Uitslagen senioren en jeugd

Thuisprogramma zaterdag 27 augustus    
AFC 1 beker   NiTA 1 3-1  
AFC 2 beker   DVVA 2 2-0  
AFC 6 beker   WV-HEDW 4 Verplaatst  
AFC 8 beker    Overbos 3 Verplaatst  
AFC O19 beker   AZ O19 0-3  
AFC JO17-2 beker   Buitenveldert JO17-1 3-3  
AFC O13-1   FC Twente O13 2-4  
AFC JO13-3 beker   UNO vv JO13-1 6-3  
AFC JO11-1 beker   RAP JO11-1 10-4  
AFC JO10-1 beker   VVA/Spartaan JO10-1    
AFC JO10-5 beker   Sporting Martinus JO10-3 1-10  
AFC JO10-7 beker   Sporting Martinus JO10-4 0-6  
AFC JO9-1           BFC JO9-1 2-5  
AFC JO9-2   BFC O9-2 10-2  
         
Uitprogramma zaterdag 27 augustus    
Argon 3   AFC 3 beker 2-0  
WV-HEDW 5   AFC 4 beker    
WV-HEDW 6   AFC 5 beker    
Ajax 3   AFC 7 beker    
V.V. Bergen JO19-1   AFC JO19-2 beker 1-6  
PSV O16   AFC O17-1 beker 2-1  
DIOS JO15-1   AFC JO15-2 beker 3-6  
Real Sranang JO13-1   AFC JO13-2 beker 0-2  
Buitenveldert JO11-1   AFC JO11-2 beker 12-1  
Swift JO10-1   AFC JO10-2 beker    
Ouderkerk JO10-3   AFC JO10-8 beker    
         
Thuisprogramma zondag 28 augustus    
AFC JO17-1 beker   Blauw-Wit Beursb. JO17-1 vervallen  
AFC O15-1   Hollandia O14-1    
         
Uitprogramma zondag 28 augustus    
Jong Vitesse   AFC    
Ankaraspor 1   AFC 2 beker    
SV Nieuw Utrecht 3   AFC 4 beker    

 

Thuisprogramma dinsdag 23 augustus
AFC 5 beker  zaterdag JOS/W'graafsmeer 3 0-0
AFC 6 beker zaterdag Monnickendam 3 7-1
AFC 8 beker zaterdag Argon 7 5-0
     
Uitprogramma dinsdag 23 augustus
EVC 2 AFC 2 zaterdag beker 1-2
ODIN 59 3 AFC 3 zaterdag beker 2-6
Swift 3 AFC 4 zaterdag beker  
WV-HEDW 9 AFC 7 zaterdag beker 6-6
Ajax O19 AFC O19-1  
Ajax O8 AFC O8-1  
     
Thuisprogramma woensdag 24 augustus
AFC zondag beker Kozakken Boys 1-5
AFC JO19-1 zondag beker Onze Gezellen JO19-1 6-2
AFC JO19-2 zaterdag beker Foresters de JO19-1 9-1
AFC JO17-1 zondag beker  GeuzenM'meer JO17-1 7-1
AFC JO17-2 zaterdag beker Sporting Martinus JO17-1 3-1
AFC JO13-2 beker WV-HEDW JO13-2 14-1
     
Uitprogramma woensdag 24 augustus
Abcoude 1 AFC 1 zaterdag beker 2-0
Sporting Martinus JO15-1 AFC JO15-1 zondag beker 1-5
VVC JO15-1 AFC JO15-2 zaterdag beker 1-1
Amstelveen JO13-1 AFC JO13-3 beker 0-4
     
Thuisprogramma donderdag 25 augustus
AFC 2 beker Swift 1 1-1
AFC 4 beker Roda 46 3 2-0
     
Uitprogramma donderdag 25 augustus
PVCV 3 AFC 3 zondag beker 0-1

 

Thuisprogramma zaterdag 20 augustus
AFC 2 beker TABA 1 14-0
AFC 4 beker Arsenal ASV 3 uitgesteld
AFC 5 beker DVVA 3 uitgesteld
AFC 7 beker DVVA 5 3-2
AFC JO15-2 beker Legmeervogels JO15-1 2-2
AFC JO13-3 beker FC Amsterdam JO13-2 9-1
AFC JO17-1 Buitenveldert JO19-1 0-3
AFC JO13-1 Quick JO13-1 4-2
     
Uitprogramma zaterdag 20 augustus
DVVA 1 AFC 1 beker 2-3
Monnickendam 2 AFC 2 beker 1-2
ZOB 3 AFC 6 beker  
ODIN 59 5 AFC 8 beker 0-4
DWS JO19-1 AFC JO19-2 beker 5-6
VVC JO17-1 AFC JO17-2 beker 0-2
Fortius JO13-1 AFC JO13-2 beker uitgesteld
     
Thuisprogramma zondag 21 augustus
AFC De Treffers 3-2
AFC 4 beker Buitenveldert 3 2-7
     
Uitprogramma zondag 21 augustus
Meer de JO19-1 AFC JO19-1 beker 0-3
TABA JO17-1 AFC JO17-1 beker  

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site