Teamfoto AFC JO17-1

Teamfoto AFC JO17-1

Bovenste rij v.l.n.r: Turgay Sener, Shaquille Immanuel, Michael Mol, Bob van Dijk, Sharique Hovenkamp, Zep Swijghuisen, Abdel Nassiri, John Hilton
Onderste rij v.l.n.r: Raman Ramkhelawan, Mircle Elstak, Brian Roeg, Dean van Zwieten, Joey van Leijenhorst (trainer/coach), Simon Roozendaal, Berkay Kara, Mozes van Gelder, Jayden Seca
Op de foto ontbreken: Tim Brands en Cas Gratema

Stand

  team G W GL V P DV DT PM
1 Willem II O17 11 6 4 1 22 27 11 0
2 Alphense Boys O17 11 7 1 3 22 28 16 0
3 FC Twente O17 11 6 4 1 22 23 13 0
4 sc Heerenveen O17 11 6 3 2 21 28 9 0
5 NAC Breda O17 11 6 3 2 21 31 14 0
6 Roda JC O17 11 5 2 4 17 23 18 0
7 AFC O17 11 4 3 4 15 19 17 0
8 Excelsior O17 11 4 1 6 13 18 23 0
9 Brabant United O17 11 3 3 5 12 17 25 0
10 Fortuna Sittard O17 10 2 1 7 7 8 30 0
11 Spartaan'20 O17 11 2 0 9 6 7 28 0
12 Hollandia O17 10 1 1 8 4 8 33 0

Eigen uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 13-05 15:00 AFC O17 Hollandia O17 3 - 1
C 06-05 13:00 Excelsior O17 AFC O17 1 - 1
C 22-04 12:15 AFC O17 NAC Breda O17 1 - 3
C 15-04 13:15 Spartaan'20 O17 AFC O17 0 - 4
C 08-04 16:30 Brabant United O17 AFC O17 0 - 2
C 01-04 12:15 AFC O17 Roda JC O17 0 - 4
C 25-03 12:15 AFC O17 Fortuna Sittard O17 2 - 1
C 18-03 15:00 Fortuna Sittard O17 AFC O17 0 - 4
C 11-03 12:15 AFC O17 Spartaan'20 O17 5 - 2
C 04-03 12:30 NAC Breda O17 AFC O17 2 - 2
C 25-02 15:00 Hollandia O17 AFC O17 1 - 1
C 18-02 12:15 AFC O17 Excelsior O17 2 - 0
C 04-02 14:30 Roda JC O17 AFC O17 0 - 1
C 28-01 12:15 AFC O17 Brabant United O17 3 - 1
C 17-12 15:00 NAC Breda O17 AFC O17 1 - 2
C 10-12 12:15 AFC O17 Excelsior O17 2 - 3
C 04-12 12:15 FC Twente O17 AFC O17 0 - 3
C 26-11 12:15 AFC O17 Roda JC O17 0 - 1
C 19-11 13:15 Spartaan'20 O17 AFC O17 0 - 2
C 05-11 12:15 AFC O17 Alphense Boys O17 1 - 2
C 15-10 15:00 Fortuna Sittard O17 AFC O17 1 - 1
C 01-10 12:15 AFC O17 Brabant United O17 1 - 1
C 24-09 14:30 Willem II O17 AFC O17 3 - 3
C 17-09 12:15 AFC O17 sc Heerenveen O17 1 - 4
C 03-09 12:45 Hollandia O17 AFC O17 1 - 3

Alle uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 17-12 15:00 NAC Breda O17 AFC O17 1 - 2
C 17-12 15:00 Excelsior O17 Fortuna Sittard O17 4 - 0
C 17-12 15:00 Willem II O17 FC Twente O17 2 - 2
C 17-12 15:00 Hollandia O17 Spartaan'20 O17 0 - 2
C 17-12 15:00 sc Heerenveen O17 Roda JC O17 5 - 0
C 17-12 15:00 Brabant United O17 Alphense Boys O17 2 - 3
C 10-12 11:00 FC Twente O17 Brabant United O17 1 - 1
C 10-12 12:15 AFC O17 Excelsior O17 2 - 3
C 10-12 13:15 Spartaan'20 O17 Willem II O17 0 - 2
C 10-12 15:00 Fortuna Sittard O17 NAC Breda O17 1 - 3
C 10-12 15:00 Roda JC O17 Hollandia O17 6 - 1
C 10-12 15:15 Alphense Boys O17 sc Heerenveen O17 0 - 2
C 04-12 12:15 FC Twente O17 AFC O17 0 - 3
C 03-12 14:30 sc Heerenveen O17 Excelsior O17 2 - 0
C 03-12 15:00 Fortuna Sittard O17 Roda JC O17 0 - 4
C 03-12 15:00 Hollandia O17 Willem II O17 1 - 2
C 03-12 15:15 Alphense Boys O17 Spartaan'20 O17 3 - 2
C 03-12 16:30 Brabant United O17 NAC Breda O17 0 - 5
C 26-11 12:15 AFC O17 Roda JC O17 0 - 1
C 26-11 12:45 Hollandia O17 Brabant United O17 1 - 2
C 26-11 13:00 Excelsior O17 Alphense Boys O17 1 - 2
C 26-11 14:30 sc Heerenveen O17 FC Twente O17 0 - 1
C 26-11 14:30 Willem II O17 Fortuna Sittard O17 1 - 2
C 26-11 14:45 NAC Breda O17 Spartaan'20 O17 3 - 0
C 20-11 11:00 FC Twente O17 NAC Breda O17 1 - 1
C 19-11 13:15 Spartaan'20 O17 AFC O17 0 - 2
C 19-11 15:00 Fortuna Sittard O17 Hollandia O17 - - -
C 19-11 15:00 Roda JC O17 Excelsior O17 2 - 3
C 19-11 15:15 Alphense Boys O17 Willem II O17 1 - 2
C 19-11 16:30 Brabant United O17 sc Heerenveen O17 2 - 1
C 05-11 12:15 AFC O17 Alphense Boys O17 1 - 2
C 05-11 12:30 Willem II O17 Brabant United O17 6 - 0
C 05-11 13:00 Excelsior O17 FC Twente O17 1 - 2
C 05-11 13:15 Spartaan'20 O17 Fortuna Sittard O17 2 - 1
C 05-11 14:45 NAC Breda O17 Roda JC O17 3 - 1
C 05-11 15:00 Hollandia O17 sc Heerenveen O17 0 - 0
C 15-10 14:15 Brabant United O17 Excelsior O17 2 - 2
C 15-10 14:30 sc Heerenveen O17 Willem II O17 0 - 0
C 15-10 14:30 FC Twente O17 Hollandia O17 4 - 1
C 15-10 15:00 Roda JC O17 Spartaan'20 O17 2 - 0
C 15-10 15:00 Fortuna Sittard O17 AFC O17 1 - 1
C 15-10 15:15 Alphense Boys O17 NAC Breda O17 2 - 2
C 08-10 12:30 Spartaan'20 O17 sc Heerenveen O17 0 - 4
C 08-10 13:00 Excelsior O17 Willem II O17 0 - 5
C 08-10 14:45 NAC Breda O17 Hollandia O17 5 - 1
C 08-10 15:00 Roda JC O17 FC Twente O17 1 - 1
C 08-10 15:00 Fortuna Sittard O17 Alphense Boys O17 0 - 2
C 01-10 12:15 AFC O17 Brabant United O17 1 - 1
C 25-09 12:00 FC Twente O17 Spartaan'20 O17 2 - 1
C 24-09 14:30 sc Heerenveen O17 NAC Breda O17 4 - 4
C 24-09 14:30 Willem II O17 AFC O17 3 - 3
C 24-09 15:00 Hollandia O17 Excelsior O17 2 - 1
C 24-09 15:15 Alphense Boys O17 Roda JC O17 3 - 1
C 24-09 16:30 Brabant United O17 Fortuna Sittard O17 1 - 2
C 17-09 12:15 AFC O17 sc Heerenveen O17 1 - 4
C 17-09 13:15 Spartaan'20 O17 Excelsior O17 0 - 3
C 17-09 14:45 NAC Breda O17 Willem II O17 0 - 2
C 17-09 15:00 Roda JC O17 Brabant United O17 3 - 0
C 17-09 15:00 Fortuna Sittard O17 FC Twente O17 0 - 6
C 17-09 15:15 Alphense Boys O17 Hollandia O17 8 - 0
C 03-09 12:45 Hollandia O17 AFC O17 1 - 3
C 03-09 13:00 FC Twente O17 Alphense Boys O17 3 - 2
C 03-09 13:00 Excelsior O17 NAC Breda O17 0 - 4
C 03-09 14:00 Brabant United O17 Spartaan'20 O17 6 - 0
C 03-09 14:30 sc Heerenveen O17 Fortuna Sittard O17 6 - 1
C 03-09 14:30 Willem II O17 Roda JC O17 2 - 2

Laatste Nieuws

Er zijn nog geen verslagen geplaatst...

Naar nieuwsarchief

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site