Uitslagen senioren en jeugd

Thuisprogramma zaterdag 20 mei
AFC 2 RKAV Volendam 3 2-0
AFC 3 Kadoelen sv 2 4-1
AFC 4 Stormvogels 2 uitgesteld
AFC 35+2 Arsenal ASV 35+1 5-4
AFC O15 Vitesse O15 2-2
AFC JO13-2 bekerfinale Kolping Boys JO13-1 2-1 n.v.
AFC JO13-4 Buitenboys JO13-2 9-3
AFC JO11-7 SDW JO11-3  
AFC JO8-2 Zeeburgia JO8-3  
AFC JO8-5 SCW JO8-1 0-10
     
Uitprogramma zaterdag 20 mei
VVGA 3 AFC 10  
AMVJ 3 AFC 11 3-3
Swift 11 AFC 13 3-1
Waterwijk JO17-1 AFC JO17-2 1-1
Swift JO13-2 AFC JO13-5 2-1
Sloterdijk JO11-1 AFC JO11-3 2-6
IJburg AFC JO11-8 AFC JO11-6  
Buitenveldert JO9-5 AFC JO9-6 .
AMVJ JO9-4 AFC JO9-7 1-12 AFC k
AGB JO8-4 AFC JO8-3 2-8
ZSGOWMS JO8-2 AFC JO8-6 5-0
RKAVIC JO8-1 AFC JO8-7  
     
Thuisprogramma zondag 21 mei
AFC 11 Buitenboys 4 1-1
AFC JO17-1 Sporting Almere JO17-1 4-1
AFC JO17-4 Sporting Martinus JO17-2 0-2
AFC JO14-1 Swift JO14-1 1-1
     
Uitprogramma zondag 21 mei
SDZ 2 AFC 3 3-1
Swift 4 AFC 4 2-2
Fortius 4 AFC 10 1-1
Meervogels 31 JO19-1 AFC JO19-1 9-0
Ouderkerk JO15-2 AFC JO15-2 1-2
Swift JO14-2 AFC JO14-2 5-0

 

Thuisprogramma zaterdag 13 mei
AFC Excelsior M 3-1
AFC 11 DVVA 10 1-3
AFC 13 Castricum 5 4-3
AFC 35+2 AMVJ 35+1 2-2
AFC VET Koninklijke HFC VET uitgesteld
AFC O17 Hollandia O17 3-1
AFC JO17-2 Waterwijk JO17-1 3-2
AFC JO12-4 Diemen JO12-4 uitgesteld
AFC JO11-1 Jonathan JO11-1 2-1
AFC JO11-3 Amstelveen JO11-1 6-2
AFC JO11-5 SCW JO11-1 1-3
AFC JO11-6 Amstelveen JO11-4 2-0 AFC kampioen
AFC JO10-1 Houten JO10-1 3-1 AFC kampioen
AFC JO10-5 Pancratius JO10-3 3-7
AFC JO9-1 BFC JO9-1 4-0 AFC kampioen
AFC JO9-7 Amstelveen JO9-5 6-1
AFC JO9-8 Abcoude JO9-8 5-1
AFC JO9-9M FC Aalsmeer JO9-7M 1-1 AFC kampioen
AFC JO8-2 IJburg AFC JO8-2 uitgesteld
     
Uitprogramma zaterdag 13 mei
SVL 1 AFC 1 4-2
Volendam (rkav) 3 AFC 2 6-2
Stormvogels 2 AFC 4 2-4
JOS/W'graafsmeer 4 AFC 10 1-8
ZCFC 45+1 AFC 45+1 5-6
Brabant United O19 AFC O19 2-1
FC Volendam O15 AFC O15 4-2
FC Volendam JO13-1 AFC JO13-1 0-0
Arsenal ASV JO13-1 AFC JO13-3 0-3
Buiksloot JO12-1 AFC JO12-2 1-2 AFC kampioen
Roda'23 JO11-3 AFC JO11-4 7-4
Legmeervogels JO11-5 AFC JO11-7 3-3
WV-HEDW JO10-2 AFC JO10-3  
Sporting Martinus JO10-4 AFC JO10-4 2-5
RKDES JO9-1 AFC JO9-4 4-1
Kon. HFC JO9-12M AFC JO9-10M 0-0
Pancratius JO8-4 AFC JO8-3 3-2
SDW JO8-2 AFC JO8-5  
Pancratius JO8-6 AFC JO8-7 6-0
     
Thuisprogramma zondag 14 mei
AFC 2 Hoogland 2 3-3
AFC 3 VVIJ 3 5-3
AFC 4 Swift 4 2-1
AFC JO19-1 VIOS-W JO19-1 2-3
AFC JO19-2 Arsenal ASV JO19-1 2-3
AFC JO17-4 CTO 70 JO17-1 4-4
AFC JO15-1 DEM JO15-1 afgelast
AFC JO15-2 Kon. HFC JO15-4 2-2
AFC JO14-2 Kon. HFC JO14-2 6-2
     
Uitprogramma zondag 14 mei
WV-HEDW 9 AFC 9 1-3
CTO 70 5 AFC 10 5-4
Buitenboys 5 AFC 11 3-0
Sporting Almere JO17-1 AFC JO17-1 7-1
Buitenveldert JO17-4 AFC JO17-5 5-1
DCG JO15-2 AFC JO15-3 2-2

 

Thuisprogramma woensdag 10 mei  
AFC JO14-2 Waterwijk JO14-2 0-5  
AFC JO13-2 beker Saestum JO13-1 0-0 AFC w.n.s.
AFC JO11-4 RAP JO11-2 5-2  
AFC JO11-6 RODA 23 JO11-9 7-1  
AFC JO10-5 RODA 23 JO10-4 7-4  
AFC JO9-4 Ouderkerk JO9-2 3-5  
AFC JO8-3 DWS JO8-3 7-1  
       
Uitprogramma woensdag 10 mei  
Legmeervogels JO13-3 AFC JO13-7 2-4  
GeuzenM'meer JO8-1 AFC JO8-2    
IJburg AFC JO8-5 AFC JO8-6 4-2  

 

Thuisprogramma zaterdag 6 mei  
AFC 1 Woudenberg 1 2-2 AFC kampioen
AFC 2 ZOB 2 2-3  
AFC 3 Jong Holland 3 3-0  
AFC 5 Amstelveen 3 4-4  
AFC 6 TOG 2 6-2  
AFC 8 Woudenberg 3 3-0  
AFC 10 DVVA 9 2-0  
AFC 35+1 BSM 35+1 2-4  
AFC 45+1 Zwanenburg 45+1 0-7  
AFC VET UVV VET 4-2  
AFC O19 Excelsior O19 0-1  
AFC JO19-2 Roda 46 JO19-1 3-4  
AFC JO15-2 Kon. HFC JO15-1 0-0  
AFC JO13-1 Zeeburgia JO13-1 2-1  
AFC JO13-2 Hillegom sv JO13-1 2-1  
AFC JO13-4 Waterwijk JO13-3 4-3  
AFC JO13-7 NFC JO13-1 5-0  
AFC JO12-4 wit shirt Pancratius JO12-3 uitgesteld  
AFC JO11-2 Zuidoost United JO11-1 4-1  
AFC JO11-5 Arsenal ASV JO11-2 uitgesteld  
AFC JO10-1 wit shirt Volendam (rkav) JO10-1 9-4  
AFC JO10-2 RODA 23 JO10-1 0-5  
AFC JO10-3 TABA JO10-1 Uitgesteld  
AFC JO10-4 DWS JO10-2 3-3  
AFC JO10-5 RODA 23 JO10-4 Uitgesteld  
AFC JO10-7 AS 80 JO10-2 2-5  
AFC JO10-8 FC Aalsmeer JO10-4 uitgesteld  
AFC JO9-4 Ouderkerk JO9-2 1-0  
AFC JO9-7 SDW JO9-3 6-4  
AFC JO8-7 RODA 23 JO8-4 3-5  
       
Uitprogramma zaterdag 6 mei  
Barendrecht AFC 1-4  
Kadoelen sv 2 AFC 4 4-3  
Legmeervogels 2 AFC 7 6-2  
FC Amsterdam 3 AFC 11 4-6  
Buitenveldert 4 AFC 12 6-3  
VVA/Spartaan 5 AFC 13 0-3  
VVC 35+2 AFC 35+2 1-5  
Excelsior O17 AFC O17 1-1  
Meern De JO17-1 AFC JO17-2 1-2  
Argon JO13-1 AFC JO13-3 2-1  
Swift JO13-2 AFC JO13-5 4-0  
Fortius JO11-1 AFC JO11-1 Uitgesteld  
Abcoude JO11-2 AFC JO11-3 5-0  
Diemen JO11-5 AFC JO11-6 3-11  
Diemen JO10-2 AFC JO10-6 9-0  
Pancratius JO9-6 AFC JO9-6 1-4  
SDW JO9-5 AFC JO9-10M    
AGB JO8-4 AFC JO8-3 Uitgesteld  
SDZ JO8-6 AFC JO8-5 5-1  
Tos Actief JO8-4 AFC JO8-6 4-2  
       
Thuisprogramma zondag 7 mei  
AFC 7 Ouderkerk 4 4-2  
AFC 8 Swift 11 1-1  
AFC 9 FIT 7 5-0 AFC kampioen
AFC 10 Sporting Martinus 6 2-5  
AFC 11 Abcoude 7 2-2  
AFC JO17-2 RKDES JO17-1 1-3  
AFC JO17-4 Sporting Almere JO17-5 2-7  
AFC JO15-2 Kon. HFC JO15-4 0-1  
AFC JO14-4 Kon. HFC JO14-1 1-5  
AFC MO17-1 Zwanenburg MO17-1 1-3  
       
Uitprogramma zondag 7 mei  
ADO '20 2 AFC 2 0-5  
Weesp FC 2 AFC 3 2-2  
Sporting Martinus 2 AFC 4 5-1  
AGB 4 AFC 6 3-4  
WV-HEDW JO19-1 AFC JO19-1 7-1  
Always Forward JO17-1 AFC JO17-1 3-2  
Swift JO15-1 AFC JO15-1 2-2  
DCG JO15-2 AFC JO15-3 1-1  
Buitenboys JO14-1 AFC JO14-1 1-4  
Swift JO14-2 AFC JO14-2 4-0  
Buitenboys JO14-3 AFC JO14-3 4-5  

 

 

 

 

 

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site