Nieuws

Programma interne competitie Mini EK voor 14 en 15 november

Door Xander op 12 november 2020 om 11.50

ZATERDAG      
Datum: Tijd: Thuis:  Uit: Veld:
14-nov 9:00 AFC JO11-3 AFC JO11-4 2A
14-nov 9:00 AFC JO12-6 AFC JO11-6 2B
14-nov 9:00 AFC JO11-7 AFC MO11-2 3A
14-nov 9:00 3 Luik JO8-3/JO8-4/JO8-9 4A
14-nov 9:00 3 Luik JO8-6/JO8-8/MO9-1 4B
14-nov 9:00 3 Luik JO8-7/MO9-2/MO9-3 4C
14-nov 9:00 3 Luik JO8-2/JO9-7/MO11C 4D
14-nov 9:00 3 Luik JO9-3/JO9-4/JO9-5 5A
14-nov 9:00 3 Luik JO8-5/JO9-8/JO9-9 5B
14-nov 9:00 3 Luik JO9-2/JO10-5/JO10-7 5C
14-nov 9:00 3 Luik JO10-4/JO10-6/MO11A 5D
         
14-nov 10:30 AFC JO12-1 AFC JO12-3 2A
14-nov 10:30 AFC JO11-1 AFC JO12-2 2B
14-nov 10:30 AFC JO12-8 AFC JO12-4 3A
14-nov 10:30 AFC JO12-5 AFC MO13-2 3B
14-nov 10:30 AFC JO12-7 AFC MO12-1 4A
14-nov 10:30 AFC JO10-1 AFC JO11-2 4B
14-nov 10:30 AFC JO11-5 AFC MO11-1 5A
14-nov 10:30 3 Luik JO8-1/JO9-6/MO11B 5C
14-nov 10:30 3 Luik JO9-1/JO10-2/JO10-3 5D
         
14-nov 15:00 AFC JO18-1 AFC JO17-1 1
14-nov 15:00 AFC JO17-2 AFC JO16-1 2
         
MIDDENBOUW ZATERDAG JONG: JO13-2/3/4/5/6 + MO13-1 + MO15-1
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
14-nov 12:30 Nederland België 2B
14-nov 12:30 Kroatië Engeland 4A
14-nov 12:30 Denemarken Portugal 4B
14-nov 12:30 Italië Spanje 5A
14-nov 12:30 Duitsland Frankrijk 5B
         
14-nov 13:15 Nederland Kroatië 2B
14-nov 13:15 Denemarken België 4A
14-nov 13:15 Italië Engeland 4B
14-nov 13:15 Duitsland Portugal 5A
14-nov 13:15 Frankrijk Spanje 5B
         
14-nov 14:00 Nederland Denemarken 2B
14-nov 14:00 Italië Kroatië 4A
14-nov 14:00 Duitsland België 4B
14-nov 14:00 Frankrijk Engeland 5A
14-nov 14:00 Spanje Portugal 5B
         
MIDDENBOUW ZATERDAG OUD: JO15-1/2 + JO14-1 + JO13-1 + JO16-1Zo + JO15-1Zo
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
14-nov 12:30 Nederland België 1A
14-nov 12:30 Kroatië Engeland 1B
14-nov 12:30 Denemarken Portugal 3A
14-nov 12:30 Italië Spanje 3B
14-nov 12:30 Duitsland Frankrijk 2A
         
14-nov 13:15 Nederland Kroatië 1A
14-nov 13:15 Denemarken België 1B
14-nov 13:15 Italië Engeland 3A
14-nov 13:15 Duitsland Portugal 3B
14-nov 13:15 Frankrijk Spanje 2A
         
14-nov 14:00 Nederland Denemarken 1A
14-nov 14:00 Italië Kroatië 1B
14-nov 14:00 Duitsland België 3A
14-nov 14:00 Frankrijk Engeland 3B
14-nov 14:00 Spanje Portugal 2A
         
ZONDAG      
MIDDENBOUW ZONDAG OUD: JO15-2/3 + JO14-1/2/3/4 + MO14-1
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
15-nov 10:00 Nederland België 1A
15-nov 10:00 Kroatië Engeland 1B
15-nov 10:00 Denemarken Portugal 2A
15-nov 10:00 Italië Spanje 2B
15-nov 10:00 Duitsland Frankrijk 3A
         
15-nov 10:45 Nederland Kroatië 1A
15-nov 10:45 Denemarken België 1B
15-nov 10:45 Italië Engeland 2A
15-nov 10:45 Duitsland Portugal 2B
15-nov 10:45 Frankrijk Spanje 3A
         
15-nov 11:30 Nederland Denemarken 1A
15-nov 11:30 Italië Kroatië 1B
15-nov 11:30 Duitsland België 2A
15-nov 11:30 Frankrijk Engeland 2B
15-nov 11:30 Spanje Portugal 3A
         
BOVENBOUW ZONDAG: JO19-2/3 + JO17-2/3/4 + JO16-2/3 + MO17-1
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
15-nov 12:30 Nederland België 1A
15-nov 12:30 Kroatië Engeland 1B
15-nov 12:30 Denemarken Portugal 2A
15-nov 12:30 Italië Spanje 2B
15-nov 12:30 Duitsland Frankrijk 3A
         
15-nov 13:15 Nederland Kroatië 1A
15-nov 13:15 Denemarken België 1B
15-nov 13:15 Italië Engeland 2A
15-nov 13:15 Duitsland Portugal 2B
15-nov 13:15 Frankrijk Spanje 3A
         
15-nov 14:00 Nederland Denemarken 1A
15-nov 14:00 Italië Kroatië 1B
15-nov 14:00 Duitsland België 2A
15-nov 14:00 Frankrijk Engeland 2B
15-nov 14:00 Spanje Portugal 3A

Laatste nieuws

Zondag 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site