Damesjaardiner zeer geslaagd

Op 17 januari – de vooravond van de 130ste verjaardag van AFC – vond het AFC Damesdiner 2025 plaats met als thema “Little black …..”.

En wat een mooie avond is het weer geworden. Met de hulp van Barbara Susan en haar contacten is dit jaar gekozen voor het Leonardo Royal Hotel. Voor de meesten van ons onbekend, maar bij binnenkomst met groot enthousiasme ontvangen.

Na een drankje in de foyer en een rij voor de 360 video booth – aangeboden door Laurain Leonard van Leading Females – werd de deur van de zaal geopend en kon de prachtig aangeklede zaal, met veren, bloemen en een film passend in het thema, worden betreden.

Nadat iedereen haar plekje aan tafel had gevonden werd de eerste gang geserveerd. De stemming kwam er al snel in na de entree van DJ Thomas en Saxy Mr. S. Het duurde niet lang voordat er volop werd gedanst.

Na het nagerecht betraden de heren van Replay de zaal en toen stond de dansvloer volledig op zijn kop en werd er uit volle borst gezongen.

Dank aan Gassan voor de jaarlijkse bijdrage en het prachtige magazine.

Speciaal dank aan Gytha Bijlsma voor het uitreiking van de verrassing.
Ook dank aan Parfumerie Louise voor de goodiebag met de heerlijke inhoud.
En tenslotte Oriri voor de vitaminepil, die heel wat dames hebben kunnen gebruiken zodat ze de volgende ochtend weer fris en fruitig langs de lijn konden staan.

We verheugen ons nu al op 2026!!

De bijgaande foto’s van Ineke de Haan en Caroline Korsten geven een prima beeld van deze fantastische avond.
Voor de foto’s klik hier

Monique Stroomberg