Teamfoto AFC Zaterdag 1

Teamfoto AFC Zaterdag 1

Bovenste rij v.l.n.r: Peter Post, Brendan Nak, Daryl Gerritsen, Dennis Schroder (verzorger), Kerwin Hartman, Jort Berghuis, Maksim van Ingen, Joost de Wit (assistent-scheidsrechter), Kay Bottse, Lucas Hofstra, Joey Singels
Middelste rij v.l.n.r: Mels Otsen, Justin Swart, Willem Deetman, Mathijs Miserus, John de Lange (Keeperstrainer), Gijs Niehe, David Weinstein, Maarten van der Schaaf (assistent-trainer), Mauritio Helstone, Tobias Kistemaker, David van Paridon, Ricky Kumar
Onderste rij v.l.n.r: Henk Bijlsma (elftalcommissie TOPamateurs), Michael Malmberg, Thijs de Graaff, Sil Paddenburg, Daan Brinkman, Floris Dokkum, Benno Nihom (trainer/coach), Milan de Wijs, Pepijn Veerman, Jasper Blonk, Tom Dekkers, Wessel Westerhof, Tim de Groot (teammanager)

 

Koploper AFC rekent na rust af met VVZ’49

4 March 2017

AFC heeft in de eerste klasse A zaterdag voor de tiende keer op rij gewonnen. De ploeg van trainer Benno Nihom rekende na rust dankzij goals van Lucas Hofstra, Mauritsio Helstone en Tommy Dekkers af met VVZ’49 (0-3). Daardoor profiteerde de koploper uit Amsterdam optimaal van het puntverlies van de concurrentie.

“Eigenlijk mogen wij dit niet meer weggeven”, glimlachte Nihom na afloop van het competitieduel. De oefenmeester had zojuist gehoord dat nummers twee, drie en vier hadden verloren. “Natuurlijk zijn we er nog lang niet, maar ik ben wel uitermate blij met het feit dat jongens zoals Ricky Kumar, Gijs Niehe en Lucas Hofstra er staan als er blessures of schorsingen zijn. Dat is ook de kracht van dit team.”

De Amsterdammers hadden het in de eerste helft lastig tegen een compact spelend VVZ’49 dat zich volledig terugtrok op de eigen helft. “Hoewel we beter voetbalden dan tegen JSV kwamen we aanvankelijk lastig doorheen doordat we in de eindfase niet doortastend genoeg waren.”

Direct na rust lieten de gastheren zich even zien, maar met een uitstekende redding voorkwam AFC-doelman Jort Berghuis een doelpunt. Daardoor kon Lucas Hofstra na 52 minuten de score openen. De spits kopte op aangeven van Mauritsio Helstone de bal op knappe wijze binnen: 0-1.

Bij de 0-2 waren de rollen omgedraaid en bracht Hofstra Helstone in stelling. Na een prima dieptepass omspeelde hij de doelman. Tommy Dekkers (assist Helstone, red.) bepaalde een kwartier voor tijd de eindstand op 0-3 door als eindstation te fungeren na een lange bal. Daarmee profiteerde de koploper optimaal van een vermoeid VVZ’49.

Vlak voor tijd verrichte Jort Berghuis nog een heldendaad door een strafschop te stoppen. Daarmee gaf hij de imponerende reeks van AFC nog meer glans. De ploeg van Nihom scoorde namelijk in de laatste negen wedstrijden zeventien keer en kreeg maar drie treffers om de oren. “Op die statistieken kan ik alleen maar trots zijn. Wat dat betreft staan wij er nog beter voor dan vorig jaar.”

Foto’s: Tom Poederbach

Bron: hetamsterdamschevoetbal.nl

Stand

  team G W GL V P DV DT PM
1 AFC 1 21 16 2 3 50 50 27 0
2 Zuidvogels 1 21 12 2 7 38 42 29 0
3 DTS Ede 1 21 10 6 5 36 38 25 0
4 Volendam (rkav) 1 21 10 4 7 34 33 23 0
5 Merino's De 1 21 9 7 5 34 42 36 0
6 SVL 1 21 9 6 6 33 37 35 0
7 Montfoort 1 21 8 6 7 30 26 31 0
8 FC Aalsmeer 1 21 8 4 9 28 25 27 0
9 Woudenberg 1 21 8 4 9 28 23 27 0
10 Zwaluwen 30 HCSV 1 21 6 6 9 24 33 38 0
11 Geinoord N'gein 1 21 6 5 10 23 31 36 0
12 Roda 46 1 21 6 4 11 22 33 37 0
13 JSV Nieuwegein 1 21 5 3 13 18 24 41 0
14 VVZ '49 1 21 3 3 15 12 19 44 0

Eigen uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 13-05 14:30 SVL 1 AFC 1 - - -
C 06-05 14:30 AFC 1 Woudenberg 1 - - -
C 29-04 14:30 Zuidvogels 1 AFC 1 - - -
C 22-04 14:45 AFC 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 - - -
C 08-04 14:30 Montfoort 1 AFC 1 - - -
C 01-04 14:45 AFC 1 Geinoord N'gein 1 2 - 1
C 25-03 14:30 Merino's De 1 AFC 1 1 - 4
C 18-03 14:45 AFC 1 FC Aalsmeer 1 1 - 2
C 11-03 14:30 Volendam (rkav) 1 AFC 1 0 - 1
C 04-03 14:30 VVZ '49 1 AFC 1 0 - 3
C 18-02 15:00 AFC 1 JSV Nieuwegein 1 1 - 0
C 04-02 14:45 AFC 1 DTS Ede 1 2 - 1
C 28-01 15:00 Roda 46 1 AFC 1 0 - 1
C 10-12 14:45 AFC 1 SVL 1 3 - 1
C 03-12 14:30 Woudenberg 1 AFC 1 0 - 1
C 26-11 14:45 AFC 1 Zuidvogels 1 2 - 0
C 12-11 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 AFC 1 1 - 2
C 05-11 14:45 AFC 1 Volendam (rkav) 1 2 - 0
C 29-10 14:30 Geinoord N'gein 1 AFC 1 2 - 5
C 15-10 14:45 AFC 1 Montfoort 1 3 - 3
C 08-10 14:30 FC Aalsmeer 1 AFC 1 3 - 1
C 01-10 14:45 AFC 1 Merino's De 1 2 - 2
C 24-09 14:30 JSV Nieuwegein 1 AFC 1 2 - 6
C 17-09 14:45 AFC 1 VVZ '49 1 1 - 3
C 10-09 15:00 DTS Ede 1 AFC 1 3 - 4
C 03-09 14:45 AFC 1 Roda 46 1 3 - 2

Alle uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 01-04 14:30 VVZ '49 1 Volendam (rkav) 1 0 - 5
C 01-04 14:30 SVL 1 Zuidvogels 1 0 - 4
C 01-04 14:30 JSV Nieuwegein 1 Montfoort 1 3 - 1
C 01-04 14:30 Woudenberg 1 Merino's De 1 0 - 1
C 01-04 14:45 AFC 1 Geinoord N'gein 1 2 - 1
C 01-04 15:00 Roda 46 1 FC Aalsmeer 1 2 - 0
C 01-04 15:00 DTS Ede 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 4 - 1
C 25-03 14:30 FC Aalsmeer 1 Montfoort 1 0 - 2
C 25-03 14:30 Volendam (rkav) 1 JSV Nieuwegein 1 1 - 0
C 25-03 14:30 Zuidvogels 1 Roda 46 1 3 - 1
C 25-03 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 VVZ '49 1 0 - 0
C 25-03 14:30 Geinoord N'gein 1 Woudenberg 1 4 - 0
C 25-03 14:30 Merino's De 1 AFC 1 1 - 4
C 25-03 14:30 SVL 1 DTS Ede 1 3 - 5
C 18-03 14:30 JSV Nieuwegein 1 Merino's De 1 1 - 1
C 18-03 14:30 VVZ '49 1 SVL 1 1 - 3
C 18-03 14:30 Montfoort 1 Geinoord N'gein 1 0 - 0
C 18-03 14:30 Woudenberg 1 Volendam (rkav) 1 2 - 0
C 18-03 14:45 AFC 1 FC Aalsmeer 1 1 - 2
C 18-03 15:00 Roda 46 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 - 2
C 18-03 15:00 DTS Ede 1 Zuidvogels 1 4 - 1
C 11-03 14:30 Geinoord N'gein 1 FC Aalsmeer 1 0 - 2
C 11-03 14:30 Merino's De 1 Montfoort 1 1 - 1
C 11-03 14:30 SVL 1 Roda 46 1 3 - 3
C 11-03 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 JSV Nieuwegein 1 0 - 2
C 11-03 14:30 Volendam (rkav) 1 AFC 1 0 - 1
C 11-03 14:30 Zuidvogels 1 Woudenberg 1 0 - 2
C 11-03 15:00 DTS Ede 1 VVZ '49 1 3 - 0
C 04-03 14:30 JSV Nieuwegein 1 FC Aalsmeer 1 1 - 1
C 04-03 14:30 Zuidvogels 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 - 2
C 04-03 14:30 Merino's De 1 Geinoord N'gein 1 1 - 3
C 04-03 14:30 SVL 1 Woudenberg 1 6 - 3
C 04-03 14:30 VVZ '49 1 AFC 1 0 - 3
C 04-03 14:30 Volendam (rkav) 1 Montfoort 1 1 - 2
C 04-03 15:00 DTS Ede 1 Roda 46 1 2 - 0
C 18-02 14:30 Montfoort 1 Zuidvogels 1 2 - 1
C 18-02 14:30 FC Aalsmeer 1 Merino's De 1 5 - 0
C 18-02 14:30 Geinoord N'gein 1 Volendam (rkav) 1 2 - 4
C 18-02 14:30 Woudenberg 1 DTS Ede 1 0 - 0
C 18-02 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 SVL 1 1 - 1
C 18-02 15:00 AFC 1 JSV Nieuwegein 1 1 - 0
C 18-02 15:00 Roda 46 1 VVZ '49 1 4 - 3
C 04-02 14:30 FC Aalsmeer 1 Woudenberg 1 1 - 0
C 04-02 14:30 JSV Nieuwegein 1 VVZ '49 1 1 - 1
C 04-02 14:30 Merino's De 1 Zuidvogels 1 3 - 4
C 04-02 14:30 Montfoort 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 2 - 2
C 04-02 14:30 Volendam (rkav) 1 SVL 1 1 - 2
C 04-02 14:30 Geinoord N'gein 1 Roda 46 1 2 - 1
C 04-02 14:45 AFC 1 DTS Ede 1 2 - 1
C 28-01 14:30 VVZ '49 1 Merino's De 1 1 - 2
C 28-01 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 Volendam (rkav) 1 1 - 2
C 28-01 14:30 SVL 1 Geinoord N'gein 1 3 - 2
C 28-01 14:30 Zuidvogels 1 FC Aalsmeer 1 0 - 0
C 28-01 14:30 Woudenberg 1 Montfoort 1 3 - 0
C 28-01 15:00 DTS Ede 1 JSV Nieuwegein 1 3 - 0
C 28-01 15:00 Roda 46 1 AFC 1 0 - 1
C 10-12 14:30 Volendam (rkav) 1 Zuidvogels 1 4 - 2
C 10-12 14:30 Merino's De 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 4 - 4
C 10-12 14:30 Montfoort 1 Roda 46 1 0 - 3
C 10-12 14:30 JSV Nieuwegein 1 Woudenberg 1 1 - 3
C 10-12 14:30 Geinoord N'gein 1 DTS Ede 1 0 - 0
C 10-12 14:30 FC Aalsmeer 1 VVZ '49 1 3 - 0
C 10-12 14:45 AFC 1 SVL 1 3 - 1
C 03-12 14:30 Woudenberg 1 AFC 1 0 - 1
C 03-12 14:30 VVZ '49 1 Montfoort 1 1 - 2
C 03-12 14:30 SVL 1 Merino's De 1 0 - 1
C 03-12 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 FC Aalsmeer 1 3 - 1
C 03-12 14:30 Zuidvogels 1 Geinoord N'gein 1 1 - 1
C 03-12 15:00 DTS Ede 1 Volendam (rkav) 1 0 - 0
C 03-12 15:00 Roda 46 1 JSV Nieuwegein 1 2 - 0
C 26-11 14:30 Merino's De 1 Roda 46 1 1 - 0
C 26-11 14:30 Woudenberg 1 VVZ '49 1 2 - 1
C 26-11 14:30 Geinoord N'gein 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 5 - 3
C 26-11 14:30 Montfoort 1 DTS Ede 1 0 - 1
C 26-11 14:30 FC Aalsmeer 1 Volendam (rkav) 1 2 - 1
C 26-11 14:30 JSV Nieuwegein 1 SVL 1 3 - 1
C 26-11 14:45 AFC 1 Zuidvogels 1 2 - 0
C 12-11 14:30 Volendam (rkav) 1 Merino's De 1 1 - 1
C 12-11 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 AFC 1 1 - 2
C 12-11 14:30 VVZ '49 1 Geinoord N'gein 1 1 - 0
C 12-11 14:30 Zuidvogels 1 JSV Nieuwegein 1 1 - 0
C 12-11 14:30 SVL 1 Montfoort 1 2 - 1
C 12-11 15:00 Roda 46 1 Woudenberg 1 2 - 2
C 12-11 15:00 DTS Ede 1 FC Aalsmeer 1 3 - 1
C 05-11 14:30 Woudenberg 1 Zuidvogels 1 0 - 2
C 05-11 14:30 Montfoort 1 Merino's De 1 1 - 4
C 05-11 14:30 FC Aalsmeer 1 Geinoord N'gein 1 1 - 1
C 05-11 14:30 JSV Nieuwegein 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 - 3
C 05-11 14:30 VVZ '49 1 DTS Ede 1 2 - 0
C 05-11 14:45 AFC 1 Volendam (rkav) 1 2 - 0
C 05-11 15:00 Roda 46 1 SVL 1 0 - 2
C 29-10 14:30 Merino's De 1 Woudenberg 1 0 - 0
C 29-10 14:30 Geinoord N'gein 1 AFC 1 2 - 5
C 29-10 14:30 Volendam (rkav) 1 VVZ '49 1 3 - 1
C 29-10 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 DTS Ede 1 0 - 2
C 29-10 14:30 FC Aalsmeer 1 Roda 46 1 1 - 3
C 29-10 14:30 Zuidvogels 1 SVL 1 3 - 1
C 29-10 14:30 Montfoort 1 JSV Nieuwegein 1 2 - 1
C 15-10 14:30 VVZ '49 1 Zuidvogels 1 2 - 3
C 15-10 14:30 Woudenberg 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 2 - 1
C 15-10 14:30 SVL 1 FC Aalsmeer 1 0 - 0
C 15-10 14:45 AFC 1 Montfoort 1 3 - 3
C 15-10 15:00 Roda 46 1 Volendam (rkav) 1 1 - 2
C 15-10 15:00 DTS Ede 1 Merino's De 1 1 - 1
C 15-10 17:00 JSV Nieuwegein 1 Geinoord N'gein 1 1 - 3
C 08-10 14:30 FC Aalsmeer 1 AFC 1 3 - 1
C 08-10 14:30 Volendam (rkav) 1 Woudenberg 1 3 - 0
C 08-10 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 Roda 46 1 4 - 0
C 08-10 14:30 Geinoord N'gein 1 Montfoort 1 1 - 1
C 08-10 14:30 SVL 1 VVZ '49 1 1 - 0
C 08-10 14:30 Merino's De 1 JSV Nieuwegein 1 5 - 0
C 08-10 15:00 Zuidvogels 1 DTS Ede 1 2 - 0
C 01-10 14:30 VVZ '49 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 0 - 3
C 01-10 14:30 Montfoort 1 FC Aalsmeer 1 1 - 0
C 01-10 14:30 Woudenberg 1 Geinoord N'gein 1 2 - 0
C 01-10 14:30 JSV Nieuwegein 1 Volendam (rkav) 1 1 - 3
C 01-10 14:45 AFC 1 Merino's De 1 2 - 2
C 01-10 15:00 Roda 46 1 Zuidvogels 1 4 - 1
C 01-10 15:00 DTS Ede 1 SVL 1 2 - 2
C 24-09 14:30 VVZ '49 1 Roda 46 1 0 - 0
C 24-09 14:30 SVL 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 4 - 1
C 24-09 14:30 Volendam (rkav) 1 Geinoord N'gein 1 1 - 0
C 24-09 14:30 JSV Nieuwegein 1 AFC 1 2 - 6
C 24-09 14:30 Merino's De 1 FC Aalsmeer 1 5 - 0
C 24-09 14:30 Zuidvogels 1 Montfoort 1 3 - 0
C 24-09 15:00 DTS Ede 1 Woudenberg 1 1 - 0
C 17-09 14:30 Montfoort 1 Volendam (rkav) 1 3 - 1
C 17-09 14:30 Geinoord N'gein 1 Merino's De 1 2 - 5
C 17-09 14:30 Woudenberg 1 SVL 1 1 - 1
C 17-09 14:30 FC Aalsmeer 1 JSV Nieuwegein 1 2 - 1
C 17-09 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 Zuidvogels 1 1 - 4
C 17-09 14:45 AFC 1 VVZ '49 1 1 - 3
C 17-09 15:00 Roda 46 1 DTS Ede 1 3 - 3
C 10-09 14:30 Zuidvogels 1 Merino's De 1 5 - 0
C 10-09 14:30 Woudenberg 1 FC Aalsmeer 1 1 - 0
C 10-09 14:30 Zwaluwen 30 HCSV 1 Montfoort 1 0 - 0
C 10-09 14:30 SVL 1 Volendam (rkav) 1 0 - 0
C 10-09 14:30 VVZ '49 1 JSV Nieuwegein 1 1 - 2
C 10-09 15:00 DTS Ede 1 AFC 1 3 - 4
C 10-09 15:00 Roda 46 1 Geinoord N'gein 1 1 - 2
C 03-09 14:30 Volendam (rkav) 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 0 - 0
C 03-09 14:30 Montfoort 1 Woudenberg 1 2 - 0
C 03-09 14:30 Geinoord N'gein 1 SVL 1 0 - 1
C 03-09 14:45 AFC 1 Roda 46 1 3 - 2
C 03-09 14:30 Merino's De 1 VVZ '49 1 3 - 1
C 03-09 14:30 JSV Nieuwegein 1 DTS Ede 1 3 - 0
C 03-09 14:30 FC Aalsmeer 1 Zuidvogels 1 0 - 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site