Uit bij Sporting Martinus O13-1 werd het een heerlijke pot voetbal met mooie doelpunten!
Beide teams zaten wat krap in de spelers ( blessures, vakantie, en bij ons ook nog Oscar J. die bij de O13-1 selectie uit speelde bij sc Heerenveen) maar ze gingen er vol voor, met aanvallend attractief voetbal.
Al na 5 minuten scoorde , uit onze eerste aanval, Kenan met een afstandschot de 0-1.
Sporting Martinus sloeg snel terug en, ook met zo’n hoog afstandschot, stond het 3 minuten later (te zien op het fraaie scorebord, waarop ook de speeltijd werd aangegeven) alweer 1-1.
De Martinianen speelden uitstekend combinatievoetbal en AFC had de handen eraan vol om ze tegen te houden.
Maar ook wij waren aanvallend goed bezig en na een kwartier was het de actief spelende Tabe die na een goede actie de 1-2 maakte.
Onze 2 wissels erin en daarna speelden we compacter en hadden we meer controle op het middenveld waardoor het spelbeeld in ons voordeel kantelde.
En 5 minuten voor de rust scoorde Beau uit een scrimmage, na een strak genomen corner, bij de 2e paal de 1-3.
In de rust gezegd dat we zo goed gegroepeerd moesten blijven spelen en met de wind mee vaker van afstand moesten gaan schieten. En dat advies werd uitstekend opgevolgd.
Sporting Martinus ging natuurlijk vol voor de aansluitingstreffer maar AFC zat er fel op en hield de controle.
En wij hadden vandaag een echte “killer”op het veld: Kenan scoorde na 10 minuten met een strakke schuiver de bevrijdende 1-4. Zo’n 10 minuten daarna nog maar eens schieten en jawel: 1-5, en vlak voor tijd maakte hij zijn 4e doelpunt met een juweeltje, buitenkant wreef met veel effect en ook snelheid, waarmee het 1-6 werd.
Wat een feest! Gefeliciteerd mannen!
Wie deden het: Tyn, Dax, Charlie, Eitan, Max, Kenan ( 4 maal; Man-of-the-Match), Lars, Daniel, Beau ( 1 maal), Olivier, Naud, Oscar K. Tabe ( 1 maal). Atwezig Oscar J.(O13-1), Otis (vakantie), Omer (?blessure?).
Nu 2 weken vakantie. Wel training as. week di. en do.. Volgende week alleen di. Volgende wedstrijd uit bij medekoploper DTA Fortius O13-2 op 9 mei, aanvang wedstrijd 10.30 uur.
Kees Koedood