Eindstanden AFC 1 in periode 1897 - 2018

Eindstanden AFC 1 in periode 1897 - 2018

1897-1898 AVB 2e klasse      
AVV (A'dam) 12 9 1 2 19 54-12  
Swift 2 (A 'dam) 12 8 1 3 17 43-17  
Volharding 2A (A'dam) 12 7 1 4 14 42-25  
EDO (A'dam) 2 12 6 0 6 12 21-33  
Volharding 2B 12 5 1 6 11 24-41  
Quick (A'dam) 2 12 3 1 8  7 30-27  
AFC  12 1 1 10  3  9-69  
               
1898-1899 AVB 2e klasse         
Swift 2 8 7 0 1 14 28-8  
Volharding 2B 8 6 0 2 12 31-10  
EDO 2 (A'dam) 8 4 0 4 8 22-17  
AFC 8 3 0 5 6 16-20  
De Germaan (A'dam) 8 0 0 8 0 0-42  
               
1899-1900 AVB 2e klasse         
Swift 2 6 6 0 0 12 41-5  
AFC 6 4 0 2 8 31-13  
AVV 2 6 1 1 4 3 12-32  
St. Voorwaarts  6 0 1 5 1 3-37  
               
1900-1901  NVB 2e klasse afd. 1B       
Quick (A'dam) 8 7 0 1 14 48-8  
Steeds Voorwaarts 8 4 2 2 10 31-18  
Eendracht (A'dam) 8 4 2 2 10 14-42  
AFC 8 1 1 6 3 9-40  
Hilversumsche FC 8 1 1 6 3 4-28  
               
1901-1902 NVB 2e klasse afd. 1C  
EDO (A'dam) 6 6 0 0 12 30-5  
St. Voorwaarts 6 3 0 3 6 17-19  
't Gooi 6 2 0 4 4 5-20  
AFC  6 1 0 5 2 12-21  
               
1902-1903 NVB 2e klasse afd. 1A      
AVV (A'dam) 12 11 0 1 22 66-14  
Quick 12 8 1 3 17 35-15  
Swift 12 6 1 5 13 38-27  
AFC 12 6 0 6 12 23-35  
Vooruitgang (A'dam) 12 5 1 6 11 27-32  
EDO (A'dam) 12 3 1 8 7 24-48  
Steeds Voorwaarts  12 1 0 11 3 16-58  
               
1903-1904  NVB 2e klasse afd. 1A    
EDO (A'dam) 8 7 0 1 14 25-13  
Swift 8 6 1 4 13 45-  9  
AFC 8 3 1 4 7 18-15  
Ajax (Leiden) 8 3 0 5 6 15-16  
Steeds Voorwaarts 8 0 0 8 0 1-50  
               
1904-1905  NVB 2e klasse afd. 1B      
HFC 2 (Haarlem) 10 10 0 0 20 46- 8  
Victoria (Hilversum) 10 7 0 3 14 44-17  
DVS (Rotterdam) 10 4 1 5 9 16-20  
Ajax (Leiden) 10 3 2 5 8 25-27  
AFC 10 3 1 6 7 25-27  
Quick (A'dam) 10 1 0 9 2 7-61  
               
1905-1906  NVB 2e klasse afd. 1B      
AFC 10 8 1 1 17 38-8  
DVS (Rotterdam) 10 7 2 1 16 25-13  
SVV (Schiedam) 10 4 2 4 10 27-16  
Ajax (Leiden) 9 3 2 4 8 16-23  
Swift 10 1 4 5 6 10-33  
UVV (Utrecht) 9 0 1 8 1 8-36  
               
1906-1907 NVB 2e klasse afd. 1B    
Achilles (Rotterdam) 12 9 1 2 19 33-21  
AFC 12 8 1 3 17 32-18  
UVV (Utrecht) 12 5 2 5 12 39-27  
Steeds Voorwaarts 12 4 3 5 11 30-26  
Celeritas (R'dam) 12 4 2 6 10 26-30  
Allen Weerbaar (B'sum) 12 4 2 6 10 24-37  
RAP (A'dam) 12 2 1 9 5 21-46  
               
1907-1908 NVB 2e klasse afd. 1A    
Achilles (Rotterdam) 12 9 0 3 18 47-19  
AFC 12 9 0 3 18 34-15  
AF en HC 12 9 0 3 18 41-22  
EDO (Haarlem) 12 6 2 4 14 40-35  
DVS (Rotterdam) 12 2 2 8 6 16-41  
HBS 2 12 2 1 9 5 26-49  
Hercules 2  12 1 3 8 5 18-41  
               
1908-1909 NVB 2e klasse afd. 1B    
AFC 16 12 2 2 26 60-21  
Concordia (Delft) 16 9 5 2 23 62-38  
Achilles (Rotterdam) 16 10 2 4 22 51-27  
VVA (A'dam) 16 6 5 5 17 29-31  
Allen Weerbaar (B'sum) 16 7 3 6 17 38-38  
Volharding 16 6 1 10 11 36-41  
DVV (Den Haag) 16 4 2 10 10 30-50  
UVV 16 3 3 10 9 37-64  
DVS (Rotterdam) 16 4 1 11 9 24-57  
               
1908-1909  kampioenschap gehele West 2e klas  
AFC 2 1 1 0 3 4-2  
VOC 2 0 1 1 1 2-4  
               
1908-1909  promotie naar de 1e klasse  
Ajax (Leiden) 2 1 1 0 3 5-1  
AFC 2 0 1 1 1 1-5  
               
1909-1910 NVB 2e klasse afd. 1A    
VOC (R'dam) 16 13 3 0 29 48-9  
Concordia (Delft) 16 11 3 2 25 64-14  
Ajax (Leiden) 16 9 2 5 20 35-25  
AFC 16 8 1 7 17 39-21  
DVS (R'dam) 16 6 2 8 14 28-46  
DVV (Den Haag) 16 6 1 9 13 32-49  
VUC 16 6 2 8 14 23-31  
Achilles (R'dam) 16 2 3 11 7 21-43  
EDO (Haarlem) 16 1 3 12 5 12-64  
               
1910-1911 NVB 2e klasse afd. 1A  
Concordia (Delft) 18 15 1 2 31 66-19  
AFC 18 13 2 3 28 52-24  
DVS (R'dam) 18 10 2 6 22 48-38  
Kampong (Utrecht) 18 9 3 6 21 40-35  
DVV (Den Haag) 18 7 3 8 17 39-36  
VVA (A'dam) 18 7 2 9 16 36-33  
Neptunes (R'dam) 18 6 4 8 16 36-45  
Achilles (R'dam) 18 4 2 12 10 27-46  
Ajax (Leiden) 18 5 0 13 10 23-60  
VUC 18 3 3 12 9 19-50  
               
1911-1912 NVB 2e klasse afd. 1B  
Concordia (Delft) 14 11 1 2 23 55-17  
AFC 14 9 3 2 21 42-17  
Xerxes (R'dam) 14 7 1 6 15 27-27  
DVS (R'dam) 14 6 0 8 12 28-39  
Achilles 14 4 3 7 11 17-31  
Ajax (Leiden) 14 5 0 9 10 21-30  
Unitas (Gorinchem) 14 4 2 8 10 27-43  
DVV (Den Haag) 14 5 0 9 10 16-31  
               
1912-1913 NVB 2e klasse afd. 1B  
Concordia 14 10 1 1 21 45-15  
AFC 14 9 3 2 21 41-15  
DVV 14 7 4 3 18 27-18  
DVS 14 5 2 7 12 24-35  
Xerxes 14 5 1 8 11 18-31  
Unitas 14 4 2 8 10 21-28  
Ajax (Leiden) 14 3 4 7 10 15-31  
Achilles 14 3 3 8 9 12-30  
               
1913-1914 NVB 2e klasse afd. 1B  
Blauw Wit 14 12 1 1 25 37-  4  
AFC 14 10 3 1 23 39-13  
Spartaan 14 7 2 5 16 33-14  
RFC 14 7 2 5 16 22-22  
SVV 14 4 2 8 10 23-36  
VUC 14 3 3 8 9 12-30  
Alcmaria Victrix 14 2 4 8 8 11-32  
Neptunus 14 1 3 10 5 7-33  
               
1914-1915 NVB noodcompetitie afd. 1B  
Ajax 16 12 2 2 26 39-12  
Spartaan 16 9 2 5 20 39-17  
AFC 16 9 2 5 20 29-19  
Blauw Wit 16 10 0 6 20 31-22  
VRC 16 7 3 6 17 34-36  
DEC 16 6 0 10 12 17-37  
VVA 16 5 0 11 10 29-44  
HFC 2 16 4 2 10 10 32-47  
Haarlem 2 16 3 3 10 9 22-38  
               
1915-1916 NVB 2e klasse afd. 1B  
Blauw Wit 14 11 3 0 25 33-  7  
Spartaan 14 8 4 2 20 49-13  
AFC 14 8 3 3 19 40-12  
EDO 14 9 1 4 19 27-15  
VUC 14 4 2 8 10 18-31  
Alcmaria Victrix 14 2 3 9 7 20-44  
Ajax (Leiden) 14 3 1 10 7 22-42  
DVV 14 2 1 11 5 14-48  
               
1916-1917 NVB 2e klasse afd. 1A  
Ajax 14 13 1 0 27 67-  4  
Spartaan 14 9 3 2 21 46-  9  
AFC 14 8 2 4 18 35-19  
EDO 14 5 3 6 13 19-18  
ZVV 14 6 1 7 13 27-33  
DEC 14 5 2 7 12 25-31  
LVV 14 3 1 10 *3 13-61  
Alcmaria Victrix 14 0 1 13 1 5-62  
* LVV 4 punten in mindering            
               
1916-1917 NVB 2e klasse afd. 1A voor promotie naar 1e klasse B
't Gooi 6 3 2 1 8 8-4  
AFC 6 3 1 2 7 12-4  
Feyenoord 6 3 1 2 7 9-6  
SVV  6 1 0 5 2 2-17  
               
1917-1918 NVB 1e klasse afd. 1B  
AFC 22 12 7 3 31 37-16  
Spartaan 22 12 7 3 31 36-19  
Hermes  22 9 7 6 25 32-24  
Feyenoord 22 10 4 8 24 31-30  
Dordrecht 22 8 6 8 22 29-28  
Concordia 22 7 7 8 21 35-37  
't Gooi 22 9 3 10 21 26-28  
RFC 22 7 7 8 21 28-40  
DVS 22 7 5 10 19 33-40  
VVA 22 4 8 10 16 37-33  
SVV 22 4 8 10 16 21-39  
Amstel 22 6 5 11 15 21-32  
               
1917-1918 NVB kampioenschap van Nederland  
Ajax 8 6 1 1 13 16-4  
Go Ahead 8 4 2 2 10 7-4  
Willem II 8 4 1 3 9 10-10  
AFC 8 2 1 5 5 11-17  
Be Quick (Gr.)  8 1 1 6 3 9-18  
               
1918-1919 NVB 1e klasse afd. B  
AFC 20 16 3 1 35 53-16  
Concordia 22 10 8 4 28 43-26  
Feyenoord 22 10 7 5 27 53-37  
VVA 22 11 4 7 26 43-36  
't Gooi 22 8 9 5 25 27-18  
WFC 22 10 5 7 25 43-35  
Spartaan 22 9 4 9 22 39-29  
RFC 21 7 5 9 19 27-42  
SVV 22 5 8 9 18 28-29  
Hermes 22 4 8 10 16 22-33  
DVS 21 5 5 11 15 31-42  
Dordrecht 22 2 0 20 4 10-76  
               
1918-1919 NVB kampioenschap van Nederland  
Ajax 8 5 3 0 13 16-  6  
Go Ahead 8 3 3 2 9 12-10  
AFC 8 3 3 2 9 9-  8  
Be Quick (Gr.)  8 2 2 4 8 11-20  
NAC 8 1 1 6 3 10-14  
               
1919-1920 NVB 1e klasse A afd. 1  
VOC 22 12 6 4 30 33-21  
HBS 22 12 5 5 29 45-26  
HVV 22 11 5 6 27 42-29  
Blauw Wit 22 10 4 8 24 33-22  
Ajax 22 8 7 7 23 34-31  
UVV 22 10 2 10 22 29-36  
Haarlem 22 8 5 9 21 35-31  
Sparta 22 8 4 10 20 26-35  
DFC 22 8 3 11 19 34-34  
AFC 22 8 2 12 18 25-35  
Quick 22 8 1 13 17 25-35  
HFC 22 4 6 12 14 21-47  
               
1920-1921 1e klasse A afd. I      
Ajax 22 18 1 3 37 50-20  
Blauw Wit 22 14 3 5 31 40-20  
HBS 22 11 4 7 26 37-23  
UVV 22 11 4 7 26 38-35  
Spartaan 22 10 2 10 22 33-39  
Haarlem 22 10 1 11 21 39-31  
HVV 22 9 3 10 21 41-36  
VOC 22 7 6 9 20 33-42  
DFC 22 8 2 12 18 29-34  
VVA 22 8 1 13 17 30-50  
Spartaan 22 6 3 13 15 23-36  
AFC 22 4 2 16 10 19-46  
               
1921-1922 overgangsklasse afd. I    
Sparta 22 13 7 2 33 45-28  
Quick 22 11 4 7 26 50-25  
't Gooi 22 10 6 6 26 39-29  
ZFC 22 10 6 6 26 41-34  
Stormvogels 22 9 7 6 25 40-34  
VUC 22 8 5 9 21 29-30  
ADO 22 6 9 7 21 32-35  
Excelsior 22 9 3 10 21 40-47  
SVV 22 8 4 10 20 25-35  
DEC 22 6 6 10 18 31-35  
Hermes DVS 22 6 4 12 16 29-46  
AFC 22 4 3 15 11 32-55  
               
1922-1923 2e klasse afd. 1A        
Zandvoort 18 12 5 1 29 40-11  
ZVV 18 9 8 1 26 33-13  
EDO 18 9 8 1 26 33-14  
QSC 18 7 4 7 18 20-33  
Hollandia 18 5 5 6 17 32-35  
Alcmaria Victrix 18 7 2 9 16 27-34  
Schoten 18 3 9 6 15 20-20  
AFC 18 4 6 8 14 29-30  
WFC 18 3 6 9 12 20-31  
Hortus 18 3 1 4 7 23-56  
               
1923-1924 2e klasse afd. 2A        
ADO 18 13 3 2 29 43-27  
Xerxes 18 11 3 4 25 34-22  
Zandvoort 18 9 4 5 22 39-20  
Bloemendaal 18 6 5 7 17 31-29  
Concordia 18 4 8 6 16 35-44  
BMT 18 7 1 10 15 31-38  
AFC 18 5 5 8 15 28-39  
VVA 18 6 2 10 14 28-29  
Schoten 18 6 2 10 14 23-30  
Neptunes 18 5 3 10 13 25-39  
               
1924-1925 2e klasse afd. 1A      
Zandvoort 18 12 3 3 27 34-15  
Hollandia 18 10 5 3 25 39-23  
Alcmaria Victrix 18 9 5 4 23 57-29  
DEC 18 9 4 5 22 33-29  
AFC 18 8 3 7 19 34-30  
Bloemendaal 18 5 7 6 17 27-22  
WFC 18 5 6 7 16 24-38  
ZVV 18 4 7 7 15 16-27  
West Frisia 18 5 3 10 13 19-34  
QSC 18 1 1 16 3 17868  
               
1925-1926 2e klasse afd. 1B    
Hilversum 18 16 1 1 33 68-16  
ZVV 18 11 2 5 24 51-33  
Hercules 18 8 6 4 22 40-29  
VVA 18 9 3 6 21 51-45  
AFC 18 8 1 9 17 46-42  
HVC 18 6 3 9 15 38-48  
Donar 18 5 3 10 13 36-43  
Kampong 18 4 5 9 13 36-71  
Voorwaarts 18 4 4 10 12 19-48  
DOS 18 4 2 12 10 36-46  
               
1926-1927 2e klasse afd. 1B    
DEC 18 15 2 1 32 64-23  
AFC 18 12 2 4 26 70-36  
Velox 18 10 3 5 23 52-23  
HVC 18 11 1 6 23 41-30  
Hercules 18 8 3 7 19 50-36  
WFC 18 8 3 7 19 34-34  
ZVV 18 5 4 9 14 33-49  
Voorwaarts 18 5 1 12 11 29-49  
Donar 18 3 4 11 10 29-59  
Kampong 18 0 3 15 3 16-79  
               
1927-1928 2e klasse afd. 1B    
Velox 18 13 4 1 30 51-27  
Zeeburgia 18 12 2 4 26 61-31  
Haarlem 18 11 3 4 25 55-32  
AFC 18 10 3 5 23 57-36  
VVA 18 7 3 8 17 46-48  
Zandvoort 18 7 2 9 16 40-45  
Bloemendaal 18 6 3 9 15 41-45  
BFC 18 5 3 10 13 32-43  
HVC 18 5 3 10 13 28-47  
Donar 18 1 0 17 2 22-79  
               
1928-1929 2e klasse afd. 1A      
Zeeburgia 18 13 2 3 28 46-24  
HRC 18 11 3 4 25 52-29  
KFC 18 9 2 7 20 56-38  
West Frisia 18 9 2 7 20 47-34  
Alcmaria Victrix 18 9 1 7 19 54-37  
WFC 18 8 3 6 19 30-31  
AFC 18 5 4 9 14 38-67  
ZVV 18 6 1 11 13 30-52  
Hollandia 18 5 2 11 12 42-54  
Helder 18 3 2 13 8 29-58  
               
1929-1930 2e klasse afd. 1B      
DEC 18 13 3 2 29 49-24  
Zeeburgia 18 12 1 5 25 41-24  
Velox 18 11 2 5 24 52-28  
Hercules 18 8 5 5 21 49-46  
BFC 18 6 3 9 15 36-36  
AFC 18 7 1 10 15 41-49  
Bloemendaal 18 5 4 9 14 37-41  
Zandvoort 18 6 2 10 14 29-40  
Baarn 18 5 2 11 12 29-54  
HVC 18 4 3 11 11 30-51  
               
1930-1931 2e klasse afd. 1A      
West Frisia 18 16 1 1 33 66-18  
ZVV 18 13 3 2 29 44-24  
Zeeburgia 18 9 0 9 18 56-43  
Alcmaria Victrix 18 7 4 7 18 53-54  
WFC 18 6 4 8 16 36-38  
HRC 18 6 2 10 14 26-45  
DEC 18 4 5 9 13 35-38  
TOG 18 5 3 10 13 33-51  
AFC 18 6 1 11 13 30-52  
Hollandia 18 5 3 10 13 35-51  
               
1930-1931 degradatie competitie      
AFC 2 2 0 0 4 4-2  
DEC 3 2 0 1 4 9-5  
TOG 2 1 0 1 2 4-5  
Hollandia 3 0 0 3 0 4-9  
               
1931-1932 2e klasse afd. 1B    
EDO 18 14 4 0 32 82-25  
Zeeburgia 18 12 2 4 26 53-33  
Velox 18 9 2 7 20 54-40  
Hercules 18 9 2 7 20 48-38  
DEC 18 7 2 9 16 48-53  
Baarn 18 6 5 7 16 26-39  
AFC 18 5 4 9 14 37-55  
BFC 18 5 3 10 13 30-43  
TOG 18 5 3 10 13 35-55  
Zandvoort 18 3 4 11 10 26-57  
               
1932-1933 2e klasse afd. 1B    
HFC 18 13 5 0 31 59-26  
DWS 18 11 3 4 25 55-20  
Velox 18 10 1 7 21 56-32  
Bloemendaal 18 8 3 7 19 44-49  
Hercules 18 6 4 8 16 39-41  
Alphen 18 6 4 8 16 43-52  
AFC 18 6 4 8 16 48-58  
 Spartaan 18 5 4 9 14 31-45  
BFC 18 5 4 9 14 32-50  
Baarn 18 3 2 13 8 35-69  
               
1933-1934 2e klasse afd. 1A    
DWS 18 12 3 3 27 43-22  
West Frisia 18 9 3 6 21 46-33  
Kinheim 18 7 6 5 20 41-29  
ZVV 18 8 3 7 19 42-36  
AFC 18 7 4 7 18 47-43  
OVVO 18 6 5 7 17 27-31  
WFC 18 6 3 9 15 30-47  
Zeeburgia 18 5 5 8 15 26-44  
Alcmaria Victrix 18 5 4 9 14 36-34  
HRC 18 5 4 9 14 29-48  
               
1934-1935 2e klasse afd. 1A    
Blauw Wit 18 13 2 3 28 51-26  
Hilversum 18 11 1 6 23 47-38  
AFC 18 10 1 7 21 53-40  
OVVO 18 9 2 7 20 32-28  
Alcmaria Victrix 18 6 3 9 15 37-34  
BFC 18 7 1 10 15 44-45  
Kinheim 18 5 5 8 15 41-44  
OSV 18 6 3 9 15 42-62  
DOV 18 5 4 9 14 38-54  
Hercules 18 6 2 10 14 40-54  
               
1935-1936 2e klasse afd. 1A    
DOS 18 11 5 2 27 51-29  
EDO 18 10 6 2 26 43-27  
Vriendenschaar 18 7 9 2 23 37-22  
AFC 18 7 6 5 20 52-49  
Zeeburgia 18 7 5 6 19 30-30  
't Gooi 18 7 3 8 17 42-41  
UVV 18 5 5 8 15 35-48  
Bloemendaal 18 4 6 8 14 32-44  
Alcmaria Victrix 18 4 4 10 12 39-49  
Kinheim 18 1 5 12 7 19-41  
               
1936-1937 2e klasse afd. 1B      
't Gooi 18 10 5 3 25 49-26  
EDO 18 10 3 5 23 39-30  
HRC 18 8 4 6 20 59-58  
Kennemers 18 8 3 7 19 44-45  
BFC 18 8 2 8 18 57-45  
Spartaan 18 5 7 6 17 40-37  
HFC 18 7 3 8 17 54-55  
AFC 18 5 7 6 17 51-54  
Alcmaria Victrix 18 5 5 8 15 36-43  
Bloemendaal 18 3 3 12 9 32-68  
               
1937-1938 2e klasse afd. 1B      
DOS 18 12 3 3 27 62-33  
Zeeburgia 18 8 5 5 21 42-31  
Hilversum 18 8 4 6 20 41-38  
EDO 18 8 3 7 19 37-36  
AFC 18 7 4 7 18 33-42  
HVC 18 6 5 7 17 40-38  
RCH 18 6 4 8 16 36-31  
HFC 18 7 2 9 16 32-34  
Velox 18 5 4 9 14 32-44  
BFC 18 4 4 10 12 34-62  
               
1938-1939 2e klasse afd. 1B      
Hilversum 18 15 2 1 32 46-12  
AFC 18 9 3 6 21 39-29  
Watergraafsmeer 18 8 3 7 19 33-29  
Spartaan 18 8 3 7 19 26-25  
HVC 18 8 3 7 19 37-42  
DWV 18 7 4 7 18 40-34  
ZFC 18 7 3 8 17 25-25  
Zeeburgia 18 5 6 7 16 26-31  
Hercules 18 5 2 11 12 22-39  
Vriendenschaar 18 1 5 12 7 14-40  
               
1939-1940 noodcompetitie afd. C  
AFC 20 17 2 1 36 66-26  
EDO 18 10 6 2 26 37-20  
DWV 15 10 1 4 21 47-26  
HFC 18 8 3 7 19 46-35  
Kennemers 17 7 3 7 17 49-44  
Zeeburgia 15 6 4 6 16 32-28  
QSC 14 4 5 5 13 31-36  
RCH 16 5 2 9 12 28-31  
Beverwijk 18 5 2 11 12 26-41  
Kinheim 18 5 2 11 12 36-64  
Bloemendaal 19 5 2 12 12 31-66  
ZVV 18 5 0 13 10 32-44  
               
1940-1941 2e klasse afd. 1A    
ZFC 18 13 3 2 29 44-21  
AFC 18 12 4 2 28 52-33  
DWV 18 10 3 5 23 47-29  
Alcmaria Victrix 18 8 4 6 20 38-39  
West Frisia 18 8 3 7 19 45-38  
OSV 18 7 3 8 17 52-43  
Zeeburgia 18 5 4 9 14 23-33  
WFC 18 5 4 9 14 25-41  
Alkmaarse Boys 18 3 5 10 11 32-42  
VVZ 18 2 1 15 5 18-57  
               
1941-1942 2e klasse afd. 1B      
Volewijckers 20 14 4 2 32 62-28  
HVC 20 11 5 4 27 51-27  
Vriendenschaar 20 9 5 6 23 46-39  
AFC 20 10 2 8 22 48-49  
OSV 20 7 5 8 19 37-44  
Spartaan 19 6 6 7 18 33-37  
Hilversum 19 8 2 9 18 38-48  
Volendam 20 6 3 11 15 42-47  
Zeeburgia 20 5 5 10 15 31-42  
Watergraafsmeer 20 7 1 12 15 24-43  
DWV 20 4 6 10 14 43-51  
               
1942-1943 2e klasse afd. 1B      
DOS 19 14 2 3 30 66-30  
AFC 20 10 6 4 26 47-31  
HVC 20 9 5 6 23 51-48  
DWV 19 8 4 7 20 54-41  
Vriendenschaar 20 8 4 8 20 60-48  
Hercules 20 7 5 8 19 34-52  
Spartaan 20 8 2 10 18 41-41  
Watergraafsmeer 20 7 4 9 18 42-47  
Hilversum 20 6 5 9 17 36-44  
Zeeburgia 20 7 3 10 17 32-42  
Volendam 20 5 0 15 10 29-67  
               
1943-1944 2e klasse afd. 1B  
Vriendenschaar 20 13 4 3 30 65-35  
DOS 20 13 1 6 27 59-30  
DWV 20 12 2 6 26 52-43  
Spartaan 20 11 2 7 24 66-37  
HVC 20 9 5 7 23 55-55  
AFC 20 9 2 8 20 62-49  
Zeeburgia 20 7 5 9 19 46-54  
Watergraafsmeer 20 5 3 12 13 38-61  
Volendam 19 5 4 10 12 42-72  
Hilversum 20 6 0 14 12 31-56  
Hercules 19 3 4 12 10 32-59  
               
1944-1945 Geen competitie gespeeld    
               
1945-1946              
TOG 5 5 0 0 10 15-0  
AFC 5 4 0 1 8 20-6  
Spartaan 5 2 0 3 4 5-11  
Watergraafsmeer 5 2 0 3 4 7-19  
DWV 5 1 0 4 2 10-15  
Zeeburgia 5 1 0 4 2 7-15  
               
1945-1946  voorcompetitie beker    
AFC 4 2 2 0 6 16-6  
TOG 4 2 2 0 6 9-6  
VSV 4 1 1 2 3 9-11  
ZVV 4 1 1 2 3 10-14  
Watergraafsmeer 4 0 2 2 2 4-11  
               
1945-1946 2e klasse afd. A  
AFC 20 15 0 5 30 65-36  
KFC 20 14 2 4 30 71-23  
Volendam 20 13 2 5 28 67-54  
West Frisia 20 10 1 9 21 57-50  
DWV 20 8 4 8 20 39-39  
ZFC 20 6 7 7 19 35-41  
OSV 19 7 3 9 17 35-41  
ZVV 20 7 2 11 16 43-50  
Alkmaarse Boys 20 5 5 10 15 45-46  
WFC 19 4 6 9 14 24-41  
Alcmaria Victrix 20 3 2 15 8 34-84  
               
1945-1946  Promotiecompetitie 1e klasse    
't Gooi 4 2 1 1 5 7-4  
TOG 4 2 0 2 4 8-6  
AFC 4 1 1 2 3 5-10  
               
1946-1947 2e klasse   
Zeeburgia 20 12 6 2 30 48-23  
AFC 20 14 1 5 29 58-30  
ZFC 20 9 8 3 26 48-31  
West Frisia 20 8 7 5 23 48-34  
HVC 20 9 4 7 22 47-52  
WFC 20 8 4 8 20 34-38  
RCH 20 6 4 10 16 42-47  
Hilversum 20 5 5 10 15 30-43  
Spartaan 20 6 2 12 14 35-50  
Kennemers 20 6 1 13 13 35-55  
Alkmaarse Boys  20 5 2 13 12 35-57  
               
1947-1948 2e klasse       
UVV 20 12 6 2 30 48-23  
Spartaan 20 11 4 5 26 37-23  
OSV 20 11 4 5 26 39-26  
HVC 20 8 6 6 22 30-26  
West Frisia 20 9 1 10 19 50-44  
Velox 20 8 3 9 19 37-38  
TOG 20 6 7 7 19 32-39  
WFC 20 6 6 8 16 30-31  
Alcmaria Victrix 20 6 3 11 15 41-55  
AFC 20 5 3 12 13 31-52  
ZVV 20 3 7 19 13 22-40  
               
1948-1949 2e klasse     
DWV 20 12 4 4 28 37-18  
De Spartaan 20 12 4 4 28 46-29  
AFC 20 12 3 5 27 49-31  
Elinkwijk 20 10 3 7 23 40-31  
HVC 20 8 5 7 21 34-29  
Velox 20 7 6 7 20 37-37  
Volendam 20 9 1 10 19 38-37  
WFC 20 6 4 10 16 22-28  
Vriendenschaar 20 6 3 11 15 33-50  
Hilversum 20 4 4 12 12 27-54  
Zaandijk 20 3 5 12 11 19-38  
               
1949-1950 2e klasse     
DWV 20 13 4 3 30 44-20  
Elinkwijk 20 12 5 3 29 52-24  
Spartaan 20 9 6 5 24 30-24  
HVC 20 8 4 8 20 34-30  
Volendam 20 9 2 9 20 42-40  
UVV 20 8 4 8 20 29-34  
AFC 20 7 6 7 20 30-39  
Vriendenschaar 20 7 4 9 18 36-35  
Alcmaria Victrix 20 6 4 10 16 33-42  
Zaandijk 20 6 4 10 16 29-34  
Rapiditas 20 2 3 15 7 20-57  
               
1950-1951 2e klasse         
Elinkwijk 18 14 3 1 31 55-20  
Volendam 18 14 2 2 30 50-19  
ZFC 18 8 5 5 21 34-30  
West Frisia 18 8 2 8 18 41-38  
HRC 18 4 7 7 15 35-52  
AFC 18 6 2 10 14 35-44  
Hercules 18 6 2 10 14 33-54  
Zeeburgia 18 4 5 9 13 25-35  
Alcmaria Victrix 18 3 7 8 13 29-40  
Watergraafsmeer 18 5 1 12 11 27-35  
               
1951-1952 2e klasse     
Stormvogels 20 14 4 2 32 53-21  
ZFC 20 12 6 2 30 43-22  
HVC 20 11 5 4 27 37-24  
West Frisia 20 6 8 6 20 42-42  
VVA 20 9 2 9 20 43-44  
HFC 20 8 3 9 19 42-49  
OSV 20 5 6 9 16 30-34  
AFC 20 6 4 10 16 40-47  
Helder 20 5 4 11 14 38-40  
Alcmaria Victrix 20 5 3 12 13 26-51  
Baarn 20 5 3 12 13 31-51  
               
1952-1953 2e klasse     
Volendam 20 16 3 1 35 72-24  
HVC 20 9 5 6 23 37-22  
West Frisia 20 9 5 6 23 43-38  
HFC 20 10 3 7 23 55-46  
Zeeburgia 20 10 3 7 23 37-45  
ZVV 20 8 2 10 18 37-35  
AFC 20 8 2 10 18 39-43  
Rapiditas 20 6 4 10 16 31-37  
Schoten 20 5 4 11 14 21-41  
Helder 20 4 5 11 13 32-53  
OSV 20 5 2 13 12 24-44  
               
1953-1954 2e klasse     
HVC 18 16 0 2 32 52-16  
Volendam 18 10 5 3 25 51-27  
Kennemers 18 8 4 6 20 48-31  
Watergraafsmeer 18 7 6 5 20 46-37  
Spartaan 18 7 5 6 19 26-25  
UVV 18 6 4 8 16 37-42  
KFC 18 6 3 9 15 32-37  
Helder 18 5 4 9 14 22-37  
AFC 18 4 4 10 12 30-48  
Schoten 18 2 3 13 7 21-65  
               
1954-1955 2e klasse       
RCH 20 16 2 2 34 55-14  
Volendam 20 12 4 4 28 56-28  
HRC 20 11 4 5 26 46-26  
ZFC 20 10 2 8 22 36-39  
West Frisia 20 8 4 8 20 45-43  
Helder 20 7 5 8 19 38-52  
OVVO 20 7 2 11 16 36-41  
Hollandia 20 7 2 11 16 34-44  
Beverwijk 20 5 5 10 15 20-37  
Watergraafsmeer 20 4 6 10 14 21-38  
AFC 20 5 0 10 10 31-55  
               
1955-1956 2e klasse   
Zeeburgia 22 13 6 3 32 48-25  
Baarn 22 12 6 4 30 43-22  
AFC 22 10 5 7 25 53-43  
OSV 22 10 5 7 25 39-37  
OVVO 22 9 6 7 24 41-34  
HMS 22 9 6 7 24 31-26  
DCG 22 7 6 9 20 49-43  
Watergraafsmeer 22 6 7 9 19 43-44  
VVA 22 7 5 10 19 33-56  
Holland 22 5 6 11 16 32-46  
Vriendenschaar 22 5 5 12 15 34-61  
Donar 22 4 7 11 15 23-32  
               
1956-1957 2e klasse     
DCG 22 15 4 3 34 66-28  
Watergraafsmeer 22 9 8 5 26 42-29  
HFC 22 10 5 7 25 52-40  
VVA 22 8 8 6 24 42-36  
Baarn 22 9 6 7 24 35-35  
Spartaan 22 8 7 7 23 31-28  
OVVO 22 8 6 8 22 34-32  
TOG 22 6 7 9 19 35-43  
AFC 22 7 5 10 19 36-53  
Holland 22 7 5 10 19 27-42  
HMS 22 5 5 12 15 30-41  
JSV 22 3 8 11 14 28-51  
               
1957-1958 2e klasse     
Spartaan 22 15 4 3 34 47-11  
Baarn 22 13 6 3 32 52-23  
HFC 22 15 2 15 32 59-31  
AFC 22 10 5 7 25 46-42  
VVB 22 9 4 9 22 36-44  
VVA 22 9 3 10 21 44-40  
Hercules 22 8 4 10 20 50-50  
HMS 22 7 6 9 20 26-37  
Schoten 22 7 5 10 19 36-52  
HBC 22 6 5 11 17 37-50  
Holland 22 5 6 11 16 32-49  
Rapiditas 22 1 4 17 6 28-64  
               
1958-1959 2e klasse   
HFC 22 18 2 2 38 75-20  
HRC 22 16 4 2 36 54-22  
Aalsmeer 22 11 6 5 28 50-32  
OVVO 22 11 5 6 27 40-33  
Purmersteyn 22 10 4 8 24 42-40  
DEM 22 10 3 9 23 40-39  
WFC 22 7 5 10 19 23-31  
Schoten 22 4 9 9 17 25-41  
AFC 22 5 6 11 16 29-38  
HMS 22 7 2 13 16 42-56  
Hercules 22 3 5 14 11 21-55  
TOG 22 4 1 17 9 28-62  
               
1959-1960 2e klasse     
JOS 22 13 6 13 32 80-32  
Hercules 22 11 8 3 30 56-26  
Baarn 22 12 5 5 29 48-32  
Zeeburgia 22 11 6 5 28 48-30  
AFC 22 10 3 9 23 35-42  
VVA 22 8 6 8 22 46-41  
JSV 22 8 4 10 20 36-48  
Aalsmeer 22 6 6 10 18 33-40  
Watergraafsmeer 22 5 7 10 17 29-40  
OVVO 22 6 4 12 16 25-38  
Vriendenschaar 22 5 5 12 15 26-44  
HMS 22 5 4 13 14 34-53  
               
1960-1961 2e klasse    
AFC 24 16 5 3 37 52-33  
Celeritudo 24 12 9 3 33 43-26  
OVVO 24 13 7 4 33 48-24  
Aalsmeer 24 10 5 9 25 44-33  
RKAVIC 24 11 1 12 23 50-51  
Schoten 24 9 4 11 22 33-39  
Baarn 24 7 8 9 22 39-49  
HBC 24 6 9 9 21 36-39  
DWV 24 9 2 13 20 39-48  
Zeeburgia 24 7 6 11 20 31-41  
Ripperda 24 7 5 12 19 34-39  
JSV 24 5 9 10 19 19-36  
Hercules 24 6 6 12 18 39-49  
               
1961-1962 1e klasse A     
JOS 18 12 3 3 27 39-28  
HRC 18 12 2 4 26 41-22  
De Spartaan 18 8 5 5 21 28-17  
Hollandia 18 8 3 7 19 34-27  
AFC 18 7 3 8 17 32-38  
UVV 18 7 2 9 16 24-33  
HFC 18 4 6 8 14 29-35  
OSV 18 5 4 8 14 27-37  
DCG 18 5 3 10 13 22-28  
OVVO 18 5 3 10 13 25-36  
Beslissingswedstrijd voor degradatie: DCG - OVVO 2-0  
               
1962-1963 1e klasse A    
AFC 22 16 3 3 35 39-18  
JOS 22 16 2 4 34 46-18  
Purmersteyn 22 10 5 7 25 31-32  
HFC 22 10 5 7 25 37-38  
HRC 22 9 5 8 23 40-32  
Hollandia 22 7 8 7 22 44-41  
DCG 22 7 7 8 21 32-36  
De Spartaan 22 7 6 9 20 35-29  
Watergraafsmeer 22 6 5 11 17 31-48  
OSV 22 5 6 11 16 22-33  
Gouda 22 5 6 11 16 27-34  
UVV 22 1 8 13 10 23-56  
               
1962-1963 kampioenschap van Nederland  
De Valk (Valkenswaard) 10 5 2 3 12 23-18  
Neptunia (Delfzijl) 10 4 4 2 12   9-  7  
Quick Nijmegen 10 3 3 4 9 21-19  
Wlhelmina (den Bosch) 10 3 3 4 9 18-12  
Unitas (Leerdam) 10 4 1 5 9 10-21  
AFC 10 3 2 5 8 18-22  
               
Seizoen 1963-1964 1e klasse A  
Purmersteyn 22 11 7 4 29 47-36  
AFC 22 11 4 7 26 49-30  
JOS 22 10 6 6 26 46-39  
OSV 22 10 5 7 25 35-28  
Hollandia 22 8 7 7 23 45-46  
DCG 22 7 9 6 23 37-40  
Alkmaarse Boys 22 9 5 8 23 29-34  
RKAVIC 22 10 2 10 22 47-45  
HRC 22 9 2 11 20 39-39  
De Spartaan 22 7 6 9 20 27-38  
HFC 22 7 5 10 19 39-39  
Watergraafsmeer 22 1 6 15 8 30-56  
               
Seizoen 1964-1965 1e klasse A  
JOS 22 14 2 6 30 47-28  
Hillegom 22 11 5 6 27 35-26  
De Spartaan 22 11 4 7 26 45-26  
AFC 22 11 4 7 26 45-33  
OSV 22 10 1 11 21 40-41  
VVB (Velsen) 22 9 3 10 21 31-47  
Alkmaarse Boys 22 7 6 9 20 41-35  
Purmersteyn 22 7 6 9 20 33-38  
DCG 22 6 8 8 20 25-40  
HRC 22 7 5 10 19 38-45  
Hollandia 22 8 3 11 19 41-49  
RKAVIC 22 4 7 11 15 43-56  
               
Seizoen 1965-1966 1e klasse A  
JOS 22 13 5 4 31 38-19  
DCG 22 12 4 6 28 45-21  
De Spartaan 22 11 4 7 26 41-27  
VVB (Velsen) 22 9 6 7 24 39-39  
Alkmaarse Boys 22 9 3 10 21 33-30  
Hillegom 22 5 11 6 21 25-24  
Purmersteyn 22 9 3 10 21 33-39  
AFC 22 9 3 10 21 32-40  
Zilvermeeuwen 22 7 6 9 20 27-25  
HRC 22 8 4 10 20 19-25  
OSV 22 7 5 10 19 27-38  
UVV 22 5 2 15 12 23-55  
               
Seizoen  1966-1967 1e klasse A  
AFC 22 12 6 4 30 36-21  
DCG 22 12 5 5 29 47-19  
Zilvermeeuwen 22 9 7 6 25 26-24  
Hollandia 22 9 6 7 24 40-30  
Alkmaarse Boys 22 8 7 7 23 35-39  
De Spartaan 22 7 8 8 22 27-27  
BVC (De Bilt) 22 8 6 8 22 33-39  
JOS 22 5 10 7 20 22-25  
Hillegom 22 7 4 11 18 25-35  
VVB (Velsen) 22 6 5 11 17 28-38  
Purmersteyn 22 7 3 12 17 20-30  
HRC 22 6 5 11 17 21-33  
Beslissingscompetitie tussen VVB, Purmersteyn en HRC  
 HRC bleef in de 1e klasse    
               
1966-1967 kampioenschap van Nederland  
poule A              
AFC 4 3 1 0 7 8-4  
Sneek 4 2 0 2 4 8-8  
Unitas (Leerdam) 4 0 1 3 1 4-8  
poule B              
Middelburg 4 2 1 1 5 6-5  
Minor (Nuth Limb.) 4 2 0 2 4 7-9  
Rheden 4 1 1 2 3 6-5  
AFC-Middelburg 0-2 en Middelburg-AFC 2-1  
               
1967-1968 1e klasse A  
DCG 22 13 6 3 32 37-17  
SDW 22 12 6 4 29 34-23  
Alkmaarse Boys 22 12 5 5 29 26-15  
AFC 22 11 5 6 27 33-23  
ZVV 22 10 5 7 25 36-33  
De Spartaan 22 11 3 8 25 36-25  
HRC 22 9 5 8 23 22-34  
JOS 22 7 6 9 20 17-24  
BVC (De Bilt) 22 4 8 10 16 23-45  
Zilvermeeuwen 22 5 5 12 15 19-37  
Hollandia 22 5 2 15 12 26-40  
Hillegom 22 4 2 16 10 17-42  
               
1968-1969 1e klasse A              
AFC 22 11 7 4 29 45-27  
DCG 22 9 7 6 25 26-32  
SDW 22 8 8 6 24 28-23  
De Spartaan 22 9 4 9 22 35-29  
OVVO 22 7 8 7 22 35-32  
ZVV 22 8 6 8 22 23-23  
HRC 22 7 8 7 22 27-29  
JOS 22 8 6 8 22 24-26  
Alkmaarse Boys 22 7 7 8 21 33-25  
Stormvogels 22 5 10 7 20 26-33  
Zilvermeeuwen 22 6 7 9 19 26-31  
BVC (De Bilt) 22 6 4 12 16 19-37  
               
1968-1969 kampioenschap van Nederland  
poule A              
SC.  Enschede 4 3 1 0 7 8-2  
AFC 4 2 1 1 5 5-5  
Drachten 4 0 0 4 0 2-8  
poule B              
Middelburg 4 2 1 1 5 5-3  
Roermond 4 2 0 2 4 5-6  
Musschen 4 1 1 2 3 4-5  
               
1969-1970 1e klasse     
Uithoorn 22 10 9 3 29 30-18  
DCG 22 9 7 6 25 27-22  
SDW 22 8 9 5 24 31-28  
AFC 22 11 2 9 24 31-28  
OVVO 22 7 10 5 24 23-20  
ZVV 22 8 6 8 22 35-33  
Hollandia 22 7 7 8 21 30-30  
De Spartaan 22 8 5 9 21 21-26  
Stormvogels 22 5 9 8 19 22-25  
Alkmaarse Boys 22 7 5 10 19 27-31  
JOS 22 5 8 9 18 17-25  
HRC 22 5 7 10 17 22-32  
               
1970-1971 1e klasse      
SDW 22 14 4 4 32 33-19  
DCG 22 9 7 6 25 35-30  
OVVO 22 9 6 7 24 24-17  
Uithoorn 22 10 3 9 23 32-23  
De Spartaan 22 7 8 7 22 27-26  
AFC 22 7 8 7 22 20-22  
Rood-Wit/A 22 6 10 6 22 23-30  
ZVV 22 7 7 8 21 29-33  
Zandvoortmeeuwen 22 8 4 10 20 26-34  
Hollandia 22 7 5 10 19 35-37  
Alkmaarse Boys 22 4 10 8 18 23-29  
Stormvogels 22 5 6 11 16 19-26  
               
1971-1972 1e klasse     
Elinkwijk 22 15 4 3 32 39-17  
SDW 22 11 6 5 28 34-30  
OVVO * 22 13 6 7 24 26-11  
Uithoorn 22 5 12 5 22 24-26  
Rood Wit/A 22 4 14 4 22 18-23  
DCG 22 7 6 9 20 26-33  
Hollandia 22 5 9 8 19 31-29  
AFC 22 6 7 9 19 23-25  
Zilvermeeuwen 22 6 7 9 19 28-33  
De Spartaan 22 7 5 10 19 22-30  
ZVV 22 4 9 9 17 21-29  
Zandvoortmeeuwen 22 3 7 12 13 29-45  
* OVVO 8 punten in mindering  
               
1972-1973 1e klasse    
Elinkwijk 22 15 5 2 35 35-14  
Spartaan 22 13 6 3 32 33-18  
SDW 22 13 6 3 32 56-25  
AFC 22 8 8 6 24 29-22  
Uithoorn 22 6 10 6 22 35-28  
Rood Wit/A 22 5 11 6 21 22-24  
DCG 22 6 7 9 19 26-26  
Zilvermeeuwen 22 5 8 9 18 26-34  
OVVO 22 4 9 8 17 19-43  
Hollandia 22 4 8 10 16 19-31  
CDN (Driebergen) 22 7 2 13 16 29-44  
Schagen 22 3 6 13 12 25-45  
               
1973-1974 1e klasse    
Elinkwijk 22 13 7 2 33 36-12  
SDW 22 15 3 4 33 47-18  
De Spartaan 22 12 5 5 29 24-10  
EDO 22 10 6 6 26 46-24  
Rood Wit/A 22 8 8 6 24 22-21  
AFC 22 9 6 7 24 27-27  
Zilvermeeuwen 22 7 8 7 23 17-21  
ZFC 22 6 9 7 21 29-23  
DCG 22 6 8 8 20 18-25  
Hollandia 22 4 6 12 14 22-35  
Uithoorn 22 3 6 13 12 20-32  
OVVO 22 1 3 18 5 9-69  
               
1974-1975 Hoofdklasse A    
Rood Wit A 26 14 9 3 37 47-23  
EDO 26 13 6 7 32 53- 31  
Hermes DVS 26 12 8 6 32 40- 31  
RVC 26 13 4 9 30 48- 42  
UVS 26 11 6 9 28 35- 32  
SDW 26 11 3 12 25 44- 52  
CVV (Rotterdam) 26 5 14 7 24 35- 34  
Unitas 26 8 8 10 24 35- 40  
Elinkwijk 26 8 8 10 24 28- 33  
AFC 26 7 9 10 23 30- 31  
Zilvermeeuwen 26 7 9 10 23 30- 37  
De Spartaan 26 9 5 12 23 34- 43  
Gouda 26 6 11 9 23 25- 34  
Papendrecht 26 3 10 13 16 19- 40  
Degradatiewedstrijden: Gouda-De Spartaan 0-1   
AFC-Gouda 1-1, Gouda-Zilvermeeuwen 0-0,  
 Zilvermeeuwen-de Spartaan, De Spartaan-AFC 0-6  
               
1975-1976 Hoofdklasse A    
CVV (Rotterdam) 26 14 8 4 36 40- 18  
RVC 26 13 6 7 32 37- 30  
VUC 26 9 13 4 31 33- 22  
Elinkwijk 26 11 9 6 31 35- 30  
EDO 26 11 8 7 30 42- 29  
Aalsmeer 26 8 10 8 26 39- 32  
De Spartaan 26 9 8 9 26 29- 29  
Hermes DVS 26 6 13 7 25 35- 28  
Unitas 26 10 5 11 25 33- 35  
AFC 26 8 6 12 22 42- 47  
Rood Wit A 26 5 12 9 22 30- 38  
UVS 26 6 10 10 22 28- 41  
SDW 26 8 5 13 21 35- 45  
Zilvermeeuwen 26 5 5 16 15 21- 55  
               
1976-1977 Hoofdklasse A    
DWV 26 15 6 5 36 35-18  
AFC 26 13 8 5 34 48-28  
CVV (Rotterdam) 26 13 6 7 32 47-33  
EDO 26 11 9 6 31 51-36  
RVC 26 11 9 6 31 36-32  
VUC 26 8 12 6 28 36-36  
Xerxes 26 8 9 9 25 46-43  
Unitas 26 7 9 10 23 23-32  
Aalsmeer 26 6 11 9 23 32-43  
Elinkwijk 26 7 8 11 22 39-43  
UVS 26 4 14 8 22 20-30  
De Spartaan 26 5 11 10 21 25-35  
Hermes DVS 26 5 9 12 19 30-40  
Rood Wit/A 26 3 11 12 17 27-46  
               
1977-1978 Hoofdklasse A    
VUC 26 16 9 1 41 51-24  
EDO 26 15 8 3 38 57-29  
Aalsmeer 26 15 7 4 37 52-31  
Blauw Wit 26 12 10 4 34 40-27  
AFC 26 10 8 8 28 48-39  
DWV 26 7 12 7 26 27-31  
UVS 26 9 7 10 25 33-39  
Elinkwijk 26 6 12 8 24 33-39  
CVV (Rotterdam) 26 5 13 8 23 29-36  
Xerxes 26 4 14 8 22 29-38  
RVC 26 6 8 12 20 29-34  
Neptunus 26 4 10 12 18 20-40  
De Spartaan 26 3 9 14 15 23-41  
Unitas 26 3 7 16 13 29-52  
               
1978-1979 Hoofdklasse A  
VUC 26 13 9 4 35 40-21  
EDO 26 16 2 8 34 41- 30  
RVC 26 13 7 6 33 37- 23  
Blauw Wit 26 12 6 8 30 39- 34  
Xerxes 26 11 7 8 29 36- 34  
DWV 26 8 11 7 27 36- 31  
Elinkwijk 26 8 10 8 26 40- 29  
Aalsmeer 26 9 6 11 24 36- 37  
UVS 26 8 8 10 24 35- 38  
CVV (Rotterdam) 26 7 9 10 23 42-46  
Neptunus 26 8 7 11 23 27-35  
AFC 26 8 6 12 22 33-44  
DHS (Schiedam) 26 4 10 12 18 30-45  
Ilpendam 26 4 8 14 16 30-55  
               
1979-1980 Hoofdklasse A  
Xerxes 26 11 12 3 34 48- 24  
RVC 26 11 9 6 31 37- 27  
CVV (Rotterdam) 26 10 9 7 29 49- 40  
Elinkwijk 26 10 9 7 29 27- 22  
EDO 26 8 12 6 28 40- 37  
Hilversum 26 11 6 9 28 29- 26  
AFC 26 9 10 7 28 29- 28  
DHC 26 9 8 9 26 29- 27  
DWV 26 7 9 10 23 29- 33  
VUC 26 8 7 11 23 31- 37  
Neptunus 26 6 11 9 23 29- 39  
UVS 26 7 8 11 22 23- 35  
Aalsmeer 26 5 11 10 21 28- 43  
Blauw Wit 26 6 7 13 19 22- 32  
               
1980-1981 Hoofdklasse A  
DHC 26 14 9 3 37 47- 21  
Elinkwijk 26 13 8 5 34 50- 29  
Unitas 26 12 7 7 31 53- 41  
Xerxes 26 10 11 5 31 44- 32  
Hilversum 26 13 4 9 30 40- 40  
EDO 26 12 5 9 29 45- 38  
VUC 26 10 9 7 29 37- 33  
AFC 26 6 11 9 23 30- 37  
Zeeburgia 26 8 6 12 22 35- 41  
Neptunus 26 7 8 11 22 30- 40  
DWV 26 7 7 12 21 38- 46  
RVC 26 4 12 10 20 34- 47  
CVV (Rotterdam) 26 6 8 12 20 45- 64  
UVS 26 5 5 16 15 31- 50  
Degradatiewedstrijd  CVV - RVC 2-4  
               
1981-1982 Hoofdklasse A  
Elinkwijk 26 15 10 1 40 54- 27  
DWV 26 14 9 3 37 41- 23  
RCH 26 10 11 5 31 32- 26  
DHC 26 11 8 7 30 39- 26  
Xerxes 26 8 13 5 29 34- 30  
Unitas 26 7 11 8 25 38- 41  
Hilversum 26 8 7 11 23 29- 33  
RVC 26 8 7 11 23 28- 33  
Zeeburgia 26 5 12 9 22 25- 29  
VUC 26 4 14 8 22 25- 35  
EDO 26 5 11 10 21 23- 29  
AFC 26 6 9 11 21 33- 41  
Neptunus 26 4 13 9 21 17- 26  
De Musschen 26 5 9 12 19 22- 41  
Degradatiewedstrijden: AFC-Neptunes 0-0, EDO-AFC 1-1
Neptunes-EDO 1-2; Neptunes degradeert  
               
               
1982-1983 Hoofdklasse A  
DHC 26 15 6 5 36 53-33  
DWV 26 12 7 7 31 56-37  
Elinkwijk 26 11 9 6 31 44-38  
Xerxes 26 13 3 10 29 43-38  
AFC 26 10 9 7 29 39-36  
VUC 26 12 4 10 28 34-26  
EDO 26 8 11 7 27 28-31  
Zeeburgia 26 9 7 10 25 39-36  
Blauw Wit 26 8 9 9 25 35-36  
RCH 26 9 7 10 25 30-39  
Unitas 26 7 10 9 24 35-38  
CVV (Rotterdam) 26 5 11 10 21 34-40  
FC Hilversum 26 6 6 14 18 37-58  
RVC 26 6 3 17 15 31-52  
               
1983-1984 Hoofdklasse A  
Elinkwijk 26 19 1 6 39 59-27  
AFC 26 15 5 6 35 54-31  
Wilhelmus 26 11 10 5 32 37-29  
AFC '34 26 11 8 7 30 35-23  
RCH 26 10 9 7 29 37-35  
EDO 26 9 10 7 28 34-37  
Blauw Wit 26 7 11 8 25 22-25  
VUC 26 9 7 10 25 28-35  
Unitas 26 9 6 11 24 37-37  
DHC 26 8 7 11 23 28-35  
DWV 26 8 7 11 23 32-47  
CVV (Rotterdam) 26 6 8 12 20 22-36  
Zeeburgia 26 5 7 14 17 30-34  
Xerxes 26 4 6 16 14 23-47  
               
1984-1985 Hoofdklasse A  
DHC 26 15 7 4 37 39-20  
EDO 26 13 7 6 33 39-25  
AFC'34 26 9 13 4 31 44-30  
DWV 26 11 8 7 30 42-33  
AFC 26 11 8 7 30 39-30  
Stormvogels 26 11 6 9 28 42-38  
Elinkwijk 26 8 11 7 27 45-41  
Unitas 26 7 9 10 23 34-36  
RCH 26 8 7 11 23 35-42  
Wilhelmus 26 8 6 12 22 26-30  
CVV (Rotterdam) 26 7 8 11 22 39-46  
Spartaan'20 (R'dam) 26 5 10 11 20 30-44  
Blauw Wit 26 4 11 11 19 21-40  
VUC 26 6 7 13 19 34-54  
               
1985-1986 Hoofdklasse A  
Unitas 26 15 4 7 34 51-36  
AFC 26 13 7 6 33 35-21  
AFC '34 26 13 6 7 32 42-29  
DWV 26 11 9 6 31 50-30  
Elinkwijk 26 10 10 6 30 48-33  
Stormvogels 26 11 7 8 29 48-38  
EDO 26 11 7 8 29 32-28  
RCH 26 11 6 9 28 47-36  
DHC 26 8 10 8 26 32-28  
Wilhelmus 26 8 6 12 22 32-35  
RVC 26 8 6 12 22 26-33  
De Spartaan 26 7 5 14 19 29-51  
CVV 26 3 10 13 16 21-64  
Spartaan '20 (R'dam) 26 3 7 16 13 23-54  
               
1986-1987 Hoofdklasse A  
DWV 26 18 4 4 40 51-22  
EDO 26 15 4 7 34 46-24  
RCH 26 14 4 8 32 38-24  
Wilhelmus 26 11 8 7 30 33-21  
UVS 26 11 7 8 29 27-23  
AFC 26 9 10 7 28 37-33  
Elinkwijk 26 10 7 9 27 39-31  
AFC'34 26 8 9 9 25 35-34  
RVC 26 8 8 10 24 38-42  
NFC 26 8 8 10 24 36-45  
DHC 26 8 7 11 23 27-34  
Stormvogels 26 6 10 10 22 34-43  
Unitas 26 6 7 13 19 31-41  
De Spartaan 26 2 3 21 7 17-72  
               
1987-1988 Hoofdklasse A  
Elinkwijk 26 13 8 5 34 59-41  
DHC 26 13 7 6 33 46-30  
RCH 26 15 3 8 33 44-28  
DWV 26 13 7 6 33 43-29  
Blauw Wit 26 12 5 9 29 28-28  
Papendrecht 26 11 6 9 28 35-34  
AFC 26 11 6 9 28 37-33  
RVC 26 10 5 11 25 38-32  
Wilhelmus 26 5 13 8 23 31-34  
UVS 26 7 7 12 21 30-31  
Stormvogels 26 7 7 12 21 28-37  
EDO 26 8 4 14 20 34-45  
AFC '34 26 6 8 12 20 27-48  
NFC 26 5 6 15 16 32-55  
degradatiewedstrijd EDO - AFC'34  2-1  
               
1988-1989 Hoofdklasse A  
RCH 26 12 9 5 33 41-34  
DHC 26 12 8 6 32 47-34  
Blauw Wit 26 12 8 6 32 32-23  
ADO '20 26 11 7 8 29 47-42  
EDO 26 9 10 7 28 36-33  
DWV 26 10 7 9 27 34-27  
Wilhelmus 26 8 9 9 25 37-36  
Papendrecht 26 8 9 9 25 34-35  
RVC 26 8 8 10 24 37-40  
Stormvogels 26 6 12 8 24 31-35  
AFC 26 10 4 12 24 32-37  
Elinkwijk 26 8 7 11 23 28-36  
UVS 26 8 6 12 22 39-45  
Unitas 26 4 8 14 16 30-48  
               
1989-1990 Hoofdklasse A  
Elinkwijk 26 15 8 3 38 54-24  
DWV 26 14 9 3 37 43-20  
AFC 26 13 10 3 36 51-26  
ADO '20 26 12 7 7 31 44-25  
WFC 26 11 7 8 29 45-38  
Blauw Wit 26 11 4 11 26 37-32  
RCH 26 10 6 10 26 33-34  
Papendrecht 26 8 10 8 26 25-33  
DCV 26 8 9 9 25 35-41  
Wilhelmus 26 8 6 12 22 33-32  
DHC 26 7 8 11 22 33-48  
RVC 26 6 4 16 16 28-62  
EDO 26 5 5 16 15 21-43  
Stormvogels 26 5 5 16 15 28-52  
               
1990-1991 Hoofdklasse A  
Elinkwijk 26 16 3 7 35 52-30  
Aalsmeer 26 11 9 6 31 36-22  
ADO '20 26 11 8 7 30 47-33  
Hollandia 26 11 7 8 29 39-25  
RCH 26 10 7 9 27 44-39  
Wilhelmus 26 8 10 8 26 32-36  
DWV 26 8 10 8 26 28-32  
DHC 26 8 10 8 26 32-42  
AFC 26 8 9 9 25 41-36  
DCV 26 9 7 10 25 31-37  
Papendrecht 26 6 12 8 24 23-31  
UVS 26 6 10 10 22 30-33  
Blauw Wit 26 6 8 12 20 33-53  
WFC (Wormerveer) 26 5 8 13 18 38-57  
               
1991-1992 Hoofdklasse A  
RCH 26 13 10 3 36 46-25  
EDO 26 13 9 4 35 51-34  
DWV 26 13 8 5 34 41-27  
Aalsmeer 26 11 9 6 31 40-28  
ADO'20 26 10 8 8 28 40-33  
Alphense Boys 26 10 6 10 26 38-28  
Hollandia 26 4 18 4 26 27-29  
AFC 26 8 9 9 25 40-44  
Papendrecht 26 7 9 10 23 29-35  
DCV 26 7 8 11 22 33-46  
Stormvogels 26 6 9 11 21 22-33  
Wilhelmus 26 6 9 11 21 35-46  
Elinkwijk 26 4 12 10 20 36-47  
DHC 26 4 8 14 16 26-49  
degradatiewedstrijd Stormvogels - Wilhelmus 4-0  
               
1992-1993 Hoofdklasse A  
Holland (Utrecht) 26 15 8 3 38 63- 39  
ADO'20 26 13 7 6 33 36- 25  
Alphense Boys 26 12 7 7 31 42- 28  
AFC 26 8 10 8 26 46- 42  
TONEGIDO 26 10 6 10 26 40- 42  
Papendrecht 26 10 5 11 25 38- 43  
Hollandia 26 6 12 8 24 27- 26  
RCH 26 7 10 9 24 38- 42  
DWV 26 7 10 9 24 32- 36  
EDO 26 7 10 9 24 25- 30  
Aalsmeer 26 8 7 11 23 34- 43  
AFC'34 26 7 9 10 23 37- 43  
Stormvogels 26 5 12 9 22 26- 37  
DCV 26 6 9 11 21 28- 36  
degradatiewedstrijd Aalsmeer - AFC'34 2-1  
               
1993-1994 Hoofdklasse A  
TONEGIDO 26 14 10 2 38 59- 27  
ADO 26 15 5 6 35 53- 28  
Hollandia 26 13 8 5 34 49- 24  
Holland (Utrecht) 26 13 4 9 30 52- 44  
OSV 26 10 9 7 29 41- 29  
AFC 26 9 10 7 28 36- 29  
ADO'20 26 10 7 9 27 40- 41  
DWV 26 10 5 11 25 34- 35  
Papendrecht 26 9 7 10 25 32- 42  
Alphense Boys 26 9 6 11 24 25- 32  
UVV 26 7 9 10 23 29- 34  
Aalsmeer 26 9 5 12 23 36- 51  
EDO 26 5 3 18 13 23- 53  
RCH 26 2 6 18 10 21- 61  
degradatiewedstrijd Aalsmeer - UVV 0-1  
               
1994-1995 Hoofdklasse A  
Holland (Utrecht) 26 14 9 3 37 70- 30  
AFC 26 16 2 8 34 60- 33  
Hollandia 26 12 9 5 33 51- 35  
AFC'34 26 10 9 7 29 40- 33  
TONEGIDO 26 11 6 9 28 36- 38  
ADO 26 11 5 10 27 55- 48  
DHC 26 9 8 9 26 40- 37  
Papendrecht 26 9 8 9 26 42- 43  
OSV 26 8 10 8 26 38- 56  
ADO'20 26 4 15 7 23 31- 37  
DWV 26 7 9 10 23 31- 38  
UVS 26 4 12 10 20 27- 42  
UVV 26 5 9 12 19 22- 41  
Alphense Boys 26 3 7 16 13 25- 57  
               
1995-1996 Hoofdklasse A  
SC Feyenoord 26 14 9 3 51 44-27  
AFC 26 15 5 6 50 48-26  
Holland (Utrecht) 26 14 5 7 47 62-41  
AFC '34 26 10 7 9 37 30-34  
Hollandia 26 8 12 6 36 39-39  
DCG 26 8 9 9 33 35-30  
DHC 26 8 8 10 32 25-32  
Papendrecht 26 8 8 10 32 30-39  
Tonegido 26 7 10 9 31 41-35  
DWV 26 9 4 13 31 41-51  
OSV 26 8 6 12 30 35-41  
ADO '20 26 8 5 13 29 37-34  
Zwarte Schapen 26 7 8 11 29 30-39  
ADO 26 7 6 13 27 32-61  
M.i.v. dit seizoen is de regel ingevoerd dat een  
gewonnen wedstrijd geen 2 maar 3 punten oplevert.  
               
1996-1997 Hoofdklasse A  
AFC '34 26 17 6 3 57 59-27  
SC Feyenoord 26 12 10 4 46 45-27  
Hollandia 26 13 4 9 43 38-31  
Elinkwijk 26 12 6 8 42 43-36  
Holland (Utrecht) 26 11 6 9 39 44-44  
VCS (Den Haag) 26 11 6 9 39 36-39  
UVS 26 9 10 7 37 36-30  
DWV 26 9 10 7 37 36-34  
AFC 26 8 9 9 33 30-26  
Tonegido 26 9 6 11 33 36-33  
DHC 26 7 9 10 30 35-36  
DCG 26 6 10 10 28 30-33  
OSV 26 5 6 15 21 28-55  
Papendrecht 26 2 4 20 10 20-65  
               
1997-1998 Hoofdklasse A  
Hollandia 26 16 6 4 54 53-24  
AFC '34 26 15 7 4 52 54-36  
Tonegido 26 14 5 7 47 46-38  
SC Feyenoord 26 12 5 9 41 38-30  
DHC 26 10 8 8 38 41-31  
Argon 26 9 9 8 36 38-39  
Elinkwijk 26 8 10 8 34 41-38  
DWV 26 8 10 8 34 46-49  
Zwarte Schapen 26 7 11 8 32 51-50  
Holland (Utrecht) 26 7 8 11 29 38-47  
UVS 26 6 9 11 27 34-35  
Neptunus 26 6 8 12 26 28-47  
AFC 26 7 4 15 25 33-43  
VCS (Den Haag) 26 4 6 16 18 28-62   
               
1998-1999 1e klasse A West II  
Soest 22 12 3 7 39 47-35  
KBV 22 10 7 5 37 42-31  
AFC 22 10 6 6 36 45-30  
Stormvogels 22 10 6 6 36 38-25  
EDO 22 10 6 6 36 50-42  
Quick 1890 22 9 8 5 35 40-40  
DCG 22 9 6 7 33 41-34  
DWS 22 8 7 7 31 26-19  
DEM 22 8 4 10 28 40-43  
OSV 22 7 2 13 23 30-43  
Velsen 22 5 4 13 19 26-45  
Osdorp 22 3 3 16 12 23-71  
               
1999-2000 1e klasse A West II  
KBV 22 13 6 3 45 42-22  
DWV 22 10 7 5 37 33-28  
DCG 22 9 7 6 34 43-35  
AFC 22 9 6 7 33 46-39  
DWS 22 8 9 5 33 35-28  
EDO 22 8 6 8 30 35-35  
Stormvogels 22 8 5 9 29 32-39  
ZAP 22 6 7 9 25 40-45  
Hercules 22 6 7 9 25 22-28  
DEM 22 6 6 10 24 29-41  
Xanthos 22 6 5 11 23 38-40  
Quick 1890 22 3 9 10 18 22-37  
               
2000-2001 1e klasse A West II  
AFC 22 17 2 3 53 67-21  
DWV 22 13 5 4 44 44-22  
DCG 22 12 7 3 43 47-31  
Turkiyemspor 22 11 5 6 38 51-31  
Nijenrodes 22 8 5 9 29 43-33  
EDO 22 8 5 9 29 34-39  
DWS 22 6 10 6 28 28-25  
ZAP 22 8 3 11 27 38-44  
Stormvogels 22 8 3 11 27 33-40  
Hercules 22 7 5 10 26 30-41  
KGB 22 6 4 12 22 29-43  
Holland (Utrecht) 22 0 2 20 2 11-85  
               
2001-2002 Hoofdklasse A  
Hollandia          26 13 8 5 47 44-27  
Tonegido      26 12 8 6 44 44-33  
AFC  26 11 10 5 43 53-32  
Kranenburg    26 12 7 7 43 54-38  
Argon 26 11 9 6 42 38-22  
Elinkwijk       26 12 6 8 42 48-42  
Baronie 26 9 9 8 36 38-39  
KBV 26 8 10 8 34 34-35  
FC Omniworld 26 8 9 9 33 45-34  
Westlandia 26 6 13 7 31 37-42  
ADO'20 26 9 4 13 31 42-56  
AFC'34          D 26 5 11 10 26 29-34  
SVVSMC      D 26 6 8 12 26 31-42  
Soest            D 26 3 2 21 24 22-83  
               
2002-2003 Hoofdklasse A  
Turkiyemspor* 26 17 7 2 56 57-26  
Baronie 26 17 3 6 54 59-31  
FC Omniworld 26 13 6 7 45 52-39  
Argon 26 10 10 6 40 42-31  
Westlandia 26 10 5 11 35 33-41  
AFC  26 8 9 9 33 42-38   
Elinkwijk 26 8 9 9 33 38-37  
Kranenburg 26 10 3 13 33 40-52  
Nieuwenhoorn 26 9 5 12 32 31-48  
ADO'20 26 8 7 11 31 26-35  
Tonegido 26 7 8 11 29 38-41  
Hollandia 26 6 10 10 28 24-33  
FC Hilversum 26 6 9 11 27 31-44  
KBV 26 5 5 16 20 26-43  
* Turkiyemspor 2 pt. In mindering  
               
2003-2004 Hoofdklasse A  
Turkiyemspor  26 14 6 6 48 55-33  
Elinkwijk 26 14 3 9 45 39-31  
AFC  26 12 7 7 43 42-27  
FC Omniworld  26 12 6 8 42 51-42  
Argon  26 10 11 5 41 37-26  
ADO'20 26 9 13 4 40 38-26  
Westlandia  26 10 9 7 39 40-29  
AFC'34 26 10 4 12 34 35-44  
SVVSMC 26 9 6 11 33 39-45  
Tonegido/H'gsche Bluf 26 7 9 10 30 26-32  
FC Kranenburg  26 8 6 12 30 37-52  
Hollandia  26 6 10 10 28 30-40  
Nieuwenhoorn  26 6 6 14 24 30-48  
TEC  26 4 6 16 18 29-55  
               
2004-2005 Hoofdklasse A  
Argon 26 21 4 1 67 65-23  
Turkiyemspor 26 18 2 6 56 68-33  
Elinkwijk 26 12 5 9 41 51-42  
AFC 26 12 4 10 40 55-38  
FC Omniworld 26 12 4 10 40 44-54  
ADO'20 26 10 8 8 38 43-39  
DWV 26 11 4 11 37 47-42  
Westlandia 26 10 6 10 36 38-43  
FC Kranenburg 26 8 6 12 30 39-53  
Tonegido/HB 26 7 8 11 29 42-55  
Blauw-Wit A'dam 26 8 4 14 28 32-42  
AFC'34 26 7 5 14 26 33-62  
* SVVSMC  26 6 6 14 21 38-59  
UVS 26 6 2 ### 20 36-60  
               
* SVVSMC 3 punten in mindering wegens meespelen geschorste speler
UVS en SVVSMC gedegradeerd; AFC'34  nacompetitie en degradeert
FC Hilversum, VVSB en Nieuwenhoorn gepromoveerd
               
2005-2006 Hoofdklasse A  
Turkiyemspor 26 16 6 3 54 50-29  
Argon 26 16 5 5 53 48-31  
FC Omniworld 26 12 4 10 40 49-36  
ADO'20 26 11 6 9 39 41-35  
Haaglandia * 26 12 4 10 37 52-43  
AFC 26 9 10 7 37 30-26  
FC Hilversum * 26 11 3 12 35 44-43  
DWV 26 9 7 10 34 44-40  
VVSB 26 9 7 10 34 39-44  
Elinkwijk 26 8 10 8 34 45-53  
Tonegido/HB 26 9 5 12 32 37-39  
Blauw-Wit A'dam 26 8 7 11 31 39-44  
Westlandia 26 8 6 13 29 26-37  
Nieuwenhoorn 26 3 3 20 12 26-70  
* Haaglandia 3 punten in mindering; FC Hilversum 1 punt in mindering
Westlandia en Nieuwenhoorn direct gedegradeerd.   
Blauw Wit A'dam via nacompetitie gedegradeerd.  
Gepromoveerd Excelsior '20, Hollandia en VUC.  
               
2006-2007 Hoofdklasse A  
Argon 26 16 4 6 52 55-28  
Elinkwijk 26 13 8 5 47 39-23  
ADO '20 * 26 15 3 8 45 46-40  
VVSB ** 26 14 4 8 45 44-40  
AFC ** 26 14 3 9 44 45-28  
Türkiyemspor 26 11 7 8 40 51-36  
Haaglandia 26 10 7 9 37 39-30  
VUC 26 10 6 10 36 37-40  
Hollandia 26 10 3 13 33 35-32  
DWV 26 8 6 12 30 30-43  
FC Omniworld 26 7 4 15 25 27-48  
FC Hilversum * Nacomp. 26 6 6 14 24 29-42  
Excelsior '20     D 26 5 7 14 22 27-48  
Tonegido          D 26 4 8 14 20 34-60  
* ADO'20 en FC Hilversum 3 punten in mindering  
* AFC en VVSB 1 punt in mindering  
FC Hilversum verliest in nacompetitie en degradeert  
               
2007-2008 Hoofdklasse A  
Hollandia  26 17 3 6 54 44-20  
Argon 26 14 6 6 48 40-28  
VVSB 26 13 6 7 45 38-29  
Haaglandia 26 12 7 7 43 49-43  
AFC 26 11 7 8 40 43-36  
Omniworld 26 10 7 9 37 43-36  
ADO'20 26 9 10 7 37 31-34  
VUC 26 10 6 10 36 41-40  
Turkiyemspor 26 9 8 9 35 50-48  
Westlandia 26 9 8 9 35 39-37  
Elinkwijk 26 10 5 11 35 38-37  
DWV 26 9 6 11 33 29-36  
DWS 26 3 6 17 15 17-42  
DCV 26 2 3 21 9 16-52  
DWV nacompetitie, maar handhaaft zich  
               
2008-2009 Hoofdklasse A  
Westlandia 24 15 3 6 48 42-23  
FC Hilversum 24 14 4 6 46 43-32  
Haaglandia 24 11 8 5 41 46-40  
Argon 24 12 4 8 40 42-28  
AFC 24 11 7 6 40 45-34  
VVSB 24 11 3 10 36 37-30  
Hollandia 24 10 6 8 36 36-33  
ADO '20 24 8 7 9 31 35-34  
FC Omniworld 24 8 4 12 28 40-38  
HBS 24 7 7 10 28 28-46  
Elinkwijk 24 7 6 11 27 33-42  
VUC 24 6 4 14 22 26-40  
DWV  24 2 5 17 11 13-46  
Türkiyemspor opgeheven  
DWV gedegradeerd    
VUC in nacompetitie gedegradeerd    
Haaglandia 1 punt in mindering  
               
2009-2010 Hoofdklasse A  
AFC   26 18 3 5 57 64-29  
Argon 26 14 6 6 48 42-28  
Hilversum 26 14 4 8 46 42-34  
Haaglandia  26 13 5 8 44 43-37  
VVSB 26 11 5 10 38 37-32  
Hollandia  26 9 9 8 36 39-41  
HBS 26 10 6 10 36 36-39  
ADO'20 26 9 8 9 35 33-30  
Elinkwijk  26 8 7 11 31 40-39  
FC Chabab 26 7 9 10 30 32-32  
Feijenoord  26 8 5 13 29 33-45  
Westlandia  26 7 7 12 28 34-43  
TONEGIDO 26 7 6 13 27 38-59  
Omniworld  26 6 2 18 20 24-49  
               
2010-2011 Topklasse    
FC Oss 28 16 11 1 59 49-23  
Achilles'29 28 15 8 5 53 52-25  
Argon  28 14 5 9 47 38-34  
AFC 28 13 6 9 45 59-45  
De Treffers 28 13 6 9 45 39-39  
JVC Cuijk 28 11 8 9 41 47-48  
Haaglandia 28 11 7 10 40 58-43  
Quick'20 28 11 6 11 39 46-43  
EVV 28 10 7 11 37 36-34  
Lienden 28 11 4 13 37 50-58  
VVSB 28 9 5 14 32 34-48  
Hollandia  28 7 10 11 31 26-34   
FC Hilversum  28 7 10 11 31 30-43   
Gemert 28 6 7 15 25 24-43  
Baronie  28 3 6 19 15 32-60  
Dijkse Boys uit competitie per 13 november 2010   
               
2011-2012 Topklasse      
Achilles '29 30 23 2 5 71 72-26  
Haaglandia 30 20 2 8 62 82-50  
WKE 30 16 5 8 53 52-29  
De Treffers 30 14 8 8 50 59-41  
HSC'21 30 13 10 7 49 61-40  
EVV 30 13 8 9 47 50-43  
FC Lienden 30 14 4 12 46 49-40  
Hollandia 30 14 4 12 46 45-39  
HBS 30 14 2 14 44 55-62  
AFC 30 10 8 12 38 57-55  
VVSB 30 10 7 13 37 37-41  
JVC Cuijk 30 10 7 13 37 44-49  
UNA 30 9 5 16 32 48-62  
FC Hilversum 30 8 7 15 31 35-60  
Argon 30 6 7 17 25 38-63  
Quick '20 30 2 2 26 8 23-87  
Quick'20, Argon en FC Hilversum gedegradeerd  
UNA speelt promotie/degradatie en degradeert    
               
2012-2013 Topklasse      
Achilles'29 30 22 2 6 68 70-23  
ADO'20 30 15 8 7 53 66-53  
De Treffers 30 15 5 10 50 60-36  
WKE 30 15 5 10 50 64-60  
EVV 30 14 6 10 48 37-35  
HSC'21 30 14 4 12 46 67-57  
FC Lienden 30 14 4 12 46 50-45  
HBS 30 13 5 12 44 47-55  
VVSB 30 12 7 11 43 37-42  
JVC Cuijk 30 11 6 13 39 47-43  
AFC 30 11 6 13 39 44-43  
FC Chabab (-1) 30 10 9 11 38 36-42  
Haaglandia 30 11 3 16 36 57-70  
Hollandia 30 10 5 15 35 37-45  
Gemert 30 6 5 19 23 33-62  
Sneek WZ 30 5 4 21 19 26-67  
Sneek, Gemert en Hollandia gedegradeerd  
Haaglandia speelt P/D en blijft Topklasser  
               
2013-2014 Topklasse      
AFC  + 30 19 5 6 62 73-41  
UNA 30 17 6 7 57 74-39  
VVSB 30 16 9 5 57 54-31  
JVC Cuijk 30 16 6 8 54 68-42  
EVV 30 15 7 8 52 49-32  
HBS 30 14 9 7 51 64-43  
Leonidas 30 12 8 10 44 47-53  
ADO'20 30 10 8 12 38 49-52  
HSC'21 30 11 5 14 38 61-66  
FC Lienden 30 10 8 12 38 41-56  
De Treffers 30 10 7 13 37 46-47  
WKE 30 9 9 12 36 56-51  
Haaglandia ** 30 9 6 15 33 56-66  
Be Quick 1887 * 30 6 9 15 27 45-64  
Juliana'31 * 30 4 8 18 20 31-83  
FC Chabab * -3 pnt 30 5 4 21 16 38-86  
* Be Quick 1887, Juliana'31 en FC Chabab gedegradeerd
** Haaglandia nacompetitie, maar trekt zich terug  
               
2014-2015 Topklasse      
FC Lienden 30 18 8 4 62 65-33  
UNA 30 17 7 6 58 70-41  
VVSB 30 16 6 8 54 67-48  
De Treffers 30 13 8 9 47 62-45  
JVC Cuijk 30 14 5 11 47 58-46  
Kon. HFC 30 13 8 9 47 56-49  
EVV 30 12 10 8 46 33-28  
WKE 30 12 7 11 43 62-60  
OJC Rosmalen 30 10 10 10 40 41-42  
AFC 30 10 10 10 40 37-41  
HSC'21 30 11 6 13 39 63-54  
Hercules 30 10 9 11 39 41-49  
HBS  N.C. 30 9 8 13 35 53-51  
ADO'20 ** 30 8 5 17 29 48-78  
Leonidas ** 30 6 5 19 23 43-87  
EDO  ** 30 2 6 22 12 33-80  
ADO'20, Leonidas en EDO gedegradeerd  
HBS nacompetitie en handhaaft zich  
               
2015-2016 Topklasse        
FC Lienden 28 14 11 3 53 35-18  
TEC 28 16 4 8 52 45-29  
Kon. HFC 28 14 7 7 49 51-33  
De Treffers 28 14 6 8 48 57-33  
VVSB 28 14 5 9 47 45-25  
AFC 28 13 5 10 44 46-43  
UNA 28 12 7 9 43 45-31  
HSC'21 28 11 10 7 43 38-32  
JVC Cuijk 28 13 2 13 41 42-45  
Hercules 28 9 10 9 37 35-43  
EVV 28 7 9 12 30 22-31  
HBS 28 8 4 16 28 38-50  
Magreb'90 28 6 6 16 24 32-52  
OJC Rosmalen 28 6 6 16 24 25-49  
SWZ Boso Sneek 28 4 6 18 18 26-68  
WKE failliet              
               
2016-2017 Tweede Divisie            
Jong AZ 34 23 7 4 76 85-29  
Kozakken Boys 34 17 6 11 57 70-54  
Katwijk 34 15 10 9 55 52-42  
De Treffers 34 14 12 8 54 70-55  
Excelsior M. 34 13 10 11 49 52-43  
FC Lienden 34 13 9 12 48 52-48  
Jong Sparta 34 12 11 11 47 74-65  
Barendrecht 34 12 11 11 47 57-57  
VVSB 34 12 11 11 47 62-64  
GVVV 34 13 8 13 47 51-63  
AFC -1 34 13 7 14 45 59-63  
TEC 34 13 6 15 45 53-67  
Kon. HFC 34 11 9 14 42 49-50  
HHC H´berg 34 10 11 13 41 41-53  
UNA  NC 34 12 5 17 41 57-79  
Spakenburg NC 34 9 10 15 37 61-66  
Jong Vitesse -3 34 11 4 19 34 66-79  
Jong FC Twente 34 6 7 21 25 32-64  
Jong Vitesse en Jong FC Twente gedegradeerd
UNA en Spakenburg nacompetitie en gedegradeerd  
               
20217-2018 Tweede Divisie  
Katwijk 34 23 3 8 72 67-33  
Kozakken Boys 34 21 7 6 70 74-34  
HHC Hardenberg 34 18 5 11 59 77-56  
Barendrecht 34 18 5 11 59 64-57  
Rijnsburgse Boys 34 17 5 12 56 60-63  
GVVV 34 16 6 12 54 54-44  
Excelsior Maassluis 34 13 12 9 51 43-30  
VVSB 34 14 9 11 51 47-54  
IJsselmeervogels 34 13 10 11 49 59-45  
Kon. HFC 34 13 9 12 48 55-46  
Jong Sparta 34 12 7 15 43 72-64  
AFC 34 12 7 15 43 45-56  
De Treffers 34 11 8 15 41 51-55  
FC Lienden 34 12 5 17 41 52-67  
FC Lisse NC 34 12 4 18 40 48-57  
TEC NC 34 11 5 18 38 53-66  
De Dijk 34 10 0 24 30 50-85  
Achilles'29 (- 6) 34 5 3 26 12 41-100  
De Dijk en Achilles'29 gedegradeerd      
FC Lisse en TEC nacompetitie en gedegradeerd  

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site