Teamfoto AFC JO19-1

Teamfoto AFC JO19-1

Bovenste rij v.l.n.r: Hjalmar Oomens, Filipo Bompiedi, Ebrar Yildirim, Nino Pels, Dion Bruijn, Richey Speelman, Jessey de Jong, Jeffrey Winkelman, Max Sajet
Onderste rij v.l.n.r: Giorgio Sanches, Jesse Borst, Henrique Mukulenge, Khalid Aoulich, Yuri Rose (trainer/coach), Reyza Branallec, Dani Braspenning, Kenneth Aninkora, Sammy Gemmel

 

Foto's AFC JO-19 - Feyenoord JO-18

3 December 2016

Onze fotograaf Leo Borst heeft weer schitterende foto's gemaakt. Klik op onderstaande foto om naar het album toe te gaan.

Stand

  team G W GL V P DV DT PM
1 NAC Breda O19 11 8 3 0 27 34 13 0
2 Almere City FC O19 11 8 0 3 24 28 16 0
3 FC Groningen O19 11 7 2 2 23 20 4 0
4 De Graafschap O19 11 5 4 2 19 24 14 0
5 Feyenoord O18 11 6 1 4 19 21 19 0
6 Excelsior O19 11 5 1 5 16 23 21 0
7 FC Twente O19 11 3 4 4 13 14 16 0
8 Brabant United O19 11 3 3 5 12 20 22 0
9 VVV-Venlo O19 11 2 4 5 10 15 17 0
10 Fortuna Sittard O19 11 2 3 6 9 16 28 0
11 AFC O19 11 2 1 8 7 14 37 0
12 Zeeburgia O19 11 1 2 8 5 9 31 0

Eigen uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 13-05 14:30 Brabant United O19 AFC O19 2 - 1
C 06-05 14:45 AFC O19 Excelsior O19 0 - 1
C 22-04 14:30 Zeeburgia O19 AFC O19 1 - 4
C 15-04 14:45 AFC O19 Feyenoord O18 3 - 2
C 08-04 12:15 AFC O19 VVV-Venlo O19 1 - 0
C 01-04 14:30 FC Twente O19 AFC O19 2 - 0
C 29-03 18:30 AFC O19 Brabant United O19 0 - 0
C 25-03 15:00 Fortuna Sittard O19 AFC O19 2 - 1
C 18-03 14:45 AFC O19 Fortuna Sittard O19 4 - 2
C 11-03 12:00 Feyenoord O18 AFC O19 2 - 2
C 04-03 14:45 AFC O19 Zeeburgia O19 1 - 1
C 18-02 15:00 Excelsior O19 AFC O19 1 - 2
C 28-01 15:00 VVV-Venlo O19 AFC O19 1 - 1
C 21-01 14:45 AFC O19 FC Twente O19 2 - 0
C 17-12 14:30 AFC O19 Excelsior O19 1 - 3
C 10-12 14:45 NAC Breda O19 AFC O19 5 - 0
C 03-12 14:45 AFC O19 Feyenoord O18 3 - 1
C 26-11 15:00 VVV-Venlo O19 AFC O19 5 - 1
C 19-11 14:45 AFC O19 De Graafschap O19 0 - 5
C 05-11 15:00 Fortuna Sittard O19 AFC O19 7 - 1
C 15-10 14:45 AFC O19 FC Twente O19 2 - 2
C 01-10 14:00 Brabant United O19 AFC O19 3 - 2
C 24-09 14:45 AFC O19 Zeeburgia O19 3 - 0
C 17-09 12:00 Almere City FC O19 AFC O19 3 - 1
C 10-09 14:45 AFC O19 FC Groningen O19 0 - 3

Alle uitslagen

  datum tijd thuis uit uitslag
C 17-12 14:30 Fortuna Sittard O19 NAC Breda O19 1 - 6
C 17-12 14:30 Feyenoord O18 Brabant United O19 2 - 0
C 17-12 14:30 AFC O19 Excelsior O19 1 - 3
C 17-12 14:30 De Graafschap O19 Almere City FC O19 1 - 4
C 17-12 14:30 FC Twente O19 Zeeburgia O19 3 - 0
C 17-12 14:30 VVV-Venlo O19 FC Groningen O19 0 - 1
C 10-12 12:00 Almere City FC O19 VVV-Venlo O19 4 - 1
C 10-12 14:00 Brabant United O19 FC Twente O19 2 - 2
C 10-12 14:30 Zeeburgia O19 Feyenoord O18 1 - 3
C 10-12 14:45 NAC Breda O19 AFC O19 5 - 0
C 10-12 15:00 Excelsior O19 De Graafschap O19 1 - 2
C 10-12 15:00 FC Groningen O19 Fortuna Sittard O19 4 - 0
C 04-12 14:30 De Graafschap O19 FC Twente O19 1 - 0
C 03-12 14:30 Zeeburgia O19 Almere City FC O19 0 - 4
C 03-12 14:45 NAC Breda O19 Brabant United O19 3 - 2
C 03-12 14:45 AFC O19 Feyenoord O18 3 - 1
C 03-12 15:00 Excelsior O19 FC Groningen O19 0 - 2
C 03-12 15:00 VVV-Venlo O19 Fortuna Sittard O19 3 - 0
C 27-11 14:30 De Graafschap O19 NAC Breda O19 1 - 2
C 26-11 14:00 Brabant United O19 Almere City FC O19 4 - 2
C 26-11 14:30 Feyenoord O18 FC Groningen O19 0 - 3
C 26-11 14:30 FC Twente O19 Excelsior O19 2 - 1
C 26-11 15:00 Fortuna Sittard O19 Zeeburgia O19 0 - 0
C 26-11 15:00 VVV-Venlo O19 AFC O19 5 - 1
C 19-11 12:00 Almere City FC O19 FC Twente O19 3 - 0
C 19-11 14:30 Zeeburgia O19 VVV-Venlo O19 3 - 1
C 19-11 14:45 NAC Breda O19 Feyenoord O18 3 - 1
C 19-11 14:45 AFC O19 De Graafschap O19 0 - 5
C 19-11 15:00 Excelsior O19 Fortuna Sittard O19 3 - 0
C 19-11 15:00 FC Groningen O19 Brabant United O19 3 - 0
C 12-11 14:30 Zeeburgia O19 Brabant United O19 0 - 4
C 05-11 12:00 Feyenoord O18 Almere City FC O19 1 - 2
C 05-11 14:00 Brabant United O19 Excelsior O19 2 - 3
C 05-11 14:30 FC Twente O19 NAC Breda O19 2 - 2
C 05-11 15:00 VVV-Venlo O19 De Graafschap O19 1 - 1
C 05-11 15:00 FC Groningen O19 Zeeburgia O19 2 - 0
C 05-11 15:00 Fortuna Sittard O19 AFC O19 7 - 1
C 29-10 14:45 NAC Breda O19 VVV-Venlo O19 3 - 1
C 16-10 14:30 De Graafschap O19 Fortuna Sittard O19 2 - 2
C 15-10 12:00 Almere City FC O19 FC Groningen O19 2 - 1
C 15-10 14:30 Zeeburgia O19 Brabant United O19 2 - 1
C 15-10 14:45 AFC O19 FC Twente O19 2 - 2
C 15-10 15:00 Excelsior O19 Feyenoord O18 1 - 2
C 01-10 12:00 Feyenoord O18 VVV-Venlo O19 3 - 2
C 01-10 12:00 Almere City FC O19 NAC Breda O19 0 - 3
C 01-10 14:00 Brabant United O19 AFC O19 3 - 2
C 01-10 14:30 Zeeburgia O19 Excelsior O19 3 - 4
C 01-10 14:30 FC Twente O19 Fortuna Sittard O19 1 - 2
C 01-10 15:00 FC Groningen O19 De Graafschap O19 1 - 1
C 25-09 14:30 De Graafschap O19 Feyenoord O18 1 - 1
C 24-09 14:45 NAC Breda O19 FC Groningen O19 0 - 0
C 24-09 14:45 AFC O19 Zeeburgia O19 3 - 0
C 24-09 15:00 Excelsior O19 Almere City FC O19 3 - 1
C 24-09 15:00 VVV-Venlo O19 FC Twente O19 0 - 0
C 24-09 15:00 Fortuna Sittard O19 Brabant United O19 1 - 1
C 17-09 12:00 Almere City FC O19 AFC O19 3 - 1
C 17-09 12:00 Feyenoord O18 Fortuna Sittard O19 4 - 2
C 17-09 14:00 Brabant United O19 De Graafschap O19 2 - 4
C 17-09 14:30 Zeeburgia O19 NAC Breda O19 2 - 2
C 17-09 15:00 FC Groningen O19 FC Twente O19 0 - 1
C 17-09 15:00 Excelsior O19 VVV-Venlo O19 1 - 1
C 11-09 14:30 De Graafschap O19 Zeeburgia O19 5 - 0
C 10-09 14:30 FC Twente O19 Feyenoord O18 1 - 3
C 10-09 14:45 NAC Breda O19 Excelsior O19 5 - 3
C 10-09 14:45 AFC O19 FC Groningen O19 0 - 3
C 10-09 15:00 VVV-Venlo O19 Brabant United O19 0 - 0
C 10-09 15:00 Fortuna Sittard O19 Almere City FC O19 1 - 3

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site