Nieuws

Programma interne competitie Mini EK komend weekend

Door op 5 november 2020 om 14.25

Aankomende zaterdag zullen de O8/9/10 een nieuwe ronde met 3 luik wedstrijden spelen, de teams hebben weer een andere poule indeling.
De O11/12 zullen weer onderling 8v8 wedstrijden spelen.
Onze middenbouw en bovenbouw selectie/niet selectie zullen aankomende zaterdag starten met het mini EK! Per leeftijdsbouw worden de teams gemixt en er worden 3 wedstrijden van 2x12,5 minuut afgewerkt.
De teamindeling is vermeld bij 'Teamindelingen interne competitie'.
Voor alle tijden en velden zie het programma hieronder:

ZATERDAG      
Datum: Tijd: Thuis:  Uit: Veld:
7-nov 9:00 AFC MO11-1 AFC JO11-3 2A
7-nov 9:00 AFC JO11-4 AFC JO11-5 2B
7-nov 9:00 AFC MO11-2 AFC JO11-6 3A
7-nov 9:00 AFC JO12-6 AFC JO11-7 3B
7-nov 9:00 3 Luik O8-4/O8-5/O8-6 4A
7-nov 9:00 3 Luik MO9-1/MO9-2/O8-9 4B
7-nov 9:00 3 Luik MO9-3/O8-7/O8-8 4C
7-nov 9:00 3 Luik O8-1/O9-3/O9-7 5A
7-nov 9:00 3 Luik O8-2/O9-4/O9-9 5B
7-nov 9:00 3 Luik O8-3/O9-5/O9-8 5C
         
7-nov 10:30 AFC JO12-1 AFC JO11-1 2A
7-nov 10:30 AFC JO12-2 AFC JO12-3 2B
7-nov 10:30 AFC MO13-2 AFC JO12-8 3A
7-nov 10:30 AFC JO12-5 AFC JO12-4 3B
7-nov 10:30 AFC JO11-2 AFC JO12-7 4A
7-nov 10:30 AFC JO10-1 AFC MO12-1 4B
7-nov 10:30 3 Luik MO11A/JO9-1/O10-2 5A
7-nov 10:30 3 Luik JO9-2/O10-3/O10-4 5B
7-nov 10:30 3 Luik MO11B/O10-5/O10-6 5C
7-nov 10:30 3 Luik MO11C/O10-7/O9-6 5D
         
MIDDENBOUW ZATERDAG JONG: JO13-3/4/5/6 + MO13-1 + MO15-1
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
7-nov 12:30 Nederland Spanje 1A
7-nov 12:30 Portugal Frankrijk 1B
7-nov 12:30 Engeland Duitsland 3A
7-nov 12:30 België Italië 3B
7-nov 12:30 Kroatië Denemarken 2A
         
7-nov 13:15 Nederland Portugal 1A
7-nov 13:15 Engeland Spanje 1B
7-nov 13:15 België Frankrijk 3A
7-nov 13:15 Kroatië Duitsland 3B
7-nov 13:15 Denemarken Italië 2A
         
7-nov 14:00 Nederland Engeland 1A
7-nov 14:00 België Portugal 1B
7-nov 14:00 Kroatië Spanje 3A
7-nov 14:00 Denemarken Frankrijk 3B
7-nov 14:00 Italië Duitsland 2A
         
MIDDENBOUW ZATERDAG OUD: JO15-1/2 + JO14-1 + JO13-1/2 + JO16-1Zo + JO15-1Zo
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
7-nov 12:30 Nederland Spanje 2B
7-nov 12:30 Portugal Frankrijk 4A
7-nov 12:30 Engeland Duitsland 4B
7-nov 12:30 België Italië 5A
7-nov 12:30 Kroatië Denemarken 5B
         
7-nov 13:15 Nederland Portugal 2B
7-nov 13:15 Engeland Spanje 4A
7-nov 13:15 België Frankrijk 4B
7-nov 13:15 Kroatië Duitsland 5A
7-nov 13:15 Denemarken Italië 5B
         
7-nov 14:00 Nederland Engeland 2B
7-nov 14:00 België Portugal 4A
7-nov 14:00 Kroatië Spanje 4B
7-nov 14:00 Denemarken Frankrijk 5A
7-nov 14:00 Italië Duitsland 5B
         
BOVENBOUW ZATERDAG: JO-2002 + JO18-1 + JO17-1/2 + JO16-1 + JO19-1 Zo + JO17-1Zo
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
7-nov 15:00 Nederland Spanje 1A
7-nov 15:00 Portugal Frankrijk 1B
7-nov 15:00 Engeland Duitsland 2A
7-nov 15:00 België Italië 2B
7-nov 15:00 Kroatië Denemarken 3A
         
7-nov 15:45 Nederland Portugal 1A
7-nov 15:45 Engeland Spanje 1B
7-nov 15:45 België Frankrijk 2A
7-nov 15:45 Kroatië Duitsland 2B
7-nov 15:45 Denemarken Italië 3A
         
7-nov 16:30 Nederland Engeland 1A
7-nov 16:30 België Portugal 1B
7-nov 16:30 Kroatië Spanje 2A
7-nov 16:30 Denemarken Frankrijk 2B
7-nov 16:30 Italië Duitsland 3A
         
ZONDAG      
MIDDENBOUW ZONDAG OUD: JO15-2/3 + JO14-1/2/3/4 + MO14-1
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
8-nov 10:00 Nederland Spanje 1A
8-nov 10:00 Portugal Frankrijk 1B
8-nov 10:00 Engeland Duitsland 2A
8-nov 10:00 België Italië 2B
8-nov 10:00 Kroatië Denemarken 3A
         
8-nov 10:45 Nederland Portugal 1A
8-nov 10:45 Engeland Spanje 1B
8-nov 10:45 België Frankrijk 2A
8-nov 10:45 Kroatië Duitsland 2B
8-nov 10:45 Denemarken Italië 3A
         
8-nov 11:30 Nederland Engeland 1A
8-nov 11:30 België Portugal 1B
8-nov 11:30 Kroatië Spanje 2A
8-nov 11:30 Denemarken Frankrijk 2B
8-nov 11:30 Italië Duitsland 3A
         
BOVENBOUW ZONDAG: JO19-2/3 + JO17-2/3/4 + JO16-2/3 + MO17-1
Datum: Tijd: Thuis: Uit: Veld:
8-nov 12:30 Nederland Spanje 1A
8-nov 12:30 Portugal Frankrijk 1B
8-nov 12:30 Engeland Duitsland 2A
8-nov 12:30 België Italië 2B
8-nov 12:30 Kroatië Denemarken 3A
         
8-nov 13:15 Nederland Portugal 1A
8-nov 13:15 Engeland Spanje 1B
8-nov 13:15 België Frankrijk 2A
8-nov 13:15 Kroatië Duitsland 2B
8-nov 13:15 Denemarken Italië 3A
         
8-nov 14:00 Nederland Engeland 1A
8-nov 14:00 België Portugal 1B
8-nov 14:00 Kroatië Spanje 2A
8-nov 14:00 Denemarken Frankrijk 2B
8-nov 14:00 Italië Duitsland 3A

Hieronder vinden jullie de teamindelingen, de begeleidende trainer/coaches van elk team en het wedstrijdschema. Graag ook jullie aandacht voor de onderstaande spelregels.
- 2x12.5 min/15 min
- 7vs7 a 8vs8
- Uitbal in dribbelen - Corner is een corner - Door wisselen is toegestaan
- Thuisploeg speelt met hesjes, uitploeg in het rood
- 30 min voor aanvang verzamelen bij je leider/coach van je land.
- Wedstrijdleiding is in handen van de begeleiding van het uitspelende team indien geen scheidsrechter aanwezig is.
- Let goed op je eigen spullen!

Laatste nieuws

Zondag 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site