Spannende en sportieve wedstrijd

Dat sportieve is winst voor iedereen, voor spelers en supporters : met inzet eerlijk spelen, niet aan die shirtjes trekken, duel om de bal, dus niet op die enkel gaan staan, en beslissing scheidsrechter gewoon accepteren .

Thuis ontving AFC O13-3  de nr. 4 van de ranglijst AGB O13-1 en het werd een leuke wedstrijd met 2 aanvallend ingestelde ploegen.

AGB kwam na 8 minuten op voorsprong toen we in de verdediging even niet alert waren en hun sterke centrumspits teveel ruimte kreeg en met een mooie lob de 0-1 binnen schoot.

AFC speelde daarna met volle inzet en vaak via de vleugels op de aanval maar AGB bood goed weerstand en daardoor kregen we niet echt grote kansen.

Maar die aanvalsdruk leverde in de 20e minuut wel de fraai door Sam  ingeschoten 1-1 op.

En achterin deden we het zelf nu wel goed, waarbij ook keeper Giulio een aantal keer goed meevoetbalde buiten zijn 16 meter gebied en zo de bal op tijd kon opruimen!

Na de rust bleef het spannend waarbij AFC, met een goed spelend middenveld en een paar prima afstand-schoten dichtbij een treffer kwam…

Toch was het weer de AGB spits die opnieuw onze centrumverdediging in de luren legde en de 1-2 binnenschoot.

AFC gaf niet op en drong AGB in de verdediging met gevarieerd aanvalsspel. En nu waren wij het die met nog 5 minuten te spelen, met een mooie knal door Christoph, de verdiende gelijkmaker scoorden: 2-2 eindstand.

Zo doorgaan boys, als team knokken voor de winst, want die moet er een keer komen!

Wie deden het: Giulio, James, Wieger, Sepp, Gijs, Mathis, Max, Rutger, Salah, Louis, Cesar, Alexander ( Man-of-the-Match), Levy, Noah, Christoph ( 1 maal), Sam ( 1 maal), Zen.

Zaterdag 29 maart zijn we vrij. Zaterdag 5 april spelen we thuis tegen Hercules Zaandam O13-1, aanvang wedstrijd 11.45 uur.

Kees Koedood