Wedstrijdprogramma senioren en jeugd

Onderstaand programma is vastgesteld door de KNVB.
Er kunnen door de KNVB tussentijdse veranderingen worden aangebracht.
Deze wijzigingen worden dan in VET weergegeven.
De teams met een * achter hun team halen de doelen na hun eigen wedstrijd van het veld af.

Thuisprogramma zaterdag 18 november    
1716 14:45 AFC Zwaluwen M. Oosting
        L.M.W. Andy, R. Leenstra
46320 14:45 AFC 3 Kadoelen sv 2 R. Koopmans
45360 14:45 AFC 5 Wartburgia 2 G. Altena
84742 17:00 AFC 9 DVVA 7 R. van Peufflik
84727   AFC 11 Overamstel 3 Vervallen
84711   AFC 12 Meer de 9 Vervallen
126930 14:45 AFC 35+2 JOS/W'graafsmeer 35+1 R. Akkerman jr.
126929 17:00 AFC 35+3 BZC'13 35+1 K. Kuijvenhoven
Kl. Vet 14:30 AFC VET HBS VET S. Brouwers
2687 12:15 AFC JO17-1 Willem II JO17-1 R. Botman
3172 12:30 AFC JO15-1 Cambuur L. JO15-1 D.C. Verzijl
50274 10:15 AFC JO15-2 ADO '20 JO15-1 A. Zwezerijnen
57758 12:30 AFC JO13-2 AS 80 JO13-1 Zelf regelen
111911 8:30 AFC JO13-5 Ouderkerk JO13-2  
110642 9:00 AFC JO12-1 Swift JO12-2 Sportpark van Swift
111204 13:15 AFC JO12-2 Pancratius JO12-2 Sportpark van Pancratius
139778 8:30 AFC JO12-3 Legmeervogels JO12-2  
112884 9:00 AFC JO12-4 FC Weesp JO12-2 Sportpark FC Weesp
111689 10:30 AFC JO11-1 Buitenveldert JO11-1 Zelf regelen
113362 13:15 AFC JO11-2 Reiger Boys JO11-1 Zelf regelen
113318 10:15 AFC JO11-8 Abcoude JO11-6  
83156 10:15 AFC JO10-1 Victoria JO10-1  
140552 10:15 AFC JO10-2 Almere FC JO10-1  
138782 12:30 AFC JO10-3 AGB JO10-2  
111862 10:15 AFC JO10-4 Buitenboys JO10-7  
111856 8:30 AFC JO10-5 RKAVIC JO10-2  
140812 12:30 AFC JO10-6 Arsenal ASV JO10-2  
111855 8:30 AFC JO10-8 Amstelveen JO10-4  
112073 9:45 AFC JO9-1 Sporting Martinus JO9-1  
112072 9:45 AFC JO9-2 Amstelveen JO9-2  
112071 11:00 AFC JO9-3 Swift JO9-4  
145561 8:30 AFC JO9-6 Geinburgia JO9-1  
113758 11:00 AFC JO9-7 Swift JO9-6  
113757   AFC JO9-10M Legmeervogels JO9-7M Vervallen
113692 11:00 AFC JO9-11M Zeeburgia JO9-6M  
111570 9:45 AFC JO8-2 Nieuw West United SV JO8-1  
113238 9:45 AFC JO8-3 Zeeburgia JO8-4  
113224 8:30 AFC JO8-6 Badhoevedorp JO8-1  
113223 8:30 AFC JO8-7 Hertha JO8-1  
111541 8:30 AFC JO8-8 Kon. HFC JO8-11  
140655 12:30 AFC MO17-1 Foresters de MO17-1  
111593 10:30 AFC MO13-1 Buitenboys MO13-1  
140288 8:30 AFC MO11-1 HBC MO11-2  
113481 8:30 AFC MO11-2 Amstelveen MO11-1  
         
Uitprogramma zaterdag 18 november    
45307 12:00 SCW 2 AFC 4  
44519 12:30 Fortius 3 AFC 6  
46475 14:00 Sporting Martinus 2 AFC 7  
45507 15:00 Woudenberg 3 AFC 8  
84768 12:00 Hertha 3 AFC 10  
126735 14:45 BSM 35+1 AFC 35+1  
2509 14:45 FC Emmen JO19-1 AFC JO19-1 W. Horst
3771 12:30 Hollandia JO19-1 AFC JO19-2 A.H. Oolders
49702 13:00 Meern De JO17-1 AFC JO17-2 J. van den Hazel
3540 15:00 Almere City FC JO13-1 AFC JO13-1 T.R. Bode
145678 11:00 RKDES JO13-1 AFC JO13-3  
110791 9:00 AS 80 JO13-4 AFC JO13-4  
79467 10:30 Abcoude JO13-4 AFC JO13-6  
110497 9:00 Waterwijk JO11-3 AFC JO11-3  
79429 9:00 Tos Actief JO11-2 AFC JO11-4  
79430 13:00 Meer de JO11-2 AFC JO11-5  
110493 9:00 Pancratius JO11-6 AFC JO11-6  
79426 9:30 AGB JO11-4 AFC JO11-7  
79453 9:00 TABA JO10-4 AFC JO10-7  
141448 9:00 GeuzenM'meer JO9-4M AFC JO9-4  
110932 10:00 TABA JO9-4 AFC JO9-5  
112653 10:30 UNO vv JO9-6 AFC JO9-8  
141599 9:00 IJburg AFC JO8-1 AFC JO8-1  
79416 10:15 Diemen JO8-2 AFC JO8-5  
144114 9:00 RAP JO8-1 AFC JO8-9  
         
Thuisprogramma zondag 19 november    
59431 13:15 AFC 5 TABA 2 T. Kolle
70233 13:15 AFC 7 WV-HEDW 6 K. Kuijvenhoven
62760 14:45 AFC 11 (wit shirt) GeuzenM'meer 9 H. van Rooijen
66834 15:15 AFC JO19-3 RODA 23 JO19-6  
61688 11:00 AFC JO17-5 Buitenboys JO17-6 G. Altena
66824 9:00 AFC JO17-6 FC Weesp JO17-4 J. van Amerongen
51616 11:00 AFC JO15-1 Kon. HFC JO15-1 A.N.J. Broodkoorn
Oefen 9:00 AFC O15-2 Kon. HFC O15-2  
66813 11:00 AFC JO14-2 Ouderkerk JO14-1 H. van Rooijen
66775   AFC JO14-3 (wit shirt) Overbos JO14-1 Vervallen
         
Uitprogramma zondag 19 november    
604 14:00 Dijk De AFC I.G.M. Oostrom
      F. Ozinga, H.D. Fikkert, J. Akkerman (Vierde official)
47126 11:00 Purmersteijn 2 AFC 2 A. Hussaarts
47387 11:30 SDZ 3 AFC 3 A. Sprengers
47930 11:00 SV Nieuw Utrecht 2 AFC 4 M. Makdan
62810 12:00 Portugal Adam FC 2 AFC 6  
69987 16:30 TABA 6 AFC 8  
70296   Hertha 2 AFC 9 Vervallen
53370 11:00 Zwanenburg JO19-1 AFC JO19-1  
66988 12:00 Nieuw Sloten sv JO19-1 AFC JO19-2  
53577 9:30 IJburg AFC JO17-1 AFC JO17-1  
61245 14:00 Tos Actief JO17-1 AFC JO17-2  
61235 13:30 IJburg AFC JO17-2 AFC JO17-3  
66893 10:30 Kon. HFC JO17-9 AFC JO17-4  
66877 15:00 Pancratius JO15-4 AFC JO15-3  
66889 12:00 Buitenboys JO14-1 AFC JO14-1  
61225 13:45 Overbos JO14-2 AFC JO14-4  
61680 14:00 Assendelft MO19-1 AFC MO19-1  
         
Thuisprogramma dinsdag 21 november    
Oefen 20:00 AFC zaterdag 1 BFC 1 X. Stoffer
         
Thuisprogramma woensdag 22 november    
Oefen 18:45 AFC O15-1 Koninklijke HFC O15-1 T. Kolle
         
Thuisprogramma zaterdag 25 november    
44587 12:30 AFC 3 Alcmaria Victrix 2 G. Altena
45787 14:45 AFC 4 WV-HEDW 7 R. Koopmans
45201 12:30 AFC 6 Diemen 2 H. Dekkers
45831 14:45 AFC 7 Vecht de 2 P. Rizzuni
46200 14:45 AFC 8 Eemnes 2 W. Ringe
84864 12:30 AFC 10 Overamstel 2 T. Kolle
127063 12:30 AFC 35+1 Sporting Martinus 35+1 R. Akkerman jr.
127373 14:30 AFC 45+1 Kon. HFC 45+3 M. Koster
2501 12:15 AFC JO19-1 Excelsior JO19-1 J. de Goeij
49615 14:45 AFC JO17-2 Dijk De JO17-1 R.C. de Roos
3400 10:30 AFC JO13-1 AZ JO13-1 S. Wiertzema
145679 10:30 AFC JO13-3 Amstelveen JO13-1  
114160 8:45 AFC JO13-4 JOS/W'graafsmeer JO13-2  
79902 8:45 AFC JO13-6 NFC JO13-2  
115709 10:30 AFC JO12-2 Nieuw West United SV JO12-2  
79869 8:45 AFC JO11-4 Buitenboys JO11-4  
79868 8:45 AFC JO11-5 AMVJ JO11-2  
113884 10:30 AFC JO11-6 ZSGOWMS JO11-3  
79867 8:45 AFC JO11-7 Diemen JO11-5  
83202 10:30 AFC JO10-1 Volendam (rkav) JO10-1  
79895 8:45 AFC JO10-7 Meer de JO10-4  
79920 8:45 AFC JO9-4 Buitenboys JO9-10  
114326 8:45 AFC JO9-5 IJburg AFC JO9-8  
142935 8:45 AFC JO9-9 Almere FC JO9-4  
141600 10:30 AFC JO8-1 Volendam (rkav) JO8-1  
79841 10:30 AFC JO8-5 Arsenal ASV JO8-1  
144118 10:30 AFC JO8-9 Sporting Martinus JO8-9  
         
Uitprogramma zaterdag 25 november    
1803 14:30 Achilles Veen AFC  
45846 14:30 Ajax 3 AFC 2  
45909 15:00 GeuzenM'meer 2 AFC 5  
84856 12:30 WV-HEDW 12 AFC 9  
84840 12:30 DVVA 9 AFC 11  
134832 14:30 Muiderberg 3 AFC 12  
127196 15:00 Bloemendaal 35+1 AFC 35+3  
3920 15:00 Achilles '29 JO19-1 AFC JO19-2  
2708 11:30 Go Ahead Eagles JO17-1 AFC JO17-1  
3134 12:30 FC Groningen JO15-1 AFC JO15-1  
50308 13:00 Always Forward JO15-1 AFC JO15-2  
115279 9:00 CTO 70 JO13-1 AFC JO13-5  
116259 13:00 Sporting Martinus JO12-2 AFC JO12-1  
115135 9:30 Arsenal ASV JO12-2 AFC JO12-3  
116798 13:00 Diemen JO12-3 AFC JO12-4  
115069 10:15 Kon. HFC JO11-1 AFC JO11-1  
115618 13:00 IJburg AFC JO11-1 AFC JO11-2  
115579 9:30 Meer de JO11-5 AFC JO11-8  
140634 9:30 Overbos JO10-1 AFC JO10-2  
115795 9:45 DIOS JO10-4 AFC JO10-3  
115235 8:45 Swift JO10-3 AFC JO10-4  
115230 9:00 Zuidoost United JO10-2 AFC JO10-5  
136975 9:00 AMVJ JO10-3 AFC JO10-6  
115198 10:15 RKAVIC JO10-3 AFC JO10-8  
115412 9:00 Pancratius JO9-1 AFC JO9-1  
115405 8:30 Argon JO9-2 AFC JO9-2  
115460 9:45 FC Amsterdam JO9-2 AFC JO9-3  
115391 10:30 Tos Actief JO9-4 AFC JO9-6  
115956 8:30 Arsenal ASV JO9-1 AFC JO9-7  
114279 10:15 Zwanenburg JO9-4 AFC JO9-8  
134005 8:30 AC Amsterdam JO9-1M AFC JO9-10M  
115973 10:15 IJburg AFC JO9-12M AFC JO9-11M  
114937 9:00 Ouderkerk JO8-1 AFC JO8-2  
115508 9:00 WV-HEDW JO8-1 AFC JO8-3  
115472 9:00 Nieuw West United SV JO8-3 AFC JO8-6  
115471 8:45 Sporting Martinus JO8-5 AFC JO8-7  
114947 8:45 SDZ JO8-4 AFC JO8-8  
114978 11:15 Spakenburg MO13-1 AFC MO13-1  
115946 10:30 Kadoelen sv MO13-2 AFC MO13-2  
115196 9:50 HBC MO11-1 AFC MO11-1  
115749 9:30 CSW MO11-1 AFC MO11-2  
         
Thuisprogramma zondag 26 november    
554 14:30 AFC Kon. HFC  
48139 12:00 AFC 2 Kon. HFC 2 P.J. Helgering
47929 14:15 AFC 3 Ouderkerk 2 A. Hessler
48156 13:15 AFC 4 Soest SO 3 S. Er
62929 15:15 AFC 6 NFC 3 G. Altena
70342 13:15 AFC 8 GeuzenM'meer 4 H. van Rooijen
70562 11:00 AFC 9 FC Aalsmeer 5 Z. Eliasi
67188 15:15 AFC JO19-2 RODA 23 JO19-3  
67149 9:00 AFC JO19-3 Legmeervogels JO19-3  
61305 15:15 AFC JO17-2 Arsenal ASV JO17-1  
61288 11:00 AFC JO17-3 GeuzenM'meer JO17-2  
67136 9:00 AFC JO17-6 Buitenboys JO17-7  
53874 13:30 AFC JO15-2 KDO JO15-1 P.H. Ramjiawansingh
67114 9:00 AFC JO15-4 Pancratius JO15-6  
61318 9:00 AFC JO14-4 Arsenal ASV JO14-2  
61292 13:15 AFC JO14-5 WV-HEDW JO14-2  
61699 11:00 AFC MO19-1 Fortuna Wormerv. MO19-1  
         
Uitprogramma zondag 26 november    
59316 12:00 Abcoude 3 AFC 5  
139370 12:00 Nieuw West United SV 7 AFC 7  
62842 15:00 Sporting Martinus 6 AFC 11  
53706 10:30 Buitenveldert JO17-2 AFC JO17-1  
61702 10:00 Tos Actief JO17-4 AFC JO17-5  
51661 9:45 Abcoude JO15-1 AFC JO15-1  
66995 11:30 Buitenboys JO15-4 AFC JO15-3  
67009 8:45 DCG JO14-1 AFC JO14-1  
132854 9:15 Kon. HFC JO14-3 AFC JO14-3  

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site