburg - Kozakken Boys | 3 - 1 | 11 nov. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3580 | Jong Sparta Rotterdam - AFC | 0 - 0 | 11 nov. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3546 | De Treffers - HHC Hardenberg | 1 - 1 | 11 nov. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3393 | ADO '20 - FC Lisse | 1 - 2 | 12 nov. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3411 | Noordwijk - GVVV | 0 - 0 | 18 nov. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3513 | Kozakken Boys - Quick Boys | 1 - 2 | 18 nov. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3292 | ACV - Rijnsburgse Boys | 2 - 1 | 18 nov. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3428 | FC Lisse - De Treffers | 0 - 2 | 18 nov. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3530 | HHC Hardenberg - Scheveningen | 3 - 4 | 18 nov. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3309 | Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam | 3 - 1 | 18 nov. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3496 | Katwijk - AFC | 2 - 0 | 18 nov. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3564 | Jong Almere City FC - ADO '20 | 4 - 1 | 18 nov. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
6469 | Jong Almere City FC - Jong Sparta Rotterdam | 1 - 1 | 21 nov. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3326 | GVVV - Kozakken Boys | 2 - 1 | 25 nov. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3479 | Scheveningen - FC Lisse | 2 - 2 | 25 nov. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3462 | Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg | 2 - 1 | 25 nov. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3445 | Quick Boys - Spakenburg | 1 - 1 | 25 nov. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3343 | AFC - Excelsior M | 2 - 2 | 25 nov. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3394 | ADO '20 - Noordwijk | 1 - 1 | 25 nov. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3360 | Kon. HFC - ACV | 2 - 4 | 25 nov. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3581 | Jong Sparta Rotterdam - Katwijk | 0 - 2 | 25 nov. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3547 | De Treffers - Jong Almere City FC | 0 - 2 | 25 nov. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3293 | ACV - AFC | 0 - 2 | 2 dec. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3429 | FC Lisse - Rijnsburgse Boys | 1 - 2 | 2 dec. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3531 | HHC Hardenberg - Kon. HFC | 3 - 2 | 2 dec. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3412 | Noordwijk - De Treffers | 2 - 2 | 2 dec. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3378 | Excelsior M - Katwijk | 1 - 2 | 2 dec. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3446 | Quick Boys - Jong Sparta Rotterdam | 3 - 1 | 2 dec. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3514 | Kozakken Boys - ADO '20 | 2 - 3 | 2 dec. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3310 | Spakenburg - GVVV | 4 - 1 | 2 dec. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3565 | Jong Almere City FC - Scheveningen | 4 - 1 | 2 dec. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3379 | Excelsior M - Jong Sparta Rotterdam | 0 - 1 | 9 dec. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3327 | GVVV - Quick Boys | 0 - 1 | 9 dec. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3480 | Scheveningen - Noordwijk | 0 - 0 | 9 dec. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3463 | Rijnsburgse Boys - Jong Almere City FC | 1 - 2 | 9 dec. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3344 | AFC - HHC Hardenberg | 2 - 2 | 9 dec. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3395 | ADO '20 - Spakenburg | 1 - 2 | 9 dec. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3361 | Kon. HFC - FC Lisse | 1 - 4 | 9 dec. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3497 | Katwijk - ACV | 2 - 0 | 9 dec. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3548 | De Treffers - Kozakken Boys | 4 - 1 | 9 dec. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3515 | Kozakken Boys - Scheveningen | 1 - 1 | 16 dec. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3430 | FC Lisse - AFC | 0 - 1 | 16 dec. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3294 | ACV - Excelsior M | 3 - 1 | 16 dec. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3532 | HHC Hardenberg - Katwijk | 1 - 2 | 16 dec. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3413 | Noordwijk - Rijnsburgse Boys | 1 - 4 | 16 dec. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3447 | Quick Boys - ADO '20 | 1 - 0 | 16 dec. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3311 | Spakenburg - De Treffers | 3 - 0 | 16 dec. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3582 | Jong Sparta Rotterdam - GVVV | 0 - 3 | 16 dec. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3566 | Jong Almere City FC - Kon. HFC | 1 - 1 | 16 dec. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3414 | Noordwijk - Kon. HFC | 1 - 1 | 13 jan. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3328 | GVVV - ADO '20 | 2 - 1 | 13 jan. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3516 | Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys | 1 - 2 | 13 jan. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3448 | Quick Boys - De Treffers | 2 - 4 | 13 jan. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3312 | Spakenburg - Scheveningen | 2 - 0 | 13 jan. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3583 | Jong Sparta Rotterdam - ACV | 3 - 1 | 13 jan. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3567 | Jong Almere City FC - AFC | 1 - 5 | 13 jan. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3380 | Excelsior M - FC Lisse | 5 - 0 | 20 jan. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3481 | Scheveningen - Quick Boys | 0 - 5 | 20 jan. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3362 | Kon. HFC - Kozakken Boys | 1 - 1 | 20 jan. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3498 | Katwijk - Jong Almere City FC | 1 - 3 | 20 jan. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3396 | ADO '20 - Jong Sparta Rotterdam | 1 - 5 | 21 jan. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3432 | FC Lisse - ACV | 0 - 1 | 27 jan. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3415 | Noordwijk - Katwijk | 0 - 1 | 27 jan. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3329 | GVVV - Scheveningen | 1 - 0 | 27 jan. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3313 | Spakenburg - Kon. HFC | 2 - 1 | 27 jan. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3517 | Kozakken Boys - AFC | 0 - 5 | 27 jan. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3449 | Quick Boys - Rijnsburgse Boys | 2 - 2 | 27 jan. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3584 | Jong Sparta Rotterdam - HHC Hardenberg | 0 - 3 | 27 jan. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3568 | Jong Almere City FC - Excelsior M | 2 - 1 | 27 jan. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3397 | ADO '20 - De Treffers | 0 - 2 | 28 jan. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3296 | ACV - Jong Almere City FC | 1 - 0 | 3 feb. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3534 | HHC Hardenberg - FC Lisse | 1 - 1 | 3 feb. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3482 | Scheveningen - ADO '20 | 0 - 1 | 3 feb. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3381 | Excelsior M - Noordwijk | 1 - 0 | 3 feb. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3363 | Kon. HFC - Quick Boys | 1 - 1 | 3 feb. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3465 | Rijnsburgse Boys - GVVV | 1 - 2 | 3 feb. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3346 | AFC - Spakenburg | 1 - 3 | 3 feb. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3499 | Katwijk - Kozakken Boys | 3 - 2 | 3 feb. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3550 | De Treffers - Jong Sparta Rotterdam | 2 - 1 | 3 feb. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3345 | AFC - Noordwijk | 1 - 3 | 6 feb. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3500 | Katwijk - Quick Boys | 0 - 1 | 10 feb. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3377 | Excelsior M - Kon. HFC | 0 - 3 | 10 feb. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3295 | ACV - HHC Hardenberg | 1 - 3 | 10 feb. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
6470 | Jong Almere City FC - FC Lisse | 6 - 1 | 10 feb. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3461 | Rijnsburgse Boys - Excelsior M | 5 - 0 | 13 feb. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3398 | ADO '20 - Rijnsburgse Boys | 0 - 1 | 17 feb. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3416 | Noordwijk - ACV | 2 - 3 | 17 feb. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3330 | GVVV - Kon. HFC | 2 - 2 | 17 feb. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3450 | Quick Boys - AFC | 2 - 5 | 17 feb. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3314 | Spakenburg - Katwijk | 2 - 2 | 17 feb. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3518 | Kozakken Boys - Excelsior M | 2 - 1 | 17 feb. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3585 | Jong Sparta Rotterdam - FC Lisse | 3 - 1 | 17 feb. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3569 | Jong Almere City FC - HHC Hardenberg | 1 - 0 | 17 feb. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3551 | De Treffers - Scheveningen | 2 - 1 | 17 feb. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3297 | ACV - Kozakken Boys | 1 - 2 | 24 feb. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3382 | Excelsior M - Spakenburg | 1 - 1 | 24 feb. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3433 | FC Lisse - Jong Almere City FC | 1 - 1 | 24 feb. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3535 | HHC Hardenberg - Noordwijk | 1 - 0 | 24 feb. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3483 | Scheveningen - Jong Sparta Rotterdam | 0 - 3 | 24 feb. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3466 | Rijnsburgse Boys - De Treffers | 2 - 4 | 24 feb. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3347 | AFC - GVVV | 3 - 1 | 24 feb. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3364 | Kon. HFC - ADO '20 | 3 - 0 | 24 feb. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3431 | FC Lisse - Katwijk | 1 - 5 | 27 feb. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3484 | Scheveningen - Rijnsburgse Boys | 0 - 2 | 2 mrt. | Sportpark Houtrust | Uitgespeeld |
3331 | GVVV - Katwijk | 2 - 4 | 2 mrt. | Sportpark Panhuis | Uitgespeeld |
3417 | Noordwijk - FC Lisse | 3 - 2 | 2 mrt. | Sportpark Duinwetering | Uitgespeeld |
3451 | Quick Boys - Excelsior M | 5 - 0 | 2 mrt. | Sportpark Nieuw Zuid | Uitgespeeld |
3519 | Kozakken Boys - HHC Hardenberg | 1 - 1 | 2 mrt. | Sportpark De Zwaaier | Uitgespeeld |
3315 | Spakenburg - ACV | 2 - 1 | 2 mrt. | Sportpark De Westmaat | Uitgespeeld |
3586 | Jong Sparta Rotterdam - Jong Almere City FC | 2 - 0 | 2 mrt. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3552 | De Treffers - Kon. HFC | 1 - 1 | 2 mrt. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3399 | ADO '20 - AFC | 3 - 0 | 3 mrt. | Sportpark De Vlotter | Uitgespeeld |
3533 | HHC Hardenberg - Excelsior M | 1 - 0 | 9 mrt. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3464 | Rijnsburgse Boys - Spakenburg | 4 - 3 | 9 mrt. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3359 | Kon. HFC - Katwijk | 2 - 0 | 9 mrt. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |
3549 | De Treffers - GVVV | 1 - 4 | 9 mrt. | Sportpark Zuid (Groesbeek) | Uitgespeeld |
3298 | ACV - Quick Boys | 1 - 0 | 16 mrt. | Sportpark ICT Specialist | Uitgespeeld |
3383 | Excelsior M - GVVV | 2 - 0 | 16 mrt. | Sportpark Excelsior Maassluis | Uitgespeeld |
3536 | HHC Hardenberg - Spakenburg | 2 - 0 | 16 mrt. | Sportpark De Boshoek (HHC) | Uitgespeeld |
3434 | FC Lisse - Kozakken Boys | 2 - 1 | 16 mrt. | Sportpark Ter Specke | Uitgespeeld |
3467 | Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam | 1 - 4 | 16 mrt. | Sportpark Middelmors | Uitgespeeld |
3348 | AFC - De Treffers | 1 - 1 | 16 mrt. | Sportpark Goed Genoeg | Uitgespeeld |
3501 | Katwijk - ADO '20 | 4 - 2 | 16 mrt. | Sportpark De Krom | Uitgespeeld |
3570 | Jong Almere City FC - Noordwijk | 3 - 1 | 16 mrt. | Sportpark Fanny Bl Koen | Uitgespeeld |
3365 | Kon. HFC - Scheveningen | 1 - 0 | 16 mrt. | Sportpark Koninklijke HFC | Uitgespeeld |