Wedstrijdprogramma senioren en jeugd

Onderstaand programma is vastgesteld door de KNVB.
Er kunnen door de KNVB tussentijdse veranderingen worden aangebracht.
Deze wijzigingen worden dan in VET weergegeven.
De teams met een * achter hun team halen de doelen na hun eigen wedstrijd van het veld af.

Thuisprogramma woensdag 17 mei    
190853 16:30 AFC JO12-4 Pancratius JO12-3  
184784 17:30 AFC MO11-1 Buitenveldert MO11-2  
         
Uitprogramma woensdag 17 mei    
214028 17:30 Fortius JO11-1 AFC JO11-1  
168528 18:00 Amstelveen JO9-2 AFC JO9-4  
         
Thuisprogramma donderdag 18 mei    
169757 17:30 AFC JO9-6 RKAVIC JO9-6  
         
Uitprogramma donderdag 18 mei    
193071 18:30 Amstelveen JO11-1 AFC JO11-3  
         
Thuisprogramma zaterdag 20 mei    
222978 12:00 AFC 2 RKAV Volendam 3  
222690 12:00 AFC 3 Kadoelen sv 2 T. Mercan
222691 14:45 AFC 4 Stormvogels 2 G.J.C. Cordes
77122 12:30 AFC 35+2 Arsenal ASV 35+1 E. van de Wouw
4744 10:30 AFC O15 Vitesse O15 J.S. van Eijsden
  11:30 AFC JO13-2* Kolping Boys JO13-1  
    De wedstrijd van JO13-2 is de bekerfinale en wordt bij Legmeervogels gespeeld.
180084 10:30 AFC JO13-4 Buitenboys JO13-2  
194232 10:30 AFC JO11-7 SDW JO11-3  
206555 10:30 AFC JO8-2 Zeeburgia JO8-3  
209522 10:30 AFC JO8-5 SCW JO8-1  
         
Uitprogramma zaterdag 20 mei    
124834 11:30 VVGA 3 AFC 10  
118701 13:00 AMVJ 3 AFC 11  
133489 13:00 Swift 11 AFC 13  
8105 15:00 Waterwijk JO17-1 AFC JO17-2 J.M.A. van Hal
181673 10:30 Swift JO13-2 AFC JO13-5  
197777 11:00 Sloterdijk JO11-1 AFC JO11-3  
197553 11:30 IJburg AFC JO11-8 AFC JO11-6  
169914 11:30 Buitenveldert JO9-5 AFC JO9-6  
173187 11:15 AMVJ JO9-4 AFC JO9-7  
210183 10:30 AGB JO8-4 AFC JO8-3  
209679 10:15 ZSGOWMS JO8-2 AFC JO8-6  
209280 9:00 RKAVIC JO8-1 AFC JO8-7  
         
Thuisprogramma zondag 21 mei    
145632 11:00 AFC 11 Buitenboys 4 F. Jüch
222865 11:00 AFC JO17-1 Sporting Almere JO17-1 M. Veltman
165798 11:00 AFC JO17-4 Sporting Martinus JO17-2 E. Bos
  11:00 AFC JO14-1 Swift JO14-1 T. Kolle
         
Uitprogramma zondag 21 mei    
223061 11:30 SDZ 2 AFC 3  
222746 13:00 Swift 4 AFC 4 A.F.M. Kleij
58493 14:00 Fortius 4 AFC 10  
222813 11:00 Meervogels 31 JO19-1 AFC JO19-1 P. Kool
167152 11:00 Ouderkerk JO15-2 AFC JO15-2  
167397 11:00 Swift JO14-2 AFC JO14-2  
         
Thuisprogramma maandag 22 mei    
190854 18:30 AFC JO12-4 Diemen JO12-4  
         
Thuisprogramma woensdag 24 mei    
194231 15:15 AFC JO11-7 Badhoevedorp JO11-4  
         
Uitprogramma woensdag 24 mei    
191637 18:30 Arsenal ASV JO12-2 AFC JO12-4 * AFC terrein
         
Thuisprogramma zaterdag 27 mei    
124924 17:00 AFC 10 Fortius 3 W. Ringe
         
Uitprogramma zaterdag 27 mei    
4836 12:00 Ajax O15 AFC O15  
195710 12:00 Abcoude JO11-4 AFC JO11-5  
         
Thuisprogramma zondag 28 mei    
223062 15:15 AFC 3 SDZ 2  
222807 13:15 AFC JO19-1 ZSGOWMS JO19-1 H.E.J. Sierhuis
         
Uitprogramma zondag 28 mei    
221843 11:30 AC Amsterdam JO19-1 AFC JO19-2  

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site