Teamfoto AFC Vet. 35+ 1

Teamfoto AFC Vet. 35+ 1

Voorste rij v.l.n.r.: Bert de Rooij, Benno Honsdrecht, Eric Euwes, Sebo Woldringh (c), Chris Hilder, Meindert Huisman, Milko Vinke, Jair Junge, Peter van den Dungen, Jasper Groothuis, Teun Linthorst
Achterste rij v.l.n.r.: Rob Overweg, Roy van Dijk, John Luske, Diederick de Mos, Vincent Priem, Emiel Neter, Geert Net, Elmer Schmidt, Bas Bartels, Riens van der Waals, Rein Kluin, Dick Huisman, Lou Hekster
Op de foto ontbreken: Eran Hausel, Hans de Wit, Michiel Temminck, Hans Hulst, Fernando Viana, Steve Bierman, Joris Scheepers, Joris Deur, Bert Millenaar, Jacques Leijssenaar

 

Op stap

29 augustus 2016

Vlnr: Roy van Dijk, Milko Vinke, Riens van der Waals, Lou Hekster, Jacques Leijssenaar, Eran Hausel, Sebo Woldringh, Bert de Rooij, John Luske, Rob Leijssenaar, Houcine Laroussiyen, Emiel Neter, Eric Euwes, Meindert Huisman, Michiel Temminck, Rein Kluin, Teun linthorst, Hans Hulst en Peter vd Dungen.

Op de foto ontbreken: Jasper Groothuis, Chris Hilder, Rutger Snow, Bastiaan Bartels, Benno Honsdrecht, Joris Deur, Joris Scheepers, Willem Massar, Ronald Koster, Bert Millenaar, Rein Akkerman en Dick Huisman.

Stand

  team G W GL V P DV DT PM
1 TOB Rksv 35+7 16 10 3 3 33 60 41 0
2 Ouderkerk sv. 35+1 15 9 3 3 30 75 45 0
3 FC Amsterdamse Bos 35+1 16 8 3 5 27 59 42 0
4 ASV Arsenal 35+1 14 7 4 3 25 52 35 0
5 AMVJ 35+1 16 7 2 7 23 43 41 0
6 Buitenveldert sc. 35+1 15 7 1 7 22 32 56 0
7 Wartburgia asv 35+3 16 7 1 8 22 61 45 0
8 TOB Rksv 35+6 14 5 2 7 17 36 52 0
9 AFC 35+1 16 5 0 11 15 40 70 0
10 Amstelveen/Heemraad 35+1 16 1 3 12 6 22 53 0

Eigen uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 12-03 12:00 Wartburgia asv 35+3 AFC 35+1 5 - 1
C 26-03 14:45 AFC 35+1 FC Amsterdamse Bos 35+1 3 - 5
C 02-04 12:45 Buitenveldert sc. 35+1 AFC 35+1 1 - 0
C 09-04 14:30 AFC 35+1 ASV Arsenal 35+1 1 - 3
C 16-04 13:00 ASV Arsenal 35+1 AFC 35+1 6 - 2
C 23-04 14:30 Amstelveen/Heemraad 35+1 AFC 35+1 0 - 3
C 14-05 12:30 AFC 35+1 Kampong 35+1 2 - 4

Alle uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 14-05 11:30 Buitenveldert sc. 35+1 Amstelveen/Heemraad 35+1 3 - 2
C 14-05 12:30 AFC 35+1 Kampong 35+1 2 - 4
C 14-05 14:30 Ouderkerk sv. 35+1 Wartburgia asv 35+3 4 - 3
C 14-05 14:45 AMVJ 35+1 TOB Rksv 35+6 6 - 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site