Teamfoto AFC Zondag 2

Teamfoto AFC Zondag 2

Staand vlnr: Quincy Kluivert, Joao Da Silva, Lars van Dommelen, Gairvyno Zeefuik, Timothy van den Berg, Tamba Dos Santos, Daan van Dijk, Michael Sandler, Mitch Vogel, Pascal Brantenaar, Faycal Annouri
Zittend vlnr: Amin El Mutuk, Mike van Pareen, Daan Tuerlings, Bas Koster, Joey Zebeda (trainer/leider), Roy Tular (trainer/coach), Dennis Schröder (sportverzorger), Avital Trustfull, Soufian Oukar, Dean Huisman, Jan de Joode.
Op de foto ontbreekt Joost Hommenga



Stand

  team G W GL V P DV DT PM
1 Kon. HFC 2 26 19 7 0 64 106 34 0
2 ADO '20 2 26 16 4 6 52 65 41 0
3 AFC 2 26 13 8 5 47 72 41 0
4 Legmeervogels 2 26 13 5 8 44 52 45 0
5 JOS/W'graafsmeer 2 26 13 4 9 43 69 48 0
6 SDO 2 26 11 3 12 36 67 70 0
7 DCG 2 26 11 2 13 35 51 58 0
8 Hoofddorp s.v. 2 26 9 7 10 34 51 47 0
9 Hoogland 2 26 10 4 12 34 49 56 0
10 FC Uitgeest 2 26 11 1 14 34 42 65 0
11 Hercules 2 26 9 2 15 29 45 53 0
12 Kampong 2 26 7 4 15 25 36 57 0
13 Meern De 2 26 7 3 16 24 38 76 0
14 Pancratius 2 26 3 6 17 15 36 88 0

Eigen uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 14-05 10:30 AFC 2 Hoogland 2 3 - 3
C 07-05 10:30 ADO '20 2 AFC 2 0 - 5
C 30-04 10:30 AFC 2 FC Uitgeest 2 3 - 3
C 23-04 11:00 SDO 2 AFC 2 2 - 8
C 09-04 11:00 Kon. HFC 2 AFC 2 5 - 3
C 02-04 11:00 AFC 2 Kampong 2 2 - 1
C 26-03 11:00 Hercules 2 AFC 2 4 - 0
C 19-03 11:00 AFC 2 Hoofddorp s.v. 2 3 - 3
C 12-03 11:00 DCG 2 AFC 2 2 - 0
C 05-03 12:00 AFC 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 1
C 19-02 10:30 Meern De 2 AFC 2 2 - 1
C 05-02 11:00 Pancratius 2 AFC 2 0 - 3
C 29-01 12:00 AFC 2 Legmeervogels 2 1 - 1
C 11-12 11:00 Hoogland 2 AFC 2 2 - 1
C 04-12 12:00 AFC 2 ADO '20 2 2 - 2
C 27-11 11:00 FC Uitgeest 2 AFC 2 0 - 4
C 13-11 13:15 AFC 2 SDO 2 2 - 0
C 06-11 13:00 AFC 2 DCG 2 5 - 2
C 30-10 11:00 Kampong 2 AFC 2 1 - 3
C 16-10 12:30 AFC 2 Kon. HFC 2 2 - 2
C 09-10 11:00 Hoofddorp s.v. 2 AFC 2 1 - 1
C 02-10 12:30 AFC 2 Hercules 2 5 - 1
C 25-09 11:30 AFC 2 Meern De 2 4 - 1
C 18-09 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 AFC 2 1 - 2
C 11-09 12:00 AFC 2 Pancratius 2 3 - 0
C 04-09 12:00 Legmeervogels 2 AFC 2 1 - 5

Alle uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 14-05 10:30 Meern De 2 ADO '20 2 4 - 5
C 14-05 10:30 Hercules 2 Legmeervogels 2 0 - 2
C 14-05 10:30 AFC 2 Hoogland 2 3 - 3
C 14-05 11:00 DCG 2 SDO 2 3 - 1
C 14-05 11:00 Kon. HFC 2 Kampong 2 0 - 0
C 14-05 11:00 Hoofddorp s.v. 2 JOS/W'graafsmeer 2 3 - 0
C 14-05 11:00 FC Uitgeest 2 Pancratius 2 3 - 1
C 07-05 10:30 Hoogland 2 Hercules 2 0 - 1
C 07-05 10:30 ADO '20 2 AFC 2 0 - 5
C 07-05 11:00 SDO 2 Kon. HFC 2 2 - 3
C 07-05 11:00 Pancratius 2 Meern De 2 2 - 2
C 07-05 11:00 Kampong 2 DCG 2 1 - 2
C 07-05 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 FC Uitgeest 2 9 - 2
C 07-05 12:00 Legmeervogels 2 Hoofddorp s.v. 2 3 - 2
C 30-04 10:30 Meern De 2 Legmeervogels 2 0 - 1
C 30-04 10:30 AFC 2 FC Uitgeest 2 3 - 3
C 30-04 11:00 Kon. HFC 2 JOS/W'graafsmeer 2 4 - 1
C 30-04 11:00 Hercules 2 SDO 2 2 - 4
C 30-04 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Pancratius 2 2 - 1
C 30-04 11:00 Kampong 2 Hoogland 2 0 - 4
C 30-04 11:00 DCG 2 ADO '20 2 1 - 1
C 23-04 10:30 ADO '20 2 Hoofddorp s.v. 2 1 - 0
C 23-04 10:30 Hoogland 2 DCG 2 0 - 3
C 23-04 11:00 SDO 2 AFC 2 2 - 8
C 23-04 11:00 Pancratius 2 Kon. HFC 2 1 - 1
C 23-04 11:00 FC Uitgeest 2 Meern De 2 0 - 2
C 23-04 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Hercules 2 4 - 1
C 23-04 12:00 Legmeervogels 2 Kampong 2 3 - 4
C 09-04 10:30 ADO '20 2 JOS/W'graafsmeer 2 4 - 1
C 09-04 10:30 Hoogland 2 Hoofddorp s.v. 2 1 - 4
C 09-04 11:00 Hercules 2 FC Uitgeest 2 1 - 3
C 09-04 11:00 Kon. HFC 2 AFC 2 5 - 3
C 09-04 11:00 Kampong 2 Meern De 2 4 - 1
C 09-04 11:00 SDO 2 Pancratius 2 11 - 1
C 09-04 12:00 Legmeervogels 2 DCG 2 3 - 0
C 02-04 10:30 Meern De 2 Hoogland 2 1 - 3
C 02-04 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Kon. HFC 2 0 - 0
C 02-04 11:00 DCG 2 Hercules 2 1 - 0
C 02-04 11:00 Pancratius 2 ADO '20 2 2 - 4
C 02-04 11:00 FC Uitgeest 2 Legmeervogels 2 0 - 4
C 02-04 11:00 AFC 2 Kampong 2 2 - 1
C 02-04 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 SDO 2 3 - 1
C 26-03 10:30 Hoogland 2 ADO '20 2 4 - 1
C 26-03 11:00 Hoofddorp s.v. 2 DCG 2 2 - 5
C 26-03 11:00 Kampong 2 Pancratius 2 3 - 3
C 26-03 11:00 Kon. HFC 2 Meern De 2 12 - 0
C 26-03 11:00 SDO 2 FC Uitgeest 2 3 - 1
C 26-03 11:00 Hercules 2 AFC 2 4 - 0
C 26-03 12:00 Legmeervogels 2 JOS/W'graafsmeer 2 3 - 1
C 19-03 10:30 Meern De 2 Hercules 2 0 - 3
C 19-03 10:30 ADO '20 2 SDO 2 3 - 1
C 19-03 11:00 FC Uitgeest 2 Kampong 2 0 - 3
C 19-03 11:00 Pancratius 2 Legmeervogels 2 4 - 4
C 19-03 11:00 AFC 2 Hoofddorp s.v. 2 3 - 3
C 19-03 11:00 DCG 2 Kon. HFC 2 1 - 2
C 19-03 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Hoogland 2 1 - 0
C 12-03 11:00 Kampong 2 JOS/W'graafsmeer 2 2 - 4
C 12-03 11:00 DCG 2 AFC 2 2 - 0
C 12-03 11:00 Kon. HFC 2 FC Uitgeest 2 4 - 1
C 12-03 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Meern De 2 1 - 1
C 12-03 11:00 Hercules 2 Pancratius 2 6 - 0
C 12-03 11:00 SDO 2 Hoogland 2 5 - 8
C 12-03 12:00 Legmeervogels 2 ADO '20 2 0 - 4
C 05-03 11:00 Hoofddorp s.v. 2 FC Uitgeest 2 3 - 1
C 05-03 11:00 DCG 2 Meern De 2 3 - 0
C 05-03 11:00 Kampong 2 ADO '20 2 1 - 3
C 05-03 11:00 Kon. HFC 2 Hercules 2 1 - 1
C 05-03 11:00 Pancratius 2 Hoogland 2 2 - 2
C 05-03 12:00 AFC 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 1
C 05-03 12:00 Legmeervogels 2 SDO 2 4 - 1
C 26-02 10:30 Meern De 2 Pancratius 2 3 - 0
C 19-02 10:30 ADO '20 2 Kon. HFC 2 1 - 1
C 19-02 10:30 Hoogland 2 Legmeervogels 2 4 - 0
C 19-02 10:30 Meern De 2 AFC 2 2 - 1
C 19-02 11:00 Hercules 2 Hoofddorp s.v. 2 3 - 2
C 19-02 11:00 FC Uitgeest 2 DCG 2 2 - 1
C 19-02 11:00 SDO 2 Kampong 2 4 - 1
C 19-02 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Pancratius 2 7 - 1
C 05-02 10:30 Hoogland 2 FC Uitgeest 2 2 - 1
C 05-02 10:30 ADO '20 2 Hercules 2 1 - 2
C 05-02 11:00 Kampong 2 Hoofddorp s.v. 2 1 - 0
C 05-02 11:00 SDO 2 Meern De 2 3 - 1
C 05-02 11:00 Pancratius 2 AFC 2 0 - 3
C 05-02 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 DCG 2 5 - 2
C 05-02 12:00 Legmeervogels 2 Kon. HFC 2 2 - 3
C 29-01 10:30 Meern De 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 3
C 29-01 11:00 Kon. HFC 2 Hoogland 2 3 - 1
C 29-01 11:00 Hercules 2 Kampong 2 2 - 1
C 29-01 11:00 FC Uitgeest 2 ADO '20 2 3 - 1
C 29-01 11:00 Hoofddorp s.v. 2 SDO 2 2 - 3
C 29-01 11:00 DCG 2 Pancratius 2 1 - 2
C 29-01 12:00 AFC 2 Legmeervogels 2 1 - 1
C 18-12 11:00 Hercules 2 Hoogland 2 1 - 3
C 11-12 10:30 ADO '20 2 Meern De 2 6 - 0
C 11-12 11:00 SDO 2 DCG 2 5 - 2
C 11-12 11:00 Hoogland 2 AFC 2 2 - 1
C 11-12 11:00 Pancratius 2 FC Uitgeest 2 2 - 3
C 11-12 11:00 Kampong 2 Kon. HFC 2 1 - 4
C 11-12 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Hoofddorp s.v. 2 1 - 3
C 11-12 12:00 Legmeervogels 2 Hercules 2 1 - 3
C 04-12 10:15 Kon. HFC 2 SDO 2 10 - 1
C 04-12 11:00 DCG 2 Kampong 2 2 - 2
C 04-12 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Legmeervogels 2 1 - 2
C 04-12 11:00 FC Uitgeest 2 JOS/W'graafsmeer 2 4 - 1
C 04-12 12:00 AFC 2 ADO '20 2 2 - 2
C 27-11 10:30 ADO '20 2 DCG 2 3 - 0
C 27-11 11:00 Hoogland 2 Kampong 2 3 - 0
C 27-11 11:00 SDO 2 Hercules 2 5 - 2
C 27-11 11:00 FC Uitgeest 2 AFC 2 0 - 4
C 27-11 11:00 Pancratius 2 Hoofddorp s.v. 2 2 - 1
C 27-11 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Kon. HFC 2 2 - 3
C 27-11 12:00 Legmeervogels 2 Meern De 2 6 - 1
C 13-11 10:30 Meern De 2 FC Uitgeest 2 5 - 0
C 13-11 11:00 Kon. HFC 2 Pancratius 2 8 - 3
C 13-11 11:00 Hoofddorp s.v. 2 ADO '20 2 3 - 1
C 13-11 11:00 DCG 2 Hoogland 2 6 - 1
C 13-11 11:00 Kampong 2 Legmeervogels 2 1 - 1
C 13-11 11:00 Hercules 2 JOS/W'graafsmeer 2 2 - 1
C 13-11 13:15 AFC 2 SDO 2 2 - 0
C 06-11 10:30 ADO '20 2 Legmeervogels 2 3 - 0
C 06-11 10:30 Meern De 2 Hoofddorp s.v. 2 2 - 3
C 06-11 11:00 Pancratius 2 Hercules 2 1 - 0
C 06-11 11:00 Hoogland 2 SDO 2 1 - 2
C 06-11 11:00 FC Uitgeest 2 Kon. HFC 2 2 - 3
C 06-11 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Kampong 2 3 - 2
C 06-11 13:00 AFC 2 DCG 2 5 - 2
C 30-10 10:30 ADO '20 2 Pancratius 2 3 - 1
C 30-10 11:00 SDO 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 1
C 30-10 11:00 Hoogland 2 Meern De 2 0 - 0
C 30-10 11:00 Kampong 2 AFC 2 1 - 3
C 30-10 11:00 Kon. HFC 2 Hoofddorp s.v. 2 4 - 4
C 30-10 11:00 Hercules 2 DCG 2 2 - 4
C 30-10 12:00 Legmeervogels 2 FC Uitgeest 2 3 - 0
C 16-10 11:00 Pancratius 2 SDO 2 2 - 2
C 16-10 11:00 DCG 2 Legmeervogels 2 1 - 2
C 16-10 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 ADO '20 2 2 - 2
C 16-10 12:30 AFC 2 Kon. HFC 2 2 - 2
C 16-10 10:30 Meern De 2 Kampong 2 4 - 0
C 16-10 11:00 FC Uitgeest 2 Hercules 2 2 - 1
C 16-10 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Hoogland 2 1 - 1
C 09-10 11:00 Kampong 2 FC Uitgeest 2 2 - 1
C 09-10 11:00 Hoogland 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 4
C 09-10 11:00 Hoofddorp s.v. 2 AFC 2 1 - 1
C 09-10 11:00 SDO 2 ADO '20 2 1 - 2
C 09-10 11:00 Hercules 2 Meern De 2 1 - 3
C 09-10 11:00 Kon. HFC 2 DCG 2 11 - 0
C 09-10 12:00 Legmeervogels 2 Pancratius 2 3 - 2
C 02-10 10:30 Meern De 2 Kon. HFC 2 1 - 3
C 02-10 10:30 ADO '20 2 Hoogland 2 7 - 1
C 02-10 11:00 DCG 2 Hoofddorp s.v. 2 3 - 1
C 02-10 11:00 FC Uitgeest 2 SDO 2 3 - 2
C 02-10 11:00 Pancratius 2 Kampong 2 1 - 3
C 02-10 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Legmeervogels 2 0 - 0
C 02-10 12:30 AFC 2 Hercules 2 5 - 1
C 25-09 11:00 Kon. HFC 2 ADO '20 2 6 - 0
C 25-09 11:00 Pancratius 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 3
C 25-09 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Hercules 2 3 - 3
C 25-09 11:00 Kampong 2 SDO 2 1 - 2
C 25-09 11:00 DCG 2 FC Uitgeest 2 1 - 2
C 25-09 11:30 AFC 2 Meern De 2 4 - 1
C 25-09 12:00 Legmeervogels 2 Hoogland 2 1 - 0
C 18-09 10:30 ADO '20 2 Kampong 2 4 - 0
C 18-09 10:30 Meern De 2 DCG 2 2 - 1
C 18-09 11:00 Hoogland 2 Pancratius 2 4 - 0
C 18-09 11:00 Hercules 2 Kon. HFC 2 3 - 4
C 18-09 11:00 SDO 2 Legmeervogels 2 1 - 1
C 18-09 11:00 FC Uitgeest 2 Hoofddorp s.v. 2 3 - 2
C 18-09 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 AFC 2 1 - 2
C 11-09 10:30 Meern De 2 SDO 2 0 - 3
C 11-09 11:00 DCG 2 JOS/W'graafsmeer 2 1 - 2
C 11-09 11:00 Kon. HFC 2 Legmeervogels 2 3 - 1
C 11-09 11:00 Hoofddorp s.v. 2 Kampong 2 1 - 0
C 11-09 11:00 Hercules 2 ADO '20 2 0 - 1
C 11-09 11:00 FC Uitgeest 2 Hoogland 2 2 - 0
C 11-09 12:00 AFC 2 Pancratius 2 3 - 0
C 04-09 10:30 ADO '20 2 FC Uitgeest 2 2 - 0
C 04-09 11:00 Hoogland 2 Kon. HFC 2 0 - 6
C 04-09 11:00 Pancratius 2 DCG 2 1 - 3
C 04-09 11:00 Kampong 2 Hercules 2 1 - 0
C 04-09 11:00 SDO 2 Hoofddorp s.v. 2 1 - 3
C 04-09 11:30 JOS/W'graafsmeer 2 Meern De 2 8 - 1
C 04-09 12:00 Legmeervogels 2 AFC 2 1 - 5

Laatste Nieuws

Er zijn nog geen verslagen geplaatst...

Naar nieuwsarchief

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site