Uitslagen senioren en jeugd
Thuisprogramma maandag 1 september 2014.
AFC 3 zaterdag WV-HEDW 3 uitgesteld
AFC 5 zaterdag DVVA 5 1-1
AFC 8 zaterdag Breukelen fc 3 3-5

 

Thuisprogramma zaterdag 30 augustus 2014.
AFC 9 Buitenveldert 3 1-2
AFC VE2 Sporting Martinus VE1 0-8
AFC A1 Willem II VA A1 0-0
AFC B1 Buitenveldert B1 2-3
AFC B2 Legmeervogels B1 Uitgesteld
AFC C1 FC Twente VA C1 2-3
AFC C2 FC Aalsmeer C1 4-0
AFC D1 RJO/FE Feyenoord D1 0-2
AFC D3 Alliance 22 D1 5-2
AFC D7 JOS/W'graafsmeer D2 4-3
AFC D10 CTO 70 D4 Afgelast
AFC D11 Ouderkerk D8 3-3
AFC E2 Ouderkerk E1 8-3
AFC E4 Buitenveldert E4 5-4
AFC E5 Hoofddorp s.v. E4 Afgelast
AFC E7 Ouderkerk E3 2-2
AFC E8 Abcoude E3 1-9
AFC E9 ZSGOWMS E4 7-4
AFC E10 Buitenveldert E8 4-3
AFC E14 Ouderkerk E9 5-2
AFC F1 OSV F2 7-3
AFC F3 Abcoude F1 2-3
 
Uitprogramma zaterdag 30 augustus 2014.
VSV 1 AFC 1 3-0
Swift 2 AFC 2 zat 5-3
Argon 1 AFC 2 zon 2-4
RAP 3 AFC 3 Uitgesteld
DVVA 4 AFC 4 1-0
JOS/W'graafsmeer 3 AFC 5 6-2
WV-HEDW 6 AFC 7 6-1
WV-HEDW 7 AFC 8 3-4
VVA/Spartaan 7 AFC 10 2-2
Arsenal ASV VE1 AFC VE1 3-2
Buitenveldert A1 AFC A2 5-2
Sporting Martinus B1 AFC B2 1-2
Buitenveldert C1 AFC C1 4-3
Overbos D1 AFC D2 3-4
FC Amsterdam D3 AFC D4 2-4
Buitenveldert D3 AFC D5 0-2
ZSGOWMS D2 AFC D6 6-0
Ouderkerk D6 AFC D8 0-6
CTO 70 D3 AFC D9 3-3
DIOS E1 AFC E1 3-2
RKAVIC E1 AFC E3 2-12
Amstelveen E1 AFC E6 7-1
RKAVIC E4 AFC E11 0-12
TABA E6 AFC E12 0-8
Sporting Martinus E12 AFC E13 0-6
VVA/Spartaan E6 AFC E16 5-2
Swift F1 AFC F2  
Abcoude F1 AFC F3 3-2 bij AFC
Buitenveldert F1 AFC F4 3-3
Sporting Martinus F1 AFC F5 10-2
RODA 23 F3 AFC F6 1-4
Fortius F2 AFC F7 3-0
Ouderkerk F4 AFC F8 0-4
Sporting Martinus F8 AFC F9 1-14
     
Thuisprogramma zondag 31 augustus 2014.
AFC OJC Rosmalen 2-4
AFC 4 Hercules Zaandam sc 3 1-3
AFC 5 Meer de 5 1-5
AFC 7 Buitenveldert 4 0-9
AFC 9 Ouderkerk 5 5-4
AFC 10 FIT 5 7-2
AFC 12 WV-HEDW 13 4-3
AFC A1 Kon. HFC A1 3-1
AFC A4 Hoofddorp s.v. A3 0-9
AFC B4 Sporting Martinus B4 3-5
AFC C3 Abcoude C2 2-1
AFC C4 Abcoude C6 7-0
AFC MB1 Volendam (rkav) MB2 Afgelast
     
Uitprogramma zondag 31 augustus 2014.
AGB 3 AFC 3 3-4
Arsenal ASV 4 AFC 6 1-0
WV-HEDW 11 AFC 11 7-1
Zwanenburg A2 AFC A2 0-6
Hoofddorp s.v. A2 AFC A3 1-6
Ouderkerk B1 AFC B1 3-1
Buitenveldert B2 AFC B3 8-1
AS 80 B10 AFC B5 0-12
Buitenveldert C2 AFC C2 9-0
VVC VR1 AFC VR1 2-2             

Thuisprogramma woensdag 20 augustus 2014.
AFC zat 1 RKAVIC zat 1 3-1 (beker)
     
Thuisprogramma zaterdag 23 augustus 2014.
AFC D4 Ouderkerk D3 4-1 (beker)
AFC D5 Arsenal ASV D1 5-2 (beker)
AFC D8 Buitenveldert D5 2-2 (beker)
AFC D9 TABA D3 3-3 (beker)
     
Uitprogramma zaterdag 23 augustus 2014.
VVC 2 AFC 2 zaterdag 3-8 (beker)
Altius 1 AFC 2 zondag 1-5 (beker)
DVVA 3 AFC 3 5-0 (beker)
Swift 3 AFC 4 4-2 (beker)
Zuidvogels 4 AFC 7 vervallen
Argon 6 AFC 8 2-3 (beker)
AZ A1 AFC A1 5-1 (beker)
Dijk De A1 AFC A2 3-6 (beker)
RODA 23 B1 AFC B1 0-2 (beker)
Waterwijk B1 AFC B1 1-4 (beker)
Hollandia B1 AFC B2 zaterdag uitgesteld
Swift B1 AFC B2 zondag 0-1 (beker)
RODA 23 C1 AFC C2 afgelast
Swift D1 AFC D2 4-2 (beker)
VVC D1 AFC D3 0-3 (beker)
Fortius D1 AFC D7 16-0 (beker)
WV-HEDW D7 AFC D10 4-1 (beker)
Abcoude D7 AFC D11 2-2 (beker)
SDZ E4 AFC E4 1-12 (beker)
Overbos E5 AFC E5 afgelast
Sporting Martinus E3 AFC E7 7-0 (beker)
Fortius E4 AFC E8 3-0 (beker)
Real United E3 AFC E9 TNO
SDZ E12 AFC E10 4-6 (beker)
CTO 70 E6 AFC E14 8-0 (beker)
TABA E4 AFC E15 afgelast
DCG F1 AFC F1 1-3
     
Thuisprogramma zondag 24 augustus 2014.
AFC B3 TABA B2 0-5  (beker)
AFC C2 RODA 23 C3 uitgesteld
     
Uitprogramma zondag 24 augustus 2014.
EDO hfc AFC 1-0
Hoogland 3 AFC 3 1-5  (beker)
DSS A1 AFC A1 1-5 (beker)
Abcoude B4 AFC B4 1-6 (beker)
Arsenal ASV C1 AFC C1 0-7 (beker)
Waterwijk C5 AFC C3 TNO
Sporting Martinus C4 AFC C4 0-7 (beker)
WV-HEDW C6 AFC C5 4-7 (beker)
Zwanenburg MB2 AFC MB1 uitgesteld
     
Thuisprogramma maandag 25 augustus 2014.
AFC 3 zaterdag WV-HEDW 3 afgelast
AFC 5 zaterdag DVVA 5 afgelast
AFC 8 zaterdag Breukelen fc 3 afgelast
     
Thuisprogramma dinsdag 26 augustus 2014.
AFC 2 zaterdag Buitenveldert 2 afgelast
AFC 4 zaterdag WV-HEDW 4 afgelast
AFC 7 zaterdag Argon 5 afgelast
     
Thuisprogramma woensdag 27 augustus 2014.
AFC 2 zondag Legmeervogels 1 3-5
AFC A1 zondag Velsen A1 3-3
AFC B1 zaterdag Roda 46 B1 2-2
AFC B2 zaterdag Buitenveldert B1 3-1
AFC B2 zondag Pancratius B1 0-3
     
Uitprogramma woensdag 27 augustus 2014.
Kon. HFC 2 AFC 1 2-1
     
Thuisprogramma donderdag 28 augustus 2014.
AFC A2 zaterdag JOS/W'graafsmeer A1 7-0
AFC B1 zondag DEM B1 2-9
AFC C1 zondag Swift C1 2-3
AFC C2 zaterdag Pancratius C1 2-2
AFC D2 Buitenveldert D1 2-6