Nieuws

Teamindelingen interne competitie Mini EK voor 14 en 15 november

Door Xander op 12 november 2020 om 11.40

MIDDENBOUW ZATERDAG JONG: 12:30      
  Nederland   Duitsland
1 Chiara Morel 1 Neda Kaandorp
2 Isabella Ramkhelawan 2 Louse Strous
3 Sarah Boskamp 3 Elisaar Elias
4 Charlotte Stephian 4 Isabella Brom
5 Sam Lodder 5 Renze Kanger
6 Ben Kaddour 6 Dante Kanger
7 Enzo Ligtenberg 7 Ivan Kragbe
8 Quintijn Jo13-5 8 Derk Horsman
9 Nicholas Breuer (k) 9 Brenk van Splinter
10 Abel Jo13-5 10 Oktay Bozyigit
11 Splinter JO13-5 11 Rens Batenburg
Coach Nick Mills Coach Dimitri Kaandorp
           
  Frankrijk   Italië  
1 Noor Rohde 1 Pien Mustert
2 Jade Groenteman 2 Scyler Mulder
3 Christianne Koenraad 3 Mabel Hummel
4 May Flint 4 Olivia Ham
5 Thijs Jurgens 5 Benjamin Gerretsen
6 Loran Cihangir 6 Thymen With
7 Bas  Meester 7 Daan van der Weijde
8 Teije Teijema 8 Hidde Holtrop
9 Vin Singels (k) 9 Jason Schleiffert
10 Ruchir Jo13-5 10 Emil Jurcell (k)
11 Sami Jo13-5 11 Rutger Visser
Coach Justin Oosterveer Coach Jeroen Gerretsen
           
  België     Portugal  
1 Vienne Wright 1 Liv  Vonk (k)
2 Jasmine de Bruin 2 Rosa Van der Plas
3 Famke  Van Eck 3 Sharai Troostwijk
4 Carlijn Nijsse 4 Giulia Veenedaal
5 Zhao Hengliang (k) 5 Tommy Aling
6 Rio Bouwman 6 Luca Singels
7 Vos Scholvinck 7 Thijmen Wortelboer
8 Armijn Jo13-5 8 Mennan Kose
9 Levi Jo13-5 9 Oscar Jo13-5
10 Tal Shenkman 10 Louie Jo13-5
11 Koen van Ommeren 11 Julian Short
12 Jehnoah Leonard 12 Sasha Shenkman
Coach Jasper  Demir Coach Dave Singels
           
  Kroatië     Engeland  
1 Hannah Kras 1 Esme Vardy
2 Emily Mathu 2 Zara Rehan
3 Felix Fehmers 3 Friso Mees Herrie (k)
4 Splinter Das Gupta 4 Stijn Dols
5 Noah Noudari 5 Semi Sade
6 Julian  Gijsbers 6 Noah Rijsewijk
7 Vasco Haverkort 7 Arcos  Sundqvist
8 Eli Vink 8 Or Dvorin
9 Vic Jo13-5 9 Ronan Jo13-5
10 Steef JO13-5 10 Benjamin Jo13-5
11 Pieter van der Schaar 11 Nicolaas Sala
12 Alessio Landzaat 12 Janoa Elias
Coach Bep Thomas Coach Remco Heijselaar
           
  Denemarken   Spanje  
1 Sari de Zwaan 1 Nell Eleanor (k)
2 Yasemin Rote 2 Annabe Smith
3 Mauro Cuciniello 3 Inalesia Tapilatu
4 Puzhen Fan 4 Elliot Forest
5 Noah Diem 5 Safouan Abdelwajid
6 Milan Van Lottum 6 Usaid Alim
7 Morrison  Klein 7 Benaja Gaspers
8 Ruben Jo13-5 8 Julius Grimm
9 Maurits Jo13-5 9 Finn Rengers
10 Yannick Boerleider (k) 10 Hein Journee
11 Esmat el Refaey 11 Daniel vd Broek
      12 Daeley Naber
Coach Cheryl Veerman Coach Elja Rengers
           
MIDDENBOUW ZATERDAG OUD: 12:30      
  Nederland   Duitsland
1 Tibor Blaffert 1 Maurits Scheij
2 Wieger Malenstein 2 Sjeng Rutten
3 Zinedine Boussakouk 3 Dirk de Vroe
4 Semmy Bruinsma 4 Benjamin Visser
5 Boris Carpentier 5 Mats Verhoef
6 Dax Keller 6 Ticho Groeneveld
7 Eliav Adjedj 7 Borga Tier (k)
8 Klaas Carpentier 8 Cameron Fernie
9 Jack Veldhoven (k) 9 Tom Verbruggen
10     10 Rijk vd Vlugt
11     11 Mick van Gelder
      12    
Coach Ronald Appelboom Coach Guido Schoen
           
  Frankrijk   Italië
1 Lior Santcroos 1 Scato Adam
2 Dylan Beesemer 2 Roemer Peters
3 Rijairo Poulina 3 Ryusei Godo
4 Guilliano Arnhem 4 Ori Hacmon
5 Benjamin Lobatto 5 Jesse Teijsse
6 Wietse vd Heijden 6 Carlito Sordam
7 Toby King 7 Max Boskamp
8 Storm Huijsman (k) 8 Mick Tiel (k)
9 Nick Bus 9 Sem Cohen
10 Tijl Porskamp 10    
Coach Ronald Alfred Coach Alphons Peters
           
  België     Portugal
1 Dylan Singels 1 Rayan el Jaouhari
2 Manello Steijnhart 2 Amir Anwar (k)
3 Gyvani de Jager 3 Senna Disselkoen
4 Jayden Naber 4 Byron Groenendaal
5 Boots de Waard (k) 5 Rody Schouren
6 Otto Nijsse 6 Lino Vyent
7 Dex Nieuweweme 7 Keanu Leysner
8 Walt Brender a Brandis 8 Jayden vd Graaf
9 Arda Soydas 9 Kick vd Waals
10 Ilias Bouw 10 Ian de Jeu
11     11 Logan Rakotosoely
Coach Kees Koedood Coach Kelvin Jansen
           
  Kroatië   Engeland
1 Daan vd Bos (k) 1 Stefano Blom
2 Kobus Ringeling 2 Sonny Vuijsje
3 Johnny Cornelissen 3 Jeremiah Yiadom
4 Chibueze Tese 4 Yannick da Souza
5 Roderick de Graaf 5 Douwe Blok (k)
6 Julius de Vries 6 Niek Brat
7 Juan Lindeman 7 Reijer Landzaat
8 Jayden Janssen 8 Baruch vd El
9 Yannick Merkus 9 Bilal Haddi
10 Sierd van Wilsum 10 David Jackman
11 Stephan Korenyugin 11 Hidde vd Zee
12     12 Noah Bokhorst (bl.)
      13 Rafael Neter (bl.)
Coach Maurits Veninga Coach Wilan Westerhof
           
  Spanje   Denemarken
1 Aziz Akachar 1 Ishak Mayda
2 Bonne van Breukelen 2 Jay Delongte
3 Sota Fuji 3 Rayven Bouwman
4 Nick vd Velden 4 Brecht Scheers
5 Marijn van Eeden 5 Prio Hamid
6 Ofek Levy 6 Gaston Meridina
7 Semih Akson 7 Boele Zwartele
8 Vince Kemper 8 Mees Kout (k)
9 Felix de Boer (k) 9 Max Smulders
Coach Dani Bijlsma Coach Maup vd Berg
           
           
BOVENBOUW ZATERDAG: 15:00 SPELEN NIET OP 14 NOVEMBER      
  Nederland   Duitsland
1 Dirk Holtrop (k) 1 Lukas  van Ingen (k)
2 Devyn  Payne 2 Dani  Scuderi
3 Aimane  Ouamar 3 Daniel Premraj
4 Jan Sluiter 4 Faas  Dankaart
5 Miles  Ottink 5 Davey  Withajen
6 Ruben van Eindhoven 6 Sander van Gevelen
7 Michael Smila 7 Yasha Maas
8 Danil Schwartz 8 Victor  Panda Vereecken
9 Naoufal el Harmouz 9 Jayden Turfkruijer
10 Tristan  van Gilst 10 Ziad Ouled
  Michael Crombeen   Gregory Thomas
           
  Frankrijk   Italië
1 Alexander Mantel 1 Thomas Jesse
2 Silvan v/d Knaap 2 Lucas  van Batenburg
3 Aram  Arik 3 Alfie Peters
4 Eran Mertens 4 Guus  vd Linden (k)
5 Nick Bomer 5 Max  Mouthaan
6 Ties  Hovenkamp 6 Dylan Benzi
7 Floris  v/d Wal 7 Emiel Nieuwhof
8 Pepeyn Tuur 8 Yves Vorst
9 Kayne van Oevelen (k) 9 Oliver Bieleveldt
10 Kiet  Scholten 10 Senna  de Bont (bl.)
11 Nick van Nieuwkerk      
Coach Phanatio  Aweti Coach Xander Kristel
           
  België     Portugal
1 Djevaino v/d Kust 1 Paul Reverson (k)
2 Emmanuel  Danso 2 Jesse  Misehouy
3 Armanc  Yildrim 3 Pieter Scheij
4 Philippe Makvoort 4 Simao  Lawoasi
5 Mathijs Kamminga 5 Mauro Zijlstra
6 Benjamin  Philips 6 Denzel Toure Lemy
7 Joa  Mulder (k) (bl.) 7 Aaron Misehouy
8 Marijn Borst 8 Noah Tevreden
9 Arya Gorshdian 9 Osman Talha Umucu
10 Yigitcan  Citak (k) 10 Ayoub Ait Ali
11 Bart  Dekkers      
Coach Erik  Jahn Coach Tjidako Gaspers
           
  Kroatië   Engeland
1 Mansour Jaffar 1 Flemming van Nieuwkerk (k)
2 Richie Linckman 2 Milos Mesic-Espinoza
3 Alvaro dos Santos 3 Ahmet  Celik
4 Chivu Cothier 4 Antonio  Lazzeri
5 Daniel Steltzer (k) 5 Wolf Denneboom
6 Yairo Perez 6 Thom Zantingh
7 Jesse Appiah 7 Abel Abraha
8 Poernomo Hamid 8 Jaylon Moi Thuk Sung
9 Miro Kischner 9 Gladwin Curiel
10 Maui Hoogstrate 10 Lars  Keijzer (bl.)
11 Yuval Klinkeberg 11    
Coach Abrahim El Bakkali Coach David  Denneboom
           
  Spanje   Denemarken
1 Liam Mills 1 Didier  Reijns
2 Niels  vd Veen 2 Julian de Roos
3 Jesse Goes (k) 3 Radjenio Fonseca
4 Jesse  Boonstoppel 4 Anwar Kasmi
5 Jesse van Zutphen 5 Steijn van Hemert (k)
6 Pirmin vd Berg 6 Stefan de Bruin
7 Andrei  Gheralin 7 Dirk  de Jong
8 Joshua Wolff 8 Khalid el Ibrahimi
9 Nathan Plotske 9 Safouan Ouled
10 Job Boonstoppel 10 Randy Schalkwijk
11 David  van Bommel (bl.)      
Coach Sandro Pique Coach Chedric Seedorf
           
           
MIDDENBOUW ZONDAG: 10:00      
  Nederland   Duitsland
1 Mateo Hoogeboom 1 Julian Van Lier
2 Mack Chevalier 2 Sem  Spits
3 Nouri Mouhandiz 3 Thiery O14-2
4 Boet Tempelman 4 Valentijn O14-2
5 Joel O14-1 5 Bruno O14-1
6 Thijs O14-1 6 Raid O14-1
7 Djaylen Welman 7 Beau O15-3
8 Jillis Van Vuuren 8 Lucas O15-3
9 Rosa Hageman 9 Roef O15-3
10 Lana  Brems 10 Felix Blomme
Coach Robina Buffing Coach Peter Rijsewijk
           
  Frankrijk   Italië  
1 Max  Poelmans 1 Daan Dees
2 Ruben  Actor (k) 2 Tim  Snoek
3 Toni  van der Schoot 3 Thije O14-2
4 Floris Golsteijn 4 Benjamin O14-2
5 Robby O14-1 5 Tom O15-3
6 Simon O14-1 6 Joey O15-3
7 Diego Rodrigo 7 Elaine Otten
8 Salvador Rodijk 8 Charlotte Doorne
9 Moos Borsboom 9 Lima Zeijlstra
Coach Pieter Zeijlmaker Coach Claudia/Bas  
           
  België     Portugal  
1 Fynce  Unk 1 Naud Van der Ven
2 Julian  Kool 2 Aydin Talebpours
3 Zoe O14-2 3 Maxi O14-2
4 Ryan O14-2 4 Thobias O14-2
5 Storm O14-1 5 Bas O14-1
6 Teeuwis O14-1 6 Mick O14-1
7 Willem Van den Eerenbeemt 7 Chris  Valmont
8 Levi Trijbits 8 Djenini Livramento
9 Lotus Broekhuizen 9 Josefien Korfmann
10 Cleo Drijftholt 10 Kate  Mils
Coach Harry  Unk Coach Matt  
           
  Kroatië     Engeland  
1 Lunn O14-2 1 Gijs Beuker
2 Nick O14-2 2 Zac Kenbeek
3 Oscar O15-3 3 Rijk O14-1
4 Hashim O15-3 4 Niels O14-1
5 Gidi Sanders 5 Noah O15-3
6 Sam  Peper 6 Simon O15-3
7 Puck Gijselhart 7 Bobbie Priem
8 Zhra Behrens 8 Danique De Vries
9 Jay O15-3 9 Boaz Van Moppes (k)
10     10 Mikai Kroon
Coach Harald   Coach Guy Van Moppes
           
  Spanje     Denemarken
1 Raphael Blumberg 1 Mitch  Huygens
2 Maurius Gerrits 2 Finn Dailey
3 Dante O14-1 3 Jozeph Keeper
4 Ziggy O14-1 4 Duco O14-1
5 Wisse O15-3 5 Lukas O15-3
6 Justus O15-3 6 Rodrigo O15-3
7 Fabio Heeg 7 Dean Andringa
8 Antony Jessurun 8 Beau Bruitsman
9 Rosa Tiel 9 Coco  Van Hemert
10 Sienna Schaillee 10 Bensje Kind
Coach Rutger Prent Coach Marc  Huygens
           
BOVENBOUW ZONDAG: 12:30      
  Nederland   Duitsland
1 Bram Sijbesma 1 Mex Karemaker
2 Paco Dersjant 2 Rover Poelmans
3 Gaaijes Bakker 3 Peer Castelijn
4 Feiko Mulder 4 Rom Bornshtain
5 Vincent van der Velpen 5 Boet Bruggink
6 Pepijn Stolte 6 Max Diagne
7 Eduardo Jelgersma 7 Youssef Driouch
8 Ben Brown 8 Soraya Aaddaoui
9 Anyeley Sahadewsing 9 Tosca Zabalza benaren
10 Aya El Khallare 10 Yehuda Evers
11 Elio Carmelitano 11 Seger Kuijper
12 Lucas Bodewus 12 Ariel Yarden
Coach Erik  van der Velpen Coach Mark Ziekman
           
  Frankrijk   Italië  
1 Jamil  Elmont 1 Nadav Salomon
2 Vincent Jongeneel 2 Bob Veldkamp
3 Yannick Brahma 3 Judah Bouw
4 Keano Zijl 4 Tobias Huijgen
5 Kilian Hoekstra 5 Morris van Riets
6 Quint de Jong 6 Ricco Sigling
7 Michael Shabi 7 Luka Tomasevic
8 Mar Vermaire 8 Fienne Snoek
9 Dave Klinkenberg 9 Carmen Sade
10 Sam  Verhoef 10 Chaneiro Refos
11 Guy Bijlsma 11    
12 Alexander de Sevaux      
Coach David Bijlsma Coach Claudia Veldkamp
           
  België     Portugal  
1 Julian Abraham 1 Ralph Maenhout
2 Flip Noordervliet 2 Luke Veldkamp
3 Mats van eck 3 Gijs Ziekman
4 Liam Braod 4 Boaz   van Gelder
5 Jamie Orye 5 James van Rijckevorsel
6 Philip Burchardi 6 Noah van Moppes
7 Fay Mills 7 Eli  Zyto
8 Senne Potgiesser 8 Kaan Ayvaz
9 Djiyedjome Gota-Toudji 9 Koyla Hicyilmaz
10 Samuel van Woensel Kooy 10 Julian Jongen
11     11 Sam Pesman
12     12 Micky van der Kamp
Coach Nick Mills Coach Dillon Bijlsma
           
  Kroatië     Engeland  
1 Marnix Szeged 1 Joshua Rodriques
2 Orry Weijl 2 Emil  Vafaie
3 Storm te Pas 3 Thijs van Dolen
4 Daniel Actor 4 Jonathan van der Hamsvoort
5 Muhammed Badjuber 5 Sean Asplin
6 Teun van Der Stok 6 George Flint
7 Roman Derwig 7 Lisa Bakker
8 Estella Loupatty 8 Yasmine Worp
9 Saar Kersten 9 Lucas Hendrick
10 Jim Veldkamp 10 Morris Witte
11 Job Mouthaan 11 Skipper Graft
      12 Louis Haraburda
Coach Chanan  Weijl Coach joost van Dolen
           
  Spanje     Denemarken
1 David Lampe 1 Titus van maas
2 Finn  Schuirink 2 Thomas van Donk
3 Tomas Bodewus 3 Oliver Cathersides
4 Pelle Koetsier 4 Anant Lal
5 Julian Middag 5 Quintes Darley
6 Hugo van Gool 6 Max Faas
7 Samuel van Rijkversel 7 Roosmarijn van der Toorren
8 Aron  Szabo 8 Alexandra Kraan
9 Joshua Nasim 9 Jairzinho Marijanen
10 Roemer Sijmonsbergen 10 Luka Rakic
11 Joshua Theeboom 11    
12 Augustus Immink 12    
Coach Kashif Nasim Coach Mark Cathersides

Laatste nieuws

Zondag 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site