Wedstrijdprogramma senioren en jeugd

Onderstaand programma is vastgesteld door de KNVB.
Er kunnen door de KNVB tussentijdse veranderingen worden aangebracht.
Deze wijzigingen worden dan in VET weergegeven.
De teams met een * achter hun team halen de doelen na hun eigen wedstrijd van het veld af.

Thuisprogramma dinsdag 15 augustus    
Oefen 20:00 AFC zaterdag 1 Zeeburgia zon. 1 M. Spier
Oefen 19:00 AFC O19 Always Forward O19 M. Uijttewaal
         
Uitprogramma dinsdag 15 augustus    
Oefen 20:00 Spakenburg AFC zondag 1  
         
Thuisprogramma zaterdag 19 augustus    
Oefen 12:00 AFC O19-2 Cultur Boys O19  
         
Uitprogramma zaterdag 19 augustus    
Oefen 14:00 WV-HEDW 1 AFC zaterdag 1  
Oefen 12:00 Kon. HFC zon. 2 AFC O19  
Oefen 14:00 Quick Boys O17 AFC O17  
         
Thuisprogramma zondag 20 augustus    
Beker 14:30 AFC beker De Dijk M.J. Nagtegaal
      N. Buijense, P. Otten, vierde official
Thuisprogramma dinsdag 22 augustus    
Oefen 19:00 AFC O19 SV Huizen O19 B. de Groot
Oefen 17:30 AFC O13-1 New Jersey Fusion O14  
         
Thuisprogramma zaterdag 26 augustus    
548 15:30 AFC Achilles '29  
Oefen 12:00 AFC O17-2 Hollandia O17-2 M. Uijttewaal
Oefen 12:00 AFC O15-2 Roda'46 O14-1  
         
Uitprogramma zaterdag 26 augustus    
6239 14:30 FC Emmen JO19-1 AFC JO19-1 beker  
6262 15:00 Excelsior JO16-1 AFC JO17-1 beker P.M. Nederpel
        J.D.S Aalse, S.H.M. van Soest
Oefen 11:30 Wasmeer O19-1 AFC O19-1 zondag  
         
Thuisprogramma zondag 27 augustus    
4243 11:00 AFC 3 beker Kampong 2 A.D. Pont
         
Uitprogramma zondag 27 augustus    
Oefen 14:00 SDO zondag 1 AFC zaterdag 1  
         
Thuisprogramma dinsdag 29 augustus    
Oefen 19:00 AFC O19 Argon O19 J. Jensch
         
Uitprogramma dinsdag 29 augustus    
Oefen 19:30 Almere City O15 AFC O15  
         
Thuisprogramma woensdag 30 augustus    
Oefen 18:30 AFC O15-2 PVCV O15-1  
         
Uitprogramma woensdag 30 augustus    
Oefen 17:30 VV Noordwijk O14 AFC O13-1  
         
Thuisprogramma zaterdag 2 september    
4187 17:00 AFC 5 beker FC Amsterdamse Bos 2  
55418 17:00 AFC 6 beker Amstelveen 4  
4262 17:00 AFC 7 beker Zandvoort 2  
4134 14:45 AFC 8 beker Diemen 2  
23246 12:30 AFC 10 beker Arsenal ASV 6  
24034 17:00 AFC 11 beker Veenendaal 2  
23905 14:45 AFC 35+1 beker Arsenal ASV 35+1  
6272 12:30 AFC JO15-1 beker PEC Zwolle JO15-1 M. Pot
9293 12:30 AFC JO13-2 beker wit shirt Meern De JO13-1  
33064 8:45 AFC JO13-5 beker Buitenveldert JO13-4M  
33399 14:45 AFC JO13-7 beker wit shirt Meer de JO13-3  
34230 14:45 AFC JO12-3 beker wit shirt AMVJ JO12-1  
34382 10:30 AFC JO12-4 beker wit shirt GeuzenM'meer JO12-2  
35950 10:30 AFC JO11-1 beker Sporting Martinus JO11-1  
34860 8:45 AFC JO11-4 beker ZSGOWMS JO11-2  
35438 10:30 AFC JO11-7 beker RODA 23 JO11-7  
35522 10:30 AFC JO11-8 beker TABA JO11-3  
36287 10:30 AFC JO10-1 beker RODA 23 JO10-1  
36679 8:45 AFC JO10-4 beker Buitenboys JO10-8  
36870 10:30 AFC JO10-5 beker Tos Actief JO10-2  
37368 8:45 AFC JO10-8 beker TABA JO10-4  
30049 10:30 AFC JO9-1 beker DSOV JO9-1  
30606 10:30 AFC JO9-2 beker Real Sranang JO9-1  
30803 10:30 AFC JO9-3 beker Buitenveldert JO9-3  
30228 8:45 AFC JO9-6 beker Buitenveldert JO9-5  
29838 8:45 AFC JO9-7 beker Sporting Martinus JO9-10  
29737 10:30 AFC JO9-11M beker Diemen JO9-7M  
31754 10:30 AFC JO8-4 beker Sporting Martinus JO8-3  
31976 10:30 AFC JO8-5 beker wit shirt GeuzenM'meer JO8-1  
31886 8:45 AFC JO8-7 beker Sporting Martinus JO8-4  
32441 8:45 AFC JO8-9 beker Tos Actief JO8-4  
38808 12:30 AFC MO17-1 beker Zwanenburg MO17-1  
37818 8:45 AFC MO11-1 beker Swift MO11-1  
         
Uitprogramma zaterdag 2 september    
1851 14:30 Noordwijk AFC zaterdag  
735 15:30 Kozakken Boys AFC zondag  
4178 14:30 JOS/W'graafsmeer 3 AFC 3 beker  
23194 16:00 Arsenal ASV 5 AFC 9 beker  
23471 12:00 RKAVIC 6 AFC 12 beker  
8317 12:15 Meern De JO19-1 AFC JO19-2 beker J.A.R. van Overbeek
2660 12:00 Almere City FC JO17-1 AFC JO17-1  
8721 12:45 ADO '20 JO17-1 AFC JO17-2 beker F.J. Smit
8979 12:00 Elinkwijk JO15-1 AFC JO15-2 beker X. de Groot
32938 10:30 SCW JO13-1 AFC JO13-3 beker  
32970 9:30 FC Amsterdam JO13-3 AFC JO13-4 beker  
33446 12:00 RKAVIC JO13-2 AFC JO13-6 beker  
34072 16:00 VVIJ JO12-3 AFC JO12-1 beker  
34140 11:15 TABA JO12-1 AFC JO12-2 beker  
35969 10:45 Sporting Martinus JO11-2 AFC JO11-2 beker  
34697 14:00 Swift JO11-1 AFC JO11-3 beker  
35325 10:00 Hillegom sv JO11-3 AFC JO11-5 beker  
35752 14:15 Buitenveldert JO11-5 AFC JO11-6 beker  
36444 8:30 FC Amsterdam JO10-1 AFC JO10-2 beker  
36497 17:15 Buitenveldert JO10-3 AFC JO10-3 beker  
36900 9:00 Zuidoost United JO10-2 AFC JO10-6 beker  
37139 15:15 Buitenveldert JO10-4 AFC JO10-7 beker  
29820 9:00 RAP JO9-2 AFC JO9-4 beker  
30678 10:45 RODA 23 JO9-6 AFC JO9-5 beker  
30124 9:00 Meer de JO9-2 AFC JO9-8 beker  
29660 9:00 TABA JO9-5 AFC JO9-9 beker  
30164 9:00 Tos Actief JO9-5M AFC JO9-10M beker  
31520 14:00 Swift JO8-1 AFC JO8-2 beker  
31757 8:30 Sporting Martinus JO8-2 AFC JO8-3 beker  
31901 9:00 Tos Actief JO8-1 AFC JO8-6 beker  
31926 8:30 Arsenal ASV JO8-2 AFC JO8-8 beker  
37932 9:00 WV-HEDW MO11-2 AFC MO11-2 beker  
         
Thuisprogramma zondag 3 september    
4265 11:00 AFC 2 beker Ankaraspor 2 S. Wiertzema
32619 13:15 AFC 7 beker Arsenal ASV 8  
38519 11:00 AFC 9 beker AS 80 6  
38403 13:15 AFC 10 beker SDOB 4  
24463 13:15 AFC JO19-2 beker wit shirt Meer de JO19-1  
25669 13:15 AFC JO17-2 beker RODA 23 JO17-3  
25794 9:00 AFC JO17-4 beker wit shirt Meer de JO17-2  
25783 9:00 AFC JO17-5 beker VVS 46 JO17-2  
27689 9:00 AFC JO14-3 beker TABA JO14-1  
27712 9:00 AFC JO14-4 beker wit shirt Overbos JO14-1  
27863 11:00 AFC MO19-1 beker Rijp (de) MO19-1  
         
Uitprogramma zondag 3 september    
4143 11:00 WSV 30 2 AFC 4 beker Th.P.G. Min
31477 13:30 Meer de 6 AFC 5 beker  
32726 11:30 WV-HEDW 7 AFC 6 beker  
32631 15:00 Sporting Martinus 4 AFC 8 beker  
38367 13:30 Bloemendaal 4 AFC 11 beker  
8577 12:00 Diemen JO19-1 AFC JO19-1 beker K. Ellis
24656 14:30 Buitenboys JO19-4 AFC JO19-3 beker  
24031 11:30 Spirit'30 JO17-1 AFC JO17-1 beker K. Norbruis
25626 10:00 Hollandia T JO17-1 AFC JO17-3 beker  
25834 10:30 TABA JO17-3 AFC JO17-6 beker  
27027 8:30 Buitenveldert JO15-6M AFC JO15-3 beker  
27046 18:00 Buitenveldert JO15-7 AFC JO15-4 beker  
27708 9:00 TABA JO14-2 AFC JO14-5 beker  

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site