Uitslagen senioren en jeugd

 

Thuisprogramma oefenwedstrijden zaterdag 25 juni  
AFC zat 1 Roda JC O19 2-3
AFC O19-2  AFC O19-3  
AFC O17-1 SC Cambuur/Leeuwarden O17 4-2
AFC O17-2 AFC O17-3 5-0
AFC O15-2 AFC O15-3 1-0
AFC O13-1 AFC O15-2 2-1
AFC O13-2 Ijburg O13-1 7-1
AFC O13-3 Overbos O13-1 13-1
AFC O13-4 Kampong O13 5-4
AFC O11-1 Huizen O11-1  
AFC O11-2 Zaanlandia O11-1  
AFC O10-1 Reiger Boys O10-1 6-0
AFC O10-2 Diemen O10-1 6-3
AFC O9-1 Diemen O10-2  
AFC F7 SV Arsenal F10 5-5
     
Thuisprogramma zaterdag 4 juni    
AFC A2 De Meern A1 9-2 nacompetitie promotie  
         
Uitprogramma zaterdag 4 juni    
Swift 4 AFC zaterdag 4 1-0 AFC wns AFC wint na strafschoppen
         
Uitprogramma zondag 5 juni    
Swift B1 AFC zondag B1 2-1 AFC B1 promoveert naar Hoofdklasse  
         
Thuisprogramma zaterdag 28 mei  
AFC 5 Swift 4 2-1 nacompetitie promotie
       
Uitprogramma zaterdag 28 mei  
Meern De A1 AFC A2 1-6 nacompetitie promotie
       
Thuisprogramma zondag 29 mei  
AFC B1 zondag Swift B1 4-2 nacompetitie promotie

 

Thuisprogramma dinsdag 24 mei
AFC MB1 Volendam (rkav) MB1 0-6
AFC zaterdag 12 De Meer 6 1-5
AFC zondag 7 TOG 2 2-3
     
Uitprogramma woensdag 25 mei
Zuidoost United F6 AFC F10 1-2
Purmerend O12-1 AFC O-12-1 2-3
Sp. Martinus E2 AFC E3 0-3
     
Uitprogramma donderdag 26 mei
ZSGOWMS D4 AFC D6 2-1
Buitenveldert Vr 4 AFC Vr 1 2-1

 

Thuisprogramma zaterdag 21 mei  
AFC 13 Castricum 6 6-4  
AFC Ve2 VVC 35+1 2-3  
AFC A1 zondag Argon A2 3-8  
AFC A2 TVC '28 A1 7-0  
AFC B1 bekerfinale Roda '46 B1 2-1 n.v. AFC bekerwinnaar
Bekerfinale was bij Legmeervogels    
AFC F3 Victoria F3 4-3  
AFC F17 DWS F6 2-9  
AFC F18 Monnickendam F7 3-3  
       
Uitprogramma zaterdag 21 mei  
Reiger Boys 2 AFC 4 8-4  
Sporting Martinus 2 AFC 5 2-2  
Sporting Martinus 35+3 AFC 35+1 3-5  
Flevo Boys B1 AFC B2 3-1  
AMVJ D4 AFC D10 7-3  
Ajax E1 AFC E1 bekerfinale 2-0  
Bekerfinale was bij Legmeervogels    
Sporting Martinus E2 AFC E3    
       
Thuisprogramma zondag 22 mei  
AFC 5 Arsenal ASV 5 BNO Bezoekers niet opgekomen
AFC 8 Portugal Adam FC 3 BNO  
AFC A4 RODA 23 A3 3-3  
AFC B1 Wherevogels De B1 3-2  
AFC B2 Hoofddorp s.v. B3 4-2  
AFC B5 DIOS B5 4-3  
AFC C3 RODA 23 C5 1-5  
AFC O14-2 Kon. HFC O14-1 7-2  
AFC VR1 OSC VR1 TNO Thuisploeg niet opgekomen
       
Uitprogramma zondag 22 mei  
Meer de 10 AFC 9 5-4  
GeuzenM'meer 9 AFC 11 3-4  
Badhoevedorp A2 AFC A3 4-3  
Tos Actief B2 AFC B3 5-1  
KSV MB1 AFC MB1 8-1  

 

Thuisprogramma zaterdag 14 mei  
AFC 1 Marken 1 3-1 AFC kampioen
AFC 2 ODIN 59 3 4-0  
AFC 4 nacompetitie Reiger Boys 2 3-2  
AFC 5 nacompetitie Sporting Martinus 2 3-2  
AFC 8 Tos Actief 2 3-1  
AFC Ve3 RKAVIC 45+1    
AFC B2 nacompetitie Flevo Boys B1 0-1  
AFC C1 sc Heerenveen C1 2-1  
AFC E7 beker Lopik E4 1-3  
AFC O10-1 Koninklijke HFC O10-1 7-3  
AFC F1 AFC O10-3 1-1  
AFC F3 Zeeburgia F3 1-8  
AFC F11M Diemen F12M 5-2 F11M kampioen
AFC F17  Pancratius F13 woensdag  
AFC MC1 IJmuiden MC1 1-3  
       
Uitprogramma zaterdag 14 mei  
Buitenveldert 3 AFC 9 5-0  
Castricum 6 AFC 13    
BSM 35+1 AFC Ve1 4-8  
TVC'28 A1 AFC A2 nacometitie 1-6  
Vitesse D1 AFC D1 4-0  
AS'80 D7 AFC D7 11-0  
SDZ E10 AFC E8 0-3  
Buitenveldert F13M AFC F12M 4-0  
SDZ F2 AFC F2 2-2  
       
Thuisprogramma maandag 16 mei  
AFC 6 WV-HEDW 5 3-2 AFC kampioen
AFC 9 wit shirt Meer de 10 4-5  
AFC 10 HSV'69 2 1-4  
AFC 12 wit shirt GeuzenM'meer 9 3-4  
AFC A3 Ouderkerk A3    
AFC C3 AGB C1 5-3  
       
Uitprogramma maandag 16 mei  
TEC AFC 1-0  
Pancratius 2 AFC 2 1-1  
Kampong 2 AFC 3 4-0  
Arsenal ASV 5 AFC 5 6-1  
Roda'23 7 AFC 11    
Argon A2 AFC A1 zon nacompetitie 4-1  
De Wherevogels B1 AFC B1 zon nacompetitie 2-6
Sporting Almere C1 AFC C1 7-1  
Kon. HFC O14-1 AFC O14-2 2-2  

 

 

Uitprogramma woensdag 11 mei
Volendam (rkav) MB1 AFC MB1 8-1
IJmuiden MC1 AFC MC1 2-1
AMVJ D4 AFC D10  
Sporting Martinus E6 AFC E7  
Volendam (rkav) F4 AFC F3  
IJburg AFC F8 AFC F8  
     
Thuisprogramma donderdag 12 mei
AFC 5 CTO 70 3 4-6
AFC VR1 Volendam (rkav) VR1 1-4
     
Uitprogramma donderdag 12 mei
Badhoevedorp B2 AFC B6  
OFC C2 AFC C6 2-3
Thuisprogramma vrijdag 13 mei
AFC A3 GeuzenM'meer A2 6-2
     
Uitprogramma vrijdag 13 mei
Pancratius E7 AFC E8  

 

Thuisprogramma dinsdag 10 mei
AFC O14-2 Sporting Martinus O14-1 2-2
AFC F14 OFC F4 1-2
     
Uitprogramma dinsdag 10 mei
Hoofddorp s.v. B2 AFC B2 1-3
Ouderkerk C6 AFC C5 1-2
Batavia '90 D2 AFC D7 D7 n.o.

 

Thuisprogramma zaterdag 7 mei
AFC 3 Medemblik 2 3-0
AFC 4 ODIN 59 5 2-0
FC Amsterdamse Bos 2 AFC 6 3-3
AFC 7 WV-HEDW 10 2-2
AFC 9 RAP 5 4-0
AFC 13 WV-HEDW 20 8-2
AFC Ve1 TOB 35+2 10-2
AFC Ve3 Dijk De 45+1 4-1
AFC A1 Brabant United A1 1-4
AFC A2 EDO hfc A1 2-1
AFC MC1 Ouderkerk MC2 0-17
AFC D1 FC Utrecht D1 5-2
AFC D3 CTO 70 D1 7-0
AFC E3 Robinhood s.v. E1 1-9
AFC E5 SDW E2 2-2
AFC F17 FC Aalsmeer F13 0-3
     
Uitprogramma zaterdag 7 mei
Monnickendam 1 AFC 1 2-1
Monnickendam 2 AFC 2 0-1
Swift 5 AFC 5 3-1
RAP 4 AFC 8 6-4
DVVA 9 AFC 10 2-2
Amstelveen 5 AFC 11 3-0
Wartburgia 2 AFC 12 4-3
Buitenveldert B1 AFC B1 2-5
Meern De B1 AFC B2 0-5
Vitesse C1 AFC C1 0-1
IVV D1 AFC D2 1-1
BFC E1 AFC E1 beker 1-7
Sporting Martinus E8 AFC E9 ?
RODA 23 E13 AFC E10 2-3
Volendam (rkav) F4 AFC F3 ?
     
Thuisprogramma zondag 8 mei
AFC Kon. HFC 2-3
AFC 2 Legmeervogels 2 9-2
AFC 3 Weesp FC 2 3-3
AFC 4 Nieuw West United SV 4 2-5
AFC 5 Meer de 4 de Meer n.o.
AFC 7 GeuzenM'meer 3 2-0
AFC 8 VVA/Spartaan 6 uitgesteld
AFC 11 TOG 4 1-5
AFC A1 Always Forward A1 1-3
AFC A4 Sporting Martinus A3 2-3
AFC B2 Hoofddorp s.v. B3 uitgesteld
AFC B3 Waterwijk B6 4-4
AFC C1 Ouderkerk C1 6-2
AFC C4 NFC C1 1-2
AFC VR1 Zwanenburg VR1 1-3
AFC MB1 Zwanenburg MB1 uitgesteld
     
Uitprogramma zondag 8 mei
Swift 8 AFC 6 0-4
FIT 3 AFC 9 0-3
KDO 6 AFC 12 3-5
Tos Actief A1 AFC A3 3-4
Weesp FC B1 AFC B1 2-3
Tos Actief B3 AFC B6 3-4
Buitenboys C4 AFC C3 0-11
SDW O14-1 AFC O14-2 8-2

 

Thuisprogramma zaterdag 30 april  
AFC 1 OSV 1 0-0  
AFC 2 Ajax 3 1-2  
AFC 5 DVVA 5 3-2  
AFC 6 Argon 6 2-2  
AFC 8  Fortius 3 1-3  
AFC 10  Meer de 3 2-0  
AFC 11 Blauw-Wit Beursb.4 uitgesteld  
AFC B1  Roda 46 B1 3-0 AFC B1 kampioen
AFC B2 DOVO B1 3-0  
AFC D1  FC Twente VA D1 4-1  
AFC D2 Pancratius D1 1-5  
AFC D8 Onze Gezellen D4 4-1  
AFC E1  Roda 46 E1 9-2  
AFC E6 Arsenal ASV E6 10-2 AFC E6 kampioen
AFC F3 Kon. HFC F5 5-4  
AFC F7  Hoofddorp s.v. F7 2-2  
AFC F13 Zuidoost United F2 2-3  
       
Uitprogramma zaterdag 30 april  
ZOB 3 AFC 3 4-3  
TOG 2 AFC 7 5-1  
Buitenveldert 3 AFC 9    
Arsenal ASV 7 AFC 13 0-4  
Bloemendaal 35+2 AFC 35+1    
Badhoevedorp 35+1 AFC 35+2 1-1  
Kadoelen sv 45+1 AFC 45+1 1-6  
VVV/Helmond Sport A1 AFC A1 2-2  
IJsselmeervogels A1 AFC A2 3-1  
Zouaven De C1 AFC C2 0-4  
Argon D1 AFC D3 4-1  
Purmerend O12-1 AFC O12-1    
Swift E3 AFC E5 1-0  
Roda'23 E13 AFC E10 2-3 AFC E10 kampioen
Hercules O10-2 AFC O10-4 5-5  
Swift F2 AFC F2 1-11 AFC F2 kampioen
DWS F1 AFC F4 6-2  
Sloterdijk F2 AFC F15    
Pancratius F13 AFC F17    
IJmuiden MC1 AFC MC1 uitgesteld  
       
Thuisprogramma zondag 1 mei  
AFC 6 Ankaraspor 4 4-3  
AFC 9 Buitenveldert 8 7-3  
AFC 10 Hillegom sv 6 0-9  
AFC 12 DCG 5 2-3  
AFC B1 Swift B1 3-2  
AFC C1 Kolping Boys C1 3-0  
       
Uitprogramma zondag 1 mei  
JVC Cuijk AFC 1-3  
Houten 2 AFC 2 2-1  
RODA 23 2 AFC 3 5-0  
Swift 6 AFC 4 4-4  
RAP 2 AFC 5 3-3  
TOG 2 AFC 7 3-1  
Portugal Adam FC 3 AFC 8 uitgesteld  
Arsenal ASV 11 AFC 11 uitgesteld  
Buitenveldert VR4 AFC VR1 AFC n.o.  
DSS A1 AFC A1 3-1  
SDZ A2 AFC A4 6-2  
Hoofddorp s.v. B2 AFC B2 uitgesteld  
Diemen B3 AFC B3 3-2  
Badhoevedorp B2 AFC B6 uitgesteld  
AGB C1 AFC C3 3-3  
RODA 23 C8 AFC C4 1-1  
Ouderkerk C6 AFC C5 uitgesteld  
OFC C2 AFC C6 uitgesteld  

 

Thuisprogramma zaterdag 23 april  
AFC 13 RKAVIC 3 3-2  
AFC Ve1 Kon. HFC 35+2 1-0  
AFC Ve3 Weesp FC/45+1  4-2  
AFC A1 Fortuna Sittard A1 2-1  
AFC B1 beker Kon. HFC B1 1-1 AFC w.n.s.
AFC MC1 Onze Gezellen MC3 1-0  
AFC O14-1 VVZ '49 O14-1 1-3  
AFC D3 Legmeervogels D1 2-1  
AFC D5 Tos Actief D1 2-5  
AFC D6 SDZ D4 4-0  
AFC D8 Zwanenburg D3 uitgesteld  
AFC D10 DRC D3 9-1  
AFC O12-1  Hoofddorp s.v. O12-1 3-3  
AFC E2 VVC E1 3-1  
AFC E11  AMVJ E4 2-3  
AFC O10-1 Zeeburgia O10-1 2-6  
AFC O10-4 Hooglanderveen O10-2 4-6  
AFC F1 Buitenveldert F1 0-2  
AFC F3 RODA 23 F3 5-5  
AFC F6 IJburg AFC F3 5-3 F6 kampioen
AFC F7 DSS F5 2-3  
AFC F9 Arsenal ASV F4 4-3  
AFC F10 Meteoor F6 8-2  
AFC F16 NFC F5 5-2  
AFC F17 Tos Actief F7 2-4  
       
Uitprogramma zaterdag 23 april  
HBOK 1 AFC 1 3-4  
ZOB 2 AFC 2 4-0  
Argon 7 AFC 7 3-2  
Ankaraspor 2 AFC 8    
Dijk De 3 AFC 11 4-2  
DVVA 11 AFC 12 2-0  
Kon. HFC VET AFC VET 5-9  
PSV C1 AFC C1 1-2  
sc Heerenveen D1 AFC D1 3-3  
AS 80 D7 AFC D7    
IJburg AFC D7 AFC D9 2-5  
SDO E1 AFC E1 2-10  
RKAVIC E1 AFC E3 3-1  
Sporting Martinus E7 AFC E6 3-0  
AMVJ E1 AFC E7 1-8  
Nieuw West United SV E6 AFC E8 6-2  
Onze Gezellen O10-1 AFC O10-2 2-0  
Jong Holland O10-1 AFC O10-3 5-2  
FC Aalsmeer F1 AFC F4 5-0  
RODA 23 F4 AFC F5 5-0  
ZSGOWMS F3 AFC F8 F8 n.o.  
FC Aalsmeer F12M AFC F11M 0-8  
Ouderkerk F1 AFC F13 7-1  
ZOB F2 AFC F14 10-3  
Overbos F5 AFC F15 7-0  
EVC F5 AFC F18 1-1  
       
Thuisprogramma zondag 24 april  
AFC SWZ Boso Sneek 0-0  
AFC 2 Hercules 2 2-5  
AFC 4 Zwanenburg 4 6-1  
AFC 5 WV-HEDW 3 3-2  
AFC 9 Arsenal ASV 7 2-1  
AFC 11 Ouderkerk 7 3-4  
AFC C4 TABA C2 10-2  
AFC C5 Arsenal ASV C3 4-4  
AFC C6  RKDES C4 2-5  
AFC MB1 KSV MB1 0-10  
       
Uitprogramma zondag 24 april  
JOS/W'graafsmeer 4 AFC 6 2-7  
Swift 11 AFC 7 3-1  
Germaan/De Eland asv 3 AFC 8 4-1  
Hoofddorp s.v. 10 AFC 10 3-1  
SDZ 8 AFC 12 7-0  
SDZ VR1 AFC VR1 5-1  
Kon. HFC B3 AFC B2 4-1  
DIOS B5 AFC B5 1-3  
AS 80 C3 AFC C2 3-1  
Badhoevedorp C1 AFC C3 3-2  
Tos Actief O14-1 AFC O14-2 0-12  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site