amateurkampioenen 1956 - 2010

Overzicht amateur-kampioenen t/m seizoen 2009-2010 
             
Sinds 1969 staat de jaarlijkse strijd om het amateurkampioenschap van Nederland op het programma.
Van de 38 titels kwamen er 23 terecht bij de zaterdagkampioen en 15 keer bij de zondagkampioen.
             
Jaar       Zondag  Zaterdag  Landelijk
kampioen
1956       Hengelo IJsselmeervogels niet verspeeld
1957       Maurits Ter Leede niet verspeeld
1958       Velox Quick Boys niet verspeeld
1959       Gouda  Ter Leede niet verspeeld
1960       Gouda Quick Boys niet verspeeld
1961       Xerxes Huizen niet verspeeld
1962       Xerxes Quick Boys niet verspeeld
1963       de Valk Spakenburg niet verspeeld
1964       CVV IJsselmeervogels niet verspeeld
1965       RIOS '31 Excelsior '31 niet verspeeld
1966       Middelburg Voorwaarts niet verspeeld
1967       Middelburg RVVH niet verspeeld
1968       DCG Huizen niet verspeeld
1969       Middelburg VVOG Middelburg
1970       Sneek SHO Sneek
1971       Caesar Zwart Wit '28 Zwart Wit '28
1972       Sparta '25 Zwart Wit '28 (2) Sparta '25
1973       RBC Noordwijk Noordwijk
1974       Elinkwijk Huizen Huizen
              
Kampioenen vanaf seizoen 1974-1975 (invoering Hoofdklasse)
Jaar Hoofdklasse A Hoofdklasse B/C Hoofdklasse C/B Zondag  Zaterdag  Landelijk kampioen
1975 Rood Wit A RBC Emmen Emmen Spijkenisse Spijkenisse
1976 CVV Limburgia Germanicus Limburgia IJsselmeervogels IJsselmeervogels
1977 DWV BVV Rheden Rheden IJsselmeervogels (2) IJsselmeervogels (2)
1978 VUC Geldrop Hoogeveen Hoogeveen ACV ACV
1979 VUC (2) EHC ROHDA Raalte ROHDA Raalte DOVO ROHDA Raalte
1980 Xerxes Caesar ROHDA Raalte (2) Xerxes Noordwijk Noordwijk
1981 DHC RKC De Treffers RKC DOS Kampen RKC
1982 Elinkwijk RKC (2) ROHDA Raalte (3) RKC (2) IJsselmeervogels (3) RKC (2)
1983 DHC (2) Geldrop (2) Achilles '29 DHC IJsselmeervogels (4) IJsselmeervogels (3)
1984 Elinkwijk (2) Geldrop (3) Zwolsche Boys Geldrop IJsselmeervogels (5) Geldrop
1985 DHC (3) EHC (2) Rheden (2) DHC (2) Spakenburg Spakenburg
1986 Unitas TOP De Treffers (2) TOP ACV ACV
1987 DWV (2) Geldrop (4) Rheden (3) Geldrop (2) ACV Geldrop (2)
1988 Elinkwijk (3) TOP (2) De Treffers (3) De Treffers DOS Kampen DOS Kampen
1989 RCH Venray HSC '21 RCH Heerjansdam RCH
1990 Elinkwijk (4) Geldrop (5) De Treffers (4) Geldrop (3) Rijnsburgse Boys Geldrop (3)
1991 Elinkwijk (5) TOP (3) De Treffers (5) De Treffers (2) Quick Boys De Treffers 
1992 RCH (2) Halsteren Rheden (4) Rheden (2) Quick Boys (2) Quick Boys
1993 Holland Geldrop (6) Quick '20 Holland Katwijk Katwijk
1994 Tonegido SV Meerssen Stevo Stevo Katwijk (2) Katwijk (2)
1995 Holland (2) Baronie Appingedam Holland (2) IJsselmeervogels (6) IJsselmeervogels (4)
1996 SC Feijenoord Baronie (2) Appingedam (2) Baronie Scheveningen Scheveningen
1997 AFC'34 Baronie (3) HSC '21 (2) Baronie (2) VVOG Baronie
1998 Hollandia Gemert De Treffers (6) De Treffers (3) IJsselmeervogels (7) De Treffers (2)
1999 Argon UDI '19 HSC '21 (3) HSC '21 IJsselmeervogels (8) HSC '21
2000 Hollandia (2) UDI '19 (2) Achilles '94 Achilles '94 Katwijk (3) Katwijk (3)
2001 Baronie (4) JVC Cuijk HSC '21 4) Baronie (3) FC Lisse Baronie (2)
2002 Hollandia (3) UDI '19 (3) AGOVV AGOVV Huizen (2) AGOVV
2003 Turkiyemspor SV Meerssen (2) HSC '21 (5) Turkiyemspor Huizen (3) Huizen (2)
2004 Turkiyemspor (2) Baronie (5) HSC '21 (6) HSC '21 (2) Quick Boys (3) Quick Boys (2)
2005 Argon (2) Schijndel De Treffers (7) Argon ASWH ASWH
2006 Turkiyemspor (3) Schijndel (2) Achilles '29 Turkiyemspor (2) IJsselmeervogels (9) IJsselmeervogels (5)
2007 Argon (3) JVC Cuijk (2) WKE Argon (2) IJselmeervogels (10) Argon
2008 Hollandia (4) Deurne Achilles'29 Hollandia FC Lisse (2) Lisse
2009 Westlandia Baronie (6) WKE (2) WKE Rijnsburgse Boys (2) WKE
2010 AFC Gemert De Treffers Gemert IJsselmeervogels (11) IJsselmeervogels (6)

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site