Eregalerij

In de AFC Eregalerij zijn personen opgenomen die zich zeer verdienstelijk hebben gemaakt voor de vereniging. Men onderscheidt: overleden Erevoorzitters, (overleden) Ereleden, (overleden) Leden van Verdienste en Mr. Henne Boskamp Nobelprijs leden.
Daarnaast zijn in de lijst opgenomen de (overleden) Ridders (personen die minimaal 50 jaar lid zijn) en leden van de Zilveren Ploeg (minimaal 25 jaar lid).
In onderstaande lijst vindt men eveneens de Speler van het jaar vanaf 1974.
 

Eregalerij
(jaartal geeft datum van benoeming aan)
           
Overleden Erevoorzitters:
1926 G.N. Scheepens 1972 G.H.H. Kappelhoff    
           
Overleden Ereleden:
1904 J.Th. ter Veer 1929 A.P. Bos 1970 W.G. Staats
1905 H.A. Brass 1932 A.F. de Vilder 1970 J.H. Wijnand
1905 G.N. Scheepens 1935 D.J. Bessem 1970 C. van Peperzeel
1907 B. Schrage 1938 J.J.C.M. Lungen 1970 H.O. van Rijn
1909 W. van Amstel 1945 N.A. Scheepens 1972 C. Kerker sr
1915 A. van Seventer 1948 A. Mets 1975 J.L. van Dijk
1915 P.H.Vermeulen 1950 A.P.J.H. Eysvogel 1975 A. Waayer
1915 J.C.A. van Ooy 1950 J.F.R. Nestelroy 1976 D.J.F. Hermens
1916 A.J.J.M. van Gessel 1953 Jb. van Nek 1985 S. van Gelder
1921 W.G.M. Köhler 1955 J.N. Holtzappel 1991 R. Akkerman sr.
1924 J.F. Scheepens 1957 G.Th. van Nigtevegt 1995 D.L. v.d. Klaauw
1925 I.H. Galavazi  1960 E.W. v. Teunenbroek 2005 Chr. Schröder
1925 J.G.M. Bosch 1962 G.H.H. Kappelhoff 2011 W. Adriaansz
           
Ereleden:
1975 A. van Soomeren 2003 G.A. van Caspel 2018 H.A. de Wijs
1990 M.L. Koster 2007 B. Neseker 2019 J.H. Bijlsma
1995 Joh. de Bie 2008 E. Geluk 2020 R.M. Koster
1995 K. Gehring 2013 M.A. van der Woude 2022 N. van Ommeren
1998 R.E. Duis 2017 H.G. Elias    
           
Overleden Leden van Verdienste:
1952 G. H. Hauber 1963 J. Roodenburgh 1975 C.A. Quint
1953 G.Th. van Nigtevegt 1963 C.F. de Vilder 1981 J.L. Bonnet
1955 J. á Cohen 1963 S. de Waal 1981 Chr. Schröder
1955 J.H. Esser 1963 W.G. Staats 1985 A.G. Glas
1955 J.L. v.d. Voort 1963 C. van Peperzeel 1985 J. Benoni
1955 J.H. Wijnand 1966 A. v.d. Valk 1985 P. Roosenschoon
1957 M. de Bruin Mzn. 1967 J.T. Steensma 1990 W.F. de Boer
1958 M. de Granje 1970 J. Hurwits 1990 A. Rimini
1958 G. Stallmann 1970 M. Gerrits 1990 B.J. Slaap Sr
1963 S. de Boer 1971 A. Waayer 1992 C.G. Jochems  
1963 G. H. Elserman 1972 W. Brusse 1992 G. Trebert 
1963 C. Kerker sr 1972 C.J.D. Sierhuis 1995 H.W. v. Teunenbroek
1963 J. Meyer jr. 1975 W. Adriaansz 1996 H. de Bie  
1963 J. Prent 1975 T. ten Oosten 2015 W.G. Ringe
           
Leden van Verdienste:
1970 Joh. de Bie 1997 E. Geluk 2013 H.J. Kottmann
1975 R.E. Duis 2000 M.A. van der Woude 2014 W. Crouwel
1975 B. Wildeboer 2002 J.H. Bijlsma 2016 M.J. Flam
1977 F.H. Haubrich 2002 B. Neseker 2017 N. van Ommeren
1980 M.L. Koster 2002 R.H.A. van Dijk 2017 P.M. Reddering
1985 K.A. Baarschers 2005 F. Jüch 2018 W. Westerhof
1986 H.A. de Wijs sr. 2006 J.F. Draisma 2019 B. Honsdrecht
1989 J.L. Slaap 2006 H.G. Elias 2020 B.J. Duis
1995 G.A. van Caspel 2008 A.Z. Vroege 2020 L.W. Hekster
1995 H. van der Jagt 2009 A. Westerhof 2020 B.J. Speelman
1995 J. Mulder 2010 S.J. Woldringh    
1996 J. van Gelder 2012 R.M. Koster    
           
De AFC Nobelprijs, vanaf 1989 de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs: 
1929 D.J. Bessem 1959 P. v. Velden Erdbrink 1993 J.L. Bonnet
1930 N. Neseker 1960 A.J. Bos 1993 H. van der Jagt
1930 J Buijs 1961 H.W. v. Teunenbroek 1994 W.J. Crouwel
1931 W.C. Köhler 1961 B.J. Slaap sr. 1995 J. Beerman
1931 F.C. van Dijk 1962 C. van Peperzeel sr. 1995 T. Boonstra
1932 I.H. Galavazi 1963 H. Timmerman 1996 R. Anderson
1932 J.J.C.M. Lungen 1964 R. Akkerman sr. 1996 E. Somers
1933 A P. Bos 1965 W. Bückert 1997 F. Laarhoven
1933 W. Brusse 1966 J.N. Holtzappel 1998 P. v.d. Meent
1934 G. Kromschröder 1967 B. Wildeboer 1998 H.G. Elias
1934 E.J. Rood 1968 C.J.D. Sierhuis 1999 J. Koomen
1935 J.H. Wijnand 1969 H.O. van Rijn 2000 J.F. Draisma
1936 W.C. Raamsdonk 1970 Chr. Schröder 2001 R. Voskamp
1937 A.P.J.J. Eijsvogel 1971 N. Leloux sr. 2002 J. Verhagen
1938 J.J.C.M. Lungen 1972 C. Kerker sr. 2003 D.L. van der Klaauw
1939 B.P Bonkink 1972 G. van Dijk 2004 D. Bakker
1940 J.H. Esser 1973 Th. van Emden 2004 N.J. Grosze Nipper 
1941 J.F. Nestelroy 1974 A. Kulkens 2005 P. Brans
1942 J.M.H. Broeksmit 1975 F.H. Haubrich 2006 D.A. Speelman
1943 B. Dorlas 1976 W. van Vliet 2007 Q. Abeln
1944 C. Emeis 1977 A. Rimini 2008 T.H. Timmerman
1945 D.J. Bessem 1978 P. van Ruyven 2009 H.L. Fritzsche 
1946 M.C. van Trigt sr. 1979 A.J. Brokmann 2009 A. Springer
1947 H.F. v.d. Hurk sr.   1980 P. Roosenschoon 2010 A.J. Wijnand
1948 niet uitgereikt 1980 A.O. van Raalte 2011 J.H. Bijlsma
1949 S. de Waal 1981 J. van Gelder 2012 W.F. de Boer
1950 G.Th. van Nigtevegt 1982 K.A. Baarschers 2013 Mw. P. de Hond
1951 J.N. Holtzappel 1983 J W. Ridderikhoff 2014 D.L. Hurwits
1952 J.P. Hofstee 1984 M.S. Kinsbergen 2014 B. Rachman
1953 J. á Cohen 1985 J.L. van Dijk 2015 B.J. Duis
1953 W. v.d. Marel 1986 K.G. Prior 2016 S.P. Menzo
1954 E.W. v. Teunenbroek 1986 H. de Bie 2017 H. Honsdrecht
1955 W.G. Staats 1987 K. Gehring 2018 F. Keijzer
1956 J.D. Scheepstra 1988 H.J. Boskamp 2019 J. Brussee
1957 B.P. Bonkink 1989 E.F. Seunke jr. 2020 A. Peters
1957 D.J. Disselkoen 1990 N.S. Hekster 2021 Niet uitgereikt
1958 C. Kerker sr. 1991 Mw. J. Bonnet-Berk 2022 R. Post
1959 M. Gerrits 1992 R.E. Duis    
           
Overleden AFC-ridders:
1947 J.C.A. van Ooy 1982 G.Th. van Nigtevegt 1995 C Kerker sr.
1949 J.F. Scheepens 1982 T. van Nigtevegt 1995 R.H. Molenaar
1958 P. Helmig 1982 C. van Peperzeel 1995 H. Woudstra
1959 I.H. Galavazi 1982 J. Suurbeek 1996 H.J. van Weelde
1963 J.P. Hofstee 1982 A. van de Valk 1997 H.P. van den Bergh
1963 S.L. Wit 1982 P.G. Verhaaf 1997 D.G. Perton
1964 J.G. Börnemann 1982 L.S. Nijdam 1997 P. Vaal
1967 A.J.J.M. van Gessel 1982 H.F. Stallmann 1998 H.L. Rooze
1967 J.J.F. van Gessel 1982 J.L. van der Voort 1998 G.J.N. Wijnand
1969 Jb. van Nek 1983 N.J. Bijl 1999 H. de Groot
1969 J.H. Wijnand 1983 G. Burger 1999 J. Wildschut
1969 M.C. van Trigt sr. 1983 F.J. van Dijk 2000 C. Bouwens
1969 A.G. Knopper 1983 B. Dorenbos 2000 C.P.W. Colijn
1969 C.E. Alandt 1983 F.W. Heineman 2000 Chr. Schröder
1969 J.C. Oost-Indië 1983 P. Mieghout 2001 B.J. van den Bergh
1971 W. Brusse 1984 H. van de Bosch 2001 J.L. van Dijk
1971 G.H.H. Kappelhoff 1984 L.N. Kalsbeek 2003 W. Adriaansz
1971 N. Neseker 1984 J.J. Spelter 2003 W.A. van Oort
1971 G.D. Breethoff 1984 D. Cijfer 2003 G.J. van Poorten
1972 A. Mets 1984 J.N. Hannema 2003 T. Swart
1974 D.J. Bessem 1984 J.F. Bakker 2003 C.G. Tromp
1974 G.J. Bosch 1984 L. van Kranendonk 2004 H. de Bie
1974 J.H. Kuhlwilm 1984 J. Meijer 2004 G.W. Endel
1974 J.A. Tacke 1985 G.T. Nijman 2004 H.L.C. Geluk
1975 H.O. van Rijn 1986 W.F. Brommelcamp 2004 E.L. Janus sr.
1975 W.G. Staats 1987 O. Sterman 2004 R.S. Prins
1975 R. van Nek 1988 M. Gerrits 2005 J.H. Lans
1975 W. Neseker 1988 N. Leloux sr. 2005 J.J. Lonnee
1976 H. v.d. Grampel 1988 T. Wiggemansen 2006 J. Hendriks
1976 J.F. Scheepens 1989 A. Rimini 2006 R. Leeser
1976 J. Snelleman 1990 G.A. Graanboom 2006 P. Roosenschoon
1976 W. van de Brink 1990 A. Kraal 2007 W.F. de Boer
1977 D. Spits 1991 C.A.Quint 2007 J. Mellegers
1978 J. van Koperen  1992 C. Geluk 2007 R.F. Reddering
1978 H.J. Weverink 1992 G. Horn 2009 H.L. Fritzsche
1980 W. van Dijkhuizen 1992 N. Kalsbeek 2010 T.A. van Broekhuizen
1980 P. Nauta 1992 P. Meyer 2010 E.F. Seunke
1980 J.E. Stahl 1992 J. Tj. Steensma 2010 R. Susan
1980 A. Waayer 1993 R. Akkerman sr. 2011 R. Hoogendoorn sr.
1981 B.P. Bonkink 1993 Th. van Emden 2012 W.G. Ringe
1982 D.J.F. Hermens 1993 P. van Ruyven 2013 C. den Braven
1982 A. de Jong 1993 H.W. van Teunenbroek 2015 W.R. Minor
1982 C.P.W. Thonus 1993 L. Woudstra 2015 L.J. van Mierlo
1982 C.H. Kleijn 1994 J.A. Vermeulen    
1982 F. Nesvadba 1995 J.A. Galavazi    
           
AFC-ridders (50 jaar of langer lid):
1993 A. van Soomeren 2008 R.G. Oud 2015 R. van Ommeren
1993 K.J. van Stuyvenberg 2009 L.A. Hertz 2015 C. Wiggemansen
1994 H.A. de Wijs sr. 2009 H.D. Kappelhoff 2015 W.F. van den Bor
1994 J.C. Vogel 2009 J.J.A. Onsman 2016 H.J. Kottmann
1995 M.M. de Bruin 2009 B.D.M. Roode 2016 R.J. Sarfaty
1997 B. Neseker 2010 T.H. Timmerman 2016 B. Leeser
1997 M.L. Koster 2011 J. van Gelder 2017 R.H.A. van Dijk
1998 J.N. Holtzappel 2011 E. Geluk 2017 H. Dukker
1999 R.E. Duis 2011 M.S. Kinsbergen 2017 F.C. Jüch
2000 A. Reddering 2011 H.E. Polak 2017 D.J. Huisman
2000 H. Honsdrecht 2011 K. Baarschers 2017 H.C Cruyff
2000 J. de Boer 2011 T.M. Visser 2017 J. Parsser
2001 Joh. de Bie 2012 J.M. Geusebroek 2017 A. van den Bor
2001 E.D. Ohm 2012 D.L. Hurwits 2017 E.J. Swaab
2003 R.F. Domhof 2012 F.H. Haubrich 2018 E.G.E. Bouman
2003 G. Smit 2012 J. Bouwhuis 2018 M.J. Huisman
2003 R.V. Mathijse 2013 R. Böhne 2018 A.Z. Vroege
2004 J.F. Draisma 2013 C. Kerker 2018 F.H. Berrier
2004 A. Kulkens 2014 K. Boijenk 2018 R. Gans
2004 D.A. Speelman 2014 J.B. van Broekhuizen 2019 R. Akkerman
2005 T.J. Nooij 2014 F. Gehring 2019 F.R.A. Bouman
2005 F.H. Reddering 2014 K. Gehring 2019 G.J. de Rooij
2005 R.J. Ridderikhoff 2014 P. Gehring 2020 J.H. Coorengel
2006 H. Loonstijn 2014 E. Huisman 2020 H.A. Drenkelford
2006 B.J. Slaap 2014 P.B. Koster 2020 A.C.J. Böggemann
2006 H. Dik 2014 A.E.A. Landman 2021 K.J. van Osch
2007 W. Amesz 2014 J. Mulder 2021 W.B. de Ridder
2007 A. Balk 2014 B. Rachman 2021 H.R. Steinvoorte
2007 G.A. van Caspel 2014 W.M. Vos 2021 S.J.A.L. Woldringh
2007 P.N. van der Heydt 2014 B.H. Wegter 2022 A. Anderiesen
2007 J.C. Kemna 2014 J. Parson 2022 M. Dukker
2007 H.L.D. Rodenburg 2015 M.R. van Doesburg 2022 J. Roedema
2007 J.L. Slaap 2015 HJ.J. Gamelkoorn 2022 E.P.R. Spee
2007 N. Leloux 2015 F. Laarhoven    
           
Zilveren Ploegers  (minimaal 25 jaar lid):
1967 A. van Soomeren 1992 H.C. Cruyff 2008 A.H.P. Peters
1968 K.J. van Stuyvenberg 1992 J. Parsser 2008 M. de Metz
1968 M.M. de Bruin 1992 R. Akkerman jr. 2008 T. van Seggelen
1969 H.A. de Wijs sr. 1992 R.H.A. van Dijk 2009 A.C.J. Böggemann
1969 J.C. Vogel 1992 E.J. Swaab 2009 R.W. Limburg
1972 B. Neseker 1993 A.Z. Vroege 2009 H.R. Steinvoorte
1972 M.L. Koster 1993 M. Huisman 2009 R.E. Mantel
1973 N. Holtzappel 1993 E.G.E. Bouman 2010 A. Westerhof
1973 R.E. Duis 1993 R. Gans 2010 C.G. Wijdoogen
1974 A. Reddering 1994 F.R.A. Bouman 2010 E.H. Ludwig
1975 H. Honsdrecht 1994 B. Leeser 2010 M.A. van der Woude
1976 E.D. Ohm 1994 G.J. de Rooij 2011 B. van Gelder
1976 Joh. de Bie 1995 H.A. Drenkelford 2011 E.G. Neter
1977 C. Wiggemansen 1995 J.H. Coorengel 2011 G. Hogers
1977 D.L. Hurwits 1996 J.W. Bronwasser 2011 M. Koster
1978 G. Smit 1996 K.J.J. van Osch 2011 M.J. Reddering
1978 R.F. Domhof 1996 S.J. Woldringh 2011 R. Gehring
1978 R. Mathijse 1996 W.B. de Ridder 2012 J.A. Dol
1979 A. Kulkens 1997 A. Anderiesen 2012 R. Pekel
1979 J.F. Draisma 1997 M. Dukker 2012 P.S. Vischjager
1979 R.J. Ridderikhoff 1997 E.P.R. Spee 2012 R. Hoogendoorn jr.
1979 D.A. Speelman 1997 J. Roedema 2013 M.J.P. Blokland
1980 F.H. Reddering 1998 B. van der Klaauw 2013 R. Groenteman
1980 T.J. Nooy 1998 G. van der Klaauw 2013 B. Heesen
1981 H. Dik 1998 D. Visser 2013 R.M. Koster
1981 H. Loonstijn 1998 M. Roedema 2013 P.J. Sandberg
1981 H.L. Rodenburg 1999 B. Honsdrecht 2013 F.J. Schröder
1981 W. Amesz 1999 F.C. Jüch 2014 M. de Hond
1982 A. Balk 1999 H.A. de Wijs jr. 2014 B. Muller
1982 B.J. Slaap 1999 H.G. Elias 2014 A.R. Thomas
1982 G.A. van Caspel 1999 I.J.I. Niehe 2015 P.J. Brans
1982 J.L. Slaap 2000 E.M. Meijer 2015 P.W. van Essen
1982 N. Leloux 2000 H. van der Jagt 2015 B. Gehring
1982 P.N. van der Heydt 2000 J.H. Bijlsma 2015 J.W. van der Linden
1982 R.G. Oud 2000 J.H. Hulst 2015 H.J. Luske
1983 J.J.A. Onsman 2000 K de Graaf 2016 S. van Straten
1984 L.A. Hertz 2000 M. de Hond 2016 R. Verbruggen
1984 H.D. Kappelhoff 2000 M.G.J. van de Meent 2017 B.J. Duis
1984 J. de Boer 2000 M.J. Flam 2017 J. Duis
1984 J.C. Kemna 2000 R.L.P. Ritz 2017 Th. Heemskerk
1984 H.E. Polak 2001 A. Springer 2017 G. Smits
1984 B.D.M. Roode 2001 H.E. Bierman 2017 J. Springer
1985 J. van Gelder 2001 D.H.J. Bijlsma 2017 L. Stam
1985 T. Timmerman 2001 J. Brouwer 2017 R. Stefels
1986 E. Geluk 2001 J.N. van der Glas 2017 E.R. Tular
1986 K.A. Baarschers 2001 L.W. Hekster 2017 D. Westerhof
1986 M.S. Kinsbergen 2001 M.P.G. de Wijs 2017 J.G. Zebeda
1986 R. Böhne 2001 N.O. van Ommeren 2018 T. van Kampen
1986 Th.M, Visser 2001 S.H. Bierman 2018 F.T. Kloes
1986 B.H. Wegter 2002 A.J. Wijnand 2018 J.J. van Leijenhorst
1987 J. Bouwhuis 2002 B.J. Speelman 2018 N. Ockhuysen
1987 F.H. Haubrich 2002 C.H. van Duyvenbode 2018 M.A. Polling
1987 J.M. Geusebroek 2002 D.R. de Wit 2019 F. Keijzer
1987 K. Boyenk 2002 J. Turfkruier 2019 U.J. Landvreugd
1987 M. Kinsbergen 2002 J. Walker 2019 B. Nihom
1888 C. Kerker 2002 R. van Ommeren 2019 M. Parsser
1988 B. Rachman 2002 R. van Straten 2019 J. Singels
1988 J. Mulder 2003 A. van den Bor 2019 D. Weinstein
1988 P.B. Koster 2003 B.C. van der Glas 2021 L. Bianchi
1988 W.M. Vos 2003 E. Smit 2021 M.W.C. Blokland
1989 J.B. van Broekhuizen 2003 J. Pluim 2021 D.Cohen
1989 F. Gehring 2003 P.W.J. van den Dungen jr. 2021 E.J. Euwes
1989 K. Gehring 2003 D.P. Bijlsma 2021 J.R. Huiman
1989 P. Gehring 2004 N.J. Grosze Nipper 2021 S.H. Pique
1989 E. Huisman 2004 P.M. Reddering 2021 R. Post
1989 A.E.A. Landman 2004 C. Thomas 2021 W.H. Zoethout
1989 J. Parson 2005 A. Tenniglo 2021 P. de Waal
1990 F. Laarhoven 2005 F. ten Nijenhuis 2022 N. van Kampen
1990 H.J. Gamelkoorn 2005 M.R. van Ommeren 2022 B. Koster
1990 M.R. van Doesburg 2005 N.S. Hekster 2022 A. Leons
1990 W.F. van den Bor 2005 T. Husers 2022 J. Leijssenaar
1991 H.J. Kottmann 2005 A.J.A. van Broeckhuijsen 2022 M. Oldenhof
1991 R.J. Sarfaty 2005 W.J. Crouwel 2022 J. Swart
1992 D.J. Huisman 2006 R. Groenteman 2022 J. Tugendhaft
1992 F.H. Berrier 2007 J.B.M. de Moor 2022 R. van der Waals
1992 H. Dukker 2007 R. van de Meent    
           
Speler van het jaar:  
1974-1975    Bas Rachman    1998-1999    Joey Zebeda    
1975-1976    Kees Gehring         1999-2000    Roy Tular    
1976-1977    Rob Mathijse   2000-2001    Erwin Smit    
1977-1978    Frans van den Bor   2001-2002    Robert Gehring    
1978-1979    Nico Leloux jr.   2002-2003    Joey Esionye    
1979-1980    Edwin Geluk   2003-2004    Edwin van Holten  
1980-1981    Willem de Ridder   2004-2005    Hans Geerlings  
1981-1982    Michael Berman   2005-2006    Said Moumane    
1982-1983    Eddy Meijer   2006-2007    Laurens Bianchi  
1983-1984    Ernst Seunke   2007-2008    Sjoerd Jens    
1984-1985    Cees Thomas   2008-2009    Mendel Witzenhausen  
1985-1986    Wim Lenglet   2009-2010    Raymon van Emmerik  
1986-1987    Fred ten Nijenhuis   2010-2011    Laurens Samsom  
1987-1988    Rob Ouderland   2011-2012    Mike Derlagen    
1988-1989    Rokus Hoogendoorn   2012-2013    Kerwin Hartman       
1989-1990    Fred Berrier   2013-2014    Pepijn Kluin       
1990-1991    Peter van Essen   2014-2015    Magid Jansen    
1991-1992    Orlando Patrick   2015-2016    Marien Willemsen  
1992-1993    René Franken   2016-2017   Jonathan Richard    
1993-1994    Nick van Rossum   2017-2018   Derre Kwee    
1994-1995    Meindert Huisman 2018-2019   Melvin Grootfaam  
1995-1996    Roy Beukenkamp   2019-2020   Johan Kulhan  
1996-1997    Frank Keijzer   2020-2021   Niet uitgereikt    
1997-1998    Mark Janssen   2021-2022   Dalian Maatsen  
           

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site