Uitslagen senioren en jeugd

Thuisprogramma zaterdag 18 november
AFC Zwaluwen  
AFC 3 Kadoelen sv 2  
AFC 5 Wartburgia 2  
AFC 9 DVVA 7  
AFC 11 Overamstel 3 Vervallen
AFC 12 Meer de 9 Vervallen
AFC 35+2 JOS/W'graafsmeer 35+1  
AFC 35+3 BZC'13 35+1  
AFC VET HBS VET  
AFC JO17-1 Willem II JO17-1  
AFC JO15-1 Cambuur L. JO15-1  
AFC JO15-2 ADO '20 JO15-1  
AFC JO13-2 AS 80 JO13-1  
AFC JO13-5 Ouderkerk JO13-2  
AFC JO12-1 Swift JO12-2 bij Swift
AFC JO12-2 Pancratius JO12-2 bij Pancratius
AFC JO12-3 Legmeervogels JO12-2  
AFC JO12-4 FC Weesp JO12-2 bij FC Weesp
AFC JO11-1 Buitenveldert JO11-1  
AFC JO11-2 Reiger Boys JO11-1  
AFC JO11-8 Abcoude JO11-6  
AFC JO10-1 Victoria JO10-1  
AFC JO10-2 Almere FC JO10-1  
AFC JO10-3 AGB JO10-2  
AFC JO10-4 Buitenboys JO10-7  
AFC JO10-5 RKAVIC JO10-2  
AFC JO10-6 Arsenal ASV JO10-2  
AFC JO10-8 Amstelveen JO10-4  
AFC JO9-1 Sporting Martinus JO9-1  
AFC JO9-2 Amstelveen JO9-2  
AFC JO9-3 Swift JO9-4  
AFC JO9-6 Geinburgia JO9-1  
AFC JO9-7 Swift JO9-6  
AFC JO9-10M Legmeervogels JO9-7M Vervallen
AFC JO9-11M Zeeburgia JO9-6M  
AFC JO8-2 Nieuw West United SV JO8-1  
AFC JO8-3 Zeeburgia JO8-4  
AFC JO8-6 Badhoevedorp JO8-1  
AFC JO8-7 Hertha JO8-1  
AFC JO8-8 Kon. HFC JO8-11  
AFC MO17-1 Foresters de MO17-1  
AFC MO13-1 Buitenboys MO13-1  
AFC MO11-1 HBC MO11-2  
AFC MO11-2 Amstelveen MO11-1  
     
Uitprogramma zaterdag 18 november
SCW 2 AFC 4  
Fortius 3 AFC 6  
Sporting Martinus 2 AFC 7  
Woudenberg 3 AFC 8  
Hertha 3 AFC 10  
BSM 35+1 AFC 35+1  
FC Emmen JO19-1 AFC JO19-1  
Hollandia JO19-1 AFC JO19-2  
Meern De JO17-1 AFC JO17-2  
Almere City FC JO13-1 AFC JO13-1  
RKDES JO13-1 AFC JO13-3  
AS 80 JO13-4 AFC JO13-4  
Abcoude JO13-4 AFC JO13-6  
Waterwijk JO11-3 AFC JO11-3  
Tos Actief JO11-2 AFC JO11-4  
Meer de JO11-2 AFC JO11-5  
Pancratius JO11-6 AFC JO11-6  
AGB JO11-4 AFC JO11-7  
TABA JO10-4 AFC JO10-7  
GeuzenM'meer JO9-4M AFC JO9-4  
TABA JO9-4 AFC JO9-5  
UNO vv JO9-6 AFC JO9-8  
IJburg AFC JO8-1 AFC JO8-1  
Diemen JO8-2 AFC JO8-5  
RAP JO8-1 AFC JO8-9  
     
Thuisprogramma zondag 19 november
AFC 5 TABA 2  
AFC 7 WV-HEDW 6  
AFC 11 (wit shirt) GeuzenM'meer 9  
AFC JO19-3 RODA 23 JO19-6  
AFC JO17-5 Buitenboys JO17-6  
AFC JO17-6 FC Weesp JO17-4  
AFC JO15-1 Kon. HFC JO15-1  
AFC O15-2 Kon. HFC O15-2  
AFC JO14-2 Ouderkerk JO14-1  
AFC JO14-3 (wit shirt) Overbos JO14-1 Vervallen
     
Uitprogramma zondag 19 november
Dijk De AFC  
Purmersteijn 2 AFC 2  
SDZ 3 AFC 3  
SV Nieuw Utrecht 2 AFC 4  
Portugal Adam FC 2 AFC 6  
TABA 6 AFC 8  
Hertha 2 AFC 9 Vervallen
Zwanenburg JO19-1 AFC JO19-1  
Nieuw Sloten sv JO19-1 AFC JO19-2  
IJburg AFC JO17-1 AFC JO17-1  
Tos Actief JO17-1 AFC JO17-2  
IJburg AFC JO17-2 AFC JO17-3  
Kon. HFC JO17-9 AFC JO17-4  
Pancratius JO15-4 AFC JO15-3  
Buitenboys JO14-1 AFC JO14-1  
Overbos JO14-2 AFC JO14-4  
Assendelft MO19-1 AFC MO19-1  

 

Thuisprogramma zaterdag 11 november
AFC 2 beker  Roda 46 2 3-3 AFC wns
AFC 4 Hillegom sv 2 4-2
AFC 6 GeuzenM'meer 3 5-2
AFC 7 Kockengen 2 3-2
AFC 8  IJsselmeervogels 3 1-2
AFC 10  Meer de 4 3-3
AFC 35+1 Kon. HFC 35+1 8-1
AFC 45+1 TABA 45+1 4-1
AFC VET Quick VET 3-1
AFC JO19-2 Zeeburgia JO19-1 0-0
AFC JO17-2 SML JO17-1 1-0
AFC JO13-4  Fortius JO13-2 7-1
AFC JO11-3 Buitenveldert JO11-2 1-4
AFC JO11-5 Argon JO11-4 2-2
AFC JO11-6 Sloterdijk JO11-4 7-2
AFC JO9-5 GeuzenM'meer JO9-6 5-4
AFC JO9-8  Pancratius JO9-8 9-2
AFC JO9-9 FC Weesp JO9-4 14-1
AFC MO17-1 Jonathan MO17-1 Vervallen
     
Uitprogramma zaterdag 11 november
Rijnsb.Boys AFC 1-0
Hellas Sport 2 AFC 3 4-3
Swift 5 AFC 5 3-2
Wartburgia 4 AFC 9 beker 3-5
Wartburgia 8 AFC 12 1-4
Hollandia JO15-1 AFC JO15-1 afgelast
VSV JO15-1 AFC JO15-2 0-2
Quick '20 JO13-1 AFC JO13-1 beker 0-5
Robinhood s.v. JO13-1 AFC JO13-2 4-4
NFC JO13-1 AFC JO13-3 1-9
Abcoude JO13-2 AFC JO13-5 10-1
Abcoude JO12-1 AFC JO12-1 1-2
Koninlijke HFC O12-4 AFC O12-2 11-1
AMVJ JO12-1 AFC JO12-3 10-0
IJburg AFC JO12-5 AFC JO12-4 2-9
BFC JO11-1 AFC JO11-1 2-1
AGB JO11-1 AFC JO11-2 0-5
IJburg AFC JO11-7 AFC JO11-8 3-2
Kon. HFC JO10-1 AFC JO10-1 0-6
Abcoude JO10-1 AFC JO10-2 4-8
Abcoude JO10-3 AFC JO10-4 4-6
Ouderkerk JO10-4 AFC JO10-5 1-6
GeuzenM'meer JO10-3 AFC JO10-6 3-7
Swift JO10-5 AFC JO10-8 3-5
Roda 46 JO9-1 AFC JO9-1 4-9
Sporting Martinus JO9-6 AFC JO9-2 3-15
Meer de JO9-1 AFC JO9-3 5-8
IJburg AFC JO9-9 AFC JO9-6 4-2
Buitenveldert JO9-4 AFC JO9-7 12-3
Overbos JO9-8M AFC JO9-10M 5-4
Swift JO9-8M AFC JO9-11M 0-5
Zeeburgia JO8-2 AFC JO8-2 6-3
Pancratius JO8-2 AFC JO8-4 12-3
DWS JO8-2 AFC JO8-6 8-4
VVC JO8-4 AFC JO8-7 8-6
Arsenal ASV JO8-2 AFC JO8-8 6-1
Dijk De JO8-4 AFC JO8-9  
Kadoelen sv MO13-1 AFC MO13-1 0-1
Swift MO13-2 AFC MO13-2  
Buitenveldert MO11-3 AFC MO11-1 1-5
Legmeervogels MO11-2 AFC MO11-2 1-2
     
Thuisprogramma zondag 12 november
AFC 3 RKDES 2 0-4
AFC 4 AS 80 2 6-2
AFC 8 Meteoor 3 5-1
AFC 9 HSV'69 3 8-3
AFC JO19-1 Sporting Martinus JO19-1 0-4
AFC JO19-2 Sporting Martinus JO19-2 5-3
AFC JO17-1 Zeeburgia JO17-1 4-1
AFC JO17-5 AS 80 JO17-1 1-1
AFC JO15-3 Ouderkerk JO15-4 13-0
AFC JO14-1 ZSGOWMS JO14-1 2-1
AFC JO10-6 AS 80 JO10-5 9-1
     
Uitprogramma zondag 12 november
DRC 2 AFC 5  
Meer de 8 AFC 7 3-5
OFC 3 AFC 11  
TABA JO19-2 AFC JO19-3 Uitgesteld
IJburg AFC JO17-3 AFC JO17-6 1-2
Ouderkerk JO15-1 AFC JO15-1 1-9
SDZ JO15-6 AFC JO15-4 0-4
Waterwijk JO14-2 AFC JO14-2 1-5
IJburg AFC JO14-1 AFC JO14-3 3-0
Volendam (rkav) MO19-1 AFC MO19-1 5-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site