Uitslagen senioren en jeugd

Thuisprogramma zaterdag 22 april
AFC 1 Zwaluwen 30 HCSV 1 1-1
AFC 2 WV-HEDW 3 1-5
AFC 10 WV-HEDW 14 3-0
AFC 35+1 Portugal Adam FC 35+1 3-3
AFC 45+1 SCW 45+1 3-3
AFC O17 NAC Breda O17 1-3
AFC JO15-2 Kampong JO15-1 1-2
AFC JO13-2 DEM JO13-1 3-1
AFC JO13-4 Hertha JO13-1 1-1
AFC JO13-6 Legmeervogels JO13-3 1-2
AFC JO13-8 Sporting Martinus JO13-4 1-5
AFC JO11-1 PVCV JO11-1 3-3
AFC JO11-5 Abcoude JO11-4 4-3
AFC JO10-6 AFC JO10-5 6-1
AFC JO9-1 Ajax JO9-2 7-4
AFC JO9-2 IJburg AFC JO9-1 Uitgesteld
AFC JO9-3 Hertha JO9-1 7-3
AFC JO9-7 AMVJ JO9-4 23-1
AFC JO8-1  Pancratius JO8-1 2-5
AFC JO8-2 DCG JO8-1 0-8
AFC JO8-4 Diemen JO8-2 5-3
AFC JO8-7 RKAVIC JO8-1 1-5
AFC JO8-8 AGB JO8-2 2-8
     
Uitprogramma zaterdag 22 april
Kozakken Boys AFC 4-0
WV-HEDW 15 AFC 11 1-3
Wartburgia 4 AFC 13 4-1
Badhoevedorp 35+1 AFC 35+2 4-4
Zeeburgia O19 AFC O19 1-4
NEC/FC Oss O15 AFC O15 2-0
FC Utrecht O13 AFC JO13-1 5-0
Arsenal ASV JO13-1 AFC JO13-3 uitgesteld
Buitenveldert JO13-5 AFC JO13-5 8-1
VVA/Spartaan JO12-1 AFC JO12-1 5-1
Buiksloot JO12-1 AFC JO12-2 utgesteld
Pancratius JO11-1 AFC JO11-2 1-2
Amstelveen JO11-1 AFC JO11-3  
Amstelveen JO11-4 AFC JO11-6 uitgesteld
SDW JO11-3 AFC JO11-7  
Buitenveldert JO10-1 AFC JO10-1 3-5
KFC JO10-1 AFC JO10-2 1-1
IJburg AFC JO10-2 AFC JO10-3 uitgesteld
FC Aalsmeer JO10-3 AFC JO10-4 1-2
AFC JO10-6 AFC JO10-5 6-1
RODA 23 JO10-5 AFC JO10-7 0-11
Swift JO10-3 AFC JO10-8 11-2
Dijk De JO9-3 AFC JO9-5 6-3
NFC JO9-3 AFC JO9-6 0-6
Arsenal ASV JO9-4 AFC JO9-8 11-2
RODA 23 JO9-14M AFC JO9-9M 0-0
Diemen JO9-9M AFC JO9-10M 12-0
Nieuw West United SV JO8-2 AFC JO8-3 3-4
SCW JO8-1 AFC JO8-5 12-1
IJburg AFC JO8-5 AFC JO8-6  
WV-HEDW MO15-1 AFC MO15-1 1-6
WV-HEDW MO13-1 AFC MO13-1 1-5
     
Thuisprogramma zondag 23 april
AFC 8 Nederhorst 3 2-3
AFC 9 DEVO'58 3 3-3
AFC 10 GeuzenM'meer 9 3-3
AFC JO17-3 Zeeburgia JO17-2 3-4
AFC JO17-4 SDZ JO17-3 1-2
AFC JO17-5 Swift JO17-5 10-2
AFC JO15-2 Swift JO15-2 1-3
AFC JO15-3 Sporting Martinus JO15-2 2-3
AFC JO15-4 Buitenveldert JO15-4G 0-3
AFC JO14-4 Sporting Almere JO14-2 1-12
     
Uitprogramma zondag 23 april
SDO 2 AFC 2 2-8
Geel Wit 2 AFC 3 4-2
RODA 23 JO19-2 AFC JO19-2  
Waterwijk JO17-2 AFC JO17-2 4-0
Buitenboys JO14-1 AFC JO14-1 Uitgesteld
VVA/Spartaan JO14-2 AFC JO14-2 Uitgesteld
Kon. HFC JO14-3 AFC JO14-3 3-1
Victoria O MO17-1 AFC MO17-1 2-3

 

Thuisprogramma woensdag 19 april
AFC JO15-1 Diemen JO15-1 3-0
AFC JO11-1 OFC JO11-1 8-1
AFC JO9-2 Ijburg AFC JO9-1 8-1
Diemen JO9-9M AFC JO9-10M 12-0

 

Thuisprogramma zaterdag 15 april
AFC VVSB 1-3
AFC 6  GeuzenM'meer 3 3-3
AFC VET VOC VET 10-2
AFC O19 Feyenoord O18 3-2
AFC JO10-2 DIOS JO10-2 vervallen
AFC JO8-3  Nieuw West United JO8-2 3-2
     
Uitprogramma zaterdag 15 april
Spartaan'20 O17 AFC O17 0-4
     
Uitprogramma maandag 17 april
De Treffers AFC 0-2

 

 

 

 

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site