Nieuws

Teamindelingen interne competitie Mini EK komend weekend

Door op 5 november 2020 om 17.35

Hieronder vinden jullie de teamindelingen, de begeleidende trainer/coaches van elk team en het wedstrijdschema. Graag ook jullie aandacht voor de onderstaande spelregels.
Voor het programma zie onder "Programma interne competitie Mini EK"

- 2x12.5 min/15 min
- 7vs7 a 8vs8
- Uitbal in dribbelen
- Corner is een corner
- Door wisselen is toegestaan
- Thuisploeg speelt met hesjes, uitploeg in het rood
- 30 min voor aanvang verzamelen bij je leider/coach van je land.
- Wedstrijdleiding is in handen van de begeleiding van het uitspelende team, indien geen scheidsrechter aanwezig is..
- Let goed op je eigen spullen!

MIDDENBOUW ZATERDAG JONG: 12:30    
  Nederland   Duitsland
1 Chiara Morel 1 Neda Kaandorp
2 Isabella Ramkhelawan 2 Louse Strous
3 Sarah Boskamp 3 Elisaar Elias
4 Charlotte Stephian 4 Isabella Brom
5 Sam Lodder 5 Renze Kanger
6 Ben Kaddour 6 Dante Kanger
7 Enzo Ligtenberg 7 Ivan Kragbe
8 Quintijn Jo13-5 8 Derk Horsman
9 Nicholas JO13-5 keeper 9 Brenk van Splinter
10 Splinter Jo13-5 10 Abel JO13-5
Coach Nick Mills Coach Dimitri Kaandorp
           
  Frankrijk   Italië  
1 Noor Rohde 1 Pien Mustert
2 Jade Groenteman 2 Scyler Mulder
3 Christianne Koenraad 3 Mabel Hummel
4 May Flint 4 Olivia Ham
5 Thijs Jurgens 5 Benjamin Gerretsen
6 Loran Cihangir 6 Thymen With
7 Bas  Meester 7 Daan van der Weijde
8 Teije Teijema 8 Hidde Holtrop
9 Vin Singels keeper 9 Jason Schleiffert
10 Ruchir Jo13-5      
11 Sami Jo13-5 Coach Jeroen Gerretsen
Coach Justin Oosterveer      
           
  België     Portugal  
1 Vienne Wright 1 Liv  Vonk keeper
2 Jasmine de Bruin 2 Rosa Van der Plas
3 Famke  Van Eck 3 Sharai Troostwijk
4 Carlijn Nijsse 4 Giulia Veenedaal
5 Zhao Hengliang keeper 5 Tommy Aling
6 Rio Bouwman 6 Luca Singels
7 Vos Scholvinck 7 Thijmen Wortelboer
8 Armijn Jo13-5 8 Mennan Kose
9 Levi Jo13-5 9 Oscar Jo13-5
      10 Louie Jo13-5
Coach Jasper  Demir Coach Dave Singels
           
  Kroatië     Engeland  
1 Hannah Kras 1 Esme Vardy
2 Emily Mathu 2 Zara Rehan
3 Felix Fehmers 3 Friso Mees Herrie keeper
4 Splinter Das Gupta 4 Stijn Dols
5 Noah Noudari 5 Semi Sade
6 Julian  Gijsbers 6 Noah Rijsewijk
7 Vasco Haverkort 7 Arcos  Sundqvist
8 Eli Vink 8 Or Dvorin
9 Vic Jo13-5 9 Ronan Jo13-5
10 Steef JO13-5 10 Benjamin Jo13-5
Coach Bep Thomas Coach Remco Heijselaar
           
  Denemarken   Spanje  
1 Sari de Zwaan 1 Nell Eleanor keeper
2 Yasemin Rote 2 Annabe Smith
3 Mauro Cuciniello 3 Inalesia Tapilatu
4 Puzhen Fan 4 Elliot Forest
5 Noah Diem 5 Safouan Abdelwajid
6 Milan Van Lottum 6 Usaid Alim
7 Morrison  Klein 7 Benaja Gaspers
8 Ruben Jo13-5 8 Julius Grimm
9 Maurits Jo13-5 9 Finn Rengers
      10 Hein Journee
Coach Cheryl Veerman Coach Elja Rengers
           
MIDDENBOUW ZATERDAG OUD: 12:30    
  Nederland   Duitsland
1 Tibor Blaffert 1 Maurits Scheij
2 Wieger Malenstein 2 Sjeng Rutten
3 Zinedine Boussakouk 3 Dirk de Vroe
4 Semmy Bruinsma 4 Benjamin Visser
5 Boris Carpentier 5 Mats Verhoef
6 Dax Keller 6 Ticho Groeneveld
7 Logan Rakotosoely 7 Borga Tier keeper
8 Eliav Adjedj 8 Cameron Fernie
9 Klaas Carpentier 9 Tom Verbruggen
10 Yannick Boerleider keep 10 Pieter van der Schaar
11 Esmat el Refaey 11 Alessio Landzaat
      12 Rijk van de Vlugt
Coach Ronald Appelboom Coach Guido Schoen
           
  Frankrijk   Italië
1 Lior Santcroos 1 Scato Adam
2 Dylan Beesemer 2 Roemer Peters
3 Rijairo Poulina 3 Ryusei Godo
4 Guilliano Arnhem 4 Ori Hacmon
5 Benjamin Lobatto 5 Jesse Teijsse
6 Wietse vd Heijden 6 Carlito Sordam
7 Toby King 7 Max Boskamp
8 Storm Huijsman keeper 8 Mick Tiel keeper
9 Nick Bus 9 Sem Cohen
10 Tijl Porskamp 10 Nicolaas Sala
11 Oktay Bozyigit 11 Janoa Elias
12 Rens Batenburg      
Coach Ronald Alfred Coach Alphons Peters
           
  België     Portugal
1 Dylan Singels 1 Rayan el Jaouhari
2 Manello Steijnhart 2 Amir Anwar keeper
3 Gyvani de Jager 3 Senna Disselkoen
4 Jayden Naber 4 Byron Groenendaal
5 Boots de Waard keeper 5 Rody Schouren
6 Otto Nijsse 6 Lino Vyent
7 Dex Nieuweweme 7 Keanu Leysner
8 Walt Brender a Brandis 8 Jayden vd Graaf
9 Arda Soydas 9 Kick vd Waals
10 Ilias Bouw 10 Ian de Jeu
11 Daniel vd Broek 11 Emil Jurcell keeper
12 Daeley Naber 12 Rutger Visser
Coach Kees Koedood Coach Kelvin Jansen
           
  Kroatië   Engeland
1 Daan vd Bos 1 Stefano Blom
2 Kobus Ringeling 2 Sonny Vuijsje
3 Johnny Cornelissen 3 Jeremiah Yiadom
4 Chibueze Tese 4 Yannick da Souza
5 Roderick de Graaf 5 Douwe Blok keeper
6 Julius de Vries 6 Niek Brat
7 Juan Lindeman 7 Reijer Landzaat
8 Jayden Janssen 8 Baruch vd El
9 Yannick Merkus 9 Bilal Haddi
10 Sierd van Wilsum 10 David Jackman
11 Stephan Korenyugin 11 Noah Bokhorst bless.
12 Mick  van gelder 12 Rafael Neter bless.
        Hidde van de Zee
Coach Maurits Veninga Coach Wilan Westerhof
           
  Spanje   Denemarken
1 Aziz Akachar 1 Ishak Mayda
2 Bonne van Breukelen 2 Jay Delongte
3 Sota Fuji 3 Rayven Bouwman
4 Jack Veldhoven keep 4 Brecht Scheers
5 Nick vd Velden 5 Prio Hamid
6 Marijn van Eeden 6 Gaston Meridina
7 Ofek Levy 7 Boele Zwartele
8 Semih Akson 8 Mees Kout keeper
9 Vince Kemper 9 Tal Shenkman
10 Felix de Boer keep 10 Koen van Ommeren
11 Julian Short 11 Jehnoah Leonard
12 Sasha Shenkman 12 Max Smulders
Coach Dani Bijlsma Coach Maup vd Berg
           
BOVENBOUW ZATERDAG: 15:00      
  Nederland   Duitsland
1 Dirk Holtrop keeper 1 Lukas  van Ingen keeper
2 Devyn  Payne 2 Dani  Scuderi
3 Aimane  Ouamar 3 Daniel Premraj
4 Jan Sluiter 4 Faas  Dankaart
5 Miles  Ottink 5 Davey  Withajen
6 Ruben van Eindhoven 6 Sander van Gevelen
7 Michael Smila 7 Yasha Maas
8 Danil Schwartz 8 Victor  Panda Vereecken
9 Naoufal el Harmouz 9 Jayden Turfkruijer
10 Tristan  van Gilst 10 Ziad Ouled
  Michael Crombeen   Gregory Thomas
           
  Frankrijk   Italië
1 Alexander Mantel 1 Thomas Jesse
2 Silvan v/d Knaap 2 Lucas  van Batenburg
3 Aram  Arik 3 Alfie Peters
4 Eran Mertens 4 Guus  vd Linden k.
5 Nick Bomer 5 Max  Mouthaan
6 Ties  Hovenkamp 6 Dylan Benzi
7 Floris  v/d Wal 7 Emiel Nieuwhof
8 Pepeyn Tuur 8 Yves Vorst
9 Kayne van Oevelen k. 9 Oliver Bieleveldt
10 Kiet  Scholten 10 Senna  de Bont (b)
11 Nick van Nieuwkerk      
  Phanatio  Aweti   Xander Kristel
           
  België     Portugal
1 Djevaino v/d Kust 1 Paul Reverson keeper
2 Emmanuel  Danso 2 Jesse  Misehouy
3 Armanc  Yildrim 3 Pieter Scheij
4 Philippe Makvoort 4 Simao  Lawoasi
5 Mathijs Kamminga 5 Mauro Zijlstra
6 Benjamin  Philips 6 Denzel Toure Lemy
7 Joa  Mulder keeper (B) 7 Aaron Misehouy
8 Marijn Borst 8 Noah Tevreden
9 Arya Gorshdian 9 Osman Talha Umucu
10 Yigitcan  Citak keeper 10 Ayoub Ait Ali
11 Bart  Dekkers      
  Erik  Jahn   Tjidako Gaspers
           
  Kroatië   Engeland
1 Mansour Jaffar 1 Flemming van Nieuwkerk k.
2 Richie Linckman 2 Milos Mesic-Espinoza
3 Alvaro dos Santos 3 Ahmet  Celik
4 Chivu Cothier 4 Antonio  Lazzeri
5 Daniel Steltzer keeper 5 Wolf Denneboom
6 Yairo Perez 6 Thom Zantingh
7 Jesse Appiah 7 Abel Abraha
8 Poernomo Hamid 8 Jaylon Moi Thuk Sung
9 Miro Kischner 9 Gladwin Curiel
10 Maui Hoogstrate 10 Lars  Keijzer (B)
11 Yuval Klinkeberg 11    
  Abrahim El Bakkali   David  Denneboom
           
  Spanje   Denemarken
1 Liam Mills 1 Didier  Reijns
2 Niels  vd Veen 2 Julian de Roos
3 Jesse Goes keeper 3 Radjenio Fonseca
4 Jesse  Boonstoppel 4 Anwar Kasmi
5 Jesse van Zutphen 5 Steijn van Hemert k.
6 Pirmin vd Berg 6 Stefan de Bruin
7 Andrei  Gheralin 7 Dirk  de Jong
8 Joshua Wolff 8 Khalid el Ibrahimi
9 Nathan Plotske 9 Safouan Ouled
10 Job Boonstoppel 10 Randy Schalkwijk
11 David  van Bommel (B)      
coach Sandro Pique   Chedric Seedorf
           
MIDDENBOUW ZONDAG: 10:00      
  Nederland   Duitsland
1 Mateo Hoogeboom 1 Julian Van Lier
2 Mack Chevalier 2 Sem  Spits
3 Nouri Mouhandiz 3 Thiery O14-2
4 Boet Tempelman 4 Valentijn O14-2
5 Joel O14-1 5 Bruno O14-1
6 Thijs O14-1 6 Raid O14-1
7 Djaylen Welman 7 Beau O15-3
8 Jillis Van Vuuren 8 Lucas O15-3
9 Rosa Hageman 9 Roef O15-3
10 Lana  Brems 10 Felix Blomme
Coach Robina Buffing Coach Peter Rijsewijk
           
  Frankrijk   Italië  
1 Max  Poelmans 1 Daan Dees
2 Ruben  Actor keeper 2 Tim  Snoek
3 Toni  van der Schoot 3 Thije O14-2
4 Floris Golsteijn 4 Benjamin O14-2
5 Robby O14-1 5 Tom O15-3
6 Simon O14-1 6 Joey O15-3
7 Diego Rodrigo 7 Elaine Otten
8 Salvador Rodijk 8 Charlotte Doorne
9 Moos Borsboom 9 Lima Zeijlstra
Coach Pieter Zeijlmaker Coach Claudia/Bas  
           
  België     Portugal  
1 Fynce  Unk 1 Naud Van der Ven
2 Julian  Kool 2 Aydin Talebpours
3 Zoe O14-2 3 Maxi O14-2
4 Ryan O14-2 4 Thobias O14-2
5 Storm O14-1 5 Bas O14-1
6 Teeuwis O14-1 6 Mick O14-1
7 Willem Van den Eerenbeemt 7 Chris  Valmont
8 Levi Trijbits 8 Djenini Livramento
9 Lotus Broekhuizen 9 Josefien Korfmann
10 Cleo Drijftholt 10 Kate  Mils
Coach Harry  Unk Coach Matt  
           
  Kroatië     Engeland  
1     1 Gijs Beuker
2     2 Zac Kenbeek
3 Lunn O14-2 3 Rijk O14-1
4 Nick O14-2 4 Niels O14-1
5 Oscar O15-3 5 Noah O15-3
6 Hashim O15-3 6 Simon O15-3
7 Gidi Sanders 7 Boasz van Moppes keeper
8 Sam  Peper 8 Bobbie Priem
9 Puck Gijselhart 9 Danique De Vries
10 Zhra Behrens 10 Mikai Kroon
11 Jay O15-3      
Coach Harald   Coach Guy  van Moppes
           
  Spanje     Denemarken
1 Raphael Blumberg 1 Mitch  Huygens
2 Maurius Gerrits 2 Finn Dailey
3 Dante O14-1 3 Jozeph Keeper
4 Ziggy O14-1 4 Duco O14-1
5 Wisse O15-3 5 Lukas O15-3
6 Justus O15-3 6 Rodrigo O15-3
7 Fabio Heeg 7 Dean Andringa
8 Antony Jessurun 8 Beau Bruitsman
9 Rosa Tiel 9 Coco  Van Hemert
10 Sienna Schaillee 10 Bensje Kind
Coach Rutger Prent Coach Marc  Huygens
           
           
BOVENBOUW ZONDAG: 12:30      
  Nederland   Duitsland
1 Bram Sijbesma 1 Mex Karemaker
2 Paco Dersjant 2 Rover Poelmans
3 Gaaijes Bakker 3 Peer Castelijn
4 Feiko Mulder 4 Rom Bornshtain
5 Vincent van der Velpen 5 Boet Bruggink
6 Pepijn Stolte 6 Max Diagne
7 Eduardo Jelgersma 7 Youssef Driouch
8 Ben Brown 8 Soraya Aaddaoui
9 Anyeley Sahadewsing 9 Tosca Zabalza benaren
10 Aya El Khallare 10 Yehuda Evers
11 Elio Carmelitano 11 Seger Kuijper
12 Lucas Bodewus 12 Ariel Yarden
Coach Erik  van der Velpen Coach Mark Ziekman
           
  Italië     België  
1 Nadav Salomon 1 Julian Abraham
2 Bob Veldkamp 2 Flip Noordervliet
3 Judah Bouw 3 Mats van eck
4 Tobias Huijgen 4 Liam Braod
5 Morris van Riets 5 Jamie Orye
6 Ricco Sigling 6 Philip Burchardi
7 Luka Tomasevic 7 Fay Mills
8 Fienne Snoek 8 Senne Potgiesser
9 Carmen Sade 9 Djiyedjome Gota-Toudji
10 Chaneiro Refos 10 Samuel van Woensel Kooy
11     11    
Coach Claudia Veldkamp Coach Nick Mills
           
  Portugal     Kroatië  
1 Ralph Maenhout 1 Marnix Szeged
2 Luke Veldkamp 2 Orry Weijl
3 Gijs Ziekman 3 Storm te Pas
4 Boaz   van Gelder 4 Daniel Actor
5 James van Rijckevorsel 5 Muhammed Badjuber
6 Noah van Moppes 6 Teun van Der Stok
7 Eli  Zyto 7 Roman Derwig
8 Kaan Ayvaz 8 Estella Loupatty
9 Koyla Hicyilmaz 9 Saar Kersten
10 Julian Jongen 10 Jim Veldkamp
11 Sam Pesman 11 Job Mouthaan
12 Micky van der Kamp      
Coach Dillon Bijlsma Coach Chanan  Weijl
           
  Engeland     Denemarken
1 Joshua Rodriques 1 Titus van maas
2 Emil  Vafaie 2 Thomas van Donk
3 Thijs van Dolen 3 Oliver Cathersides
4 Jonathan van der Hamsvoort 4 Anant Lal
5 Sean Asplin 5 Quintes Darley
6 George Flint 6 Max Faas
7 Lisa Bakker 7 Roosmarijn van der Toorren
8 Yasmine Worp 8 Alexandra Kraan
9 Lucas Hendrick 9 Jairzinho Marijanen
10 Morris Witte 10 Luka Rakic
11 Skipper Graft 11    
12 Louis Haraburda 12    
Coach joost van Dolen Coach Mark Cathersides
           
  Spanje     Frankrijk
1 David Lampe 1 Jamil  Elmont
2 Finn  Schuirink 2 Vincent Jongeneel
3 Tomas Bodewus 3 Yannick Brahma
4 Pelle Koetsier 4 Keano Zijl
5 Julian Middag 5 Kilian Hoekstra
6 Hugo van Gool 6 Quint de Jong
7 Samuel van Rijkversel 7 Michael Shabi
8 Aron  Szabo 8 Mar Vermaire
9 Joshua Nasim 9 Dave Klinkenberg
10 Roemer Sijmonsbergen 10 Sam  Verhoef
11 Joshua Theeboom 11 Guy Bijlsma
12 Augustus Immink 12 Alexander de Sevaux
Coach Kashif Nasim Coach David Bijlsma

Laatste nieuws

Zondag 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site