Wat wij vorige wedstrijd deden, was het nu Zeeburgia O 13-4 ( een jaar jongere selectie) die het geluk hun kant op afdwongen door met volle inzet en goed vleugelspel voor de winst te gaan.
AFC begon overigens goed aan de wedstrijd en kreeg in het eerste kwartier 3 grote kansen om te scoren. Helaas lukte dat niet.
Maar in de 20e minuut dan toch de verdiende 0-1 voorsprong door Levy, die een rebound keurig binnenschoot.
Zeeburgia zette aan en kwam meer in de aanval waar wij te weinig tegenover stelden.
Na eerst nog 2 uitstekende reddingen door keeper Giulio scoorden zij vlak voor rust de gelijkmaker: 1-1.
In de tweede helft begon AFC weer goed en kreeg een paar behoorlijke mogelijkheden, maar we scoorden er niet uit.
Zeeburgia nam na een kwartier het initiatief opnieuw over en zij scoorden, uit een van hun aanvallen over de vleugels ( randje buitenspel, ja/nee?), wel en dus stonden we 2-1 achter.
Dat kan gebeuren en dan moet je allemaal een stap extra doen om terug in de wedstrijd te komen.
En dat lukte 5 minuten voor tijd scoorden wij de gelijkmaker: na een strak genomen vrije trap door Cesar kon de keeper de bal niet klemmen en reageerde Zen heel snel en tikte de 2-2 binnen.
En dan moet je natuurlijk alles op alles zetten om die punt mee naar huis te nemen.
Dus al vanaf de middenlijn kompakt druk op de bal zetten , achterin goede rugdekking geven en de bal zo snel mogelijk opruimen.
Helaas bleken we vandaag niet scherp genoeg waardoor Zeeburgia, dat vol doorging, vlak voor tijd na een rommelige situatie voor ons doel de 3-2 kon maken.
En in de laatste minuut ook nog de 4-2.
Jammer , want we hadden er meer uit kunnen halen!
Wie deden het: Giulio, James, Wieger, Sepp, Mathis, Rutger, Gijs, Max, Zen ( 1 maal), Louis, Salah, Cesar, Sam ( Man-of-the-Match), Noah, Levy ( 1 maal), Alexander, Christoph.
Volgende wedstrijd zaterdag 1 maart, uit om 11.00 uur, bij ZSGO ( sportpark Ookmeer).