Teamindelingen zondag 2022-2023

Coördinatie seniorencommissie
Patrick Reddering: coördinatie AFC 3, AFC 4, AFC 5 en AFC 7
Max Flam: coördinatie AFC 6, AFC 8 en AFC 9

Contactpersonen
AFC 3: Daniel Dekhuijzen, tel. 06-42528985, trainer Kees Bregman tel. 06-53457154
AFC 4: Benjamin Pinto, tel. 06-28902863 en Willem Scheerens, tel. 06-30709883
AFC 5: Jacob van Heerikhuizen, tel. 06-15830977
AFC 6: Jim van Oosten, tel. 06-21601234
AFC 7: Quino van Schaik, tel. 06-19006846 en Roman de Baedts, tel. 06-55840760
AFC 8: Buwe Halbertsma, tel. 06-38895245
AFC 9: Stijn van Heijningen, tel. 06-20657836 en Lucas Zeinstra, tel. 06-10694656

Samenstelling teams zondag senioren

AFC 3:
Mathijs Blokland, Nick Blokzijl, Daniel Dekhuijzen, Thijs Geesink, Julius Giavarra, Jonathan de Groot, Thymen den Hartog, Jeroen Immink, Martijn Kat, Floris Kloes, Christiano Wevers Lopo, Gabriel Molenkamp, Lucas Smit, Bas Stolwijk en Jasper Wildenberg.

AFC 4:
Kay Botse, Khalid Bouhlarouz, Jason Esseboom. Geoffrey Galata, Dustin Huisman, Magid Jansen, Jessy de Jong, Sonny de Jong, Tommy van Kampen, Raffi Koopmans, Denny Landzaat, Chelton Linger, Benno Nihom, Calvin Jong-A-Pin, Benjamin Pinto, Alexander Prent, Mitchel Ramsai, Willem Scheerens, Robin Stolp, Bela Szénási, Dwight Tiendalli, Matthijs Visser, Vincent Weijl, Marien Willems en Gianni Zuiverloon.

AFC 5:
Caspar Aalders, Lucas Aalders, Ate van Bodegraven, Daniel Ellis, Mark Gosewehr, Mitchell Harig, Jacob van Heerikhuizen, Jeroen Kluizenaar, Thijmen Kluizenaar, Nick Lightstone, Mighel Molenkamp, Rumi Munoz Galeano, Stefan Oberman, Aschwin Olie, Erik Penris, Paul Penris, Floris Raijmakers, Ludo Thorig, Pol Vermeulen en Misha Wallag.

AFC 6:
Jesse Albers, Sebastiaan van den Berg, Jonas Steins Bisschop, Bas Bosman, Christiaan van den Broek, Max Bruijn, Bouke de Vos tot Nederveen Cappel, Teun Cosijn, Job Beijersbergen van Henegouwen, Robert Hoopman, Rutger Kastelein, Tijn Kerssemakers, Gijs Keurentjes, Bart van der Kley, Ties van Lemmen, Derk Dorhout Mees, Jim van Oosten, Sebas Le Poole, Bass Quadé, Stijn van Seters, Max de Swart, Michiel Timmerman en Ernest Whery.

AFC 7:
Roman De Baedts, Wesley te Biesebeek, Koen Bos, Steven Bos, Jay Buffington, Federico di Comma, Sam Commandeur, Ties Dankaart, Thomas Homs, Stijn Homs, Joep Hovels, Jasper Jager, Rutger Jager, Cas Koole, Misha Hajnoorolah-Khamseh, Sam Kruthofer, Rory Ligthart, Al M’charek, Flip Nieuwenhuys, Nicholas Perry, Quino van Schaik, Keoma Veldhuis, Martin Arjen Visker, Douwe van Wel en Jeremy Yeung.

AFC 8:
Niels van der Aa, Marnix Ackermans, Hubert Evers, Willem Evers, Merlijn Groot, Mounir Hader, Omer Halden, Buwe Halbertsma, Boyan Klifman, Bob van der Kroef, Mark de Kruijff, Paul van Ooik, Daan Petrie, Steven Raaijmakers, Kay Stefels, Max Tonino, Kars Trommel, Fokke Wim Velthuijsen, Noah Weinstock, en Damien Yourell.

AFC 9:
Matthijs Beerlage, Twan Bessems, Paulus Bestebroer, Jorn Bos, Nick Brands, Simon van den Broek, Mart Campman, Pepijn Gimbel, Stijn van Heijningen, Mark de Jong, Twan Lieuwen, Wesley Regtuit, Jordi Slockers, Lucas Zeinstra, Vigo Zeijl en Kaj Zurlohe.

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site