Nieuws

Gelukkig Nieuwjaar Zaalvoetbaltoernooi

Door op 4 januari 2016 om 16.55

Op zondag 3 januari werd in de Emergohal in Amstelveen het Gelukkig Nieuw Jaar Zaalvoetbaltoernooi gespeeld voor de recreatieve senioren.
Gezien het grote aantal deelnemende teams – en 2 velden -  worden de wedstrijden al jaren verdeeld in een ochtendprogramma en een middagprogramma.
Ondanks het onderlinge karakter van het toernooi werd er fanatiek (maar fair) gestreden voor de winst. Het leverde fraaie en spannende potjes op. Het werd een leuke dag, mede dankzij de goede organisatie van de leden van de B&C Commissie
Dank gaat ook uit naar de scheidsrechters Frans Juch, Gerrit van Altena en Sjors Wijnberg voor hun uitstekende leiding, en natuurlijk ook naar Jan Wortel en Marian Jansen voor hun inzet bij de wedstrijdtafel.
Last but not least, dank aan de fysio Jurgen Boerleider

Ochtend Awards: 
Winnaars: De combi tussen Zaterdag 6 & 7. Zij legden het fraaiste en sterkste spel op de Emergo mat.
Runners Up:  Zondag 5
Bronzen medaille:  Zaterdag 5

Beste Speler: Jonathan Tugendhaft  Zaterdag 6/7

Beste Keeper(s): Abel Swaan , Zaterdag 5 & Rene Nieda, Veteranen 2

Mooiste goal: Alfred Venhuizen, Zaterdag 9

Middag Awards:
Winnaars: AFC zaterdag 2 . Hun brede bank leek de doorslag te geven in de Finale.
Runners Up:  Zondag 6
Bronzen medaille:  Zondag 12

Beste Speler: Mendel Witzenhausen

Beste Keeper:  Stefan Cornelissen

Aanmoedigingsprijs : Maarten Blokland

Mooiste Goal : Jan Schnitzler, Zaterdag 3

Zaterdag 6 & 7 Combi,  WINNAAR OCHTENDPROGRAMMA

Alain Léons, Bas Couturier, Tim Niehe, Ernst van Maarschalkerwaart, David Westerhof, Jonathan Tugendhaft, Philippe Hes, Marlon Sarra

Bovenste rij van links naar rechts: Pieter Hermsen, Elbert Waller, Gijs Veerhoek, Jan-Willem Holtkamp, Rolf van Houten en Patrick Reddering
Onderste rij van links naar rechts: Arjen Jansen, Quino van Schaik, Eddy van Uffelen en Jeroen Margry.
Zaterdag 10

Boven vlnr : Stefan Cornelissen, Marcel Baanen, Joost Huisman, Richard Barendsen, Tom Rood
Onder vlnr: Jeroen Post, Steven Deenstra & Tom Huisman

Zondag 6
 Thijs Blok, Jelle Jans, Olivier van Tets
Gehurkt:  Diederick de Mos, Guido van Rooy en Roderick Hanrath

Zondag 12

Staand vlnr : Max Flam, Frans Dankaart, Ties Dankaart, Marc van Dooren, Michel de Hond, Jony Reisman, Hans Monfils
Zittend vlnr: Dennis ten Harkel, Daniel Reisman, Jaron Reisman, Jorgen Boukes

Zaterdag 2, WINNAAR VAN HET MIDDAGPROGRAMMA:

Staand vlnr: Bobby Gehring, Kay Bottse, Mendel Witsenhausen, Harro Kras, Fred ten Nijenhuis.
Zittend vlnr: Benjamin Pinto, Hans Geerlings, Ken Watanabe, Jair Koekoek, Yama Hashemi

Zaterdag 3

Bovenste rij vlnr: Shadi Jaber, Coen Jaakke, Roderick Mak van Waay, Sebastiaan Brokmann, Quinten van t Hof
Onderste rij vnlr: Joris de Boer, Edzer Leenstra, Jan Schnitzler, Rogier Schoute

Zondag 11

Dillon Bijlsma, Michiel Roedema, Arno Wijnands, Jeroen Walker, Arun Maljaars
Gehurkt: Sean Choi

Tweede Divisie

Laatste nieuws

Zondag 1

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site