Nieuws

Start trainingen en trainingsschema 2021

Door Wedstrijdzaken op 26 juli 2021 om 11.15

Voor het traininingsoverzicht en keeperstraining klik op 'jeugd' en kijk bij 'trainingsschema'  

Hierbij een overzicht wanneer onze jeugdteams weer zullen starten met trainen voor het komende seizoen! Onderaan dit bericht staat ook kort de organisatie van de Jeugdafdeling voor het komende seizoen vermeld, zodat iedereen weet bij wie hij of zij moet zijn met alle eventuele vragen/opmerkingen.

Week van 16/08 (op de juiste trainingsdagen):

Onder 23
Onder 18-2 Zaterdag
Onder 18-3 Zaterdag
Onder 17-1 Zondag
Onder 16-2 Zaterdag
Onder 15-2 Zaterdag
Onder 14-2 Zaterdag
Onder 13-3
Onder 12-2
Onder 11-1
Onder 11-2
Onder 10-1
Onder 9-1
Onder 9-2
Onder 8-1
Onder 8-2
Meisjes Onder 14
Meisjes Onder 12
Meisjes Onder 11-1

Week van 23/08 (op de juiste trainingsdagen):
Alle overige jongens teams Onder 19 t/m Onder 13
Onder 12-1
Onder 11-3
Onder 10-2
Onder 9-3
Onder 8-3
Meisjes Onder 17-2
Meisjes Onder 15-1
Meisjes Onder 13-1
Meisjes Onder 13-2
Meisjes Onder 11-2
Meisjes Onder 10-1

Week van 30/08 (op de juiste trainingsdagen):
Alle ATA trainingen voor alle overige jongens teams Onder 12 t/m Onder 8
Meisjes Onder 13-3
Meisjes Onder 10-2
Meisjes Onder 10-3
Meisjes Onder 9-1
Meisjes Onder 9-2

Interne Competitie:
De 1e training voor de IC is op woensdag 1 September. De eerste competitie dag is op zondag 5 September

Keeperstrainingen:
Zie trainingsschema voor het seizoen 2021-2022 

Trainingsschema 2021-2022:
Zie trainingsschema voor het seizoen 2021-2022 

Organisatie AFC Jeugd – Seizoen 2021/2022
Jeugdcommissie
Benno Nihom (voorzitter)
Rob Genot (secretaris)
Jair Junge (onderbouw)
Alphons Peters (technische zaken / selectievoetbal)
Sander Bieleveldt (bovenbouw & materiaal)
Kirsten Slisser (meisjes/vrouwenvoetbal & evenementen)
Wiebe Westerhof (penningmeester & algemene zaken)

Coördinatoren
Donovan van Dam (hoofd jeugdopleiding & bovenbouw selectieteams)
Dennis Bijlsma (bovenbouw overige teams)
Mitchell Harig (middenbouw selectieteams)
Peter Rijsewijk (middenbouw overige teams)
Xander Kristel (onderbouw selectieteams, interne competitie & ATA)
Joost van Dolen (onderbouw overige teams
Robina Buffing (meisjesvoetbal)
John de Lange (keepers)

Laatste nieuws

Zondag 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site