Uitslagen senioren en jeugd

Thuisprogramma zaterdag 14 oktober
AFC 3 ZCFC 2 4-2
AFC 8 CJVV 4 2-4
AFC 9 FC Amsterdam 2 10-1
AFC 10  Meer de 4 Uitgesteld
AFC 35+2 Dijk De 35+2 2-1
AFC 35+3 Amstelveen 35+1 2-2
AFC 45+1 Buiksloot 45+1 3-1
AFC VET VOC VET 4-1
AFC JO15-2 Zeeburgia JO15-2 1-3
AFC JO13-1 FC Utrecht JO13-1 0-3
AFC JO13-2 DIOS JO13-1 9-1
AFC JO13-3  Nieuw Sloten sv JO13-1 Sloten n.o.
AFC JO13-5 RODA 23 JO13-4 13-1
AFC JO12-2  Hoofddorp s.v. JO12-2 4-3
AFC JO12-3 FC Aalsmeer JO12-1 1-1
AFC JO12-4  GeuzenM'meer JO12-3 3-2
AFC JO11-1 Zeeburgia JO11-1 1-7
AFC JO11-2 ADO '20 JO11-1 10-2
AFC JO11-8 DIOS JO11-4 3-6
AFC JO10-2 RODA 23 JO10-3 13-1
AFC JO10-3 OFC JO10-3 19-0
AFC JO10-4 Sporting Martinus JO10-5 12-3
AFC JO10-5 Sporting Martinus JO10-6 6-0
AFC JO10-6 DRC JO10-2 1-3
AFC JO10-8 RODA 23 JO10-5 4-1
AFC JO9-1 RODA 23 JO9-1 10-5
AFC JO9-2  Pancratius JO9-3 5-5
AFC JO9-3  Fortius JO9-2 10-5
AFC JO9-6 SDZ JO9-4 1-8
AFC JO9-7 SDZ JO9-5 10-7
AFC JO9-9 Vecht de JO9-3 9-6
AFC JO9-10M Tos Actief JO9-5M 9-0
AFC JO9-11M  Meer de JO9-4M 1-1
AFC JO8-1 Sporting Martinus JO8-1 15-5
AFC JO8-3 Ouderkerk JO8-2 14-0
AFC JO8-4 Swift JO8-2 4-11
AFC JO8-6  AGB JO8-1 Vervallen
AFC JO8-7 AGB JO8-3 16-3
AFC JO8-8 IJburg AFC JO8-4 3-3
AFC JO8-9 Buitenveldert JO8-2 6-6
AFC MO17-1 Ouderkerk MO17-1 0-11
AFC MO13-1 DESTO MO13-1 1-4
AFC MO13-2 RKDES MO13-2 7-0
AFC MO11-2 Almere FC MO11-1 4-3
     
Uitprogramma zaterdag 14 oktober
Stedoco AFC 6-1
VVC 2 AFC 2 2-3
Swift 4 AFC 4 2-1
RAP 2 AFC 5 6-3
WV-HEDW 9 AFC 6 4-2
RAP 3 AFC 7 1-4
Wartburgia 4 AFC 11 3-1
Overamstel 8 AFC 12 3-0
Bloemendaal 35+2 AFC 35+1 2-5
NAC Breda JO19-1 AFC JO19-1 0-0
Urk JO19-1 AFC JO19-2 1-4
Elinkwijk JO17-1 AFC JO17-2 2-2
GeuzenM'meer JO13-1 AFC JO13-4 2-6
AMVJ JO13-1 AFC JO13-6 0-2
Blauw-Wit B'bengels JO12-1 AFC JO12-1 Bl. Wit. n.o.
IJburg AFC JO11-3 AFC JO11-4 2-4
Buitenveldert JO11-4 AFC JO11-5 6-4
DIOS JO11-5 AFC JO11-6 3-6
Almere FC JO11-6 AFC JO11-7 6-4
BFC JO10-1 AFC JO10-1 4-11
Nieuw West United JO10-4 AFC JO10-7 3-2
AMVJ JO9-1 AFC JO9-4 4-10
Abcoude JO9-5 AFC JO9-5  
RKAVIC JO9-7 AFC JO9-8  
Almere FC JO8-4 AFC JO8-5 1-4
     
Thuisprogramma zondag 15 oktober
AFC VVSB 0-1
AFC 2 ADO '20 2 0-6
AFC 3  AGB 3 4-5
AFC 4 Vriendenschaar 2 3-5
AFC 5 RAP 3 0-2
AFC 6 Buitenveldert 5 1-1
AFC 7 FIT 4 5-0
AFC JO19-3 RAP JO19-1 1-8
AFC JO17-2 DIOS JO17-4 uitgesteld
AFC JO17-5  Meer de JO17-2 18-0
AFC JO17-6 AS 80 JO17-2 7-2
AFC JO15-1 DSS JO15-1 2-0
AFC JO15-2 Pancratius JO15-1 0-1
AFC JO15-4 Buitenveldert JO15-8 11-7
AFC JO14-4 Kon. HFC JO14-4 11-1
     
Uitprogramma zondag 15 oktober
CTO 70 3 AFC 8 8-1
Hoofddorp s.v. 13 AFC 9 4-0
Meer de 10 AFC 11  
EDO hfc JO19-1 AFC JO19-1 8-1
Pancratius JO19-1 AFC JO19-2 3-3
FC Weesp JO17-1 AFC JO17-1 1-2
DRC JO17-1 AFC JO17-3 2-3
Pancratius JO17-3 AFC JO17-4 2-1
Sporting Almere JO14-1 AFC JO14-1 2-8
Monnickendam JO14-1 AFC JO14-3 4-0
2-4I8-1Jburg AFC JO14-2 AFC JO14-5 2-4
Kon. HFC MO19-1 AFC MO19-1 8-1

 

Thuisprogramma zaterdag 7 oktober
AFC Jodan Boys 3-2
AFC 2 Buitenveldert 2 2-2
AFC 4 Kon. HFC 2 2-4
AFC 5 WV-HEDW 8 1-3
AFC 6 HBOK 2 4-1
AFC 7 Argon 6 0-5
AFC 11  Meer de 5 1-5
AFC 12 Swift 13 3-2
AFC 35+1 SCW 35+1 6-0
AFC O19-1 FC Utrecht O19 1-2
AFC JO19-2 DEM JO19-1 1-3
AFC JO17-1 Excelsior JO17-1 1-1
AFC JO17-2 Zeeburgia JO17-2 2-4
AFC JO15-1 Zeeburgia JO15-1 2-0
AFC JO13-4 TABA JO13-1 2-2
AFC JO13-6 Sporting Martinus JO13-5 7-0
AFC JO12-1 Arsenal ASV JO12-1 3-2
AFC JO11-3 Tos Actief JO11-1 4-5
AFC JO11-4 Dijk De JO11-2 0-7
AFC JO11-5 CTO 70 JO11-2 7-2
AFC JO11-7 AMVJ JO11-4 10-4
AFC JO10-1 UVV JO10-1 9-4
AFC JO10-7 CTO 70 JO10-1 0-4
AFC JO9-4 Swift JO9-5 19-3
AFC JO9-5 Tos Actief JO9-3 3-8
AFC JO9-8 Hoofddorp s.v. JO9-10 8-3
AFC JO8-5 Tos Actief JO8-1 1-15
AFC MO13-1 Ouderkerk MO13-1  
     
Uitprogramma zaterdag 7 oktober
HCSC 2 AFC 3 2-3
DOVO 3 AFC 8 2-2
Arsenal ASV 6 AFC 9 4-2
TABA 2 AFC 10 5-2
Fortius 35+1 AFC 35+2 5-3
Schoten 35+1 AFC 35+3 4-5
FC Aalsmeer 45+1 AFC 45+1 Vervallen
ASC VET AFC VET 4-6
WV-HEDW JO15-1 AFC JO15-2 afgelast
PEC Zwolle JO13-1 AFC JO13-1 2-3
Legmeervogels JO13-1 AFC JO13-2 0-3
VVA/Spartaan JO13-2 AFC JO13-3 0-8
FC Amsterdam JO13-3 AFC JO13-5 4-1
RKDES JO12-1 AFC JO12-2 0-6
Amstelveen JO12-1 AFC JO12-3 4-1
TABA JO12-3 AFC JO12-4 5-2
DIOS JO11-1 AFC JO11-1 1-3
KFC JO11-1 AFC JO11-2 1-3
SDZ JO11-5 AFC JO11-8 5-1
Amstelveen JO10-1 AFC JO10-2 3-10
DWS JO10-2 AFC JO10-3 6-1
Abcoude JO10-4 AFC JO10-5  
Legmeervogels JO10-2 AFC JO10-6 5-2
Arsenal ASV JO10-3 AFC JO10-8 12-2
Hooglanderveen JO9-1 AFC JO9-1 3-11
Abcoude JO9-3 AFC JO9-2 2-29
Ouderkerk JO9-3 AFC JO9-3 2-12
Kadoelen sv JO9-3 AFC JO9-6 Vervallen
Sporting Martinus JO9-9 AFC JO9-7  
DOB JO9-1 AFC JO9-9 0-17
Swift JO9-7M AFC JO9-10M 2-4
SDOB JO9-5M AFC JO9-11M 1-7
Jonathan JO8-1 AFC JO8-1 2-4
Sporting Almere JO8-1 AFC JO8-2 1-3
Diemen JO8-1 AFC JO8-3 4-0
Sporting Martinus JO8-3 AFC JO8-4  
SDZ JO8-3 AFC JO8-6 8-1
RKAVIC JO8-1 AFC JO8-7 15-1
TABA JO8-2 AFC JO8-8 7-1
RKAVIC JO8-4 AFC JO8-9 5-4
Sporting Almere MO17-1 AFC MO17-1 5-4
Diemen MO13-1 AFC MO13-2 12-2
FC Aalsmeer MO11-1 AFC MO11-1 0-3
Argon MO11-1 AFC MO11-2 4-0
     
Thuisprogramma zondag 8 oktober
AFC 8 AS 80 4 5-4
AFC 9 GeuzenM'meer 8 4-0
AFC 11 Ouderkerk 7 5-0
AFC JO19-1 Nieuw West United SV JO19-1 3-3
AFC JO19-2 Swift JO19-2 3-6
AFC JO17-1 Diemen JO17-2 4-1
AFC JO17-3 Zeeburgia JO17-2 2-0
AFC JO17-4 Buitenveldert JO17-4 1-5
AFC JO15-3 Buitenveldert JO15-6M 1-0
AFC JO14-1 Kon. HFC JO14-1 4-0
AFC JO14-3  GeuzenM'meer JO14-1 1-3
AFC JO14-5 ZSGOWMS JO14-2 0-5
AFC MO19-1 Onze Gezellen MO19-1 Uitgesteld
     
Uitprogramma zondag 8 oktober
TEC AFC 2-0
SDO 2 AFC 2 4-1
Ankaraspor 2 AFC 3 2-4
Elinkwijk 2 AFC 4 8-3
Kampong 10 AFC 5 2-5
Sporting Martinus 4 AFC 6 3-5
TABA 5 AFC 7 2-3
WV-HEDW JO19-6 AFC JO19-3 2-2
Waterwijk JO17-4 AFC JO17-2 1-9
TABA JO17-3 AFC JO17-5  
DIOS JO17-8 AFC JO17-6 2-5
Kolping Boys JO15-1 AFC JO15-1 5-1
DCG JO15-1 AFC JO15-2 4-1
Legmeervogels JO15-4 AFC JO15-4 6-8
DCG JO14-2 AFC JO14-2 afgelast
Waterwijk JO14-5 AFC JO14-4 0-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site