Teamfoto AFC JO9-2

Teamfoto AFC JO9-2

Achterste rij vlnr: Eliav Adjedj, Noah Schiering, Walt Brender รก Brandis, Juan Lindeman, Bas Meester, Trainer Mansur Milli.
Voorste rij vlnr: Jayden Jansen, Rutger Visser, Eagle Etnal, Koen van Ommeren.

 

Team van de week

20 April 2017

Gister is het O9-2 team van AFC voor de tweede keer dit seizoen kampioen geworden.

In een spannende tweestrijd met AFC IJburg is in de alles beslissende wedstrijd op woensdag 19 april met liefst 8-1 het kampioenschap in de 1e klasse 11 behaald!

Een geweldig prestatie van deze toppers en een terecht Team van de Week. 

Stand

  team G W GL V P DV DT PM
1 AFC JO9-2 8 6 1 1 19 47 21 0
2 IJburg AFC JO9-1 7 5 1 1 16 24 17 0
3 WV-HEDW JO9-1 9 5 0 4 15 36 41 0
4 VVA/Spartaan JO9-1 9 4 1 4 13 34 26 0
5 Ouderkerk JO9-1 6 2 1 3 7 18 22 0
6 Abcoude JO9-1 9 0 0 9 0 22 54 0

Eigen uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 22-04 12:15 AFC JO9-2 IJburg AFC JO9-1 - - -
C 08-04 10:15 Ouderkerk JO9-1 AFC JO9-2 - - -
C 01-04 08:45 AFC JO9-2 Ouderkerk JO9-1 8 - 2
C 25-03 10:15 IJburg AFC JO9-1 AFC JO9-2 4 - 2
C 18-03 08:30 VVA/Spartaan JO9-1 AFC JO9-2 3 - 3
C 11-03 08:45 AFC JO9-2 WV-HEDW JO9-1 6 - 1
C 04-03 09:00 Abcoude JO9-1 AFC JO9-2 3 - 8
C 04-02 10:30 AFC JO9-2 VVA/Spartaan JO9-1 3 - 1
C 28-01 09:00 WV-HEDW JO9-1 AFC JO9-2 4 - 10
C 21-01 10:30 AFC JO9-2 Abcoude JO9-1 7 - 3
C 11-01 16:00 AFC JO9-3 AFC JO9-2 2 - 4
C 03-12 08:45 AFC JO9-2 VVA/Spartaan JO9-2 16 - 3
C 26-11 08:45 AFC JO9-2 Pancratius JO9-2 4 - 1
C 12-11 09:00 RAP JO9-1 AFC JO9-2 0 - 19
C 05-11 08:45 AFC JO9-2 ZSGOWMS JO9-1 5 - 2
C 29-10 09:30 DCG JO9-2 AFC JO9-2 1 - 8
C 15-10 10:30 AFC JO9-2 Buitenveldert JO9-2 10 - 2
C 01-10 10:30 AFC JO9-2 SDZ JO9-2 8 - 1
C 17-09 10:30 AFC JO9-2 RODA 23 JO9-4 18 - 1
C 10-09 08:45 Swift JO9-2 AFC JO9-2 0 - 9

Alle uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 01-04 08:45 AFC JO9-2 Ouderkerk JO9-1 8 - 2
C 01-04 09:00 WV-HEDW JO9-1 IJburg AFC JO9-1 3 - 2
C 01-04 09:00 VVA/Spartaan JO9-1 Abcoude JO9-1 7 - 0
C 25-03 09:00 Abcoude JO9-1 WV-HEDW JO9-1 4 - 9
C 25-03 10:00 Ouderkerk JO9-1 VVA/Spartaan JO9-1 3 - 5
C 25-03 10:15 IJburg AFC JO9-1 AFC JO9-2 4 - 2
C 18-03 08:30 VVA/Spartaan JO9-1 AFC JO9-2 3 - 3
C 18-03 09:00 WV-HEDW JO9-1 Ouderkerk JO9-1 5 - 4
C 18-03 10:15 IJburg AFC JO9-1 Abcoude JO9-1 4 - 2
C 11-03 08:45 AFC JO9-2 WV-HEDW JO9-1 6 - 1
C 11-03 09:00 VVA/Spartaan JO9-1 IJburg AFC JO9-1 4 - 5
C 11-03 10:00 Ouderkerk JO9-1 Abcoude JO9-1 4 - 1
C 04-03 09:00 WV-HEDW JO9-1 VVA/Spartaan JO9-1 4 - 3
C 04-03 09:00 Abcoude JO9-1 AFC JO9-2 3 - 8
C 25-02 09:00 Abcoude JO9-1 VVA/Spartaan JO9-1 3 - 4
C 11-02 09:00 WV-HEDW JO9-1 Abcoude JO9-1 6 - 2
C 04-02 10:00 Ouderkerk JO9-1 WV-HEDW JO9-1 3 - 1
C 04-02 10:30 AFC JO9-2 VVA/Spartaan JO9-1 3 - 1
C 04-02 12:45 Abcoude JO9-1 IJburg AFC JO9-1 4 - 5
C 28-01 09:00 WV-HEDW JO9-1 AFC JO9-2 4 - 10
C 28-01 10:15 IJburg AFC JO9-1 VVA/Spartaan JO9-1 2 - 0
C 21-01 09:00 VVA/Spartaan JO9-1 WV-HEDW JO9-1 7 - 3
C 21-01 10:15 Ouderkerk JO9-1 IJburg AFC JO9-1 2 - 2
C 21-01 10:30 AFC JO9-2 Abcoude JO9-1 7 - 3

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site