Teamindelingen zaterdag 2020-2021

Samenstelling C commissie

Roy van Dijk  Voorzitter 06-53288696  
Sebo Woldringh  Secretaris  06-14672961 woldringhsebo@gmail.com 
Emiel Neter Commissie lid 06-41509893 emielneter@gmail.com 
Jack Huiman Commissie lid 06-38541459 jackhuiman@hotmail.com
       
Contactpersonen:      
Zaterdag 2 Benjamin Pinto 06-28902863 benjaminpinto7@hotmail.com  
Zaterdag 3 Thomas Visser 06-42011352 tvisser_@hotmail.com 
Zaterdag 4 Steven van Barneveld 06-23961036 steven_vanbarneveld@live.nl
Zaterdag 4 Abel Swaan 06-10284866 abelswaan@hotmail.com
Zaterdag 5 Daan Kottmann 06-46341641 daan@kottmann-co.nl
Zaterdag 6 Johan Tijsseling  06-50120664      tijsselingj@gmail.com 
Zaterdag 7 Jack Huiman 06-38541459 jackhuiman@hotmail.com
Zaterdag 8 Tom Huisman  06-41029940 tshuisman@gmail.com
Zaterdag 9 Thomas van der Werff 06-42531753 thomasvanderwerff@hotmail.com
Zaterdag 10 Wieger van de Linden 06-46742100 wieger.vanderlinden@nl.engelvoelkers.com
Zaterdag 11 Sam Kloosterboer 06-81373584    samkloosterboer@msn.com
        
Zaterdag 35+1    Sebo Jan Woldringh 06-14672961 woldringhsebo@gmail.com
Zaterdag 35+2    Coen Doolaard  06-25329300  coendoolaard@hotmail.com
Zaterdag 45+1    Dick Rijna 06-53121587 dick.rijna@ilditale.nl

Samenstelling teams zaterdag senioren

Zaterdag 2:
Bottse, Kay; Boulahrouz, Khalid; Hazel, John; Huisman, Dustin; Jansen, Essam; Jong, Jessy de; Jong, Sonny de; Kampen, Tommy van;  Kooperen, Nathan van; Koopmans Raffy; Landzaat, Denny; Langenberg, David; Lottum, John van; Moorman, Gianbattista; Nihom, Benno; Oosterling, Lex; Parsser, Michael;  Pinto, Benjamin; ; Sandler, Michael; Scheerens, Willem; Tiendalli, Dwight;  Visser, Matthijs; Willemsen, Marinus; Mauro Zorro da silva jong; Robin Stolp; Jeroen Bertens en Todd Wijnstekers. (27)

Zaterdag 3:
Abeln, Jason; Andela, Joey; Bijkerk, Luciano; Bouwens, Gijs; Cohen, Sam; Gravemaker, Benjamin; Hond, Michel de; Hulshoff, Jovi; Jolink, Laurens; Lagendijk, Fons; Lassally, Maxim; Leons, Alain; Maarschalkerwaart, Egbert van; Maarschalkerwaart, Ernst van; Parsser, Jeremy; Stjeward, Resley; Visser, Thomas; Wagenaar Hummelinck, Floris; Reimer, Hugo; Tugendhaft, Benjamin; Jong, David de; Erp, Stijn van en Eijden, Tim van. (23)

Zaterdag 4:
Barneveld, Steven van; Berg, Victor van den; Cramer, Giel; Dingemans, Maarten; Essen, Thomas van; Groot, Rogier de; Kronemeijer, Geert; Laagland, Gerry; Leendertse, Pieter; Liem, Tjoan; Philipsen, Simon; Polling, Manus; Scheers, Twan; Smit, Alain; Smit, Eloy; Swaan, Abel; Veldhuisen, Niels; Waart, Wouter de; Wieringen, Bas van; Zuethoff, Sjors; Dzepar, Tarik; Heuvel, Joep van den; Houben, Bram; Daemen, Wout-Jan (24)

Zaterdag 5:
Aldenberg, Bobby; Bruinsma, Zenno; Davids, Maarten; Deur, Jasper; Ek, Nino van; Haan, Bjorn de; Hammouni, Thomas; Kaersenhout, Steye; Kottmann, Daan; Lange, Jelle de; Lange, Maarten de; Nak, Julian; Verhaar, Maarten; Vloeimans, Sonny; Brendan Nak, Oosterhout, Damy van en Aink, Yannick. (17)

Zaterdag 6:
Bosch, Gian; Janssen, Jeffrey; Kok, Erik Jan; Lo-Ten Foe, Jean-Paul; Maden, Yannic van der; Maikoe, Cyranhoe; Oort, Daan; Potters, Kevin; Roodbeen, Gijs; Tijsseling, Johan; Venhuizen, Alfred; Wal, Jarno van der; Wildeboer, Jelmer; Zwan, Niels; Visser, Bouke; Jorna, Daniel; Postma, Diederick; Folkers, Michiel; Pekel, Raymond. (19)

Zaterdag 7:
Brouwer, Laurence; Hes, Philippe; Huiman, Jack; Juliard, Daniël; Kas, Bart; Kessel, Ben van; Knulst, Joris; Kool, Benjamin; Korijn, David; Meijer, Philip; Munnik, David de; Niehe, Tim; Pabbi, Nitin; Reiff, Rens; Rens, Wouter; Sarra, Marlon; Smits, Jeroen; Snijders, Koen; Spanjaard, Arnon; Spanjaard, Ethan; Verhaar, Duco; Vlek, Kristopher en Westerhof, David. (23)

Zaterdag 8:
Baanen, Marcel; Barendsen, Richard; Bergh, Geoffrey van den; Bolmers, Lars; Coenradi, Jasper; Cornelissen, Stefan; Deenstra, Steven; Groot, Edo; Huisman, Tom; Kroese, Nils; Looze, Roy de; Post, Jeroen; Rood, Tom; Ruller, Nico van;
Sahetapy, Shane; Tenthof van Noorden, Kevin; Uijttenboogaard, Rens; Welling, Derek; Ooijen, Joris van en Jong, Youri de. (20)

Zaterdag 9:
Cornelis, Mark; Douma, Niels; Fernhout, Willem Jan; Geerts, Wilhelmus; Graven, Christian; Gussenhoven, Otto; Holle, Maurits; Jaber, Shadi; Jong, Daan de; Leeuwen, Philippe van; Lookeren Campagne, Paul van; Mallee, Koen; Raaij, Hans de; Ruiz, Juan; Samadi, Maham; Stee, David van der; Tim, Rene; Werff, Thomas van der en Wolfshaar, Pieter vd. (19)

Zaterdag 10:
Disselhoff, Derk; Graaf, Frank de; Hoving, Derk James; Hoving, Thomas; Huizen, Robert van; Jesse, Sam; Linden, Folkert van de; Linden, Wieger van de; Lucassen, Thomas; Mijnster, Folkert; Nanninga, Sikko; Rossum, Ewout van; Verhagen, Ralph; Vis, Maurits; Vries, Felix de; Vries, Jochem de; Vellekoop, Maarten en Zweden, Daniel van. (18)

Zaterdag 11:
Bekkering, Jochem; Berger, Tim; Cornelissen, Ruben; Davelaar, Joey; Hunink, Kees; Kloosterboer, Sam; Meer, Constantijn van der; Meij, Justin van der; Pasman, Martijn; Sporken, Moos; Steeg, Tim van der; Stokhuyzen, Alex; Sweep, Abe; Weinstein, Jonathan; Weise, Julius; Walenkamp, Kluuk; Wijn, Jan en Bartels, Mats. (18)

Zaterdag 35+1
Bartels, Bastiaan; Deur, Joris; Dungen, Peter van den; Euwes, Eric; Groothuis, Jasper; Hausel, Eran; Hilder, Christopher; Honsdrecht, Benno; Huisman, Meindert; Hulst, Hans; Junge, Jair; Kluin, Rein; Leijssenaar, Jacques; Linthorst, Antonius; Millenaar, Bert; Mos, Diederick de; Net, Geert; Neter, Emiel; Post, Remco; Priem, Vincent; Temminck, Michiel; Viana Pereira, Fernando; Vinke, Milko; Waals, Riens van der; Wit, Hans de; Woldringh, Sebo Jan en Langenberg, Len. (26)

Zaterdag 35+2
Aartsen, Olivier; Baan, Pieter; Doolaard, Coen; Engelshoven, Quirin van; Erdtsieck, Tjarko; Folmer, Atze; Harmsen, Joost; Hendriks, Olivier; Ingh, Steven van den; Jongen, Wouter; Mast, Jolle van der; Mast, Sijbrand van der; Post, Bendert; Stam, Louis; Tilman, Frederik; Turpijn, Rody; Vrijenhoek, Diederick; Bos, Rutger, Vriesendorp Ernst en Folmer, Jelle. (20)

Zaterdag 45+1
Cohen, Daniello; Dolen, Joost van; Fasel, Anthon; Foppen, Henk; Hekster, Nick; Jansen, Jeroen; Koers, Ton Koster, Marcel; Koster, Maurice; Peters, Joost; Pront, Hans; Rijna, Dick; Roovers, Twan; Sarikaya, Ugur; Temmink, Theo; Waller, Elbert; Westerhof, Ad; Willems, Jos; Witt, Ward de; Woude, Machiel van der; Zomer, Boudewijn; Zomer, Sjoerd. (22)

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site