Eregalerij

In de AFC Eregalerij zijn personen opgenomen die zich zeer verdienstelijk hebben gemaakt voor de vereniging. Men onderscheidt: overleden Erevoorzitters, (overleden) Ereleden, (overleden) Leden van Verdienste en (overleden) Mr. Henne Boskamp Nobelprijs leden.
Daarnaast zijn in de lijst opgenomen de (overleden) Ridders (personen die minimaal 50 jaar lid zijn) en leden van de Zilveren Ploeg (minimaal 25 jaar lid).
In onderstaande lijst vindt men eveneens de Speler van het jaar vanaf 1974.
 

Eregalerij
(jaartal geeft datum van benoeming aan)
           
Overleden Erevoorzitters:
1926 G.N. Scheepens 1972 G.H.H. Kappelhoff    
           
Overleden Ereleden:
1904 J.Th. ter Veer 1929 A.P. Bos 1970 W.G. Staats
1905 H.A. Brass 1932 A.F. de Vilder 1970 J.H. Wijnand
1905 G.N. Scheepens 1935 D.J. Bessem 1970 C. van Peperzeel
1907 B. Schrage 1938 J.J.C.M. Lungen 1970 H.O. van Rijn
1909 W. van Amstel 1945 N.A. Scheepens 1972 C. Kerker sr
1915 A. van Seventer 1948 A. Mets 1975 J.L. van Dijk
1915 P.H.Vermeulen 1950 A.P.J.H. Eysvogel 1975 A. Waayer
1915 J.C.A. van Ooy 1950 J.F.R. Nestelroy 1976 D.J.F. Hermens
1916 A.J.J.M. van Gessel 1953 Jb. van Nek 1985 S. van Gelder
1921 W.G.M. Köhler 1955 J.N. Holtzappel 1991 R. Akkerman sr.
1924 J.F. Scheepens 1957 G.Th. van Nigtevegt 1995 D.L. v.d. Klaauw
1925 I.H. Galavazi  1960 E.W. v. Teunenbroek 2005 Chr. Schröder
1925 J.G.M. Bosch 1962 G.H.H. Kappelhoff 2011 W. Adriaansz
           
Ereleden:
1975 A. van Soomeren 2003 G.A. van Caspel 2018 H.A. de Wijs
1990 M.L. Koster 2007 B. Neseker 2019 J.H. Bijlsma
1995 Joh. de Bie 2008 E. Geluk 2020 R.M. Koster
1995 K. Gehring 2013 M.A. van der Woude    
1998 R.E. Duis 2017 H.G. Elias    
           
Overleden Leden van Verdienste:
1952 G. H. Hauber 1963 J. Roodenburgh 1975 C.A. Quint
1953 G.Th. van Nigtevegt 1963 C.F. de Vilder 1981 J.L. Bonnet
1955 J. á Cohen 1963 S. de Waal 1981 Chr. Schröder
1955 J.H. Esser 1963 W.G. Staats 1985 A.G. Glas
1955 J.L. v.d. Voort 1963 C. van Peperzeel 1985 J. Benoni
1955 J.H. Wijnand 1966 A. v.d. Valk 1985 P. Roosenschoon
1957 M. de Bruin Mzn. 1967 J.T. Steensma 1990 W.F. de Boer
1958 M. de Granje 1970 J. Hurwits 1990 A. Rimini
1958 G. Stallmann 1970 M. Gerrits 1990 B.J. Slaap Sr
1963 S. de Boer 1971 A. Waayer 1992 C.G. Jochems  
1963 G. H. Elserman 1972 W. Brusse 1992 G. Trebert 
1963 C. Kerker sr 1972 C.J.D. Sierhuis 1995 H.W. v. Teunenbroek
1963 J. Meyer jr. 1975 W. Adriaansz 1996 H. de Bie  
1963 J. Prent 1975 T. ten Oosten 2015 W.G. Ringe
           
Leden van Verdienste:
1970 Joh. de Bie 1997 E. Geluk 2013 H.J. Kottmann
1975 R.E. Duis 2000 M.A. van der Woude 2014 W. Crouwel
1975 B. Wildeboer 2002 J.H. Bijlsma 2016 M.J. Flam
1977 F.H. Haubrich 2002 B. Neseker 2017 N. van Ommeren
1980 M.L. Koster 2002 R.H.A. van Dijk 2017 P.M. Reddering
1985 K.A. Baarschers 2005 F. Jüch 2018 W. Westerhof
1986 H.A. de Wijs sr. 2006 J.F. Draisma 2019 B. Honsdrecht
1989 J.L. Slaap 2006 H.G. Elias 2020 B.J. Duis
1995 G.A. van Caspel 2008 A.Z. Vroege 2020 L.W. Hekster
1995 H. van der Jagt 2009 A. Westerhof 2020 B.J. Speelman
1995 J. Mulder 2010 S.J. Woldringh    
1996 J. van Gelder 2012 R.M. Koster    
           
De AFC Nobelprijs, vanaf 1989 de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs: 
1929 D.J. Bessem 1959 M. Gerrits 1991 Mw. J. Bonnet-Berk
1930 N. Neseker 1959 P. v. Velden Erdbrink 1992 R.E. Duis
1930 J Buijs 1960 A.J. Bos 1993 J.L. Bonnet
1931 W.C. Köhler 1961 H.W. v. Teunenbroek 1993 H. van der Jagt
1931 F.C. van Dijk 1961 B.J. Slaap sr. 1994 W.J. Crouwel
1932 I.H. Galavazi 1962 C. van Peperzeel sr. 1995 J. Beerman
1932 J.J.C.M. Lungen 1963 H. Timmerman 1995 T. Boonstra
1933 A P. Bos 1964 R. Akkerman sr. 1996 R. Anderson
1933 W. Brusse 1965 W. Bückert 1996 E. Somers
1934 G. Kromschröder 1966 J.N. Holtzappel 1997 F. Laarhoven
1934 E.J. Rood 1967 B. Wildeboer 1998 P. v.d. Meent
1935 J.H. Wijnand 1968 C.J.D. Sierhuis 1998 H.G. Elias
1936 W.C. Raamsdonk 1969 H.O. van Rijn 1999 J. Koomen
1937 A.P.J.J. Eijsvogel 1970 Chr. Schröder 2000 J.F. Draisma
1938 J.J.C.M. Lungen 1971 N. Leloux sr. 2001 R. Voskamp
1939 B.P Bonkink 1972 C. Kerker sr. 2002 J. Verhagen
1940 J.H. Esser 1972 G. van Dijk 2003 D.L. van der Klaauw
1941 J.F. Nestelroy 1973 Th. van Emden 2004 D. Bakker
1942 J.M.H. Broeksmit 1974 A. Kulkens 2004 N.J. Grosze Nipper 
1943 B. Dorlas 1975 F.H. Haubrich 2005 P. Brans
1944 C. Emeis 1976 W. van Vliet 2006 D.A. Speelman
1945 D.J. Bessem 1977 A. Rimini 2007 Q. Abeln
1946 M.C. van Trigt sr. 1978 P. van Ruyven 2008 T.H. Timmerman
1947 H.F. v.d. Hurk sr.   1979 A.J. Brokmann 2009 H.L. Fritzsche 
1948 niet uitgereikt 1980 P. Roosenschoon 2009 A. Springer
1949 S. de Waal 1980 A.O. van Raalte 2010 A.J. Wijnand
1950 G.Th. van Nigtevegt 1981 J. van Gelder 2011 J.H. Bijlsma
1951 J.N. Holtzappel 1982 K.A. Baarschers 2012 W.F. de Boer
1952 J.P. Hofstee 1983 J W. Ridderikhoff 2013 Mw. P. de Hond
1953 J. á Cohen 1984 M.S. Kinsbergen 2014 D.L. Hurwits
1953 W. v.d. Marel 1985 J.L. van Dijk 2014 B. Rachman
1954 E.W. v. Teunenbroek 1986 K.G. Prior 2015 B.J. Duis
1955 W.G. Staats 1986 H. de Bie 2016 S.P. Menzo
1956 J.D. Scheepstra 1987 K. Gehring 2017 H. Honsdrecht
1957 B.P. Bonkink 1988 H.J. Boskamp 2018 F. Keijzer
1957 D.J. Disselkoen 1989 E.F. Seunke jr. 2019 J. Brussee
1958 C. Kerker sr. 1990 N.S. Hekster 2020 A. Peters
           
Overleden AFC-ridders:
1947 J.C.A. van Ooy 1982 F. Nesvadba 1994 J.A. Vermeulen
1949 J.F. Scheepens 1982 G.Th. van Nigtevegt 1995 J.A. Galavazi
1958 P. Helmig 1982 T. van Nigtevegt 1995 C Kerker sr.
1959 I.H. Galavazi 1982 C. van Peperzeel 1995 R.H. Molenaar
1963 J.P. Hofstee 1982 J. Suurbeek 1995 H. Woudstra
1963 S.L. Wit 1982 A. van de Valk 1996 H.J. van Weelde
1964 J.G. Börnemann 1982 P.G. Verhaaf 1997 H.P. van den Bergh
1967 A.J.J.M. van Gessel 1982 L.S. Nijdam 1997 D.G. Perton
1967 J.J.F. van Gessel 1982 H.F. Stallmann 1997 P. Vaal
1969 Jb. van Nek 1982 J.L. van der Voort 1998 H.L. Rooze
1969 J.H. Wijnand 1983 N.J. Bijl 1998 G.J.N. Wijnand
1969 M.C. van Trigt sr. 1983 G. Burger 1999 H. de Groot
1969 A.G. Knopper 1983 F.J. van Dijk 1999 J. Wildschut
1969 C.E. Alandt 1983 B. Dorenbos 2000 C. Bouwens
1969 J.C. Oost-Indië 1983 F.W. Heineman 2000 C.P.W. Colijn
1971 W. Brusse 1983 P. Mieghout 2000 Chr. Schröder
1971 G.H.H. Kappelhoff 1984 H. van de Bosch 2001 B.J. van den Bergh
1971 N. Neseker 1984 L.N. Kalsbeek 2001 J.L. van Dijk
1971 G.D. Breethoff 1984 J.J. Spelter 2003 W. Adriaansz
1972 A. Mets 1984 D. Cijfer 2003 W.A. van Oort
1974 D.J. Bessem 1984 J.N. Hannema 2003 G.J. van Poorten
1974 G.J. Bosch 1984 J.F. Bakker 2003 T. Swart
1974 J.H. Kuhlwilm 1984 L. van Kranendonk 2003 C.G. Tromp
1974 J.A. Tacke 1984 J. Meijer 2004 H. de Bie
1975 H.O. van Rijn 1985 G.T. Nijman 2004 G.W. Endel
1975 W.G. Staats 1986 W.F. Brommelcamp 2004 E.L. Janus sr.
1975 R. van Nek 1987 O. Sterman 2004 R.S. Prins
1975 W. Neseker 1988 M. Gerrits 2005 J.H. Lans
1976 H. v.d. Grampel 1988 N. Leloux sr. 2005 J.J. Lonnee
1976 J.F. Scheepens 1988 T. Wiggemansen 2006 J. Hendriks
1976 J. Snelleman 1989 A. Rimini 2006 R. Leeser
1976 W. van de Brink 1990 G.A. Graanboom 2006 P. Roosenschoon
1977 D. Spits 1990 A. Kraal 2007 W.F. de Boer
1978 J. van Koperen  1991 C.A.Quint 2007 J. Mellegers
1978 H.J. Weverink 1992 C. Geluk 2007 R.F. Reddering
1980 W. van Dijkhuizen 1992 G. Horn 2009 H.L. Fritzsche
1980 P. Nauta 1992 N. Kalsbeek 2010 T.A. van Broekhuizen
1980 J.E. Stahl 1992 P. Meyer 2010 R. Susan
1980 A. Waayer 1992 J. Tj. Steensma 2011 R. Hoogendoorn sr.
1981 B.P. Bonkink 1993 R. Akkerman sr. 2012 W.G. Ringe
1982 D.J.F. Hermens 1993 Th. van Emden 2013 C. den Braven
1982 A. de Jong 1993 P. van Ruyven 2015 W.R. Minor
1982 C.P.W. Thonus 1993 H.W. van Teunenbroek 2015 L.J. van Mierlo
1982 C.H. Kleijn 1993 L. Woudstra    
           
AFC-ridders (50 jaar of langer lid):
1993 A. van Soomeren 2007 N. Leloux 2015 HJ.J. Gamelkoorn
1993 K.J. van Stuyvenberg 2008 R.G. Oud 2015 F. Laarhoven
1994 H.A. de Wijs sr. 2009 L.A. Hertz 2015 R. van Ommeren
1994 J.C. Vogel 2009 H.D. Kappelhoff 2015 C. Wiggemansen
1995 M.M. de Bruin 2009 J.J.A. Onsman 2015 W.F. van den Bor
1997 B. Neseker 2009 B.D.M. Roode 2016 H.J. Kottmann
1997 M.L. Koster 2010 E. Seunke 2016 R.J. Sarfaty
1998 J.N. Holtzappel 2010 T.H. Timmerman 2016 B. Leeser
1999 R.E. Duis 2011 J. van Gelder 2017 R.H.A. van Dijk
2000 A. Reddering 2011 E. Geluk 2017 H. Dukker
2000 H. Honsdrecht 2011 M.S. Kinsbergen 2017 F.C. Jüch
2000 J. de Boer 2011 H.E. Polak 2017 D.J. Huisman
2001 Joh. de Bie 2011 K. Baarschers 2017 H.C Cruyff
2003 R.F. Domhof 2011 T.M. Visser 2017 J. Parsser
2003 G. Smit 2012 J.M. Geusebroek 2017 A. van den Bor
2003 R.V. Mathijse 2012 D.L. Hurwits 2017 E.J. Swaab
2004 J.F. Draisma 2012 F.H. Haubrich 2018 E.G.E. Bouman
2004 A. Kulkens 2012 J. Bouwhuis 2018 M.J. Huisman
2004 D.A. Speelman 2013 R. Böhne 2018 A.Z. Vroege
2004 H.L.C. Geluk 2013 C. Kerker 2018 F.H. Berrier
2005 T.J. Nooij 2014 K. Boijenk 2019 R. Akkerman
2005 F.H. Reddering 2014 J.B. van Broekhuizen 2019 F.R.A. Bouman
2005 R.J. Ridderikhoff 2014 F. Gehring 2019 G.J. de Rooij
2006 H. Loonstijn 2014 K. Gehring 2020 J.H. Coorengel
2006 E.D. Ohm 2014 P. Gehring 2020 H.A. Drenkelford
2006 B.J. Slaap 2014 E. Huisman 2020 A.C.J. Böggemann
2006 H. Dik 2014 P.B. Koster 2021 K.J. van Osch
2007 W. Amesz 2014 A.E.A. Landman 2021 W.B. de Ridder
2007 A. Balk 2014 J. Mulder 2021 H.R. Steinvoorte
2007 G.A. van Caspel 2014 B. Rachman 2021 S.J.A.L. Woldringh
2007 P.N. van der Heydt 2014 W.M. Vos 2022 A. Anderiesen
2007 J.C. Kemna 2014 B.H. Wegter 2022 M. Dukker
2007 H.L.D. Rodenburg 2014 J. Parson 2022 J. Roedema
2007 J.L. Slaap 2015 M.R. van Doesburg 2022 E.P.R. Spee
           
Zilveren Ploegers  (minimaal 25 jaar lid):
1967 A. van Soomeren 1991 R.J. Sarfaty 2005 A.J.A. van Broeckhuijsen
1968 K.J. van Stuyvenberg 1992 D.J. Huisman 2005 W.J. Crouwel
1968 M.M. de Bruin 1992 F.H. Berrier 2006 R. Groenteman
1969 H.A. de Wijs sr. 1992 H. Dukker 2007 J.B.M. de Moor
1969 J.C. Vogel 1992 H.C. Cruyff 2007 R. van de Meent
1972 B. Neseker 1992 J. Parsser 2008 A.H.P. Peters
1972 M.L. Koster 1992 R. Akkerman jr. 2008 M. de Metz
1973 N. Holtzappel 1992 R.H.A. van Dijk 2008 P. van de Meent
1973 R.E. Duis 1992 E.J. Swaab 2008 T. van Seggelen
1974 A. Reddering 1993 A.Z. Vroege 2009 A.C.J. Böggemann
1975 H. Honsdrecht 1993 M. Huisman 2009 R.W. Limburg
1976 E.D. Ohm 1993 E.G.E. Bouman 2009 H.R. Steinvoorte
1976 Joh. de Bie 1994 F.R.A. Bouman 2009 R.E. Mantel
1977 C. Wiggemansen 1994 B. Leeser 2010 A. Westerhof
1977 D.L. Hurwits 1994 G.J. de Rooij 2010 C.G. Wijdoogen
1978 G. Smit 1995 H.A. Drenkelford 2010 E.H. Ludwig
1978 R.F. Domhof 1995 J.H. Coorengel 2010 H.J. Foppen
1978 R. Mathijse 1996 J.W. Bronwasser 2010 M.A. van der Woude
1979 A. Kulkens 1996 K.J.J. van Osch 2011 B. van Gelder
1979 J.F. Draisma 1996 S.J. Woldringh 2011 E.G. Neter
1979 H.L.C. Geluk 1996 W.B. de Ridder 2011 G. Hogers
1979 R.J. Ridderikhoff 1997 A. Anderiesen 2011 M. Koster
1979 D.A. Speelman 1997 M. Dukker 2011 M.J. Reddering
1980 F.H. Reddering 1997 E.P.R. Spee 2011 R. Gehring
1980 T.J. Nooy 1997 J. Roedema 2012 J.A. Dol
1981 H. Dik 1998 B. van der Klaauw 2012 R. Pekel
1981 H. Loonstijn 1998 G. van der Klaauw 2012 P.S. Vischjager
1981 H.L. Rodenburg 1998 D. Visser 2012 R. Hoogendoorn jr.
1981 W. Amesz 1998 M. Roedema 2013 M.J.P. Blokland
1982 A. Balk 1999 B. Honsdrecht 2013 R. Groenteman
1982 B.J. Slaap 1999 F.C. Jüch 2013 B. Heesen
1982 G.A. van Caspel 1999 H.A. de Wijs jr. 2013 R.M. Koster
1982 J.L. Slaap 1999 H.G. Elias 2013 P.J. Sandberg
1982 N. Leloux 1999 I.J.I. Niehe 2013 F.J. Schröder
1982 P.N. van der Heydt 2000 E.M. Meijer 2014 M. de Hond
1982 R.G. Oud 2000 H. van der Jagt 2014 B. Muller
1983 E.F. Seunke jr. 2000 J.H. Bijlsma 2014 A.R. Thomas
1983 J.J.A. Onsman 2000 J.H. Hulst 2015 P.J. Brans
1984 L.A. Hertz 2000 K de Graaf 2015 P.W. van Essen
1984 H.D. Kappelhoff 2000 M. de Hond 2015 B. Gehring
1984 J. de Boer 2000 M.G.J. van de Meent 2015 J.W. van der Linden
1984 J.C. Kemna 2000 M.J. Flam 2015 H.J. Luske
1984 H.E. Polak 2000 R.L.P. Ritz 2016 S. van Straten
1984 B.D.M. Roode 2001 A. Springer 2016 R. Verbruggen
1985 J. van Gelder 2001 H.E. Bierman 2017 B.J. Duis
1985 T. Timmerman 2001 D.H.J. Bijlsma 2017 J. Duis
1986 E. Geluk 2001 J. Brouwer 2017 Th. Heemskerk
1986 K.A. Baarschers 2001 J.N. van der Glas 2017 G. Smits
1986 M.S. Kinsbergen 2001 L.W. Hekster 2017 J. Springer
1986 R. Böhne 2001 M.P.G. de Wijs 2017 L. Stam
1986 Th.M, Visser 2001 N.O. van Ommeren 2017 R. Stefels
1986 B.H. Wegter 2001 S.H. Bierman 2017 E.R. Tular
1987 J. Bouwhuis 2002 A.J. Wijnand 2017 D. Westerhof
1987 F.H. Haubrich 2002 B.J. Speelman 2017 J.G. Zebeda
1987 J.M. Geusebroek 2002 C.H. van Duyvenbode 2018 T. van Kampen
1987 K. Boyenk 2002 D.R. de Wit 2018 F.T. Kloes
1987 M. Kinsbergen 2002 J. Turfkruier 2018 J.J. van Leijenhorst
1888 C. Kerker 2002 J. Walker 2018 N. Ockhuysen
1988 B. Rachman 2002 R. van Ommeren 2018 M.A. Polling
1988 J. Mulder 2002 R. van Straten 2019 F. Keijzer
1988 P.B. Koster 2003 A. van den Bor 2019 U.J. Landvreugd
1988 W.M. Vos 2003 B.C. van der Glas 2019 B. Nihom
1989 J.B. van Broekhuizen 2003 E. Smit 2019 M. Parsser
1989 F. Gehring 2003 J. Pluim 2019 J. Singels
1989 K. Gehring 2003 P.W.J. van den Dungen jr. 2019 D. Weinstein
1989 P. Gehring 2003 D.P. Bijlsma 2021 L. Bianchi
1989 E. Huisman 2004 N.J. Grosze Nipper 2021 M.W.C. Blokland
1989 A.E.A. Landman 2004 P.M. Reddering 2021 D.Cohen
1989 J. Parson 2004 C. Thomas 2021 E.J. Euwes
1990 F. Laarhoven 2005 A. Tenniglo 2021 J.R. Huiman
1990 H.J. Gamelkoorn 2005 F. ten Nijenhuis 2021 S.H. Pique
1990 M.R. van Doesburg 2005 M.R. van Ommeren 2021 R. Post
1990 W.F. van den Bor 2005 N.S. Hekster 2021 W.H. Zoethout
1991 H.J. Kottmann 2005 T. Husers 2021 P. de Waal
           
           
Speler van het jaar:  
1974-1975    Bas Rachman    1998-1999    Joey Zebeda    
1975-1976    Kees Gehring         1999-2000    Roy Tular    
1976-1977    Rob Mathijse   2000-2001    Erwin Smit    
1977-1978    Frans van den Bor   2001-2002    Robert Gehring    
1978-1979    Nico Leloux jr.   2002-2003    Joey Esionye    
1979-1980    Edwin Geluk   2003-2004    Edwin van Holten    
1980-1981    Willem de Ridder   2004-2005    Hans Geerlings    
1981-1982    Michael Berman   2005-2006    Said Moumane    
1982-1983    Eddy Meijer   2006-2007    Laurens Bianchi    
1983-1984    Ernst Seunke   2007-2008    Sjoerd Jens    
1984-1985    Cees Thomas   2008-2009    Mendel Witzenhausen  
1985-1986    Wim Lenglet   2009-2010    Raymon van Emmerik  
1986-1987    Fred ten Nijenhuis   2010-2011    Laurens Samsom    
1987-1988    Rob Ouderland   2011-2012    Mike Derlagen    
1988-1989    Rokus Hoogendoorn   2012-2013    Kerwin Hartman       
1989-1990    Fred Berrier   2013-2014    Pepijn Kluin       
1990-1991    Peter van Essen   2014-2015    Magid Jansen    
1991-1992    Orlando Patrick   2015-2016    Marien Willemsen    
1992-1993    René Franken   2016-2017   Jonathan Richard      
1993-1994    Nick van Rossum   2017-2018   Derre Kwee    
1994-1995    Meindert Huisman 2018-2019   Melvin Grootfaam    
1995-1996    Roy Beukenkamp   2019-2020   Johan Kulhan  
1996-1997    Frank Keijzer   2020-2021    Niet uitgereikt    
1997-1998    Mark Janssen   2021-2022  
           

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site