Standen 2017 - 2018

2e divisie

Mannen Zaterdag/Zondag

1 Katwijk 12 33
2 GVVV 12 22
3 Lienden 11 21
4 Kon. HFC 12 20
5 Excelsior M 12 19
6 Rijnsb.Boys 12 19
7 Kozakken Boys 12 18
8 HHC Hardenberg 12 17
9 Barendrecht 12 17
10 Achilles '29 12 17
11 Dijk De 11 15
12 FC Lisse 12 15
13 IJsselmeervogels 12 13
14 VVSB 12 13
15 De Treffers 12 12
16 TEC 11 11
17 Jong Sparta Rotterdam 12 9
18 AFC 11 7
Naar de teampagina

Hoofdklasse

Mannen Zaterdag

1 Noordwijk 11 28
2 Stedoco 11 23
3 Ter Leede 11 22
4 Achilles Veen 11 19
5 Jodan Boys 11 18
6 Rijsoord 11 16
7 Hoek 11 15
8 Zwaluwen 11 15
9 FC 's-Gravenzande 11 14
10 Swift 11 13
11 Nootdorp 11 13
12 AFC 11 12
13 Smitshoek 11 11
14 Rijnvogels 11 9
15 RVVH 11 9
16 Argon 11 6
Naar de teampagina

Hoofdklasse

Mannen Zondag reserve

1 Koninklijke HFC 2 7 21
2 JOS Watergraafsmeer 2 7 18
3 SDO 2 7 15
4 ADO '20 2 7 13
5 AFC 2 7 12
6 Hoogland 2 7 10
7 Fortuna Wormerveer sv 2 7 10
8 Hoofddorp s.v. 2 7 10
9 Legmeervogels 2 7 8
10 DCG Rksv 2 7 7
11 FC Uitgeest 2 7 6
12 Purmersteijn 2 7 6
13 VVIJ 2 7 3
14 Abcoude fc 2 7 3
Naar de teampagina

1e divisie

Nike Onder 19 competitie

1 NAC JO19-1 7 17
2 PEC Zwolle JO19-1 7 16
3 Almere City FC JO19-1 7 13
4 FC Twente JO19-1 7 12
5 Roda JC JO19-1 7 10
6 VVV-Venlo JO19-1 7 10
7 AFC JO19-1 7 8
8 SBV Excelsior JO19-1 7 8
9 FC Den Bosch JO19-1 7 7
10 FC Dordrecht JO19-1 7 7
11 FC Emmen JO19-1 7 4
12 Feyenoord JO18-1 7 4
Naar de teampagina

1e divisie

Landelijke Onder 17 competitie

1 FC Volendam JO17-1 7 16
2 Almere City FC JO17-1 7 16
3 Alphense Boys JO17-1 7 13
4 NAC JO17-1 7 12
5 Willem II JO17-1 7 12
6 AFC JO17-1 7 11
7 SBV Excelsior JO17-1 7 10
8 De Graafschap JO17-1 7 9
9 Hollandia JO17-1 7 7
10 Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO17-1 7 5
11 JVOZ JO17-1 7 4
12 FC Den Bosch JO17-1 7 2
Naar de teampagina

1e divisie

Landelijke Onder 15 competitie

1 FC Emmen JO15-1 8 21
2 PEC Zwolle JO15-1 8 19
3 Hollandia JO15-1 7 14
4 Alphense Boys JO15-1 8 12
5 De Graafschap JO15-1 8 11
6 AFC JO15-1 7 10
7 DWS afc JO15-1 8 10
8 Zeeburgia avv JO15-1 8 8
9 FC Groningen BV JO15-1 8 8
10 Stichting Cambuur Leeuwarden JO15-1 8 6
11 Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-1 8 6
12 Buitenveldert sc. JO15-1 8 5
Naar de teampagina

Verjaardagen

Fijne verjaardag gewenst

19 nov Hans Geluk
19 nov Wah Yeung
20 nov Daniel Aling-Levy
20 nov Mattijs Bliek
20 nov Evan Fraser
20 nov Brian Roeg
20 nov Thomas Vis
21 nov Stijn van Erp
21 nov Pieter Lijzen
21 nov Henk Stolp
21 nov Frederik Tilman
22 nov Milan Egberts
22 nov Jacob van Heerikhuizen
22 nov Jakub Lenart
22 nov Alfred Venhuizen
23 nov Oliver Cathersides
23 nov G Groeneveld
24 nov Guus van der Linden
24 nov Menno van de Wiel
25 nov Robin Jalving
25 nov Rose McComiskie

Inloggen

Gegevens vergeten?
Terug naar de site

Account aanvragen

Terug naar de site