Kampioenswedstrijd Vrouwen 1, zie voorbeschouwing

Aankomende donderdag avond kan onze Vrouwen 1 kampioen worden in de wedstrijd tegen SVO Krommerijnstreek. Voor AFC is het kampioenschap een belangrijke stap in onze ambities met het vrouwenelftal en in de korte en nog bescheiden geschiedenis van het vrouwenvoetbal bij AFC is het ook een historisch moment voor de club! 

Maar we moeten de wedstrijd nog wel winnen natuurlijk.  En SVO zal zich niet zonder slag of stoot overgeven. Na een gelijkspel in de ontmoeting eerder dit seizoen (met enorm veel gemiste kansen van AFC), verwachten we donderdag opnieuw een spannende strijd.  SVO Krommerijnstreek is er uiteraard op gebrand om ons kampioenschap feestje niet door te laten gaan en strijden zelf ook nog om het periodekampioenschap. 

 Voor het bestuur, staf en het team was er vooraf een heldere doel voor dit seizoen: kampioen worden en promoveren naar de 2e klasse.

We gaan er vol voor donderdag! 

We hopen natuurlijk dat er zoveel mogelijk AFC’ers onze vrouwen komen aanmoedigen! 

Voor de huidige stand klik hier